XP otiso kvragu?

poruka: 17
|
čitano: 3.791
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
XP otiso kvragu?

ovako imam problem sa postavkama u windowsima :S danas mi se promjenilo to sve a nista nisam skido itd...  kad pokrenem task manager( preko tipkovnicke kratice) pojavi mi se ono kao u visti kad moram da kliknem na task manager(kada dode onaj okvir sa gasenjem kompjutera, log off itd...)...  ima jos par promjena koje sam slikao...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: XP otiso kvragu?

Dok klikneš Shut down, jel ti se pokazuju tri gumba " Stand by, shut down, restart" ili ti se pokaže upadajući izbornik pa moraš birati?

 

I don't know how World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones
15 godina
offline
XP otiso kvragu?

da vidis to mi se isto sad promjenilo... nisu vise ona 3 gumba

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: XP otiso kvragu?

reinstall

15 godina
offline
XP otiso kvragu?

u pm... toga sam se i bojo xD

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: XP otiso kvragu?

Meni je to isto bilo.

Ja sam izbrisao windows xp i prešao na windows 7 jer mi se nije dalo zezat time, niti preinstalirati xp (možda bi to pomoglo).

 

I don't know how World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones
14 godina
neaktivan
offline
RE: XP otiso kvragu?

Ili kupi win 7

 

I don't know how World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.5.2010 20:46 (Igi 95).
14 godina
neaktivan
offline
XP otiso kvragu?

moj savijet ti je da staviš win 7.

 

Izuzetno je dobar i stvarno nemam nikakvih problema s njim, a i onako ćeš jednog dana morati promjeniti win, pa ti je bolje što prije

@ win7
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
XP otiso kvragu?

a ja nisam preso jer imam slabu konfiguraciju... intel e2160 (1,80ghz) nvidia 9400GT 1gb i 2GB ram

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: XP otiso kvragu?

pogledaj moju konfu na moj pc Plač 'shame'

I don't know how World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones
15 godina
offline
XP otiso kvragu?

imas podjednako kao ja :S mozda cak i bolje...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: XP otiso kvragu?
Imsovcanin kaže...

a ja nisam preso jer imam slabu konfiguraciju... intel e2160 (1,80ghz) nvidia 9400GT 1gb i 2GB ram

Tvoja je i zadovoljavajuća konfiguracija, naročito 2 GB rama, ali ako ne bi prelazio možeš pokušati sa reparacijom Win XP-a, nije sigurno da će upaltiti ali nema štete da pokušaš, naravno prije trebaš sve podatke na sigurno čisto ako nešto krene po krivu.

Cloud computing vesti i recenzije: http://www.ictcloud.wordpress.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: XP otiso kvragu?

ali meni ide brže nego xp, imam 3,7 bodova na windows experience listi zbog procesora, ali ostalo je 4,7 na više.

I don't know how World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones
15 godina
protjeran
offline
RE: XP otiso kvragu?
Imsovcanin kaže...

a ja nisam preso jer imam slabu konfiguraciju... intel e2160 (1,80ghz) nvidia 9400GT 1gb i 2GB ram

Ne brini ti, samo slobodno instaliraj 7-icu 32bitnu i radit će ti normalno. Ja doma imam jedan puno slabiji komp i na njega sam instalirao 7-icu i radi a ima samo 800mb RAM-a...

http://zekidagames.webs.com /// http://www.youtube.com/user/ZeKiDaGames
15 godina
offline
XP otiso kvragu?

reparacija? wtf?

e a koja je ono verzija 32 bitna

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
RE: XP otiso kvragu?

Možeš napravit Repair Windows XP-a (kod instalacije odabereš repair,ne format),ali bolje prijeđi na Windows 7.

32-bitna (x86) verzija ždere manje RAM-a i preporučena je korisnicima koji imaju do 3,5 gige RAM-a

15 godina
offline
XP otiso kvragu?

ma vec sam si downloadao 7 sad si samo prebacujem podatke da drugu particiju kako nebi moro sve ponovno trazit po netu

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice