Maticne ploce ASROCK

poruka: 10
|
čitano: 5.471
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Maticne ploce ASROCK

Zanima me kakve su ove ploce za clock i jesu li kvalitetne vidio sam da su dosta jeftine nerazumjem zasto??

Molim ako neko nesto zna o njima neka napise!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Maticne ploce ASROCK
Spahija kaže...

Zanima me kakve su ove ploce za clock i jesu li kvalitetne vidio sam da su dosta jeftine nerazumjem zasto??

Molim ako neko nesto zna o njima neka napise!!

nisu baš neke za OC,a i dosta su nekvalitetne,poneki djelovi prevrući,nekad loše postavljeni konektori itd. radije uzmi ASUS ili Gigabyte

written by pod009
16 godina
offline
Maticne ploce ASROCK

Pa meni su ostavile dojam šroteksa kojeg bi bilo preporučljivo zaobići, no taj sam dojam dobio zbog toga što sam je dobio uz HG Šrot računalo.

Najvjerovatnije su niže kvalitete nego Asus, Gigabyte, DFI i ostali.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
RE: Maticne ploce ASROCK

ja je imam i veoma  sam zadovoljan, a dobra je  i podrška od asrocka, toliko je brza  da ti već da 1min dobiješ odgovor, konkretno trebao mi je novi bios za matičnu i još su mi napravili neku betu  samo za  mene, nemam zamjerke, sve za 5, i da pogodili ste, vlasnik sam jedne

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
14 godina
neaktivan
offline
Maticne ploce ASROCK

Asus i Gigabayte su mi malo skupi pa mi ih se neda kupovati a kakav je biostar??

Mislim da on nije los??

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Maticne ploce ASROCK

 

Nedavno sam kupio jednu Biostarovu low end ploču (G31-M7 TE) i mogu reći da sam jako zadovoljan.

14 godina
neaktivan
offline
Maticne ploce ASROCK

Ajde preporuci neko neku biostar plocu da ima CF do 600 kuna more i malo jace !

ali najveci je problem sto sam gledao u hg spotu u vemilu i ostalim nema kupiti ovih

biostarovih ploca??

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Maticne ploce ASROCK

sretan forumasima svim uskrs vidim da je tema stara ali se moram nadovezat u vezi ove ploce asrock,

nemojte se ljutit ali maram rec da pricate malo gluposti jer su ploce jeftine i dobre imam ih i isprobao

i radi super i mogu rec da su kvalitetne kupljena je 2009 igram sve nove naslove igara i ostale stvari i mogu rec da sam zadovoljan

i sljedeci put kad ti rikne ploca slobodno kupi asrock em je dobra jeftina i neces pogrijesit a usparat ces sigurno{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Maticne ploce ASROCK

ali neces klokat sigurno kao jedna ASUS ili GIGABYTE

 

uskoro cu ti napraivit review ASROCK 890GX EXTREME 3 vs GIGABYTE MA790FXT-UD5P

ZvoneXP
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Maticne ploce ASROCK

ASRock ploče su najveće smeće i ne mogu se clockat i na njima ništa ne valja...

 

Fatal system error...

 

Kako i ime kaže, "Solid As Rock, Hard As Steel".

 

890GX Ex3 i MA790FXT-UD5P se ne mogu uspoređivati po ničemu,

jer nisu ista klasa...

 

Uzmi 890FX Deluxe4/5 pa usporedi...

 

Ali i 880G Ex3 je bolja od MA890FXT-UD5P...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice