Gigabyte GTX 560

poruka: 8
|
čitano: 1.728
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Gigabyte GTX 560

Ovako imam gigabyte gtx 560 kupio sam ju prošle godine u 8 mjesecu i danas sam imao prvi kvar na njoj 

Došao sam kući računalo je bilo upaljeno(čuo se ventilator od cpu) ali monitor je bio kao ugašen i ventilator od GPU je stajao nije se vrtio meni je bilo čudno to pa sam restartirao računalo , al' ventilator GPU se i dalje nije palio niti je prikazivao kakvu sliku. 

Pristup računalu nitko nije imao dok nisam bio kod kuće , šta bi moglo uzrokovat kvar?

Dali je moguće da su ventilatori otišli pa je grafička izgorila? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte GTX 560

BUMP

14 godina
neaktivan
offline
Gigabyte GTX 560

Kupljena je nova ili polovna?

Ako je korištena kroz duži period moguće je da prašina blokira ventilator, iako bi svejedno trebala davati sliku!

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte GTX 560

Kupljena nova

Koristi se od 01.08.2013

ciscena je od prasine redovno i pitao sam dali je moguce da je IZGORILA jer ne rade ventilatori

12 godina
protjeran
offline
Re: Gigabyte GTX 560
Rookie1231 kaže...

Kupljena nova

Koristi se od 01.08.2013

ciscena je od prasine redovno i pitao sam dali je moguce da je IZGORILA jer ne rade ventilatori

izgorila bi u roku od 20sek! no bez obzira pravac na reklamaciju{#}

Intel Core™ i7-4770S inside
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2014 19:24 (Stjepanj).
14 godina
neaktivan
offline
Gigabyte GTX 560

Ako pc nije bio pod opterećenjem dok je bio 'bez nadzora' onda iako ventilatori ne rade sam hladnjak je dosta za kakvo takvo hlađenje!

Dakle, ne može izgoriti ako ventilator ne radi, jer ako pc nije pod opterećenjem i samo tijelo hladnjaka je dovoljno!

Nosi je na reklamaciju.

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Gigabyte GTX 560
Naravno samo koji cip i koji je hladnjak ispod ventova u pitanju...sumnjam da u ovom slucaju itii jedna 560-tka to moze jer se ne sjecam da ih je bilo samo s pasivnim hladnjacima u ponudi!lp
Intel Core™ i7-4770S inside
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gigabyte GTX 560

Ovo je gigabyte GTX 560 s 2 hladnjaka 140mm, bez opterecenja je inace bila na 25-30C ovisi o temperaturi sobe

http://cdn.pcper.com/files/imagecache/article_max_width/news/2011-05-19/GTX560GigabyteOC.jpg

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice