Virus koji mi smrzava PC?

poruka: 36
|
čitano: 8.699
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Veeeeliki problem pomagajte

pozz imam veliki problem, neki virus mi je zahvatil komp,kada hoču skenirati komp sa nod 32 zamrzne mi se sve,,, onda moram resetirati komp,kada probam skenirati sa malwerbaytesom opet mi se zamrzne,,, kad pokušavam otvoriti neku mapu zamrzne mi se jedino što mi radi je msn, i sad sam se jedva spojio na net pomagajte molimmm vas :( imam previše podataka da resetiram windowse kaj da radim?? :(

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Veeeeliki problem pomagajte

Potrazi ljekarsku pomocNevinašce

 

U koliko ti se bas tako smrzava sve mozda najbolje sto bi bilo da uradis jeste da izvadis hd iz svoje masine i nakacis na neku drugu masinu i iskeniras svoj disk i tako ga ocistis....moja preporuka...najmanje muka...

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." * Friend: "What is it?" * Me: "An operating system." * Friend: "Like Firefox?"
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Veeeeliki problem pomagajte
dj darac000 kaže...

pozz imam veliki problem, neki virus mi je zahvatil komp,kada hoču skenirati komp sa nod 32 zamrzne mi se sve,,, onda moram resetirati komp,kada probam skenirati sa malwerbaytesom opet mi se zamrzne,,, kad pokušavam otvoriti neku mapu zamrzne mi se jedino što mi radi je msn, i sad sam se jedva spojio na net pomagajte molimmm vas :( imam previše podataka da resetiram windowse kaj da radim?? :(

mejk bekap..i full format...najsigurnije čišćenje...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Veeeeliki problem pomagajte

hmmm a di da nađem drugi komp :( nezz budem još par put probal sa nod 32 skenirati možda kaj uspijem napraviti, kad su mi zbilja važni podaci gore,naprimjer imam oko 9 tisuča pjesama i dosta igrica tako da... :(

14 godina
neaktivan
offline
Veeeeliki problem pomagajte

Jesi probao iz Safe moda?

alrighty then
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Veeeeliki problem pomagajte
dncrmt kaže...

Jesi probao iz Safe moda?

KAKO MISLIŠ IZ SAFE MODA? 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Veeeeliki problem pomagajte
dj darac000 kaže...
dncrmt kaže...

Jesi probao iz Safe moda?

KAKO MISLIŠ IZ SAFE MODA? 

Pa da odabereš Safe Mod prilikom bootanja Izlanuo se

RIDER
14 godina
neaktivan
offline
RE: Veeeeliki problem pomagajte

NISAM TO PROBO... BUDEM PROBO...

14 godina
neaktivan
offline
Veeeeliki problem pomagajte

probaj uč u save mod i skenirat s ovim scannerom, kad več malwarebytes neradi.

 

btw

 

ajmo svi na erep ;)
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2010 21:55 (Gamer71).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Veeeeliki problem pomagajte

Probaj vratit system nazad kad je sve bilo u redu. U dosta slučajeva pomogne.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Veeeeliki problem pomagajte
Gamer71 kaže...

probaj uč u save mod i skenirat s ovim scannerom, kad več malwarebytes neradi.

 

btw

 

SKIDAM GA NADAM SE DA BUDE NEŠT :P

15 godina
neaktivan
offline
RE: Veeeeliki problem pomagajte
dj darac000 kaže...

KAKO MISLIŠ IZ SAFE MODA? 

Šta ti se Caps Lock tipka zaglavila? Nevinašce

14 godina
neaktivan
offline
RE: Veeeeliki problem pomagajte

hehe ma ne sry curi sam objašnjaval na msn-u kaj mi se dogodilo pa sam slučajno onda stisnuo caps lock, :P hehe da nebi mislili da sam sad vikao haha :D

14 godina
neaktivan
offline
RE: Veeeeliki problem pomagajte

uhh skeniram sa ovim programom i našo mi 34 zaraze,još traži,i ništ se ne zamrzava puno hvala mislim da bude nešt ak uspije budem se još javil.., :D samo mi je čudno pobogu kaj je radil ovaj nod 32  da nije uočio te viruse (imam cjeli odn skinuo sam trial i utipko key) :P neznam kaj da kažem....

14 godina
neaktivan
offline
Veeeeliki problem pomagajte

da, žalosno je kako ovaj snažni besplatni antivirus(superantispyware)  ima gotovo jači scanner od noda... nemoj si izbrisat, pusti taj antivirus pa ponekad skeniraj quick scanom

ajmo svi na erep ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Veeeeliki problem pomagajte
Gamer71 kaže...

probaj uč u save mod i skenirat s ovim scannerom, kad več malwarebytes neradi.

 

btw

 

Šta s tim save modom sam sejvaš? Mislio si Safe Mod restartaj komp i stišći F8 i onda če ti ono pisat Safe Mod i tak te gluposti odi na safe mod i kao nešto će ti isčitavat i onda čekaj i ući če ti u win otvori antivirus skeniraj i to ti to!

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr
14 godina
offline
RE: Veeeeliki problem pomagajte

Skeniraj s Combofix-om :http://www.combofix.org/

ali oprez pri korištenju pri pronalasku odmah briše datoteke koje su po njegovom mišljenju zaražene i kada ga skineš preimenuj Combofix.exe u nešto drugo (npr.Zagreb.exe) zato jer neki virusi spriječavaju pokretanje datoteka koje služe zaštiti kompa

Ako on ne pomogne onda Spybot:Search&Destroy 1.6.2:http://www.safer-networking.org/hr/spybotsd/index.html

Možeš skinut i update ili poslije instalacije update-at direktno kroz program (naravno moraš bit u netu dok update-aš).

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2010 22:35 (softwaremaniac).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Veeeeliki problem pomagajte

1. program još nisam skinu sa drugim sam skeniro i onda slučajno zaustavil ( nije sve skeniro) onda sam iizbrisal to kaj je sceniral i sad sam resetiro i sad je nešto brži ne zamrzava se više sve,sad opet skeniram :P

15 godina
neaktivan
offline
Veeeeliki problem pomagajte

ako možeš dignut windowse nakon ovog, ti bi trebao maknut taj nod i instalirat aviru personal i s njom napravit scan,a onda još i malwarebytesom free..
valjda nećeš srušit os..Neodlučan

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2010 22:52 (seneka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Veeeeliki problem pomagajte

diže mi se windows, imam malwerbaytes cjeli i skeniro sam s njim i zamrznuo se sad sam sa anty spayware skeniro i sve je ok samo što mi je komp sad dosta spori,,,, 

15 godina
neaktivan
offline
Virus koji mi smrzava PC?

probaj ovako kako sam ti rekao,deinstaliraj nod i skini aviru,ostavi ju po defaultu kod instalacije,ako možeš naravno..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Virus koji mi smrzava PC?

skinuo sam instaliro i sve je ok,, al sad mi je jedna posljedica ostala,nakon što pokrenem igru ili mapu i prije nego što mi se otvori mapa javlja mi se neka poruka. ja na tu poruku pritisnem ok ona iskoči 2,3 put stisnem ok i dalje je sve ok,, :P  to je valjda posljedica tog virusa... 

15 godina
neaktivan
offline
Virus koji mi smrzava PC?

stavio si aviru i skenirao još s malwarebytesom?

kak ide ta poruka?

jel još spor komp?

imaš tuneup ili glary utilities na kompu?

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2010 11:31 (seneka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Virus koji mi smrzava PC?

s avirom jesam sad idem s malwerbaytesom,nadam se da mi neče zamrznuti,,, :P

15 godina
neaktivan
offline
RE: Virus koji mi smrzava PC?
dj darac000 kaže...

s avirom jesam sad idem s malwerbaytesom,nadam se da mi neče zamrznuti,,, :P

ne smije,daj odgovori na ona pitanja gora i s čim defragmentitraš disk?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Virus koji mi smrzava PC?
seneka kaže...

stavio si aviru i skenirao još s malwarebytesom?

kak ide ta poruka?

jel još spor komp?

imaš tuneup ili glary utilities na kompu?

the procedure entry point_except_handler4_common could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll. ovo je poruka komp je sad normalna brzina (imam 2 gb) imam tuneup i imam još registrybooster 

15 godina
neaktivan
offline
Virus koji mi smrzava PC?

taj registry booster bi trebao maknut..

revo uninstaller (besplatna verzija)- tu ga deinstaliraj u naprednoj deinstalaciji(zadnja dole)..kad te pita da označiš sve i brišeš,tak napravi da ga počisti iz registra

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2010 11:40 (seneka).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Virus koji mi smrzava PC?

pa zašt taj program čisti one erore prije par tjedana mi je spasil glavu, komp mi je bil spori kada sam skeniro s njim i očistil dobil sam na brzini kompa (komp mi je brži bio kakvih 300posto) :P nekužim kaj hočeš reči s time...

15 godina
neaktivan
offline
Virus koji mi smrzava PC?
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Virus koji mi smrzava PC?

zanimljivo zanimljivo,,,,,

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice