Problem sa driver-ima grafičke ati 9550

poruka: 5
|
čitano: 2.353
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Problem sa driver-ima grafičke ati 9550

Nakon modanja bios-a grafičke, grafička mi radi normalno samo što je stari driver-i ne prepoznaju tj nakon podiznja windows-a javi mi se slijedeća poruka 

" No ATI graphics driver is installed, or the ATI driver is not functioning properly. Please install the ATI driver approprite for your ATI hardware " .

Everest mi prepoznaje grafičku tako da ne znam zašto mi grafička pravi ovakav problem.

10-ak dana tražim internetom rješenje za moj problem, ali uzalud.

Grafička je ati radeon 9550 128bit 128mb, a driver-i koje koristim su ati catalyst 10.2 i do sada nisam imao problem sa njima.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa driver-ima grafičke ati 9550

Ne fleshajte bios na grafičnoj ili matičnoj dok to nije stvarno potrebno, jer u većini slučajeva se nešto zezne. Vrati stari bios ako je sve radilo.

 

11 godina
offline
Problem sa driver-ima grafičke ati 9550

Problem vezan uz vraćanje starog bios-a je to što mi programi za flash-anje bios-a neće flash-at pošto mi grafička nije instalirana. Pokušao sam i iz dos-a i iz windows-a, ali bezuspješno. Ako znate neki program pomoću kojega se može flash-ati neinstalirane grafičke molio bih vas da mi napišete.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem sa driver-ima grafičke ati 9550

Posjet ATI stranicu i pokušaj preuzeti nove drivere upišeš na ATI Stranici seruju tip model itd i izlista ti drivere koji pašu na tvoju grafu trebalo bih upali javi mi ak upali i rješiš problem.

Dalibor

11 godina
offline
Problem sa driver-ima grafičke ati 9550

Hvala na savjetu, ali već koristim najnovije driver-e, iako sam pokušao i sa driver-ima koje sam dobio sa grafičkom, ali isto neuspjeh. Svejedno hvala na savjetu. Trenutno imam 10.2 driver-e 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice