Nova grafička kartica

poruka: 13
|
čitano: 3.100
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Nova grafička kartica

Matična:Arock AOD790GX/128mb
Cpu:AMD Phenom II X2 555@3,2ghz otključan na 4 jezgre 3,2ghz
Cooler:AC Freezer Pro
Napajanje:Hyper Type M 530 Watts
Ram:Corsair Dominator 2GB 1066mhz 2x1 kom
Hdd:Samsung F1 500gb 
Hdd2:Seagate 320gb
Kućište:Coolermaster HAF 922,6 ventilatora sve zajedno od toga 3 led crvene boje,2 filtera za prašinu

 

i imam grafičku karticu Sapphire Radeon 4850 512mb ddr3 koja se jako grije,pa jel mi netko može pomoći u vezi tog grijanja ili da kupujem novu grafičku?Ako trebam kupiti novu grafičku jel mi možete preporučiti koju s obzirom da je budžet ograničen

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nova grafička kartica

Na koliko je ograničen?

Recimo dns je 6850 grafa čisto ok, a imaš i na akciji u protisu solidnu 7770 od asus-a...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Nova grafička kartica

A "jako grije" znači konkretno što? Koliko idle, koliko load?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nova grafička kartica

To da jako grije znači da kad upalim sniper elite ode na 110 C

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nova grafička kartica
gamenoob kaže...

To da jako grije znači da kad upalim sniper elite ode na 110 C

Ispuši ju negdje sa kompresorom. Vjerojatno ti je hladnjak užasno prljav.

Freak Show Inc.
15 godina
neaktivan
offline
Nova grafička kartica

slažem se. Dobro ispuši i očisti karticu. Vjerojatno je užasno prljava. Razmisli i o dodatnim ventovima na kućištu radi boljeg propuha općenito.

magog
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nova grafička kartica

A imam 6 ventilatora na kućištu kao što sam i naisao.A probao sam ju ispuhat i nije uspilo nitšta ispuhat jer je čiščena detaljno svaka dva mjeseca.MIslim da je kartica jednostavno preslaba

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nova grafička kartica
gamenoob kaže...

A imam 6 ventilatora na kućištu kao što sam i naisao.A probao sam ju ispuhat i nije uspilo nitšta ispuhat jer je čiščena detaljno svaka dva mjeseca.MIslim da je kartica jednostavno preslaba

Kakve veze ima jakost grafičke sa zagrijavanjem? Da je grafička slaba, dobio bi niži FPS ali ne i štekanje, a ta 4850 nije loša grafička za taj tvoj X2 Phenom.

Uglavnom, 6850 bi bila OK ali ona je ipak dosta skuplja. Možeš naći i neku jeftiniju grafu iz 7xxx generacije.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Nova grafička kartica

Trebam pomoć u odabiru grafičke kartice.

 

nVIDIA GeForce GT610 1GB ili AMD RADEON Hd6570 1 GB?

Koja je bolja?

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nova grafička kartica
Karlo.barcelona kaže...

Trebam pomoć u odabiru grafičke kartice.

 

nVIDIA GeForce GT610 1GB ili AMD RADEON Hd6570 1 GB?

Koja je bolja?

 

Probaj negdje naci 7750/6750/6770 najbolje bi ti mislim bilo. ;) Na njuskalu ili gdje vec neznam nisam iz hr. ja sam recimo svoju 6870 nabavio preko nekog lika, izaslo me dosta dosta povoljnije nego da sam u radnji uzimao. ;) Sa garancijom i svim. ;) Potrazi malo.

 

A bas od te dvije, ja bi isao na 6570. :)

Harder styles !
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nova grafička kartica

O.Hvala. Jer imam doma HP Compaq Presario cq-56 koji me zivcira s svojom grafičkom koja je jako slaba.Pes 2012 ja nemogu igrat. COD 4 mi steka! Sve steka. I sad sam na Ekupi vidio kompjuter za 2880 kn. A ima ovu karticu AMD Radeon Hd 6570 1Gb pa bih ja za jeftine novce nabavio dobar kompjuter. Jer mi je kod kompjutera najbitnije da ima dobru grafičku. ;) :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nova grafička kartica

Imas temu za sklapanje konfiguracija pa je posjeti, jer za tih cca 3.ooo kuna mozes dobiti nov racunar, bez monitora doduse, ali vjerovatno bolji od toga, u taj budzet mozes ugurati i 7750 bez problema. ;)

 

 

Harder styles !
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nova grafička kartica

Ok. ;) :D Ti imas laptop ili komp? E da i koje su grafičke bolje u cjelini? Nvidia ili Ati Radeon?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice