Dreamweaver alternativa

poruka: 9
|
čitano: 2.662
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Dreamweaver alternativa - HTML, CSS i PHP editor?

Pozdrav,

 

U potrazi sam za besplatnim ili nekim povoljnijim programom tipa DW. Stranice uglavnom pišem u codu i kod DW mi se sviđa što "prepoznaje" vrstu coda i taj dio boji određenom bojom. Također prilikom tipkanja HTML-a, CSS-a i PHP-a izbacuje gotove naredbe koje se mogu pronaći u odgovarajućem tagu. Te dvije opcije su mi dosta bitne.

 

Do sada sam isprobao Kompozer, Notepad++, NVU ali to nije ono što tražim.

 

Preporuke?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dreamweaver alternativa

Microsoft Expression Web 2

k1.c0
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dreamweaver alternativa

Ja ti za php mogu toplo preporučiti komodo . Za php je bolji od ičega što sam probao, a podržava i ostale jezike mada je on ipak primarno za php.

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dreamweaver alternativa
Xanzzu kaže...

Ja ti za php mogu toplo preporučiti komodo . Za php je bolji od ičega što sam probao, a podržava i ostale jezike mada je on ipak primarno za php.

Slažem se koristio sam ga i zaista je vrlo dobar za php...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Dreamweaver alternativa
crowap kaže...
Xanzzu kaže...

Ja ti za php mogu toplo preporučiti komodo . Za php je bolji od ičega što sam probao, a podržava i ostale jezike mada je on ipak primarno za php.

Slažem se koristio sam ga i zaista je vrlo dobar za php...

ja koristim PHP Designer 7 za pisnje PHP-HTML-a, CSS-a te javascripta

k1.c0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dreamweaver alternativa
crowap kaže...
Xanzzu kaže...

Ja ti za php mogu toplo preporučiti komodo . Za php je bolji od ičega što sam probao, a podržava i ostale jezike mada je on ipak primarno za php.

Slažem se koristio sam ga i zaista je vrlo dobar za php...

ja koristim PHP Designer 7 za pisnje PHP-HTML-a, CSS-a te javascripta

k1.c0
14 godina
offline
RE: Dreamweaver alternativa
Xanzzu kaže...

Ja ti za php mogu toplo preporučiti komodo . Za php je bolji od ičega što sam probao, a podržava i ostale jezike mada je on ipak primarno za php.

Stvarno odlično izgleda, više manje ima sve opcije koje sam tražio... A što je najbolje potpuno je besplatan. Jedina zamjerka je što se malo sporo učitava kada ga pokrećem.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Dreamweaver alternativa
MatkoBB kaže...
Xanzzu kaže...

Ja ti za php mogu toplo preporučiti komodo . Za php je bolji od ičega što sam probao, a podržava i ostale jezike mada je on ipak primarno za php.

Stvarno odlično izgleda, više manje ima sve opcije koje sam tražio... A što je najbolje potpuno je besplatan. Jedina zamjerka je što se malo sporo učitava kada ga pokrećem.

 

 

I meni je tako. Ako se ne varam prije je bilo i sporije ali su malo ubrzali u zadnjoj verziji, pa se onda mogu i nadati da će i u budućnosti ubrzati.

Drago mi je što sam pomogao, sretno programiranje!

16 godina
offline
Dreamweaver alternativa

ja isključivo koristim eclipse  (phpeclipse http://www.phpeclipse.com/ )

Ne trebam seks, Vlada me jebe svaki dan
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2010 15:08 (Nix).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice