Iskon router pass

poruka: 18
|
čitano: 75.286
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Iskon router pass

zna li netko kako se preko browsera ulazi u router od iskona? trebam s spojiti wireless sad sam na kabelu nakon promjene paketa s carneta na iskon flat treba poštelat sve postavke da se mogu spojit netbookom, os je xp.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iskon router pass
damir33 kaže...

zna li netko kako se preko browsera ulazi u router od iskona? trebam s spojiti wireless sad sam na kabelu nakon promjene paketa s carneta na iskon flat treba poštelat sve postavke da se mogu spojit netbookom, os je xp.

192.168.1.1  ?

Ofc.
12 godina
protjeran
offline
Re: Iskon router pass
ne ide probao sam. jesi siguran da je za iskon? taj je za t-com
12 godina
offline
Iskon router pass

Username: Administrator

Password: Administrator    Try it!

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iskon router pass
damir33 kaže...
ne ide probao sam. jesi siguran da je za iskon? taj je za t-com

192.168.1.1 nema apsolutno nikakve veze sa providerom, to je lokalna IP adresa na kojoj se nalazi router.

Ofc.
12 godina
protjeran
offline
Re: Iskon router pass
mate960 kaže...
damir33 kaže...
ne ide probao sam. jesi siguran da je za iskon? taj je za t-com

192.168.1.1 nema apsolutno nikakve veze sa providerom, to je lokalna IP adresa na kojoj se nalazi router.

zašto onda meni neče?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Iskon router pass
damir33 kaže...

zašto onda meni neče?

Jesi spojen na router kablom?

Ofc.
15 godina
offline
Re: Iskon router pass
damir33 kaže...

zna li netko kako se preko browsera ulazi u router od iskona? trebam s spojiti wireless sad sam na kabelu nakon promjene paketa s carneta na iskon flat treba poštelat sve postavke da se mogu spojit netbookom, os je xp.

ulazi se jednako kao i na sve rutere

ono što je pitanje je samo IP na kojem je ruter

najčešće je to

192.168.1.1,

192.168.1.100

192.168.1.200

 

ili otvori svoj konfig od mreže i pogledaj koji ti je IP default gateway tamo je i ruter

 

samo spajanje dalje ovisi o marki rutera

obično su to admin, user - pogledaj knjižicu uputa za model koji imaš, tamo to piše

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.11.2011 11:38 (Darky).
12 godina
protjeran
offline
Re: Iskon router pass
jesam
12 godina
protjeran
offline
Re: Iskon router pass
Darky kaže...
damir33 kaže...

zna li netko kako se preko browsera ulazi u router od iskona? trebam s spojiti wireless sad sam na kabelu nakon promjene paketa s carneta na iskon flat treba poštelat sve postavke da se mogu spojit netbookom, os je xp.

ulazi se jednako kao i na sve rutere

ono što je pitanje je samo IP na kojem je ruter

najčešće je to

192.168.1.1,

192.168.1.100

192.168.1.200

 

ili otvori svoj konfig od mreže i pogledaj koji ti je IP default gateway tamo je i ruter

 

samo spajanje dalje ovisi o marki rutera

obično su to admin, user - pogledaj knjižicu uputa za model koji imaš, tamo to piše

 

problem je u tome što ne znam koja je moja mreža. kod frendice sam a ona ne zna koja je wireless mreža njena od silnih ovih drugih u zgradi živi. inače ni jedan IP koji si mi dao ne otvara postavke routera. čekamo iskon da nas nazove čekali smo ih ali su uvijek zauzeti pa su rekli da če nas nazvat da nas povedu da to konfiguriramo

13 godina
offline
Iskon router pass

Meni je za Iskon 192.168.5.1, a user pass ti je defaultno admin.

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
Moj PC  
3 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iskon router pass
damir33 kaže...

problem je u tome što ne znam koja je moja mreža. kod frendice sam a ona ne zna koja je wireless mreža njena od silnih ovih drugih u zgradi živi. inače ni jedan IP koji si mi dao ne otvara postavke routera. čekamo iskon da nas nazove čekali smo ih ali su uvijek zauzeti pa su rekli da če nas nazvat da nas povedu da to konfiguriramo

Otvori CMD i upisi ipconfig. Tamo ti pise default gateway.

Ofc.
12 godina
protjeran
offline
Re: Iskon router pass
ušao sam na tvoj IP. :) hvala
14 godina
neaktivan
offline
Iskon router pass

Jel Iskon promijenio lozinku za pristup router-u? Nemam više pristupa sa starim podacima. Jel netko zna nove?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iskon router pass
DJecko23 kaže...

Jel Iskon promijenio lozinku za pristup router-u? Nemam više pristupa sa starim podacima. Jel netko zna nove?

 -zna operater (mora znati odgovor, informaciju kako ćeš dobiti pass ili reset).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.3.2018 12:19 (ihush).
12 godina
neaktivan
offline
Iskon router pass

Kad resetiras router na Iskonu, username ti je: Administrator a pass, wep koji ti piše na routeru, tj naljepnici ispod ... bar je tak kod mene :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.3.2018 12:40 (brijalec).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Iskon router pass
Ako imaš Zyxel crni, onda ti je user Administrator, a lozinka ti je sad ona koju se koristi za wifi, a piše na naljepnici.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iskon router pass
Hvala! Uspjelo je :D
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice