Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

poruka: 1.152
|
čitano: 408.919
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Zaporožac kaže...
Bitanga kaže...
Da, to je logično.

Probaj ugasiti 5G, ostavi samo 4G. Ionako nikakve koristi nemaš na mobitelu od 5G.

I to je točno.

Koristim samo 4G jer 5 G bespotrebno cucla bateriju, a 4g je dovoljno brz za moje potrebe. 

Ako ne igrate nekakve suludo teške igrice, isključite 5 G time automatski idete na štednju i produljit ćete fazu punjenja s isključenih 120 Hz i do 40%

 

Mobitel nećete morati puniti do 3 dana.

 

Isto tako isključite 120 Hz ako ne igrate FPS igrice jer su nepotrebni, oku nevidljivi, skrolanje kroz preglednik je identično s 60 Hz, sve ostalo su bajke.

Ne igram nikad igrice, al na 60fps mi tolko šteka scrolanje da me oči i glave bole jednom kad se navikneš na glatkih 120fps...

 

Ti si izgleda jedan od onih koji ne vidi više od 30 fps... :D

2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
ivicask kaže...
Ne igram nikad igrice, al na 60fps mi tolko šteka scrolanje da me oči i glave bole jednom kad se navikneš na glatkih 120fps...

 Ti si izgleda jedan od onih koji ne vidi više od 30 fps... :D

Zato je meni super, a vi se patite.

Vama je i 120 Hz malo.

Čekate mobitele s 480 Hz pa da vidite kako se skrola...  

合氣道 Leptiri poput Monarha su najsposobnija vrsta na planetu, a nemaju mozak ...možda baš zato...
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Nemaju oni pojma kaj je 120hz. Jednom kad probaš ne vracas se vise na staro.
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Ja sam stavio sve na max i uopće se ne zamaram. Ja sam njega kupio i koristiću sve što nudi.

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Hexfire kaže...
marinek98 kaže...
Uzeo sam S23+ tijekom ove promocije za Galaxy Watch 5 na poklon. Prije 6 dana sam ispunio registraciju i još nisam dobio nikakav povratni mail. Zna li netko koliko dugo se otprilike čeka na mail, a i na samu dostavu?

 Trebao bi dobiti barem mail da je registracija uspješna ili tako nešto. A onda ćeš samo dobiti obavijest na mail da je dostava tad i tad ili će te samo zvati dostavna služba iz vedra neba na dan kad je dostava. A može biti od tjedan dana do 2 mjeseca sudeći po mom iskustvu od prošle godine.

 Točno tako.

Samo ti je bitan mail da su dobili tvoj zahtjev.

A uručenje , makar znamd da bi bilo najpoštenije odmah, oni to po količini zaliha, i redosljedu šalju.

Ja sam čekao zadnji puta na takvoj akciji slušalice nešto više od 3 mjeseca.

Znam ljude koji su dobili za 15 dana.

16 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Nakon zadnjeg updatea, nema više "samo 2G" ili "samo 3G" opcije već samo automatsko povezivanje (LTE/3G/2G ili 5G/LTE/3G/2G). Također ne vidim više opciju za VoLTE poziv. Je li ne neki bug ili feature? Zna li netko?

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Isto je meni na službenom A52s HT mreža.

S obzirom da je mob dobiven od firme ispada da je sa Slovensko tržište iako sam siguran da je pisalo CRP umjesto SIO.

Pogledaj za čije je tržište jer mi simica od A1 uredno prepoznaje sve "signale" kao i Volte,na na s21 osnovni model radi najnormalnije 

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
cinco44 kaže...

Nakon zadnjeg updatea, nema više "samo 2G" ili "samo 3G" opcije već samo automatsko povezivanje (LTE/3G/2G ili 5G/LTE/3G/2G). Također ne vidim više opciju za VoLTE poziv. Je li ne neki bug ili feature? Zna li netko?

 sve ima samo kod tebe nema

SAMSUNG S23 ULTRA 512GB
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Nocio kaže...

 Za hrvatsko tržište, ali mislim da nema veze s tim jer do pred par sati je radilo normalno, a nakon obavijesti "telefon je ažuriran" više nema te opcije u meniju uopće.

pasko kaže...

 sve ima samo kod tebe nema

 Ne razumijem, što sve ima?

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Ugasiti Volte i prebaciti na manje od 4G se može sa aplikacijom "Samsung band selection" ali nakon svakog reboot-a se volte pali i vraća na 4G.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Ne radi ta aplikacija više, nažalost. Ima neka druga koja navodno radi, ali ona zahtijeva treću kako bi funkcionirala, čini mi se previše kompliciranja za jednu banalnu stvar kao što je odabir mreže koju želim koristiti. Uglavnom, namjerno su to maknuli, nije bug.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Sve opcije ima ko i prije
Nista se nije promjenilo
Kuzis
SAMSUNG S23 ULTRA 512GB
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Na s21u isto nemam više opciju za samo 3g, biram između 5g i 4g

16 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Zadnji patch 1.4 na S23U

 

Ništa nije promijenjeno

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Nocio kaže...

Isto je meni na službenom A52s HT mreža.

S obzirom da je mob dobiven od firme ispada da je sa Slovensko tržište iako sam siguran da je pisalo CRP umjesto SIO.

Pogledaj za čije je tržište jer mi simica od A1 uredno prepoznaje sve "signale" kao i Volte,na na s21 osnovni model radi najnormalnije 

 to nema veze sa time jer samsung ima na svim tržištima uključen volte pogotovo EU.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Sve je tu
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Nakon zadnjeg updatea od jučer, ja to više nemam. A stalno ručno namještam mreže. I VoLTE. Uostalom, vidi se na slici koju sam priložio. Nema ni mreže ni VoLTE opcije više.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Pozdrav!

 

Jedan problem - izgleda da se S23 ne moze povezati putem Android auta ili Mirror linka sa novim Skoda automobilima (moguce i sa ostalima iz VW gupacije)... izgleda da je taj problem prisutan i na S22? Do koga je (Skoda, Samsung ili Google) ne znam, ali malo je apsurdno da novi mobitel i novo auto se ne mogu povezati preko necega sto postoji od 2015.

 

Ako netko zna rjesenje

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Tanuki kaže...

Pozdrav!

 

Jedan problem - izgleda da se S23 ne moze povezati putem Android auta ili Mirror linka sa novim Skoda automobilima (moguce i sa ostalima iz VW gupacije)... izgleda da je taj problem prisutan i na S22? Do koga je (Skoda, Samsung ili Google) ne znam, ali malo je apsurdno da novi mobitel i novo auto se ne mogu povezati preko necega sto postoji od 2015.

 

Ako netko zna rjesenje

 

S22U mi se uredno spaja na Android Auto u Skodi iz 2018.

A noviju nemam. Moguće da je nešto do infotainmenta? Jesi probao kabelom ili samo wireless?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.4.2023 13:36 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Evo https://support.google.com/androidauto/thread/201103340/new-samsung-s23-ultra-won-t-connect-to-android-auto?hl=en

 

Probao i sa kabelom i preko wirelessa :/

 

jedan od komentara:

As I wrote here, I have Scala 2021 with Bolero FW1760, S21 works fine, S23 does not. I tried brand new ŠKODA Scala today with Bolero also and the latest FW 1790 with no success, still the same error. I found out that Samsung is aware of this issue and has been working on fix, however due to fact that even S22 has not been fix with AA fully so far I am returning my S23 back to the seller and getting S21 back from trade in. Towards Samsung I am very disappointed and probably will not buy any Samung product in the future. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.4.2023 13:54 (Tanuki).
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Tanuki kaže...

Pozdrav!

 

Jedan problem - izgleda da se S23 ne moze povezati putem Android auta ili Mirror linka sa novim Skoda automobilima (moguce i sa ostalima iz VW gupacije)... izgleda da je taj problem prisutan i na S22? Do koga je (Skoda, Samsung ili Google) ne znam, ali malo je apsurdno da novi mobitel i novo auto se ne mogu povezati preko necega sto postoji od 2015.

 

Ako netko zna rjesenje

 možda je ipak do softwarea u autu jer na WV Taigo S23+ radi bez problema. bilo bežično ili žično

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Tanuki kaže...

Pozdrav!

 

Jedan problem - izgleda da se S23 ne moze povezati putem Android auta ili Mirror linka sa novim Skoda automobilima (moguce i sa ostalima iz VW gupacije)... izgleda da je taj problem prisutan i na S22? Do koga je (Skoda, Samsung ili Google) ne znam, ali malo je apsurdno da novi mobitel i novo auto se ne mogu povezati preko necega sto postoji od 2015.

 

Ako netko zna rjesenje

 Ma i ja poželim zapaliti i auto i mobitel i jebeni Android Auto software, Dacia Stepway 2022 i VW Golf 8 2022, radilo sve bez problema s S21U.

S23U ništa neradi preko kabela, uzeo wireless dongle i sve je radilo mjesec dana i eto danas ga nebi pokrenuo nikako.....

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Jesi probao reinstall Android Auto aplikacije?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
nex987 kaže...
Tanuki kaže...

Pozdrav!

 

Jedan problem - izgleda da se S23 ne moze povezati putem Android auta ili Mirror linka sa novim Skoda automobilima (moguce i sa ostalima iz VW gupacije)... izgleda da je taj problem prisutan i na S22? Do koga je (Skoda, Samsung ili Google) ne znam, ali malo je apsurdno da novi mobitel i novo auto se ne mogu povezati preko necega sto postoji od 2015.

 

Ako netko zna rjesenje

 Ma i ja poželim zapaliti i auto i mobitel i jebeni Android Auto software, Dacia Stepway 2022 i VW Golf 8 2022, radilo sve bez problema s S21U.

S23U ništa neradi preko kabela, uzeo wireless dongle i sve je radilo mjesec dana i eto danas ga nebi pokrenuo nikako.....

a preko dongle ti je proradilo? makar neko vrijeme?

vidim da aawireless kosta oko 90 eura, ne da mi se riskirati te novce ako nece ni tada raditi

9 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

s23u, AA preko kablela radi bez greške

 

inače 48 sati bez punjenja, 9 sati sot... brutalica

uključeno sve moguće 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.4.2023 17:17 (digitall).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
maks0806 kaže...

Na s21u isto nemam više opciju za samo 3g, biram između 5g i 4g

 baš htio pitati jel isto na s21u i nažalost je..

 

ja odgađam update zbog toga...

 

baterija mi je puno bolja kad je samo na 3g ,a 4g i 5g mi uopće ne trebaju,

a cuclaju bateriju bespotrebno

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

A eto stvarno ja uz poprilično zahtjevno korištenje bez problema dočekam večer a napunim ga do 90%. 3g je meni neupotrebljivo prespor tako da mi ta promjena ne igra ulogu. Koristio sam ga na s20 seriji samo iz razloga što mi 4g nije hvatalo to grozno smeće od serije (s20u/n20u) pa je i dalje izjedalo bateriju. Ne znam gdje živiš (možda ti je 4g signal loš) niti čime se baviš na mobitelu, ali 3g net je meni ekvivalent vraćanju na 60hz bez nekih benefita 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.4.2023 17:20 (maks0806).
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

ma sve pet svatko koristi mob drugačije.

 

meni je za whatsapp, mail, google karte i malo interneta 3g i više nego dovoljan.

 

4g mi varira crticu do dvije manje od punog signala ali svejedno u mirovanju brže izcuri baterija.

 

ja svojim korištenjem guram dva dana i još ostane 15 do 20 % baterije..

 

nećemo trovati temu više :)

 

baš su ga usrali sa ručnim odabirom mreža :(

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.4.2023 17:27 (Yam).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Tanuki kaže...
nex987 kaže...
Tanuki kaže...

Pozdrav!

 

Jedan problem - izgleda da se S23 ne moze povezati putem Android auta ili Mirror linka sa novim Skoda automobilima (moguce i sa ostalima iz VW gupacije)... izgleda da je taj problem prisutan i na S22? Do koga je (Skoda, Samsung ili Google) ne znam, ali malo je apsurdno da novi mobitel i novo auto se ne mogu povezati preko necega sto postoji od 2015.

 

Ako netko zna rjesenje

 Ma i ja poželim zapaliti i auto i mobitel i jebeni Android Auto software, Dacia Stepway 2022 i VW Golf 8 2022, radilo sve bez problema s S21U.

S23U ništa neradi preko kabela, uzeo wireless dongle i sve je radilo mjesec dana i eto danas ga nebi pokrenuo nikako.....

a preko dongle ti je proradilo? makar neko vrijeme?

vidim da aawireless kosta oko 90 eura, ne da mi se riskirati te novce ako nece ni tada raditi

 https://www.aliexpress.com/item/1005004990937743.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.28.21b118025piYeF

ovaj sam ja uzeo i radio je bez greške....neko vrijeme, budem se sutra igrao s brisanjem cachea i ostalih gluposti

9 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Meni povezivanje s AA i S23 Ultra radi normalno. Prvo mi nije htjelo, ali sam promijenio kabel i onda se povezalo. Nakon toga sam uključio wireless opciju i ne treba mi kabel više.

Koristim, doduše, nekakvu third-party Android multimediju s AliExpressa.

 

Također, naručio sam s Alija originalni Samsungov auto punjač s brzim punjenjem od 45 W. Kod nas je 40 eura, na Aliju 8 eura. Sve puni super brzo, dođe u originalnoj ambalaži, pa preporučam svima.

 

Poveznica.

 

 

 

 

 
1 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice