Dvi ne radi hdmi radi

poruka: 3
|
čitano: 2.257
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Dvi izlaz ne radi hdmi radi?

Dakle prije dva dana na bootanju mi se nije htio upaliti monitor, na hdmi izlaz je spojen tv preko kojeg sam uspio pokrenuti i monitor birajući displaye. Monitor mi i dalje radi sa povremenim nestajanjem slike dok u igri stoji bez problema, 

Probao sam memtest sve je bez greške prošlo...

Nemam drugu grafičku da je isprobam da eliminiram nju kao kvar, inače grafa je pod garancijom ali je ne želim slati u Linksa dok ne budem siguran da je u njoj kvar(možda i nije). Znao mi je komp zamrznuti neki put u igri i tad bi ga morao prisilno gasiti...

Zanima me dali je moja ploča uopče kompatibilna sa ostalim komponentama, ništa u ovoj konfi nisam clockao (pod moj PC).

Zaista sam nemoćan sa mojim znanjem riješiti kvar...

Evo jutros uopće ne pali monitor preko dvi-a

Što da radim jeli postoji koje riješenje?

ropevas
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dvi izlaz ne radi hdmi radi?
ptrvic kaže...

Dakle prije dva dana na bootanju mi se nije htio upaliti monitor, na hdmi izlaz je spojen tv preko kojeg sam uspio pokrenuti i monitor birajući displaye. Monitor mi i dalje radi sa povremenim nestajanjem slike dok u igri stoji bez problema, 

Probao sam memtest sve je bez greške prošlo...

Nemam drugu grafičku da je isprobam da eliminiram nju kao kvar, inače grafa je pod garancijom ali je ne želim slati u Linksa dok ne budem siguran da je u njoj kvar(možda i nije). Znao mi je komp zamrznuti neki put u igri i tad bi ga morao prisilno gasiti...

Zanima me dali je moja ploča uopče kompatibilna sa ostalim komponentama, ništa u ovoj konfi nisam clockao (pod moj PC).

Zaista sam nemoćan sa mojim znanjem riješiti kvar...

Evo jutros uopće ne pali monitor preko dvi-a

Što da radim jeli postoji koje riješenje?

Sve komponente su ti kompatibilne.
Provjeri temperature komponenata.

1. Probao drugi DVI izlaz?
2. Probao drugi DVI kabal?
3. Zasto ne koristis onda monitor preko HDMI-a? Ako ti kabal treba za TV, mozes si novi uzeti za 20ak kn.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dvi izlaz ne radi hdmi radi?

Da probao sam donji DVI radi, drugi kabel takodjer sam probao i to radi, monitor mi nema HDMI...

Sve u svemu poslao sam karticu na reklamaciju pa se nadam da će viditi kvar jer se to nedogaďa svaki put pri butanju samo povremeno ali dovoljno da me izludi...

ropevas
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice