Nova matična

poruka: 8
|
čitano: 4.350
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Nova matična

ovako trebam novu matičnu ploču za socket 775 a da podržava crossfire,do 1000kn max ako ima kaj kolko-tolko kvalitetno a i da je full protok x16+x16 poželjno Osmijeh

Live to WIN!!!!! http://thepiratebay.org/torrent/5041678/SMOGOVCI(DVDRip) moj torrent help seed :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Nova matična

uzmi ASUS Maximus Formula 1,2 ili 3 nezz sad tačno koje ali to su ti najkvalitetnije 775 ploče

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Nova matična

uzmi ASUS Rampage Extreme to je najbolja ploča za 775 socket i podržava ddr3 rame

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nova matična
windows_7 kaže...

uzmi ASUS Rampage Extreme to je najbolja ploča za 775 socket i podržava ddr3 rame

 

koliko košta? i dal ce rami ddr 3 radit s procesorom quad9450 pošto on nema ddr3 kontroler vecr ddr2 kolko ja znam :/

Live to WIN!!!!! http://thepiratebay.org/torrent/5041678/SMOGOVCI(DVDRip) moj torrent help seed :)
14 godina
protjeran
offline
RE: Nova matična
BuhaBT kaže...
windows_7 kaže...

uzmi ASUS Rampage Extreme to je najbolja ploča za 775 socket i podržava ddr3 rame

 

koliko košta? i dal ce rami ddr 3 radit s procesorom quad9450 pošto on nema ddr3 kontroler vecr ddr2 kolko ja znam :/

ploča košta 300 evra ako imaš para odriješi je pa mora q9450 podržavati ddr3 pošto on može ići na asus rampage extreme to je 775 ploča q9450 je jedan od najjačih procova za 775,procesor taj jednostavno mora podržavata ddr3 ramove pa zašto bi postojala asus rampage extreme onda ??

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nova matična
windows_7 kaže...
BuhaBT kaže...
windows_7 kaže...

uzmi ASUS Rampage Extreme to je najbolja ploča za 775 socket i podržava ddr3 rame

 

koliko košta? i dal ce rami ddr 3 radit s procesorom quad9450 pošto on nema ddr3 kontroler vecr ddr2 kolko ja znam :/

ploča košta 300 evra ako imaš para odriješi je pa mora q9450 podržavati ddr3 pošto on može ići na asus rampage extreme to je 775 ploča q9450 je jedan od najjačih procova za 775,procesor taj jednostavno mora podržavata ddr3 ramove pa zašto bi postojala asus rampage extreme onda ??

 

neznam meni nigdje na kutiji ne piše od procesora da podržava ddr3 zato pitam vjerovatno podrzava,da, i pitanje je koliko ce i iskoristiti rame pošto nema ''full'' podršku kolko znam,malo mi je preskupo to..ja rekoh max do 1000kuna eventualno do 1500 ako navučem nekim čudom pa molim za još ponuda od matičnih i di kupit(najbolje proć ,najjeftinije)

Live to WIN!!!!! http://thepiratebay.org/torrent/5041678/SMOGOVCI(DVDRip) moj torrent help seed :)
15 godina
offline
Nova matična

Lik želi ploču do 1000kn,a ti mu predložiš ploču od 300€ pa jel ti čitaš?

 

Q9450 nije jedan od najjačih nego mainstream,a 9650,9770, E8600,E8700 su high end no nema veze.

 

Intelovi procesori podržavaju i ddr2 i ddr3 ram jer nemaju uopće memorijskog kontrolera na sebi pa to ovisi koji kontroler ima matična, da naprave ploču sa ddr5 kontrolerom za socket 775 nebi bilo čudno.

 

Posljedica kontorolera na matičnoj je taj da ima slabije memorijske performanse i veće latencije, tu ih je amd derao godinama.

 

Nepratim intela baš, ali mislim da bi trebao uzet onu "asus p5Q", ta je oko 1000kn ak se nevaram ili čak manje.

 

 

Razlika između crossfire-a pci-e 2.0 x8 i x16 ti je ta da nema razlika, sve unutar pogreške tako da se time nezamaraj.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nova matična

ma tu asus p5q sad imam treba mi neka do 1000kn s crossfireom a da je x16+x16,slabo ste ponudili ništamoram tražit pomoć na drugom forumu a ovdje se trola sve u 16 tam di ne treba a ovdje kad  tražiš savjete i ponude nemreš dobit.. forum pcekspert  1000x bolji,ode tam rajfat Izlanuo se

Live to WIN!!!!! http://thepiratebay.org/torrent/5041678/SMOGOVCI(DVDRip) moj torrent help seed :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice