i7 ili Phenom X6

poruka: 226
|
čitano: 37.218
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
RE: i7 ili Phenom X6

Recimo da može, ali neće nikada raditi u CrossFireu...

 

Makar je CrossFire dosta zahvalan, jer možeš povezati grafike istih srodnih grana, tipa 48xx, 47xx, 46xx, 57xx, 56xx, 58xx.

Primjerice, možeš u Cross staviti jednu 4870HD i jednu 4890HD, i radit će.

Neće toliko dobro skalirati kao dvije 4870/4890, ali čovjeka veseli...

 

Dok kod SLI-a nažalost nije slučaj...

Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
15 godina
neaktivan
offline
RE: i7 ili Phenom X6
Hyperion kaže...
djdomi kaže...

malo glupo pitanje: jel se može držat npr. 5850 i (karikiram) 6850 na matičnoj bez povezivanja u cross? Izlanuo se

inače, koji je dobar cooler?

 

sljedeće godine uzimam novi komp za cca. 9000kn. vidit ćemo kakve tehnologije budu do tad, možda bude i x8 :)

Mogu bez problema biti jedna do druge no samo će jedna radit, ništa od crossa.

 

 

a šteta.

onda samo jedna grafa pa upgrade s novom koja ju zamijeni.

Dočekali...10.11. The MW2
14 godina
protjeran
offline
RE: i7 ili Phenom X6
Hyperion kaže...

Mogu bez problema biti jedna do druge no samo će jedna radit, ništa od crossa ili bi bilo prikladnije reći ništa od dodatnih performansi.

 

 

A čuj, tip iz AGEIA-e, koji je bio u nVidiji, prelazi u ATi kamp, možda za "ATi PhysX"...Namigiva

Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
15 godina
offline
i7 ili Phenom X6

PhysX, jeli tko pregledao novi bug kako to dobiti sa ati i nvidija grafom.

http://www.gricni.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2010 23:07 (sokre).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: i7 ili Phenom X6
@sokre - to je bilo u VIDI-u ;)
Full HD Addict :)
15 godina
offline
RE: i7 ili Phenom X6

nemam pojma, danas sam neznam kako otisao pregledati bug tv na zadnjem bugi i to  ti je to...Smijeh

http://www.gricni.com/
15 godina
offline
RE: i7 ili Phenom X6
Don Kihoty kaže...

A čuj, tip iz AGEIA-e, koji je bio u nVidiji, prelazi u ATi kamp, možda za "ATi PhysX"...Namigiva

Čuo sam za to...Cool

sokre kaže...

PhysX, jeli tko pregledao novi bug kako to dobiti sa ati i nvidija grafom.

Džabe ti to Don Kihoty radiš, napraviš testove, daš slike, linkove, a oni opet po Bug-u gledaju za ati + pissx

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion | Downloading High Definiton Content
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2010 23:29 (Hyperion).
15 godina
offline
RE: i7 ili Phenom X6

lol

http://www.gricni.com/
13 godina
neaktivan
offline
i7 ili Phenom X6

Koja je razlika između Phenom x 6 1055T i 1090T, dal je samo u brzini 2,8 odnosno 3,2 ili ima još nešto po čemu je 1090T bolji? Pitam ovdje, jer je tema o tom procesoru phenom x 6. Hvala

Diablo 3, kad ćeš više?
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.6.2010 19:17 (Ruža).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: i7 ili Phenom X6
Ruža kaže...

Koja je razlika između Phenom x 6 1055T i 1090T, dal je samo u brzini 2,8 odnosno 3,2 ili ima još nešto po čemu je 1090T bolji? Pitam ovdje, jer je tema o tom procesoru phenom x 6. Hvala

1090 ti je BE (otkljucan mnozitelj)

13 godina
neaktivan
offline
RE: i7 ili Phenom X6
Mitsuoka kaže...
Ruža kaže...

Koja je razlika između Phenom x 6 1055T i 1090T, dal je samo u brzini 2,8 odnosno 3,2 ili ima još nešto po čemu je 1090T bolji? Pitam ovdje, jer je tema o tom procesoru phenom x 6. Hvala

1090 ti je BE (otkljucan mnozitelj)

Ma pitam, jer ako je razlika samo u brzini kupit ću 1055T i overclockirat ga na 4,2 Ghz. Krajnje je glupo, samo zbog brzine proc. davat 800 kn više za praktički isti procesor. Kad brzinu procesora, lako sami podesimo na željenu brzinu.

Diablo 3, kad ćeš više?
14 godina
neaktivan
offline
RE: i7 ili Phenom X6
Ruža kaže...
Mitsuoka kaže...
Ruža kaže...

Koja je razlika između Phenom x 6 1055T i 1090T, dal je samo u brzini 2,8 odnosno 3,2 ili ima još nešto po čemu je 1090T bolji? Pitam ovdje, jer je tema o tom procesoru phenom x 6. Hvala

1090 ti je BE (otkljucan mnozitelj)

Ma pitam, jer ako je razlika samo u brzini kupit ću 1055T i overclockirat ga na 4,2 Ghz. Krajnje je glupo, samo zbog brzine proc. davat 800 kn više za praktički isti procesor. Kad brzinu procesora, lako sami podesimo na željenu brzinu.

pa sta se mislis 1090 uopce nije isplativ... iako bi ja na tvom mjestu najradije na 965, ali kako god ti hoces

14 godina
offline
RE: i7 ili Phenom X6
Mitsuoka kaže..

iako bi ja na tvom mjestu najradije na 965, ali kako god ti hoces

Ja ne bi išao na 965, kad je i 955 C3 revizija. Bar tako piše na stranici ADM-a.

13 godina
protjeran
offline
i7 ili Phenom X6

izvinite što upadam u temu s kretenskim pitanjem ali imam jendo pitanje..kad bi stavio najbolje vodeno hlađene na svijetu i i kad bi kućište bilo dosta prozračno (HAF 932 tog tipa...) koliki bi bio maximalan klok kod i7 920 bi li se mogao zakucati na 5ghz ????

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: i7 ili Phenom X6
silent_gamer kaže...

izvinite što upadam u temu s kretenskim pitanjem ali imam jendo pitanje..kad bi stavio najbolje vodeno hlađene na svijetu i i kad bi kućište bilo dosta prozračno (HAF 932 tog tipa...) koliki bi bio maximalan klok kod i7 920 bi li se mogao zakucati na 5ghz ????

Ne.

Every time two people have sex, an angel gets a boner
14 godina
neaktivan
offline
RE: i7 ili Phenom X6
silent_gamer kaže...

izvinite što upadam u temu s kretenskim pitanjem ali imam jendo pitanje..kad bi stavio najbolje vodeno hlađene na svijetu i i kad bi kućište bilo dosta prozračno (HAF 932 tog tipa...) koliki bi bio maximalan klok kod i7 920 bi li se mogao zakucati na 5ghz ????

max stabilan clock na vodenom bi bio do 4.6 i to ako imas jedan od najboljih primjeraka (D0 B batch), a s ovim drugima D0 A batch bi mogao do 4.4-4.5, na 5.0 bi teoretski mogao naclockat ali jaaaaako tesko, a i kad bi to uspio na tom clocku ne bi mogao napraviti nista osim cpu-z validacije. a za 5.0 bi ti trebala i vrhunska ploca koja bi mogla potegnuti veliki blck.

 

sve u svemu nemoguca misija i na vodi.

Google is your friend
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice