Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

poruka: 5.608
|
čitano: 1.202.375
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Pozdrav ekipa,

 

ima li  netko iskustva sa mijenjanjem baterije sa S7? Da li ulazi u garanciju ili je potrebno  još nešto paprike pljunuti? Pretpostavljam da je ovo drugo

 

:-)

 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
CRONER kaže...

Pozdrav ekipa,

 

ima li  netko iskustva sa mijenjanjem baterije sa S7? Da li ulazi u garanciju ili je potrebno  još nešto paprike pljunuti? Pretpostavljam da je ovo drugo

 

:-)

 Garancija na bateriju je samo 12 mjeseci, iako su meni u Agram servisu (BiH) mijenjali pod garancijom iako je tad bilo 13 mjeseci od kupovine. Problem je sto mi se ponovo napuhala pa moram ponovo nositi ali u medjuvremenu sam uradio root pa mislim da je sada nece uvaziti.

 

Sto se tice S8 porta, ja sam odavno vec na portu i ne bih se vracao jer ima dosta noviteta koji gode. Trenutno sam na Sac23 portu verzija 4, planiram flashovati verziju 5.

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
arnes_king kaže...

  ali u medjuvremenu sam uradio root pa mislim da je sada nece uvaziti.

 

 ovo mi nikad nijedan servis nije nikad gledao na bilo kojem mobu.. niti sam cuo da nekome nisu priznali garanciju radi toga

pogotovo hardverski problem 

ne da se njima jos i sa tim zajebavat 

9 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ima ko za preporučit foliju za S7? Kad upišem screen protector na ebayu većinom mi baca tempered glass. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ima tko da mu radi Bixby na nonroot uređaju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
U garanciji piše da na bateriju imam 6 mjeseci garancije od datuma kupnje. Sta to znači da pošto mi se sad napuhala baterija da mi je neće promijeniti? A cijeli uređaj je na 24mj. Sad ne kužim
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Sta filozofiras...ako ti se napuhala baterija promjenit ce ti je pod garancijom.
9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

kad je tako nesto u pitanju za bilo koji uredaj, onda jednostavno odneses uredaj i kazes da nesto nije u redu, odvojilo se nesto od necega. ne spominjes ni bateriju, ni ovo ni ono, ni tko ti je sto rekao za garanciju, za bateriju, ni koliko na sta vrijedi garancija, ni sto pise na racunu, ni na garantnom listu, ni nista..

bit ce ti zamijenjeno i nakon 23 mjeseca starosti. gotovo.

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
zviznemte kaže...
U garanciji piše da na bateriju imam 6 mjeseci garancije od datuma kupnje. Sta to znači da pošto mi se sad napuhala baterija da mi je neće promijeniti? A cijeli uređaj je na 24mj. Sad ne kužim

 Meni su nakon 13 mjeseci promijenili pod garancijom iako je garancija kod mene na bateriju 12 mjeseci. Problem je sto mi se ponovo napuhala pa moram opet nositi.

9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Što napraviti ak ose ne želi puniti mob? Niti zaštekan u komp niti punjačem. Probao više kablova.

 

Moglo ga je ubiti što je bio po ručnikom i svirao jubito na suncu, poprilično je vruć bio. Ali ne toliko da se nebi mogao držati u ruci, znači nije više od 60C.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.7.2017 15:58 (Karlek_19).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ako je skroz prazan, probaj bežično punjenje pa onda opet s kabelom.
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Karlek_19 kaže...

Što napraviti ak ose ne želi puniti mob? Niti zaštekan u komp niti punjačem. Probao više kablova.

 

Moglo ga je ubiti što je bio po ručnikom i svirao jubito na suncu, poprilično je vruć bio. Ali ne toliko da se nebi mogao držati u ruci, znači nije više od 60C.

jesi probao originalnim punjacem i originalnim kabelom? jedno pola sata ostavi na punjacu

ne bi ga bas to trebalo ubit..

9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Proradilo, valjda se trebal ohladiti još dodatno ili kaj, pojma nemam..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

moguce da ima neku vrstu zastite koja mu ne dozvoljava punjenje ako je presao preko odredene temperature ili tako nesto....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ne bi me čudilo da je temperaturna zaštita se upalila, pa se trebao još ohladiti da krene punjenje. Jgb, Note 7 ih je dobrano opekao, pa su sigurno ugradili dodatne senzore i što haardware, što software blokade kako ne bi opet bilo veselja s baterijama. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Zanima me ima li itko na HR firmwaresima opciju identify unsaved numbers?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
tony89 kaže...
Zanima me ima li itko na HR firmwaresima opciju identify unsaved numbers?

 gdje se to inace nalazi?

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Telefon tamo di kuckaš broj za zvat - Postavke - Prepoznavanje nespremljenih brojeva
9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

evo tako izgleda

tmobile stock

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Stigao novi update za uređaje kupljene u Tcomu.Velicine je negdje oko 50mb.

Samsung Galaxy S7 32GB black onyx
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Meni jos nista nije stiglo. Jel išta piše u opisu updejta?

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.7.2017 19:38 (5220).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
A nisam napravio printscreen, ali ovo je trenutna softwer verzija.
Samsung Galaxy S7 32GB black onyx
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

razina sigurnosne zakrpe 1.6. i optimizacije..

moram priznat da samsung ispunjava obecano (od davnina) da ce raditi update svaki mjesec, ide im to za sad.. odmah iza nexusa idu, i to na "starijem" uredaju.. pohvalno

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.7.2017 22:41 (digitall).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Cini mi se da su zaboravili da je 7.1 dostupan
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
bik kaže...
Cini mi se da su zaboravili da je 7.1 dostupan

da, vjerojatno ce ici odmah na 8.0, kao i do sada sto su radili, kao i lg i ekipa koja je daleko od stock-a, ne zanimaju ih previse meduverzije..

te meduverzije uglavom budu stvari vezane direktno za nexus/pixel ili neke stvari koje su drugi proizvodaci vec ranije ubacili, ili pokrpali ili nesto tako..

 

http://www.androidpolice.com/2016/10/04/android-7-1-nougats-changelog-includes-pixel-exclusive-non-pixel-exclusive-changes/

 

eto, dobili bi tocno nista sa 7.1

taj bluefilter samsung ima i na 7.0 npr.

 

nije da nebi bilo dobro ili da nebi volio da se azuriraju najnovije meduverzije, ali proizvodaci koji nisu blizu stock androida nemaju od tog gotovo nista, jer vecinu toga imaju vec na neki nacin ubaceno (ako se radi o featursima) ili pokrpano (ako se radi o battery drainovima i memory leakovima), a sigurnosne zakrpe vidimo da azuriraju redovno

 

bumo vidli sta ce bit sa 8.0, kada ce i sta ce..

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Rekoh neću prodavat S7e i danas ga prodao...

Šta da uzmem...nemam blage veze...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
R36 kaže...

Rekoh neću prodavat S7e i danas ga prodao...

Šta da uzmem...nemam blage veze...

 haha isti si kao i ja.. ja ga jedan dan prodajem (cak stavim na njuskalo), drugi dan ga ostavljam.. i tako stalno.. htio bi veci ekran, a da bude nesto slicne cijene, sta god gledam nesto mi ne pase..

a zao mi ga jer sve radi bez najmanje greskice.. i sve na njemu je tip top, baterija, kamera, ekran..

gledam mate9, malo me samo kamera jebe.. stabilizacija katastrofa.. i malo mi se ne svida taj ui

od ovih novijih me nista bas ne privlaci, eventualno s8+

pricekat cu ipak novi note i v30 pa cemo vidjet.. ako izdrzim da ne promjenim 5 mobitela do tad :D

 

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
U ove tople dane idealan bi bio note 7 :-)
morrisoN
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
digitall kaže...

 haha isti si kao i ja.. ja ga jedan dan prodajem (cak stavim na njuskalo), drugi dan ga ostavljam.. i tako stalno.. htio bi veci ekran, a da bude nesto slicne cijene, sta god gledam nesto mi ne pase..

a zao mi ga jer sve radi bez najmanje greskice.. i sve na njemu je tip top, baterija, kamera, ekran..

gledam mate9, malo me samo kamera jebe.. stabilizacija katastrofa.. i malo mi se ne svida taj ui

od ovih novijih me nista bas ne privlaci, eventualno s8+

pricekat cu ipak novi note i v30 pa cemo vidjet.. ako izdrzim da ne promjenim 5 mobitela do tad :D

 

Ma kužim te...ista priča kao kod mene...ja sam ga utopio za 3000kn a novi je 3500-4000kn

1. S8 - svoj na svome...imao sam do sad S6/S7e i nisu me razočarali. Znam šta mogu očekivat tako da nema problema...jedino mi je minus otisak prsta... S8+ ne bi uzimao - nekako mi je on izdužen

2. G6 - imao sam i G2 i G3 - super mobiteli., ali ipak dajem prednost Samsungu. G6 mi nije ono nešto.

3. U11 - nakon S7e koji je imao malo mesa., S8 koji ima još manje...otići na U11 mi je kao s konja na magarca. Jebe me previše mesa...i taj čisti android koji ima manje mogučnosti prilagodbe.

4. Sony XZ premium - to uopće ne razmatram

5. P10, P10 plus ili Mate 9 - to mi je sve li la...ono nešto mi kod njih fali.

6. OP5 - samo zbog znatiželje

7. Mi6 - isto znatiželja.

 

Sad da čekam Note ili V30 pa i Iphone 8...tko će izdržat s Lumiom 640 - pa ranio bi se . Jedva whats app instalirao...

 

Sve mi se ćini da ostajem na konju koji pobjeđuje...S8 ali nakon 2 Samsunga., opet treći - malo dosadno., ali jebi ga kad nemaš što bolje uzet.

 

 

12 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

first world problems

Moj PC  
5 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice