Przenje filma na dvd

poruka: 26
|
čitano: 9.316
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Przenje filma na dvd

imam jedan .avi i jedan .srt file kako da ih sprzim na dvd a da sve radi dobro

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Przenje filma na dvd

Convert XtoDVD - vrlo jednostavan za koristiti i odradi kvalitetno (na hrvatskom)

Mašta je važnija od znanja!
15 godina
neaktivan
offline
Przenje filma na dvd

mozes napisat kako

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Przenje filma na dvd

Otvirp novi projekt i učitaj film.Klikni na plusić pokraj imena filma i razgranat će ti se podaci o flimu.Nađi titlovi iliti subtitles>desni klik>učitaj titlove i otvori taj .srt file.Još samo klkni na convert i to ti je to.

oko za oko,pasta za zube
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Przenje filma na dvd

Evo i jedan video

, ako imaš trial verziju ConvertXtoDVD će staviti watermark na film, tek toliko da znaš.

A man will rise, a man will fall, from the sheer face of love, like a fly from a wall, it's no secret at all.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Przenje filma na dvd

Imaš i besplatni DVD Flick:

http://www.dvdflick.net/

 

Pogledaj si i Guide na stranici.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Przenje filma na dvd

uspio sam s convertxiodvd 3 a s dvd flickom je bilo bez zvuka  to sam još prije probao

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Przenje filma na dvd
notebook kaže...

imam jedan .avi i jedan .srt file kako da ih sprzim na dvd a da sve radi dobro

pa to je običan divx filma sa titlovima. jednostavno ga sprži na disk, kao da pržiš normalno datoteke. u programu za prženje odaberi data disc ili nešto slično...

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
15 godina
neaktivan
offline
Przenje filma na dvd

problem je u tome sto mi dvd player ne cita avi formate

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Przenje filma na dvd

Pa onda ga zato spržiš sa ConvertXtoDVD pa će ti DVD player prepoznati film kao da si ga posudio u videoteci.

oko za oko,pasta za zube
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.9.2009 15:14 (dncrmt).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Przenje filma na dvd

pa jesam i rad sad vise nemam problema

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Przenje filma na dvd

imam jedno pitanje...

zašto ne mogu film koji sam preformatiro sa blu-rey-a i spržio na rw disk prebaciti na običan dvd disk...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Przenje filma na dvd

ČEkaj malo,preko čega si formatirao BD u DVD?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Przenje filma na dvd

AVS Video Converter 8 sve je odradilo fino i spržio sam ga uredno na rw disk ili ti ga piši briši disk ali ga sada ne mogu prebaciti nanormalan dvd disk ..zašto?

14 godina
protjeran
offline
Przenje filma na dvd

u koji format si "prebacio" taj BD???

 

ustvari - kak si prebacio na DVD RW i kak sad oćeš opet na drugi DVD disk prebaciti - malo si nejasan!!

Roosvelt1991 - veliki muljator u trgovinama HWa
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.4.2012 9:32 (cassini).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Przenje filma na dvd

pa u dvd ...svaki film koji preformatiram obično najprije stavim na rw da vidim jeli sve u redu pa onda na dvd i spremim to kao svoju kolekciju filmova..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Przenje filma na dvd

zato mi sad nije jasno kako je moglo snimit na rw a sada neće na običan dvd koji nije rw....

bio bih zahvalan kada bi mi netko pomogao...

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.4.2012 10:49 (teslazagi).
12 godina
neaktivan
offline
Przenje filma na dvd

vidim da nitko nezna riješiti ovaj problem ...

kada želim to prebaciti na dvd izbaci mi nakon nekog vremena ovo data error cyclic redundancy check ...ali mi još uvijek nije jasno zašto snimi na RW A NA DVD NEĆE...

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Przenje filma na dvd

evo npr.ovaj film ne mogu ga nikako prebaciti na dvd da ga mogu normalno gledati na dvd playeru...

 

78354-Paul.Blart.Mall.Cop.720p.BluRay.x264REFiNED (1)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Przenje filma na dvd
notebook kaže...

imam jedan .avi i jedan .srt file kako da ih sprzim na dvd a da sve radi dobro

  Može i sa nero-m ali mora ti biti ovako...npr ako se film zove pasija onda mora biti ovako--- pasija.avi i pasija.srt .....to staviš na dvd preko nero-a i radit će...:)

blacky
12 godina
neaktivan
offline
Re: Przenje filma na dvd

obično pržim preko nereka ali neče mi snimiti na dvd kaže da je ili oštećen dvd ili nije taj format...a dvd nov....

13 godina
offline
Przenje filma na dvd

okej ljudi vec sam postavljao pitanje po raznim temama,odgovora nigdje,mene muci kaj je s ovim danasnjim filmovima

koji kod skinem s torrenata preimujemga zajedno s prevodom,koji bude srt,vecinom kad ih przim na dvd 2 ili 3,rijetko da bude da svi rade ili dva rade jedn neradi,ili jedan radi dva neradi

znaci kad sprzim filmove na dvd,i kad ga ubacim u dvd player koji podrzava divx,dvd,cd vcd mp3,pokrene filmove,drugi film vecinom krene onda ga izbaci,ili javi greska na disku recimo,a na racunalu

radi sve bez problema snimao sam s svim alatima koje imam ,img brun,cdbrunerxp,ashmpoo bruning studio 10,jednostavno ne znam kaj da radim,usto sam jos i probao convert xdvd 4,koji mi neda da titlove stavim u film

zato vas molim za pomoc ,a da neunistavam dvd,poz.{#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2012 15:02 (fight).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Przenje filma na dvd

Jel kod prženja na dvd-rw isti postupak kao i kod przenja na dvd-r?Jer meni neće da sprži ništa na dvd-rw nakon nekog vremena przenja izvaci neki error.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Przenje filma na dvd
Cronillius kaže...

Jel kod prženja na dvd-rw isti postupak kao i kod przenja na dvd-r?Jer meni neće da sprži ništa na dvd-rw nakon nekog vremena przenja izvaci neki error.

Isti je postupak, kakvu ti grešku izbaci?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Przenje filma na dvd
boxer kaže...
Cronillius kaže...

Jel kod prženja na dvd-rw isti postupak kao i kod przenja na dvd-r?Jer meni neće da sprži ništa na dvd-rw nakon nekog vremena przenja izvaci neki error.

Isti je postupak, kakvu ti grešku izbaci?

odma u roku 15 sekundi napuni do 100% i onda tako stoji jos 2 min i onda kaze da przenje nije uspjelo.

Could not perform start of Disc-at-once

15 godina
offline
Przenje filma na dvd

Ne znam kojom brzinom pržiš taj dvd, ali bi možda pomoglo da smanjiš brzinu prženja. 

 

Probaj malo preko googla potražiti taj error i potraži moguće rješenje. 

 

KLIK

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice