Problem snimanja DVD DL.

poruka: 8
|
čitano: 3.861
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Problem snimanja DVD DL.
pitanje

Iden snimit igru na DVD DL od 8.5GB i uredno je snimin. Kaže mi na kraju snimanje uspješno!

Igra ima 7.95GB i koristim nero 7.

 

Kad idem pokrenuti to što sam snimia, javi mi grešku i tupće neće da uđe u DVD. 5 komada istu grešku javlja.

U slici sam stavio što mi javlja!

 

http://www.zaslike.com/files/89ordsozpvk97su6bzw.jpg

 

 

Učemu je problem?

 

Hvala!

Processor: Intel Core 2 Quad Q6600 4×3.2GHz 8MB, Cooler Scythe Mugen, MBO: MB Gigabyte EP45-DS3 RAM: DDR2 8GB PC6400 (800MHz), Kingmax Monitor: Samsung SM 2232BW, 1680x1050 Router: LINKSYS WAG200G Grafička: Gigabyte NVIDIA GeForce GTX 260 HDD: Segate 500GB Napajanje: FORTRON 450W
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem snimanja DVD DL.

Problem je "Autorun" (mozda si uradio RENAME po gresku) = desni klik open i instaliraj "setup" rucno...

Sentient Hyper Optimized Data Access Network src="http://i188.photobucket.com/albums/z104/sakoj/staro_zname.gif"
15 godina
offline
RE: Problem snimanja DVD DL.
autorov komentar
70R4N kaže...

Problem je "Autorun" (mozda si uradio RENAME po gresku) = desni klik open i instaliraj "setup" rucno...

 Ma ne mogu uopće pokrenit CD, a drugi CD od jedne igre mugu ući u njega al ne i pokrenit ga preko setup al par file-va isto ne valja.
Processor: Intel Core 2 Quad Q6600 4×3.2GHz 8MB, Cooler Scythe Mugen, MBO: MB Gigabyte EP45-DS3 RAM: DDR2 8GB PC6400 (800MHz), Kingmax Monitor: Samsung SM 2232BW, 1680x1050 Router: LINKSYS WAG200G Grafička: Gigabyte NVIDIA GeForce GTX 260 HDD: Segate 500GB Napajanje: FORTRON 450W
16 godina
neaktivan
offline
Problem snimanja DVD DL.

1. Epa sine , to znaci da snimas diskove na vise brzina nego sta su namjenuti  ( ne snimaj na x4 ako su DL x2 )

Mogu i da rade ( zavisi od rekorder i od DvD kvalitet ) ali samo na rekorder koi su snimeni = na dugi imaces ista vakva frka. ;

 

    - A AKO SNIMAS  KAO TREBA -

 

2. Zavisi sta Antivirus posedujes = Gasi ga pred da usnimis nesto ;

 

3. Uzmi kvalitetna medija za snimanje...

 

 

 

Sentient Hyper Optimized Data Access Network
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem snimanja DVD DL.
autorov komentar

Ok. TNX.

Processor: Intel Core 2 Quad Q6600 4×3.2GHz 8MB, Cooler Scythe Mugen, MBO: MB Gigabyte EP45-DS3 RAM: DDR2 8GB PC6400 (800MHz), Kingmax Monitor: Samsung SM 2232BW, 1680x1050 Router: LINKSYS WAG200G Grafička: Gigabyte NVIDIA GeForce GTX 260 HDD: Segate 500GB Napajanje: FORTRON 450W
15 godina
offline
Problem snimanja DVD DL.

Nemoj ostavljat opciju multisesion disc uključenom (to ti je za naknadno dodavanje fileova!

I uključi finalize disc after burn, da ga ispuni do kraja u prazno...

Pikni brzinu na najmanje, ak nejde probaj još zadnji nero skinut, ali prije u potpunosti makni stari!

Mudar ko čovjek-jesetra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Problem snimanja DVD DL.

update firmwire za snimac

 

imas li nod32? ako imas on voli zezat snimace

 

EDIT: skini nero9 i probaj

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.61GHz (2 CPUs) 3072MB RAM 250 GB Total SB Audigy 4 [B800] Sapphire hd4670 xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.1.2009 13:25 (doxy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem snimanja DVD DL.

u programu CDburnXP zelim snimiti program-datoteku od 7GB na DVD DL

 

i javlja mi da ne može jer

Datoteke veće od 4 GiB ne mogu se dodati bez UDF datotečnog sustava

 

 

sad zanima me ako promjenim taj datotečni sustav i snimim DVD DL u tom UDF datotečnom sustavu dal će mi to raditi na drugom compu na koji i želim prenjeti taj program-datoteku?

 

primijetio sam da taj datotečni sustav UDF ima više inačica pa recimo kod inačice 2.60 piše

Moguće čitanje samo na novijem OS (Windows Vista i noviji) Koristi UDF 2.00 ili ISO/Joliet

 

 

to mi je zadnji DVD DL pa molim nekog tko zna odgovor da mi javi prije nego ga zapržim

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice