Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava] izdvojena tema

poruka: 1.071
|
čitano: 419.730
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
SIII Deny kaže...
Ekipa trebam pomoć
Hoću prodati mob ali ne znam šta trebam isključiti i gdje se to nalazi za onu sigurnost od krađe tako nešta.
Kad napravim factory reset i upišem njegov mail i account da mu mob dozvoli to. A ne da traži moje podatke
Nadam se da ste razumjeli šta je pisac htjeo reći :D

 Kad odeš na tvorničke postavke, odmah te traži da uneseš sve što je potrebno...

TiONiO
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Odi u račune i sve odjavi. Ostat će ti samo samsung račun koji će tražiti lozinku za odjavu. Ukucaš lozinku i slobodno factory reset
3 godine
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Instalirao one ui 6 beta preko xda foruma radi dosta solidno i fluidno za jednu beta verziju javim dojmove i bugove za koji dan 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ekipo, ne da mi se čitati cijelu raspravu, zapelo mi za oko da preporučate obični S22 i da neki spominju "neke" nedostatke.

 

Ja bih samo dodao - ko Boga vas molim, nemojte nikome na svijetu preporučati to GOVNO od telefona. Doslovno nikad u životu nisam imao veće smeće u rukama. Na stranu to da je baterija slaba, to sam i očekivao. Ali da će se toliko grijati, blokirati i bez ikakvog razloga ostajati bez mreže ili kompletne usluge koja se isto tako odjednom pojavi. Eto, nemam riječi...

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.10.2023 5:58 (deya100).
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
SIII Deny kaže...
Ekipa trebam pomoć
Hoću prodati mob ali ne znam šta trebam isključiti i gdje se to nalazi za onu sigurnost od krađe tako nešta.
Kad napravim factory reset i upišem njegov mail i account da mu mob dozvoli to. A ne da traži moje podatke
Nadam se da ste razumjeli šta je pisac htjeo reći :D

Što mu ti imaš bilo što upisivati.

Neka sam upiše svoje podatke. Ne rebaš ništa čačkati oko "sigurnosti od krađe" ..prodao si mob. To će on sebi postaviti ako hoće.

 

Tvorničke postavke, on tebi keš u ruke i živjeli avijoni Rafale.

合氣道
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
deya100 kaže...

Ekipo, ne da mi se čitati cijelu raspravu, zapelo mi za oko da preporučate obični S22 i da neki spominju "neke" nedostatke.

 

Ja bih samo dodao - ko Boga vas molim, nemojte nikome na svijetu preporučati to GOVNO od telefona. Doslovno nikad u životu nisam imao veće smeće u rukama. Na stranu to da je baterija slaba, to sam i očekivao. Ali da će se toliko grijati, blokirati i bez ikakvog razloga ostajati bez mreže ili kompletne usluge koja se isto tako odjednom pojavi. Eto, nemam riječi...

 Poznato je da je neparna serija Samsunga lošija, ali s22 je lowkey najgori telefon 2022. Recenzenti prelete preko njega jer sva pažnja ide na ultru i rijetko tko ga koristi dugo, ali svatko u mom društvu tko ga ima ludi s njim. Osim što ima najdeblji mob na svjetu (anker 20k mah zaljepljen na njega) ne pijavljuju se "tipke" za javiti na poziv, tipkovnica se pojavi nakon par sekundi kad želi nešto tipkati, grijanje bolje nego na toplanu u Zagrebu. Treba ih dijeliti u kinder jajima a ne prodavati za nešto poput recimo NOVCA. 

Ekipa sa s23 nema zamjerke na primjer

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Cudno, meni sve okej na s22. Ne šteka, ne grije se dok surfam i toeto. Ne znam. Istina, volio bih da je bat bolja, ali kad vidim da se i pametne satove treba puniti svaka 2,3 dana onda mi je ovo ok.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
12 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Meni je čudno hahah. Svojim očima sam vidio više puta da radi kao kanta. Ovisi o korištenju naravno, ali čovjek bi očekivao za flagship uređaj da može podnijeti sve što se baci na njega a da to sustav pruža... Ako je nekima dobro nekima nije to je još veći minus kad ti na istom čipsetu mobiteli rade drugačije

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ma meni je užasno loš, razočaran sam totalno. Jedino s čime sam zadovoljan je kvaliteta videa. S druge strane - nemaš ga kamo spremati jer, eto genijalne ideje - ajmo maknut mogućnost proširenja memorije s sd karticama pa se j... s 128 gb kako znate i umijete - "bravo" Samsung!!! Imao S10E i taj je radio ko urica, rek'o ajde idem opet uzet jedan mali flagship i zaj... se ko cigo kad ukrade karbonsku biciklu... Za S23 znam da je bolji jer su napokon odlučili ne raditi razliku za Američko i Europsko tržište pa sad stavljaju snapdragone u sve (valjda da bi se donekle iskupili radi ovog govna koje su napravili sa S22).

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.10.2023 18:16 (deya100).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
deya100 kaže...

...S druge strane - nemaš ga kamo spremati jer, eto genijalne ideje - ajmo maknut mogućnost proširenja memorije s sd karticama...

microSD kartice su ipak sporije od interne memorije i ne bi mogle direktno spremati maksimalnu kvalitetu videa, pa bi u konačnici to opet bilo prebacivanje s interne memorije na SD. još davno su maknuli mogućnost instaliranja aplikacija na kartice zbog istog razloga. interna memorija je postala i jeftinija, pa se ide na jači model kome je potrebno.

razumijem da su microSD kartice bile praktične jer su se fizički nalazile u mobitelu, ali ako pričamo o proširivoj memoriji ona itekako postoji i bolja je nego ikad. type c može na sebe primiti bilo koji eksterni disk, usb stick, pa i memorijsku karticu ako imate odgovarajući adapter, a imate ih jeftino na Ali-ju.

generalno se slažem za mane kod S22 i realno ne možemo pričati o 'pravom' flagshipu jer base model će uvijek imati bottleneck u vidu manje baterije i potencijalno lošijeg hlađenja (kompaktnost) u odnosu na plus i ultra model. za S23 se također slažem da je super i nadam se da će takav ostati, odnosno da ga budući updatei androida i one UI neće 'zagušiti'.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ja sam se sa s22u vratio na s21u i do prije 3 tjedna sam ga koristio dok se nisam prebacio na s23u. Razapnite me, ali s21u je radio feomenalno, stabilnije nego 22 i baterija je bila bolja, hardver i softver nije zagušen (bar zasad) i iskreno nakon njega mi s23u nije ništa posebno osim što je baterija bolja i ima spen. Ajde, ok, radi bolje fotke

13 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Da nije kolega deya100 koristio A22 umjesto S22. Barem kak mi se opisu rada čini 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Ako moze mala pomoc,izlistao sam ovu temu,nisam jos s21/+u.Da li kupiti s21+ ili s22+(jer mi je s21 i s22 premaleni)?Citajuci ovde izgleda da se grije bas?Isplati li se dati 150€ vise za s22+,da li je puno bolji?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
slobo2712 kaže...
Ako moze mala pomoc,izlistao sam ovu temu,nisam jos s21/+u.Da li kupiti s21+ ili s22+(jer mi je s21 i s22 premaleni)?Citajuci ovde izgleda da se grije bas?Isplati li se dati 150€ vise za s22+,da li je puno bolji?

najbolja opcija je naravno s23+, ali ako tražiš nešto jeftinije s21+ ili čak s21fe

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Znaci bolje uzeti s21+ ili fe nego s22+..
4 mjeseca
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Pozdrav, prije tjedan dana sam narucio smartphone sa službene Samsung stranice pa me zanima kada ce bit isporucen jer na stanici ne pise koliko traje dostava

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Ponedjeljak u 9.45 ujutro
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Gostizzanzibara kaže...

Pozdrav, prije tjedan dana sam narucio smartphone sa službene Samsung stranice pa me zanima kada ce bit isporucen jer na stanici ne pise koliko traje dostava

 Ako si 2h prije  naručivanja popio vode iz hladnog zdenca mogao bi doci za 7 radnih dana.

Ali najbolje je glavu pjevca zakopati u vrtu tik pred zoru. Onda dođe dan dva prije.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Da si smislenije postavio pitanje, smisleniji bi bio i odgovor.
Nitko od kolega nema kristalnu kuglu da ti da točan odgovor, ali zato ja imam.
Dođe kad ga vidiš.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 mjeseca
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Mislio sam da netko mozda ima iskustva s narucivanjem s njihove stranice pa da mi zna rec otprilike al dobro

10 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Pozdrav,

zna li itko dobije li se novo jamstvo ukoliko je doslo do popravke unutar jamstvenog roka?

Konkretno, napuhala mi se baterija mjesec dana prije isteka garancje na S22 i stavili su mi novu.

Dobijem li jamstvo samo na novu bateriju ili cijeli uredaj i koliko traje ukoliko se dobije ikakvo jamstvo ?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice