Sony Ericsson G502

poruka: 4
|
čitano: 5.109
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson G502".
16 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] bor4c: Sony Ericsson G502

Sasvim solidan mobitel vrlo dobrog dizajna i kvalitete izrade. Dobro leži u ruci, tipkovnica mu je jako dobro dizajnirana, ali joj nedostaje joystick za navigaciju, mislim da ne odgovara onima s malo debljim prstima. Ekran je također dobar, ali mogao bi biti malo veći u odnosu na dimenzije uređaja. Proširiv je do 4 GB M2 memorije. Ima odličan player mp3 i mp4 datoteka. Uz uređaj dolaze solidne slušalice koje služe i kao antena za radio. Jedan od boljih web preglednika koji sam vidio na mobitelima. Ima ugrađen i UMTS/HSDPA modem, pretpostavljam da se može koristiti i kao modem za računalo putem USB priključka. Jedina veća zamjerka mu je kamera od 2 MP koja daje slike prosječne kvalitete i nema bljeskalicu. Ostalo je sve standardnih mogućnosti i kvalitete.

ukupna ocjena
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2009 9:41 (bor4c).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: [Recenzija] bor4c: Sony Ericsson G502
bor4c kaže...

Sasvim solidan mobitel vrlo dobrog dizajna i kvalitete izrade. Dobro leži u ruci, tipkovnica mu je jako dobro dizajnirana, ali joj nedostaje joystick za navigaciju, mislim da ne odgovara onima s malo debljim prstima. Ekran je također dobar, ali mogao bi biti malo veći u odnosu na dimenzije uređaja. Proširiv je do 4 GB M2 memorije. Ima odličan player mp3 i mp4 datoteka. Uz uređaj dolaze solidne slušalice koje služe i kao antena za radio. Jedan od boljih web preglednika koji sam vidio na mobitelima. Ima ugrađen i UMTS/HSDPA modem, pretpostavljam da se može koristiti i kao modem za računalo putem USB priključka. Jedina veća zamjerka mu je kamera od 2 MP koja daje slike prosječne kvalitete i nema bljeskalicu. Ostalo je sve standardnih mogućnosti i kvalitete.

 Nemam zamjerki na kvalitetu fotki nego na to što nema zoomiranja.
programcici.bloger.hr
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson G502

moj frend je htio kupiti g502...i sad ga zanima kakva je kamera i kakva je jacina zvucnika???

I Dont need to Get a life...I am a Gamer I have lots of lives...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Sony Ericsson G502

ne isplati se kupovati g502 danas...rađe uzmi nešto tipa c 510

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice