Windows 10 3.5 framework problem

poruka: 4
|
čitano: 276
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Windows 10 3.5 framework problem

Pozdrav svima , ovako imam problem sa WIN 10 PRO 64BIT , skinuo sam program koji mi treba a nece da se pokrene bez net framework 3.5 koji ja nemogu nikako instalirat nema sta nisam pokusavao ... od cmd pa reg  , skinem sa neta 3.5 instalaciju pokrenem iskoci mi ovo uvjek sa slike i ocitava i nista se ne desava bukvalno nemoguce instalirati ... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows 10 3.5 framework problem
007_New kaže...

Pozdrav svima , ovako imam problem sa WIN 10 PRO 64BIT , skinuo sam program koji mi treba a nece da se pokrene bez net framework 3.5 koji ja nemogu nikako instalirat nema sta nisam pokusavao ... od cmd pa reg  , skinem sa neta 3.5 instalaciju pokrenem iskoci mi ovo uvjek sa slike i ocitava i nista se ne desava bukvalno nemoguce instalirati ... 

 skini si instalaciju windowsa 10 i zaprži na dvd ili stavi na usb stick i onda u command promptu sa administratorskim ovlastima ukucaj slijedeću naredbu:

 

Dism /online /enable-feature /featurename:NetFx3 /All /Source:X:\sources\sxs /LimitAccess

 

gdje je X oznaka dvd-čitača odnosno usb sticka (na koji si stavio instalaciju) na tvom pc-u

 

15 godina
offline
Re: Windows 10 3.5 framework problem

.net u win 10 se instalira kroz programe/dodante fičerse, tj uključiš opciju 3.5 .. (defaultno je samo 4 uključen, 3 uključuje i 2 unazad kompatibilno..).

-ako to ne radi tad imaš sbrlavljen sys.. u cmd sfc-scan ili novi čisti install kao brži-konkretniji način s novim-čistim win-iso-medijem...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 3.5 framework problem
ihush kaže...

.net u win 10 se instalira kroz programe/dodante fičerse, tj uključiš opciju 3.5 .. (defaultno je samo 4 uključen, 3 uključuje i 2 unazad kompatibilno..).

-ako to ne radi tad imaš sbrlavljen sys.. u cmd sfc-scan ili novi čisti install kao brži-konkretniji način s novim-čistim win-iso-medijem...

 Resio sam problem reinstallirao sam os i radi sad :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice