Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

poruka: 5.676
|
čitano: 1.064.144
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Ma znam ali kad vidis sve to imas osjećaj da ce i meni na 99 posto zakucati taj hidden file ili da ce zakucat na samsung logo ko drugima itd :D To cu garant odradit nakon par čašica jackie daniels :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2016 22:53 (Pires).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Pires kaže...

Ma znam ali kad vidis sve to imas osjećaj da ce i meni na 99 posto zakucati taj hidden file ili da ce zakucat na samsung logo ko drugima itd :D To cu garant odradit nakon par čašica jackie daniels :D

 Ne znam braco, na tebi je da radis kako hoces. :-)

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Almin94 kaže...
Majesty kaže...

Jel netko od vas primjetio neki čudan zvuk iz kamere kada protresete mobitel?

Zanimljivo, kada je straznja kamera uključena onda se ništa ne čuje.

 

Molim vas da protresete svoj mobitel kad budete čitali ovaj post. :)

 Naravno, to je zbog opticke stabilizacije.

 Malo mi je nepojmljivo da uređaj od par tisuca kuna klapa kao da se radi o Yugo 45.

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Mozda zato sto ima jednu vrlo naprednu stvar znanu kao OIS pa googlaj sta je to.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
I ako zakuca banalno jednostavno za rijesiti... 3 klika misem bukvalno...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Torent kaže...
I ako zakuca banalno jednostavno za rijesiti... 3 klika misem bukvalno...

 Koja su to tri klika miša objasni mi :D 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/samsung-galaxy-s6--s6e-rasprava/222588.aspx?page=128&jumpto=4976745&sort=asc&view=flat

 

ako prilikom flešanja odin izbaci grešku hidden.img fail
treba samo već raspakirani ROM (tar.md5) otvoriti sa winrarom i fajl hidden.img (izvući recimo na desktop) i
preimenovati u hiden.img.tar ( pretvoriti će se u winrar fajl )
i onda samo u odinu flešati taj preimenovani hidenn
PS
pokušati flešati bez diskonekcije moba, ako ne ide, treba mob ponovno ugasiti i staviti ga u download mod i flešati spomenuti hidenn

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2016 19:26 (Torent).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Da li netko ima problem sa bocnim tipkama? Kad mi se telefon zagrije (igre, brzo punjenje) bocne tipke volume down i home ne rade kako treba. Pa nemam ga ni jebena dva mjeseca i vec nekaj??
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Nosi na garanciju i zali se ;)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Nosi na garanciju i zali se ;)
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
champion20 kaže...
Da li netko ima problem sa bocnim tipkama? Kad mi se telefon zagrije (igre, brzo punjenje) bocne tipke volume down i home ne rade kako treba. Pa nemam ga ni jebena dva mjeseca i vec nekaj??

 Nikakvih problema....

 

10 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Samsung pustio update za XEF 335 mb. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Slučajem nesretne okolnosti razbio mi se ekran na S6 edge, da li je isplativo popravljati, te koja bi bila najjeftinija solucija zamjene ekrana a da bude isplativo?

Mobitel je star svega 3 tjedna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

200 dolara ti je preko ebay ovdje je oko 2200kn a vidim da je netko mijenjao i za 1600kn ovdje u temi.

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

imam problema sa drk. Nakon sto mi je u odinu pass zavrsio i krenuo sa instalacijomu telefonu izaslomi crvenim slovima device doast not drk pleas instal...  Šta sada uraditi ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Našao rješenje.

 

 

Mada kad palim  telefon i dalje pise kernel is not Seandroid enforc.. i Onda boota.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Ekipa, primjetio sam u zadnjih par dana da mi na uređaju nestaje GSM signala onda resetiram uređaj GSM signal se vrati, ista stvar s internetom zna mi nekad prikazati da je 4G spojen ali internet ne radi, onda resetiram uređaj sve proradi... i u zna mi izbaciti poruku sa slike.... sad mene interesira dali je do SIM kartice ili uređaj nešto zeza... dali ima tko sličnu situaciju?? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Nakon što sam skinuo francuza i flashovo preko odina zašto nemam system seeting official kao sto imam official firmware. Gresku sa DRK sam resio sa flashovanjem fajla sa videa koji sam postovao.Ispada da mi je telefon i dalje rootovan i ima custom Kernel. Ne znam zasto nemam officialni kernel iako imam officialni firmware na njemu. Ne mogu dobijat officialne updatovi.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Pires kaže...
Nakon što sam skinuo francuza i flashovo preko odina zašto nemam system seeting official kao sto imam official firmware. Gresku sa DRK sam resio sa flashovanjem fajla sa videa koji sam postovao.Ispada da mi je telefon i dalje rootovan i ima custom Kernel. Ne znam zasto nemam officialni kernel iako imam officialni firmware na njemu. Ne mogu dobijat officialne updatovi.

 Moguce, vjerujem ti, iako mi se nije nikada nesto slicno desilo a fleshao sam firmware stotinu puta preko Odina na mobitele koji na sebi imaju full custom sisteme, kao i kernel. Sve uredno uvijek je prolazilo. Posalji koje korake si pratio za flesanje, cak je vrlo moguce da si skinuo neku "divlju" custom verziju Odina koja moze imati ukljucene neke stvari koje bi tebi mogle stvarati probleme. Takodjer ima jos opcija koje mozes raditi u Odinu za potpuni repartition i slicno ako je potrebno. Pisi ovdje cijeli postupak koji si pratio, pa cemo rijesiti!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Pa skinuo sam odin 3.11. sa odinove stranice i firmware sa sammobile francusku verziju koja mi je ovdje preporucena. I zapoceo postupak flashanja. Mobitel stavio u download mod ucitao firmware u odinu i start. Nakon minut i pol odin je zavrsio posao PASS na kraju i onda je u donjem dijelu ekrana izasla poruka crvenim slovima device does not have a DRK tako nesto please press any key i nakon nekog trena se telefon prebacio sam u recovery mode ono tamo gdje su opcije za wile reboot itd.I u donjem ekranu opet crvenim slovima dm-verification neka poruka kao neka greska. I probao sam reboot on krene i nakon onog ekrana gdje pise samsung galaxy s6 edge dole android on opet vrati se u recovery. Posle sam googlao i naidjem na video koji sam postavio prosli post gdje sam imao iste greške. I skinuo sam taj fajl sto je lik u videu odradio taj fix flashovo ga u odinu i nakon reboot telefon je proradio ali opet pise kad ga palim Kernel is not Seandroid enforcment tako nekako. I naravno normalno sad sve radi ali u download modu mi pise Official firmware system seeting custom. I Kernel mi je 3.10.61-SpaceX- RC1+ pa sam izgooglao i nasao na xda forumu da je to custom verzija.
9 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Koje spigen maske preporucujete? Imam trenutno original clear view cover no nepraktican je ponekad? Tamo na gizzmo ima 5, 6 modela kakva mi odgovaraju no ne vidim bitne razlike. Svi su slicni a cijene se krecu od 200 do 270kn. Imam s6 blue topaz. Treba mi prenstveno za zastitu pri eventualnom padu uredjaja a opet da lijepo izgleda. Ne trebam dodatni screen protector, samo masku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
matrix777 kaže...

Koje spigen maske preporucujete? Imam trenutno original clear view cover no nepraktican je ponekad? Tamo na gizzmo ima 5, 6 modela kakva mi odgovaraju no ne vidim bitne razlike. Svi su slicni a cijene se krecu od 200 do 270kn. Imam s6 blue topaz. Treba mi prenstveno za zastitu pri eventualnom padu uredjaja a opet da lijepo izgleda. Ne trebam dodatni screen protector, samo masku.

 Koristim već mjesecima, odlična je vizualno i funkcionalno KLIK

15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Da li netko od vas ima problema s učitavanjem videa na Facebook aplikaciji ali samo kada je mobitel na mobilnim podacima ne na wifi-ju? Meni kada je na Wifi-ju sve super čim prebacim na mobilne podatke video se jako sporo učita. Na bilo kojem browseru sve normalno radi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.8.2016 17:47 (PlayMaker10).
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Presao sa S6 na nexus 6p i mogu samo reci wow......

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Torent kaže...

Presao sa S6 na nexus 6p i mogu samo reci wow......

 Ja razmišljam na kupnju jednog od ta dva moba. Možeš napisat dojmove? Brzina, hardver, itd...

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
@PlayMaker10 kod mene ista stvar. Jesi našao riješenje?
Luc
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Hrco kaže...
Torent kaže...

Presao sa S6 na nexus 6p i mogu samo reci wow......

 Ja razmišljam na kupnju jednog od ta dva moba. Možeš napisat dojmove? Brzina, hardver, itd...

 Nesto posebno te interesuje? Imam ga od juce i meni je wow. Prvo puno veci telefon vrlo kvalitetan i tu nema razlike. Ekran ista stvar. Meni nema razlike u kvaliteti. Obadva extremno fluidna i brza. Na nexusu vozim android N beta i radi odlicno. Razlike ovako na prvu. nexus veci, cisti android, prepoznavanje lica prilikom cega te prebaci na swipe otkljucavanje. Bez prsta ili pina. USB type c kabel pa moram dokupiti kablova. Nema bezicno punjenje ali ima vecu bateriju. Sve se u sustini svede na dimenzije. Ni sa jednim neces pogrijesiti. Imao sam note 4 pa s6 i sad nazad na veliki ekran. Velika prednost nexusa su stereo zvucnici naprijed i nema tipki naprijed koje slucajno mozes pritisnuti prilikom igranja na primjer ali sa druge strane navikao na ficiku home tipku... Zvijer od moba kao i S6....

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Meni općenito Fcb radi izrazito loše bilo na WiFi, bilo na mobilnim podacima.
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Hvala za odgovor. I mene malo brinu tipke na S6, više volim da su na ekranu ali prednost Samsunga je što je manji pa mi više odgovara. I nešto je jeftiniji.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Luc989 kaže...
@PlayMaker10 kod mene ista stvar. Jesi našao riješenje?

 To je očito do aplikacije, zasad je rješenje preko Chromea na Facebook. Mobitel sve super radi, nikakve zamjerke samo ti videi me zezaju. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2016 16:56 (PlayMaker10).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice