Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

poruka: 5.676
|
čitano: 1.041.304
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Naš od tele2 croatia je čist. nema aplikacija od operatera

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

U mene je francuz na S6. Nisam siguran mislim da dodje samo fb...

14 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Evo od zadnjeg OTA updatea (196mb - slobodan telefon), potrošnja android sustava se unormalizirala... u prosjeku 3.5-4 h SOT-a, sa ukjučenim podatkovnim prometom, eto jučer sam dobio čak 5h (više sam bio na wifi-ju), kao što se vidi na slikama...uglavnom bolje je neg kaj je bilo :) 

ASUS ROG G750JX // Samsung Galaxy S6 32gb GoldPlatinum
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.5.2016 14:37 (BOGDO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Torent kaže...

U mene je francuz na S6. Nisam siguran mislim da dodje samo fb...

 plus instagram plus microsoft

9 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Ovo vise nije normalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
matrix777 kaže...

Ovo vise nije normalno.

 tako meni bude.

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Meni Android Sustava niti nema na listi, samo Android OS i to nešto sitno.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Meni je android sustav među zadnjima ako nakon punjenja resetiram mob ( ni pol minute ne oduzme )
A ako ga zaboravim resetirat onda je android sustav uvjerljivo prvi i dosta krace traje baterija
Glupo da jedan flagship ima takav bug al sta je tu je, ceka se neki pravi fix
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Ako je netko za kolektivnu tužbu protiv Google-a, neka se javi u inbox.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Ja sam napravio reinstalaciju zadnjeg T-Mobile firmwarea preko Smart Switch-a i sad imam skoro 1 sat SOT-a  sa 12 sati i 30 minuta od zadnjeg punjenja a ostalo mi je još 85% baterije, definitivno razlika nebo i zemlja, jer sam nakon OTA updatea te iste verzije imao sve skupa 2 sata i 30 min SOT-a od ukupno sa malo preko 24 sata bez punjenja. Jedno je sigurno, kada god radim update preko Smart Switcha uvijek mobitel radi kako treba, čim napravim OTA update odmah problemi, bolje je kada Smart Switch skine cijeli firmware nego OTA update koji samo promijeni fileove kod kojih je došlo do izmjena.

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Pozdrav jel se isplati uzet S6 ( stanje 10/10, garanicja, malo korišten znaci bez crtice) za 2300kn ?

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Ja bi reko da da, ja sam bio spreman dat za svog 2400 al sam se cjenko na 2000, star 3 mjeseca bez i jedne crtice, jedino gdje sam "ostecen" je to sto nemam originalni punjac vec obicni od samsunga, slusalice su takoder nove..
Mislim da se to isplati

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Meni je baterija nakon predzadnjeg updatea postala loša, a nakon zadnjeg katastrofalna, dobijem maksimalno 2h SOTa od jutra do navečer. Ako ga malo intenzivnije koristim (a i dalje ništa specijalno), baterija crkne i prije večeri. Jel ima kakve koristi od hard reseta, ili bilo što drugo samo da se bar malo popravi?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

ja taj problem sa sotom od manje od 2h imam vec cca po god. a goristim francusku verziju duze vrijeme, sak i bez facea nego koristim browser za to, danas idem po mob nadam se da dolazi sa novom baterijom pa cemo viditi.

 

 

 

EDIT: Mobitel stigao sa servisa zamjenjen digitizer jer se bio odlijepio, promjenili i zadnji poklopac te sve tipke mada su one bile ok nisu se klimale, bateriju nisu zamjenili pa cemo viditi kako ce ovo sad raditi, te su stavili novi software od T-scama, mozda se mobitel preporodio. vidit cemo

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.5.2016 19:57 (dennocro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
zvrle kaže...
Dali je netko imao ovakav problem sa s6 ? Meni je usao zrak ocito ispod ekrana dali bi to priznali na garanciji ?

 danas mi mob stigao sa novim ekranom, prosla garancija. tocno tjedan dana i vratili mi ga

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
markom63 kaže...
Meni je baterija nakon predzadnjeg updatea postala loša, a nakon zadnjeg katastrofalna, dobijem maksimalno 2h SOTa od jutra do navečer. Ako ga malo intenzivnije koristim (a i dalje ništa specijalno), baterija crkne i prije večeri. Jel ima kakve koristi od hard reseta, ili bilo što drugo samo da se bar malo popravi?

 Napravi backup na Smart Switchu i reinstaliraj zadnji firmware i nakon toga vrati taj backup nazad. Ništa ne gubiš a možeš samo dobit.

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
SnakeEyes kaže...

http://www.sammobile.com/firmwares/confirm/72264/G920FXXS3DPE5_G920FDHX3DPBF_CRO/

Ima li itko problema sa skidanjem firmwarea sa sammobile?
Meni stoji onaj prozor kod downloada i pise "Your download will start after the sponsored video." ali nema nikakvog videa i nista se ne desava?
U sranju sam jer sam zapeo u bootloopu pa nemogu nikamo, a sve to zbog xposeda koji ne radi dobro sa samsungovim romom

 ja uspjela preko microsoft edge-a, tamo mi se prikazuju reklame i ostalo

 

Edit: u principu, htjela sam reci da je potrebno iskljuciti ad blockere ako su ukljuceni...

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 13:04 (Korisnik1251).
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Meni je ovaj tjedan, obzirom da sam bila duze spojena na wi fi, mobitel automatski počeo skinuti update na Marshmallow - mislila sam da sam to iskljucila, ali ocito nisam. 

Ja nisam htjela updejt zbog straha da mi ne skine sve zadnje updejte, ukljucujuci i onaj koji stvara problem s baterijom, ali obzirom da mi ga je bio skinuo i da mi je onda stalno prikazivao obavijest da ga instaliram - rekla sam si, ajde instalirat ću, pa da vidim što bude.

 

Sad sam na 6.0.1. i u biti ne vidim nekih značajnih razlika. I nemam problem da mi Android OS troši bateriju, sad mi je na 10% (oko 30% su mi ekran i internet).

Baterija mi traje 1 dan, obicno mi bude na 30% navecer, pa onda ja stavim puniti.  U biti to je ok, ali baterija je stvarno najmanje impresivan dio ovog mobitela (zadnji mobitel, s3, mi je na početku trajao bar dan i pol - ali moguće da sam tada imala i manji internet paket pa sam manje prckala po njemu). Sve ostalo mi je veliki napredak, ali baterija je prosjek.

 

Imam jedno pitanje, vezano uz one Quick Settings Toggles - znam kako ih mogu preslagivati, i mijenjati koje će mi se uvijek prikazivati, a koje ne, ali uvijek ih mora biti 10, bi mogla ja namjestit da ih imam samo npr. 8, ili se to ne moze? Jer koje god stavim, uvijek ima 2-3 koje mi nikad ne trebaju, pa bi onda bilo bolje da ih imam manje.

 

I btw nabavila sam spigen neo hybrid crystal clear case, sa zlatnim rubom (imam zlatni S6) i preporučam, skup je, ali divan, super pristaje uz mobitel. Naručila sam sa službenog spigen storea na ebayu, stiglo u roku od 5 dana mozda, trenutno imaju neki popust (u biti bi bio dosta jeftiniji da im dostava nije tako skupa, ali opet dođe jeftinije nego što se može kupiti kod nas). I mobitel mi se s njim čini stvarno dobro zaštićen (imam i glass screen protector).

 

Nabavila sam i wireless punjač i super mi je za preko noći, uvijek bi ga punila pa bi ga ujutro sva pospana cupala iz punjaca da vidim koliko je sati i možda namjestim i sljedeću budilicu, još sam se bojala da mi ne padne kad ga čupam van kako sam nespretna i pospana, sad ga samo uzmem i ne moram se mučit s tim "čupanjem". :p

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

@PlayMaker10 Jel mozes molim te detaljnije objasniti reinstaliranje softwera preko smart switcha ? Hvala

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 16:13 (kristijan1991).
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

reistalacija: 

update: 

 

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
PlayMaker10 kaže...
markom63 kaže...
Meni je baterija nakon predzadnjeg updatea postala loša, a nakon zadnjeg katastrofalna, dobijem maksimalno 2h SOTa od jutra do navečer. Ako ga malo intenzivnije koristim (a i dalje ništa specijalno), baterija crkne i prije večeri. Jel ima kakve koristi od hard reseta, ili bilo što drugo samo da se bar malo popravi?

 Napravi backup na Smart Switchu i reinstaliraj zadnji firmware i nakon toga vrati taj backup nazad. Ništa ne gubiš a možeš samo dobit.

 frisko instaliran firmware of strane servisa G920FXXU3DPDP instalirai su mi neki portugalski kolko vidim CSC TPH, nije mi bas jasno zasto bas tu verziju

 

jutros sam u 7:30 skinuo sa punjaca, sad dok pisem je na 30%   SOT 1h57min

 

od instaliranih koristio face,mesenger, par poziva, mail, i novine. internet radio cijelo vrijeme 3G, neko kratko vrijeme wifi

 

sta napraviti najpametnije, staviti ponovo drugi software ili pustiti ovaj?

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 20:07 (dennocro).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Kupio danas u Sancta Domenici (solidna cijena, Edge po cijeni S6).
Nudi mi upate 6.0
Da instaliram ili zanemarim?
12 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

apsolutno da

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
maks0806 kaže...

apsolutno da

-Da li da ustanem, ili da odustanem?

-Apsolutno da!

 

;)

morrisoN
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Je li se netko susreo sa slicnim problemom?



Znaci back tipka se sama aktivira i ne dozvoljava mi nista. Ne događa mi se cesto, ali je dosta iritantno
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Si probao ovo:

 

1. Go to the phone dialer and type this "*#2663#", after you type that you will be transferred to a "Touch Screen Version" menu.

2. When you're in the "Touch Screen Version" menu press the "TSP FW update(General)" and the "Touch key FW update".

3. The problem will be solved. I hope this helps you guys!

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Ja sam imao taj problem, odnio sam ga na servis i popravili su ga...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Skine preko 1 gb, pise 6.0 i onda nakon instalacije idem gledat i pise 6.0.1
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Dali netko ima problem da mu na automatskom osvijetljenu na suncu titra ekran, stalno smanjuje i povecava svjetlost... Tako je od kad je dosao sa servisa, dali je do senzora ili softwera ?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Meni se to događa od početka i na 5.1 i na 6.0.1 androidu. Kada isključim auto onda je OK. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice