Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

poruka: 5.676
|
čitano: 1.063.622
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Dobro, kapacitet je oko 2500, ne?

Znaci ako kupim 10 000 punim ga 4 puta? To je ta logika?

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Ne bas... Odbaci trecinu...znacu 3 puta max...
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Torent kaže...
Ne bas... Odbaci trecinu...znacu 3 puta max...

 Fata je fata, al triput je triput.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Hahaha bas :)

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
matrix777 kaže...
Torent kaže...
Ne bas... Odbaci trecinu...znacu 3 puta max...

 Fata je fata, al triput je triput.

 Al ako planiras 4x a ono corak? ;)

11 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Ja sam u linksu kupio qc 3.0 anker 10000 za 239kn..ak ti to nije puno..po meni jako dobar izbor...18 mj gare samo ali jako kvalitetan proizvodjac....meni 3 puta napuni od 10 do 100 i jednom od10 do 50-60 %

I puni ga kao kucni punjac na fast chargu

razorblade
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.3.2017 10:34 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Dosao je neki update za Edge, kupljen u Sancta Domenici, 350 mb. Ali nije Nougat. Ostala je verzija 6.0.1
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Samsung je najjadniji što se tiče updatea, ja ga očekujem sljedeće godine na T-Mobileu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
champion20 kaže...
Dosao je neki update za Edge, kupljen u Sancta Domenici, 350 mb. Ali nije Nougat. Ostala je verzija 6.0.1

 ja sam sam skinuo Nougat i ubacio, 15 minuta posla 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Koji si konkretno firmware ubacio u S6, ima li hrvatski i može li se shutter zvuk kamere ugasiti (tj, čuje li se kad je telefon stišan)?

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
dankec kaže...

Koji si konkretno firmware ubacio u S6, ima li hrvatski i može li se shutter zvuk kamere ugasiti (tj, čuje li se kad je telefon stišan)?

 

  

FW je od vipa, imas stranicu prije sve linkano.

 

Naravno da se ne cuje kad je telefon stisan

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Da li netko zna kako da uklonim kada palim telefon da mi nepiše vise kernel is notseandroid enforcing? Skinuo sam sa sammobile 6.0.1 falshovopreko odina i se to . Posle toga drk file me zezao pa sam i to resio sa fiksom nekim ali telefon mi je i dalje rootan i ne dobijam updatove . A imam officialni update? Sta je propblem. Pise mi da imam spacexkernel. 

 

Kako da napravim da imam telefon unrootan da mogu dobijati updatove slubene?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Ok, moj problem je malo specifičan:

 

Imam T-mobile S6 kod kojeg mi je strašno išao na živce brandirani T-mobile firmware 6.0.1, pa sam stavio službeni francuski "g920fxxu3dpad".

Mobitel radi odlično, Knox je ostao nezeznut, tj, originalan, ali od tada nisam uspio primati nikakve security update-je putem OTA.

 

Sada bih želio isprobati Nougat, te također staviti nebrandani francuski firmware "g920fxxu5eqac", ali čitam da su ljudi uspjeli zeznuti knox, pa sa time zezneš i garanciju, ne radi "heart rate monitor" i svašta nešto...

 

(Čovjek o tome piše ovdje: https://www.sammobile.com/forum/showthread.php?t=36362)

 

E sad, da li je moguće kako osposobiti OTA i na taj način preuzeti Nougat (a da nisi na originalnom firmwareu, kao što ja nisam na T-mobile) ili ako mi netko može reći koji nebrandani firmware staviti preko ODIN-a, a da ne sj**e KNOX?

 

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

I nebrandrirani i brendirani je originalni i zato knox nije okinut BIlo koji nougat firmware sa sammobile je originalni i radit ce ti sve i knox ce ostati netaknut. HR senzor meni nije radio jer sam uradi nadogradnju bez resetovanja. Kad sam resetovao proradilo sve... Znaci 100% sigurna metoda jeste skinuti nougat fimrware sa sammobile i pomocu odina updateovati telefon. Poslije toga reset na fabricka podesavanja i sve ti radi tip top. OTA Ide redovno knox netaknut....

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

A o čemu onda ovaj piše: https://www.sammobile.com/forum/showthread.php?t=36362 ?

 

Napravio je isto to!

 

 

PS, zna li se koji od tih nebrandanih firmware-a sa sammy-ja ima HR jezik?

 

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Negdje je on zabrljao jer mnogo ljudi je to radilo i nikad nikakvih problema.... Mislim da svi imaju sve jezike ali uvijek mozes skinuti drugi i flashati.....

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Xef bez bloatwarea i sa hrv
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Nemas ofisl kernel i sustav.skini orginal negdje i flashaj s odinom,vrati na tvornicke i eto.i spremi slike glazbu i ostalo
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Da li je na linku gore (sa sammobile) oficijelni Nougat za S6?
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Čekaj, ovo na linku iznad nije oficijelni Nougat?

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Svi firmware fileovi na sammobile su zvanicni originalni i nemas brige. Flashaj i ne sekiraj se. Svi to rade...

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Da li garancija važi ako instaliram firmware preko Odina?
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Ako je originalni onda da.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Ok, prošlo je flashanje bez problema, hvala svima!

 

Još jedno pitanje: Iako sam napravio backup sa "Smart Switchem" nije bilo potrebe za restore-om nakon flasha sa Odinom, jer su mi sve aplikacije i postavke tamo gdje bi trebale biti... Da li je to normalno?

 

Trebam li brisati cache, pa ipak napraviti restore ili ne?

 

Kako ću znati da li mi radi OTA za security update-ove?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.3.2017 15:16 (dankec).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Ne gubi se garancija. Imao sam nougat XEU verziju i upravo sam svoj pokupio sa servisa gdje su mu mjenjali ekran radi burn ina i samo su mi ga vratili na 6.0.1.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Radi sigurno ja sam na svoj s6 koji je na njemackom firmwareu bio sad je hrv tmobile firm i dobio sam security updejtove.ako ti mob sljaka bez problema ne moras vracati na tvornicke,ja sam pak morao jer sam vraca sa custom roma na offical samsungov firm
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Kako da vratim na telefon njegov tvornički kernel? Gdje to da skinem kako da flasham?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Vrati ga komplet na tvornicke,nadi bilokoji firmware(920f) i fleshaj kroz odin
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

pa skinuo sam francuski firmware 6.0.1 i flashovo preko odina nakon flashanja izbacilo mi da nemam drk pa sam morao neki fix skinuti i flashati i radi normalno ali je i dalje rutan ne mogu dobiti update officialni i stalno mi pise kernel is no seandroid enforc.. I piše da imam smartx Kernel 1.0.

Ja želim da imam kao da je iz tvornice sve originalno da bude. Ne želim rutan telefon.

Ne razumem ako sam flashovo sluzbeni 6.01 kako da je opet rutovan telefon.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice