Vas glas: HP-ACER-DELL ..?? zaključana tema

poruka: 4
|
čitano: 2.232
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Vas glas: HP-ACER-DELL ..??
pitanje

Koji od njih smatrate pouzdanim i dobrim posto sam u kupnji laptopa (nista ispod 4,5 kkn) moram se malo vise raspitati :

i naravno svaki ima svoje mane pa .... i zanima me koji je dobar za sto mene osobno zanimaju vrlo malo igrice(ali da ih mogu zavrtiti) ali da ovo sve igra bez beda ...

 

HP --

DELL --

TOSHIBA --

ACER --

LENOVO --

 

 

 

hvalaaaa

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vas glas: HP-ACER-DELL ..??

S obzirom da sam radio samo na HP-ima onda ti mogu reć da češ igrice bez problema zavrtiti. Što se tiče ostalih stvari, nisi naveo za što bi koristio laptop. No recimo što se programiranja tiče, pa recimo dualboota linux/windows i rada oba OS-a, sve radi odlično. Jedina glupost je što su im punjači užasno loše kvalitete i univerzalni punjači ne idu na HP (kako kažu meni u trgovini).

Lenovo ne bi kupio ispod serije R61. Ona je stvarno super i radi ko zmaj.

15 godina
neaktivan
offline
Vas glas: HP-ACER-DELL ..??
autorov komentar

PA recimo ovako htio bih neki laptop za svakodnevno koristenje ali i igrice (ponekad nije obavezno) pa  neka bude malo jace ... recimo 160 Gb, 256 grafička, BT , citac kartica  i naravno bežičnu mrežu ... i ako se ulovi neki sa 17" super  .. cijenovno oko 5,5 kkn !!!

 

 

 

 

i najbitnije ciljam na to da ce mi taj laptop malo vise vremena sluziti mislim vremenski tako da sto kvalitetniji da nemam problema jer ne namjeravam kupovati novi barem sljedećih 3-4 godine ...

nema gaaa...
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.11.2008 19:03 (Comfort).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vas glas: HP-ACER-DELL ..??
autorov komentar

molim da se ovaj topic lock ....hvalaaa

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice