Intel E5200 Dual Core

poruka: 7
|
čitano: 1.596
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Intel E5200 Dual Core

Dakle zanima me dali se čovjek može naigrati s procesorom iz naslova? Imam AMD kantu s DDR1 memorijom, i polako ju je stigao zub vremena, a nedavno sam nadogradio grafičku na HD4850. Sad me zanima dali ovaj procesor s recimo 4 GB RAMa može iskoristiti sav potencijal grafičke, i hoće li mi performanse u igrama još uvijek patiti zbog CPU/RAM kombinacije???

Why so serious???
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Intel E5200 Dual Core
Cika Jova Zmaj kaže...

Dakle zanima me dali se čovjek može naigrati s procesorom iz naslova? Imam AMD kantu s DDR1 memorijom, i polako ju je stigao zub vremena, a nedavno sam nadogradio grafičku na HD4850. Sad me zanima dali ovaj procesor s recimo 4 GB RAMa može iskoristiti sav potencijal grafičke, i hoće li mi performanse u igrama još uvijek patiti zbog CPU/RAM kombinacije???

 Ako AMD-i mogu, može i on :).
A mi smo ti ljudi tako obični, koji u životu bore se za svaki drugi dan ! Ne prodajemo tijela svoja nikome i još se uvijek čovjek zovem ja JA SAM SLOBODAN !!!
15 godina
neaktivan
offline
Intel E5200 Dual Core

mislim da hoće za taj procesor sada kažu da je best buy.

imam e7200 i clocknuo sam ga na 3ghz i radi perfektno.

razlika e7200 i e5200 je samo jedan mb cachea manje ovoga drugoga

tako da će ti sigurno raditi odlično pogotovo ako ga još malo clockneš

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Intel E5200 Dual Core

Uzmi ti slobodno ovog E5200, dobro se on clocka kao i svaki intelSmijeh.Uzmi još 2GB 800Mhz Ram-a jer je 1GB danas zaista premalo.I neku ploču, kao npr. P35-DS3L

Intel Core 2 Quad QX9770, 4GB DDR3 RAM 1333Mhz Kingmax, Sapphire Radeon HD4870X2, 2x WD Caviar 640GB RAID 0, Gigabyte EP45-DS5, Chieftec 700W
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Intel E5200 Dual Core

Na kraju sam uzeo E7200 i 4 GB 800 MHz memorije (Mushkin). Sve u svemu nije loše, čak ga ni ne clockam jer sve radi ovako kako jest Smijeh  Moguće da sam malo bacio novac na razliku, jer nisam siguran koliko mi taj MB cachea znači u praksi, al eto, što je tu je.

Why so serious???
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Intel E5200 Dual Core

Utječe on dosta, nisi definitivno bacio novac.Ulaganje u cache je uvijek pametno!

Intel Core 2 Quad QX9770, 4GB DDR3 RAM 1333Mhz Kingmax, Sapphire Radeon HD4870X2, 2x WD Caviar 640GB RAID 0, Gigabyte EP45-DS5, Chieftec 700W
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Intel E5200 Dual Core

cachea ti dosta znaci u igrama, tako da nisi bacio novac.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice