Bug Forum BlackOut

poruka: 174
|
čitano: 44.289
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum BlackOut
power_user kaže...
vlad0 kaže...

@Unix

 

A otkuda si skinuo stil za Stylish? Ako je s OVOG linka, to je za FF!

 

DOWNLOAD LINK (verzija skripte: 2.0.0) za Chrome.

Ne radi ni taj link... Vidim da ima mirror za FF, ali ne i za Chrome

 

Ma skidaju linkove k'o blesavi s file hostinga... Iako ne kužim za ove TXT fajlove, LOL. {#} Budem uploadao opet negdje drugdje pa stavio link u prvi post. Ima netko prijedlog?

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
14 godina
offline
Re: Bug Forum BlackOut
vlad0 kaže...
power_user kaže...
vlad0 kaže...

@Unix

 

A otkuda si skinuo stil za Stylish? Ako je s OVOG linka, to je za FF!

 

DOWNLOAD LINK (verzija skripte: 2.0.0) za Chrome.

Ne radi ni taj link... Vidim da ima mirror za FF, ali ne i za Chrome

 

Ma skidaju linkove k'o blesavi s file hostinga... Iako ne kužim za ove TXT fajlove, LOL. {#} Budem uploadao opet negdje drugdje pa stavio link u prvi post. Ima netko prijedlog?

Mediafire mi se čini OK, a možda i dropbox

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
neaktivan
offline
Bug Forum BlackOut

Jaoooo ja se ne razumijem u to. Instalirao i nekužim kako. Molio bi kako se redom napravi za Firefox. Unajprijed hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum BlackOut
Nello kaže...

Jaoooo ja se ne razumijem u to. Instalirao i nekužim kako. Molio bi kako se redom napravi za Firefox. Unajprijed hvala.

 

Skineš .txt za FF, skineš Stylish za FF.

 

Otvoriš Stylish, u polje Name stavit Bug Forum BlackOut, a sadržaj iz .txt datoteke kopiraj u veće polje.

 

I klikni Save.

 

Ako se samo ne primjeni restartaj FF.

I want to taste you but your lips are venomous poison, you're poison, running through my veins
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum BlackOut
donator_bubrega kaže...

 

Skineš .txt za FF, skineš Stylish za FF.

 

Otvoriš Stylish, u polje Name stavit Bug Forum BlackOut, a sadržaj iz .txt datoteke kopiraj u veće polje.

 

I klikni Save.

 

Ako se samo ne primjeni restartaj FF.

Napravio sam to ali jednistavno neće.  FF je 12.0

12 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum BlackOut
Nello kaže...

 

Nemam pojma onda, jesi sve točno kopirao i restartao FF?

I want to taste you but your lips are venomous poison, you're poison, running through my veins
15 godina
offline
Bug Forum BlackOut

Može li netko reuploadati verziju za Operu?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011 R.I.P mind_challenge 18.5.2012
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum BlackOut
donator_bubrega kaže...
Nello kaže...

 

Nemam pojma onda, jesi sve točno kopirao i restartao FF?

Skinija stylish i šta onda? Ovako niš ne kužim a i vidim da nekako zbrkano a da molim kako se redom napravi i da bi uspjelo napravit. A u mom mozgu vlada zbrka tj zbunjenost!

14 godina
offline
Re: Bug Forum BlackOut
vlad0 kaže...

Ma skidaju linkove k'o blesavi s file hostinga... Iako ne kužim za ove TXT fajlove, LOL. {#} Budem uploadao opet negdje drugdje pa stavio link u prvi post. Ima netko prijedlog?

Dropbox.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
offline
Re: Bug Forum BlackOut
SkyDrive zato što nemoraš davat linkove pojedinačno već stvoriš mapu i unutra staviš sve BFBO txt datoteke pa samo daš link i oni će si skinuti txt file koji trebaju
Ako sam ti pomogao stisni HVALA!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum BlackOut
Nello kaže...
donator_bubrega kaže...
Nello kaže...

 

Nemam pojma onda, jesi sve točno kopirao i restartao FF?

Skinija stylish i šta onda? Ovako niš ne kužim a i vidim da nekako zbrkano a da molim kako se redom napravi i da bi uspjelo napravit. A u mom mozgu vlada zbrka tj zbunjenost!

 

Tako se i čini.{#}

 

Evo ti slika (dolje lijevo u FF-u ti je ta ikona). A onda dalje slijedi upute iz 1. posta.

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
14 godina
neaktivan
offline
Bug Forum BlackOut

UPDATE

U 1. post stavljena po 4 download mirrora za svaku verziju.

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum BlackOut
Vvlad0 kaže...

UPDATE

U 1. post stavljena po 4 download mirrora za svaku verziju.

Vlado, testirao sam za Operu 11.62. i moram ti reć da ti ne pali na tu verziju ako kopiraš txt na stylus. Prvo nisi testirao dali rade a radiš na brzinu bez provjere.

 

Evo napravit ću screenshot pa češ vidjet problem!

 

Skinuta Css za Operu i instalirana je. Drugo skinuta txt, treće otvori CSS i tu zalijepim ali nema opcije da se tu zalijepi!!!!! I nakon toga sam odustao. Pozdrav.

 

 

Slika sve govori. Slika sve govori.
15 godina
offline
Re: Bug Forum BlackOut
Nello kaže...
Vvlad0 kaže...

UPDATE

U 1. post stavljena po 4 download mirrora za svaku verziju.

Vlado, testirao sam za Operu 11.62. i moram ti reć da ti ne pali na tu verziju ako kopiraš txt na stylus. Prvo nisi testirao dali rade a radiš na brzinu bez provjere.

 

Evo napravit ću screenshot pa češ vidjet problem!

 

Skinuta Css za Operu i instalirana je. Drugo skinuta txt, treće otvori CSS i tu zalijepim ali nema opcije da se tu zalijepi!!!!! I nakon toga sam odustao. Pozdrav.

 

 

  Nema opcije da se zalijepi pa zato moraš stisnuti ctrl+V

Meni   radi kako treba u Operi. Još samo da drnde popravi svoju skriptu i sve će biti odlično.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011 R.I.P mind_challenge 18.5.2012
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum BlackOut
mind_challenge kaže...
Nello kaže...

Vlado, testirao sam za Operu 11.62. i moram ti reć da ti ne pali na tu verziju ako kopiraš txt na stylus. Prvo nisi testirao dali rade a radiš na brzinu bez provjere.

 

Evo napravit ću screenshot pa češ vidjet problem!

 

Skinuta Css za Operu i instalirana je. Drugo skinuta txt, treće otvori CSS i tu zalijepim ali nema opcije da se tu zalijepi!!!!! I nakon toga sam odustao. Pozdrav.

 

  Nema opcije da se zalijepi pa zato moraš stisnuti ctrl+V

Meni   radi kako treba u Operi. Još samo da drnde popravi svoju skriptu i sve će biti odlično.

 

@Nello:

Stvarno?{#} Nije ti palo na pamet stisnuti Ctrl+V kako ti je mind_challenge predložio? A možeš, ako ti se ne sviđa ta kombinacija tipaka, umjesto toga stisnuti i Shift+Ins, sve vozi... {#}

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum BlackOut
vlad0 kaže...

 

@Nello:

Stvarno?{#} Nije ti palo na pamet stisnuti Ctrl+V kako ti je mind_challenge predložio? A možeš, ako ti se ne sviđa ta kombinacija tipaka, umjesto toga stisnuti i Shift+Ins, sve vozi... {#}

 E to si onda trebal još davnoo spomenit u prvom postu npr ak neradi kopiranje tada pomaže sa Crtl+V. A ovako se čudim se da neide i neide.

 

Vidiš nije mi palo na pamet sa kombinacijom Ctrl+V ili Shift+Ins.

 

Zasad je proradilo i sve oke.

 

EDIT: skužio sam do čega je bilo prijašnja txt nije se valjalo pa si ga ispravio problem i napravio si novu!

 

Javljam  se da radi na Operu i Firefox.

 

Zahvaljuljem na svemu!

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2012 15:26 (Nello).
12 godina
neaktivan
offline
Bug Forum BlackOut

Jeli netko ovo u FF verziji primjetio, zar ne bi tu search bar trebao biti?

 

 

 

Tupac Amaru Shakur Rest in Peace
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bug Forum BlackOut
donator_bubrega kaže...

Jeli netko ovo u FF verziji primjetio, zar ne bi tu search bar trebao biti?

 

 

  I kod mene na Operi je tako. Imaš gore gumb pretraga, radi istu stvar.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011 R.I.P mind_challenge 18.5.2012
14 godina
offline
Re: Bug Forum BlackOut
donator_bubrega kaže...

Jeli netko ovo u FF verziji primjetio, zar ne bi tu search bar trebao biti?

 

 

 

imaš iznad gumb "pretraga", to je isto.

 

edit: prestigao me kolega :)

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2012 17:10 (antimadridista).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum BlackOut
mind_challenge kaže...

  I kod mene na Operi je tako. Imaš gore gumb pretraga, radi istu stvar.

 

Nisam ni primjetio taj gumb. Hvala. {#}

Tupac Amaru Shakur Rest in Peace
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum BlackOut
donator_bubrega kaže...

Jeli netko ovo u FF verziji primjetio, zar ne bi tu search bar trebao biti?

 

 

 

Namjerno je tako.

Mijenjam Origin account sa BF3 Limited Edition (Back to Karkand i Physical Warfarea Pack) i Bad Company 2 za Diablo III key. Ponude na PP
14 godina
offline
Re: Bug Forum BlackOut

Možete lagano vratiti elemente koji vam eventualno nedostaju:

vlad0 kaže...
DamageHigh kaže...

Super izgleda, ali ne koristim jer si mi ukinuo dosta potrebnih elemenata. Tj. koristim sve osim oglasa..:P

Nije ih problem vratiti - izvorni kod je komentiran i samo pronađi liniju koda (za element koji ti treba) u kojoj piše

NAZIV_ELEMENTA {display: none;}

i onda izbriši tu liniju i sačuvaj promjene. I to je to. {#}

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum BlackOut
vlad0 kaže...

UPDATE

U 1. post stavljena po 4 download mirrora za svaku verziju.

Vlad0 super posao i sve slijedio sam tvoje upute točno ali jednostavno ne ide na chrome.Prvi puta kada sam kliknuo na save spremilo se u stylish ali kad sam to pobrisao neće se ponovo spremiti.

Evo kako sam ja krenuo pa da mi kažeš gdje sam pogriješio.Btw selektirao sam cijeli tekst s ctrl+A za svaki slučaj prije kopiranja tako da nije to.

 

Edit:Eto sad testirao na firefoxu i radi ko švicarski sat(Vlad0 super si to napravio),ne znam zašto neće na chromeu.

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2012 10:44 (Ikarus01).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum BlackOut
Ikarus01 kaže...
vlad0 kaže...

UPDATE

U 1. post stavljena po 4 download mirrora za svaku verziju.

Vlad0 super posao i sve slijedio sam tvoje upute točno ali jednostavno ne ide na chrome.Prvi puta kada sam kliknuo na save spremilo se u stylish ali kad sam to pobrisao neće se ponovo spremiti.

Evo kako sam ja krenuo pa da mi kažeš gdje sam pogriješio.Btw selektirao sam cijeli tekst s ctrl+A za svaki slučaj prije kopiranja tako da nije to.

 

Edit:Eto sad testirao na firefoxu i radi ko švicarski sat(Vlad0 super si to napravio),ne znam zašto neće na chromeu.

 

 

Pogledaj OVAJ post (po SS-u kojeg si stavio vidi se da je to problem). {#}

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum BlackOut
vlad0 kaže...
Ikarus01 kaže...
vlad0 kaže...

UPDATE

U 1. post stavljena po 4 download mirrora za svaku verziju.

Vlad0 super posao i sve slijedio sam tvoje upute točno ali jednostavno ne ide na chrome.Prvi puta kada sam kliknuo na save spremilo se u stylish ali kad sam to pobrisao neće se ponovo spremiti.

Evo kako sam ja krenuo pa da mi kažeš gdje sam pogriješio.Btw selektirao sam cijeli tekst s ctrl+A za svaki slučaj prije kopiranja tako da nije to.

 

Edit:Eto sad testirao na firefoxu i radi ko švicarski sat(Vlad0 super si to napravio),ne znam zašto neće na chromeu.

 

 

Pogledaj OVAJ post (po SS-u kojeg si stavio vidi se da je to problem). {#}

Misliš ovako

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum BlackOut
Ikarus01 kaže...
vlad0 kaže...
Ikarus01 kaže...
vlad0 kaže...

UPDATE

U 1. post stavljena po 4 download mirrora za svaku verziju.

Vlad0 super posao i sve slijedio sam tvoje upute točno ali jednostavno ne ide na chrome.Prvi puta kada sam kliknuo na save spremilo se u stylish ali kad sam to pobrisao neće se ponovo spremiti.

Evo kako sam ja krenuo pa da mi kažeš gdje sam pogriješio.Btw selektirao sam cijeli tekst s ctrl+A za svaki slučaj prije kopiranja tako da nije to.

 

Edit:Eto sad testirao na firefoxu i radi ko švicarski sat(Vlad0 super si to napravio),ne znam zašto neće na chromeu.

 

 

Pogledaj OVAJ post (po SS-u kojeg si stavio vidi se da je to problem). {#}

Misliš ovako

 

 

Trebalo bi biti - probaj pa javi (nemam Chrome trenutno instaliran na ovom kompu).

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
14 godina
neaktivan
offline
Bug Forum BlackOut

Evo instalirao sam za chrome, radi super i izgleda super, zahvaljujem :D

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum BlackOut
donator_bubrega kaže...

Jeli netko ovo u FF verziji primjetio, zar ne bi tu search bar trebao biti?

 

U prvom postu je objašnjeno:

 

vlad0 kaže...

UKLJUČIVANJE PRIKAZA SKRIVENIH ELEMENTATA
Ako želite uključiti elemente foruma koje BFBO incijalno ne prikazuje, to možete tako da obrište sljedeće linije:

Panel za pretraživanje
.forum .f_rightmenu .rightmenu .searchbox {display: none;}

 

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
14 godina
neaktivan
offline
Bug Forum BlackOut

!NOVO!

 

Izrađena ISKBO modifikacija!{#}

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Bug Forum BlackOut

Koju liniju trebam editirat da ovaj broj pored TU, TD i Hvala pretvorim u crvenu boju. Blackout mi je vrhunski u svemu osim što teško primjećujem broj pored ovih gumbića.

 

 

EDIT: Ne treba, vidim da je u skripti sve kompletno objašnjeno od čega je koji dio.

CoD games unlike Counter Strikes are so popular because they quickly give a player a false impression of being good at something. CS is very unforgiving and demand a lot of time, nerves and skill...
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.6.2012 21:55 (Vapor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice