Moja ideja za Android aplikaciju

poruka: 10
|
čitano: 9.403
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Moja ideja za Android aplikaciju

Bok bugovci!

 

Ja sam jedan Android developer kojemu manjka ideja i pomalo znanja. Radio sam neke jednostavne aplikacije ali "nije to to"... Sada sam došao na ideju sa kojom sam se ja mučio kad sam počinjao programirati...

Imao sam ideju napraviti jedan app koji uglavnom pokazuje odkuda početi sa programiranjem i koje jezike treba znati ako idete raditi neku igru itd... Aplikacija još samo postoji u mojoj glavi.. sjest ću kroz ovaj tjedan i vizualizirati ju na papiru da vidim na šta bi to izgledalo... Naravno bila bi free...

 

Sada me zanima vaše mišljenje o tome i bili vi da krenete programirati možda to skinuli i informirali se..

 

Napominjem app bi bio ono općenito o svakakvom razvoju svega.. i koje jezike moraš znat u kojem engine (na primjer) i koje programe instalirane da bi započeo i kako postavit te programe.. Iskreno mi recite svoja mišljenja ako mislite da ne vidite to kao nešto što ljude ne bi zanimalo... Recite odmah da ne bi vrijeme trošio...

 

pozdrav!

 
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Moja ideja za Android aplikaciju

Sasvim fina ideja, bilo bi zgodno da cijeli članak/tutorial postaviš npr. na codeproject.com.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Moja ideja za Android aplikaciju

Hvala ti! :D

 

Mogo bi to napravit kroz ovaj vikend kad sve to stavim na papir... Želim čut još mišljenja bez ustručavanja...

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Moja ideja za Android aplikaciju

I ako me neko može PM-at o svemu što želi da stavim unutra... sve ideje.. I sve što želite da uključite unutra..

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Moja ideja za Android aplikaciju

Vidim da je mnogo puta čitano a niko ništa ne piše slobodno napišite što mislite :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Moja ideja za Android aplikaciju

Napravi nešto kao Codeacademy, nećeš pogriješiti

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Moja ideja za Android aplikaciju

Nešto kao to, samo oskudnije ali općenitije o svemu ... Tek je aplikacija u početnoj fazi .. Vidjet ćemo što sve mogu u to stavit.. javite mi se sa svojim idejama. :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Moja ideja za Android aplikaciju

Sad kada sam otvorio ovdje temu zanima me koji je najbolji način za oglase stavit.... mislim koje oglase koristit .... tipa Admob ili Applift i nadalje

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Moja ideja za Android aplikaciju

Prvo, aplikacija treba biti na engleskom jeziku, pošto količina ljudi sa hrvatskog govornog područja koji imaju Android i žele naučiti programirati a ne znaju koji programski jezik bi odabrali i to traže preko aplikacije a ne na internetu je po mom mišljenju mala.

 

Drugo, nemoj misliti trenutno na reklame u aplikaciji one se lako kasnije ubace prvo je bitno da ti je aplikacija korištena uvelike, inače nema od toga koristi (npr. imam aplikaciju sa oko 1000+ downloada preko AdMoba skupim mjesečno oko 2,3 dolara).

 

Treće i najbitnije, potrudi se da napraviš kvalitetnu stvar, zaokupiš puno grana developmenta i puno mogućnosti o kojima bi se korisnik mogao informirati, također poradi na dizajnu koliko možeš da aplikacija ne izgleda jeftino i ako to sve bude kvalitetno, mislim da bi mogao imati uspjeha (ovisi što smatraš pod uspjeh, ali recimo da ju koristi par tisuća ljudi bi bilo lijepo). Ali nemoj da te uhvati euforija sa idejom, da brzaš i onda staviš nešto nekvalitetno i loše. Samo polako radi na tom možda s vremenom nešto bude. Sretno.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Moja ideja za Android aplikaciju

Dobra ideja, samo naprijed {#}

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice