Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.722
|
čitano: 13.089.305
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
The_Fichek kaže...

Koje windowse, koji laptop, tj. koji i5. Ako su windowsi 8 mozda je problem manjak rama. U svakom slucaju se preporucuje reinstalacija windowsa kao prvi korak.

Windows 7 ultimate,x64.Procesor i5 3210-M....

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
olujan 1 kaže...

Moja isprika ako sam u krivoj temi.Instalirao sam svježe windowse x64 na svoj laptop ( intel i5,4gb rama,nvidia GT630M) i laptop užasno sporo radi,npr sad sam stavio da mi skenira widnowse,i oću uć u google chrome i treba mu jedno pol minute da uđe.Instalirao sam sve drivere,updejtove,defragmentirao disk ali ne pomaže.Evo sad gledam u event logu ima dosta žutih uskličnika i errora,pa idem to sad malo pogledat pa javim šta je bilo.Ako ima netko slična iskustva sa ovim problemom molim nek napiše.

 

Hvala svima :)

Kak misliš stavio si da skenira windowse, antivirus ili nešto takvo? ako si pokrenuo antivirus i očekuješ išta raditi s laptopom tokom toga zaboravi ako koristiš samo mehanički disk. Nije to da se laptop usporio naglo ili nešto takvo, nego jednostavno okrutna sudbina prilikom korištenja mehaničkog diska - radit s njim dvije radnje koje istovremeno trebaju veću količinu podataka s diska jednostavno ubije performanse ukupnog sustava.

Dell Precision M6600
13 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav!

 

Molio bih za prijedloge laptopa - cijena cca 6.000 kn, za jednog srednjoškolca a nažalost nisam taj, za nećaka je :)

 

Želje su:

 

-display 17.3"

-procesor Intel i5 ili i7 ( ne "U" verzije)

-posebna grafička

-RAM što više :)

-SSD ako se može cjenovno uklopiti

-namjena: rad u Officeu, gameing svakako, internet i dr.

-jednostavno održavanje i nadogradnja memorije

-windowsi ako može ali nisu nužni

 

Hvala!

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
darkydark kaže...
olujan 1 kaže...

Moja isprika ako sam u krivoj temi.Instalirao sam svježe windowse x64 na svoj laptop ( intel i5,4gb rama,nvidia GT630M) i laptop užasno sporo radi,npr sad sam stavio da mi skenira widnowse,i oću uć u google chrome i treba mu jedno pol minute da uđe.Instalirao sam sve drivere,updejtove,defragmentirao disk ali ne pomaže.Evo sad gledam u event logu ima dosta žutih uskličnika i errora,pa idem to sad malo pogledat pa javim šta je bilo.Ako ima netko slična iskustva sa ovim problemom molim nek napiše.

 

Hvala svima :)

Kak misliš stavio si da skenira windowse, antivirus ili nešto takvo? ako si pokrenuo antivirus i očekuješ išta raditi s laptopom tokom toga zaboravi ako koristiš samo mehanički disk. Nije to da se laptop usporio naglo ili nešto takvo, nego jednostavno okrutna sudbina prilikom korištenja mehaničkog diska - radit s njim dvije radnje koje istovremeno trebaju veću količinu podataka s diska jednostavno ubije performanse ukupnog sustava.

Antivirus da..Ja imam slabiji komp od svog laptopa i isto 64 bitnu verziju i ništa ne šteka kad otvorim isto tak nekoliko programa...

9 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Kupio bih laptop acer aspire one zg5 , ali me malo brine to dal nebude prespor , naci stavio bih windows 7 gore , 1 gb rama , 1.6 Ghz procesor je , dal je bolje stavit samo xp gore ili ?

 

bubi
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
bubicaaasam kaže...

Kupio bih laptop acer aspire one zg5 , ali me malo brine to dal nebude prespor , naci stavio bih windows 7 gore , 1 gb rama , 1.6 Ghz procesor je , dal je bolje stavit samo xp gore ili ?

 

U jednoj temi bi ga kupio, a u drugoj si već kupio. 

 

Windows 7 nebi trebao 'štekati', ali neće baš biti ni neka sreća.

 

Za internet je ok, ali i za to je i namjenjen (Netbook), ako se ne varam. 

 

 

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Slavonac-DJ kaže...

Pozdrav!

 

Molio bih za prijedloge laptopa - cijena cca 6.000 kn, za jednog srednjoškolca a nažalost nisam taj, za nećaka je :)

 

Želje su:

 

-display 17.3"

-procesor Intel i5 ili i7 ( ne "U" verzije)

-posebna grafička

-RAM što više :)

-SSD ako se može cjenovno uklopiti

-namjena: rad u Officeu, gameing svakako, internet i dr.

-jednostavno održavanje i nadogradnja memorije

-windowsi ako može ali nisu nužni

 

Hvala!

 

Procitati ovaj post

Ako ima dodatnih pitanja slobodno pitajte.

11 godina
protjeran
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav, htio bih 17" laptop, po mogućnosti FHD (dosad sam imao FHD 17" koliko je razlika između FHD i HD+???) da mogu gejmat do 6800kn(ni 100kn vise :P ).

 

I da li može nekakva usporedba ovih laptopa:

 

1. http://www.instar-informatika.hr/notebook-dell-inspiron-5737-173-intel-core-i7-4500u-16gb-ddr3-ram-1tb-hdd-amd-radeon-hd-8870m-/DI5737I7-16-1TB-8870FH-09

 

2. http://www.arhiteh.hr/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=10978

 

3. http://www.notebookshop.com.hr/default.aspx?pid=26798

 

jesam li propustio koji laptop i kakvi su ACER-ovi laptopi(nikad nista dobro o njima nisam cuo)?

 

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2014 15:07 (khal).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Najbolji laptop za posao (internet, office itd...)? Baterija treba dugo trajati. Zelio bih da ima kvalitetno, izdrzljivo kuciste i da sluzi sljedecih nekoliko godina. Cijena do 4000 kn. Ekran mora biti 17.3".

 

bump

Gle ko je iza tebe!
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2014 15:24 (minikdo5).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
minikdo5 kaže...

Najbolji laptop za posao (internet, office itd...)? Baterija treba dugo trajati. Zelio bih da ima kvalitetno, izdrzljivo kuciste i da sluzi sljedecih nekoliko godina. Cijena do 4000 kn. Ekran mora biti 17.3".

 

bump

HP probook 470 G1  -  Intel Core i3 4000M 2,40GHz, 4 GB DDR3, 500GB HDD, 17,3" , Kamera, DVD-RW, AMD MR HD 8750M - 4700Kn

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
khal kaže...

Pozdrav, htio bih 17" laptop, po mogućnosti FHD (dosad sam imao FHD 17" koliko je razlika između FHD i HD+???) da mogu gejmat do 6800kn(ni 100kn vise :P ).

 

I da li može nekakva usporedba ovih laptopa:

 

1. http://www.instar-informatika.hr/notebook-dell-inspiron-5737-173-intel-core-i7-4500u-16gb-ddr3-ram-1tb-hdd-amd-radeon-hd-8870m-/DI5737I7-16-1TB-8870FH-09

 

2. http://www.arhiteh.hr/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=10978

 

3. http://www.notebookshop.com.hr/default.aspx?pid=26798

 

jesam li propustio koji laptop i kakvi su ACER-ovi laptopi(nikad nista dobro o njima nisam cuo)?

 

Hvala

Kao i post iznad tvojeg, preporucujem da prvo procitas ovaj post

Znaci imas gtx850m grafu u tom rangu, ali u 15.6" asusima, a ta 850m grafa se u 17.3" aceru javlja od 7600kn. Grafa je bolja od 760m i linkovi razlika su u tom postu kojeg sam linkao. Znaci ako nikako ne zelis 15.6" ekran uzmi tog acera pod tvojim 3. linkom. Ostalo sto si linkao nemoj nit gledat jer je puno slabije od acera, kamoli od asusa. Kvaliteta izrade acera je odlicna i nemas se sto brinuti Ovdje ti je review nekog jako slicnog modela.

Sto se tice rezolucija:

HD       1366x768

HD+      1600x900

FHD      1920x1080

Znaci HD+ ti je oznaka za HD na 17.3" ekranu. Za te pare se svakako preporucuje da ides na FHD radi detaljnijeg pregleda ikona itd. 

Moj savjet je isti kao onaj iz posta da ides na ROG-ov Asus sa gtx850m i i5-4200H, a ako bas mora bit 17.3" onda acer sa 760m, i5-4200m i 120gb ssd-a.

14 godina
odjavljen
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Bok ljudi, jel postoji ovako nešto:

 

-ekran 11.5 do 13.5 inča

-može ali ne mora biti odvojiv ekran

-težina do 1.5 kg

-ips ekran

-ok performanse

-ssd, ili hard ali onda mora biti jeftiniji

-do 5000 kn?

 

Može i preko interneta, ebay, amazon... Ali novo.

 

Našao sam ih par koji odgovaraju, ali svakome fali bar jedna stavka.

 

 

Hvala unaprijed! 

 

PS evo što se gleda:

 

http://www.amazon.co.uk/Samsung-NP905S3G-K03UK-Quad-Core-Processor-Professional/dp/B00EHJ1KUY/ref=sr_1_6?s=computers&ie=UTF8&qid=1403702064&sr=1-6&keywords=samsung+ativ+book+9

 

http://www.ebay.com/itm/Acer-V5-122P-Aspire-11-6-Touch-4GB-500GB-AMD-Quad-Core-A6-1450-1GHz-/251561041143?pt=UK_Computing_Laptops_EH&hash=item3a9234dcf7

 

http://www.ebay.com/itm/Sony-VAIO-Tap-11-128GB-11-6in-Black-SVT11213CXB-SSD-Touchscreen-Tablet-Laptop-/161301010266?pt=US_Tablets&hash=item258e4a175a

 

 

Svi smo mi Mentalist.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Bok, ide se u nabavku laganog ultrabooka (hibrida, mini laptopa?) sa kvalitentnim touchscreenom, veličine 11 ili 13 inča, da je dovoljno jak da pokrene Lightroom, Photoshop, i ostale Adobeove programe. Na netu baš i nema rivjua koji recenziraju performans sa nekim konkretnim programima, sve se svodi na to kako touchscreen lagano klizi i ugodno se surfa. Jedan od izbora je Lenovo Yoga 2 11"  sa i5 procesorom. Da li je on dovoljno jak da vrti Adobe programe, i da li ima nekih jeftinijih ultrabookova koji imaju dobre performanse. Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
sektor kaže...

Bok, ide se u nabavku laganog ultrabooka (hibrida, mini laptopa?) sa kvalitentnim touchscreenom, veličine 11 ili 13 inča, da je dovoljno jak da pokrene Lightroom, Photoshop, i ostale Adobeove programe. Na netu baš i nema rivjua koji recenziraju performans sa nekim konkretnim programima, sve se svodi na to kako touchscreen lagano klizi i ugodno se surfa. Jedan od izbora je Lenovo Yoga 2 11"  sa i5 procesorom. Da li je on dovoljno jak da vrti Adobe programe, i da li ima nekih jeftinijih ultrabookova koji imaju dobre performanse. Hvala.

 

Izgleda da tražimo sličnu stvar :) Šteta što su cijene tako visoke, ja zasada nisam našao ništa jeftinije a toliko jako.

Svi smo mi Mentalist.
9 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Trebala bi mi pomoć pri odabiru laptopa. Limit je 6000kn. Nužan je ekran s dijagonalom 17,3", grafička od 2GB  i ako moguće Intel Core i7. Za sada je u igri HP ProBook 470, ali me zanima još preporuka. :-)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
lucija_g kaže...

Trebala bi mi pomoć pri odabiru laptopa. Limit je 6000kn. Nužan je ekran s dijagonalom 17,3", grafička od 2GB  i ako moguće Intel Core i7. Za sada je u igri HP ProBook 470, ali me zanima još preporuka. :-)

Čemu zahtjev od 2gb video rama?

 

EDIT: HP 470 sa po meni obveznom nadoplatom jamstva na 2 ili 3 godine je najisplativija kupnja. Druga opcija je Asus X750JB, makar mi se HP kad sam ga imao u rukama cinio puno kvalitetnije izrađen.

Dell Precision M6600
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2014 18:13 (darkydark).
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Vidim da se neki laptopi prodaju iskljucivo s Windowsima. Npr. sada sam primjetio ovaj - http://www.nabava.net/prijenosna-racunala__30?&q=l50 . Kada ne bi imao Windowse (na faksu mogu dobit legalne), bila bi to odlicna kupovina. Postoji li neka sansa za dogovor s ducanom da se ipak nabave bez Windowsa?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
interista kaže...

Vidim da se neki laptopi prodaju iskljucivo s Windowsima. Npr. sada sam primjetio ovaj - http://www.nabava.net/prijenosna-racunala__30?&q=l50 . Kada ne bi imao Windowse (na faksu mogu dobit legalne), bila bi to odlicna kupovina. Postoji li neka sansa za dogovor s ducanom da se ipak nabave bez Windowsa?

Koji model dolazi s windowsima diktira proizvođać, ne trgovina. Najpametnije bi ti bilo naci nesto slicno modelu koji trazis od konkurencije a da nema windowse. Ovako nešto?

Dell Precision M6600
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2014 18:16 (darkydark).
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Interista bez uvrede, ali ja neznam sto toliko kompliciras kupovinu. Zar nisi rekao da ti netreba diskretna graficka. Ako se dobro sjecam namjena je bila programiranje i office tako nesto, za to ti sigurno netreba diskretna graficka. Zasto sad gledas tu 1000kn skuplju toshibu s windowsima i 2gb rama vise od one iz portia za 3400kn. Skroz nepotrebno.. Ako ce ti pak trebat nesto za 3d aplikacije ili sto vec kolega je dao valjda najbolji prijedlog, znaci srednje jaka 740m i i5 proc.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2014 18:41 (The_Fichek).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Nije zahtjev nego sam samo navela :-)

A koliko mi isplati uzet neki laptop sa recimo nekim  intel core i5 procesorom? Treba mi za malo jače programe (autocad, itd.)

 

10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
lucija_g kaže...

Nije zahtjev nego sam samo navela :-)

A koliko mi isplati uzet neki laptop sa recimo nekim  intel core i5 procesorom? Treba mi za malo jače programe (autocad, itd.)

 

Ovo je jedna jako jako dobra opcija sa i7 procesorom, ali 15.6" FHD (1920x1080p) ekran: Asus Nije najnovija linija pa nema IPS ekran, ali je jako dobra ulozeno/dobivena stvar. Unutra je 760m graficka koja ce biti superjaka za computanje u npr. solidworksu.

 

Jeftinije opcije sa nestedljivim i7, a 17.3" ali HD (1600x900) ekranom su probook sa 8750m grafickom i 8gb rama: Probook i to je zapravo to. Ne vidim zasto uzeti nesto sa 4gb rama manje i 740m grafickom koja je za racunanje u programima izjednacena sa 8750m.

 

Ako se bas gleda 17.3" svakako u obzir uzeti i ovog acera sa super i5 procesorom i super grafickom. Taj je sa glossy HD ekranom, za nekih 5200kn ima verzija sa matt ekranom, a za 5500kn sa FHD matt ekranom:acer2 Ako se radi bas u graficki zahtjevnim programima ovo bi mogla biti bolja opcija od probooka iako je unutra i5 procesor.

 

Inace, mislim da je bolje ici za 15.6" sa FHD rezolucijom nego na 17.3" HD ako su specifikacije slicne jer bi rad trebao biti pregledniji na manjem ekranu vece rezolucije!

 

Jedina opcija sa 17.3" i FHD rezolucijom i nestedljivim procesorom u tom rangu je spomenuti acer ililenovo z710 koji se isto cini dobar, ali ima 1 god garancije i mislim da je forumas roby pricao da nije zgodan za odrzavanje pa to treba provjeriti s njim. Inace produljenje garancije nije skupo kod lenova, a brand kod kojeg je produljenje skupo je HP (300 i nest kn za 2 god, 600 i nest kuna za 3 god, kod ostalih je to negdje 2x manje).

 

Sto se tice stedljivosti, stedljivi i7-4500U i nije tako los, te je gotovo pa jednak performansama i5-4200m, razlike su zapravo samo na papiru. Tako da se na nabavi.net moze traziti i nesto sa tim, npr. ovaj dell 15.6" FHD, ili asus 17.3" FHD

 

Jos jedan zanimljiv model, jedini u tom rangu koji ima IPS (nesto kvalitetnija matrica ekrana sa forom da se moze iz bilokojeg kuta gledati bez da se ne "gube boje"..) ekran, ali 15.6" i i7, ali zato nesto slabiju 730m graficku koja bi i dalje mogla biti ok za graficki zahtjevne programe, radi se o ovom aceru.

 

Znaci pogledati sad malo sto sam sve stavio pa zguglat za programe kojima bi se sluzili hoce li koja komponenta biti dovoljna ili ne. Ocito da je i bitno da se treba odluciti na koji ekran ici. Jasna stvar je da uvijek ima malo kompromisa kada se ide na 17.3" laptop i to najcesce u smislu rezolucije ekrana ili pak u smislu jacine procesora kod acera ili u smislu graficke kartice koja bi mogla biti jaca od 740m kod asusa. Taj asus zapravo ima stedljivi i7, ali 2gb rama vise. 2gb rama nije skupo pa mislim da tu bitku pobjedjuje acer. Znaci mislim da su podebljane i podvucene opcije najbolje za vas i to acer za manje novca, a za vise lenovo z710 za kojeg bi se trebalo jos raspitati s robyem kakav je za odrzavanje. Ostale opcije su tu da se vidi sto se jos nudi za taj cijenovni rang i ako nebi smetao manji ekran.

 

Radi lakseg snalazenja evo legende:

zelena boja - 17.3" HD 1600x900 rezolucija

zuta boja - 15.6" FHD 1920x1080 rezolucija

podebljano i podvuceno - 17.3" FHD 1920x1080 rezolucija

ukoseno - IPS 15.6" FHD 1920x1080


Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2014 20:11 (The_Fichek).
11 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Lenovo Z710 je odličan po pitanju održavanja i pristup komponentama, moja kritika je išla na račun manjeg Z510 modela ;-) 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Jakovp kaže...

Bok ljudi, jel postoji ovako nešto:

 

-ekran 11.5 do 13.5 inča

-može ali ne mora biti odvojiv ekran

-težina do 1.5 kg

-ips ekran

-ok performanse

-ssd, ili hard ali onda mora biti jeftiniji

-do 5000 kn?

 

Može i preko interneta, ebay, amazon... Ali novo.

 

Našao sam ih par koji odgovaraju, ali svakome fali bar jedna stavka.

 

 

Hvala unaprijed! 

 

PS evo što se gleda:

 

http://www.amazon.co.uk/Samsung-NP905S3G-K03UK-Quad-Core-Processor-Professional/dp/B00EHJ1KUY/ref=sr_1_6?s=computers&ie=UTF8&qid=1403702064&sr=1-6&keywords=samsung+ativ+book+9

 

http://www.ebay.com/itm/Acer-V5-122P-Aspire-11-6-Touch-4GB-500GB-AMD-Quad-Core-A6-1450-1GHz-/251561041143?pt=UK_Computing_Laptops_EH&hash=item3a9234dcf7

 

http://www.ebay.com/itm/Sony-VAIO-Tap-11-128GB-11-6in-Black-SVT11213CXB-SSD-Touchscreen-Tablet-Laptop-/161301010266?pt=US_Tablets&hash=item258e4a175a

 

 

Hmm tebi za do 5k ne mogu pomoći nažalost a da bude nešto dobro i pristojno kod nas, za ebay ne znam.

 

Imaš recimo mac book air 11 ili 13 sa TN matricom 900p reza, ssd oko 7,5k kod nas. Ako zelis vrhunsku izradu u svakom aspektu osim eto ekran kaska za konkurencijom no opet rijec je vrlo dobrom ekranu sa izvrsnom svijetlinom pa eto probaj tako nesto vani potraziti ili od Acera S3 seriju.

 

sektor kaže...

Bok, ide se u nabavku laganog ultrabooka (hibrida, mini laptopa?) sa kvalitentnim touchscreenom, veličine 11 ili 13 inča, da je dovoljno jak da pokrene Lightroom, Photoshop, i ostale Adobeove programe. Na netu baš i nema rivjua koji recenziraju performans sa nekim konkretnim programima, sve se svodi na to kako touchscreen lagano klizi i ugodno se surfa. Jedan od izbora je Lenovo Yoga 2 11"  sa i5 procesorom. Da li je on dovoljno jak da vrti Adobe programe, i da li ima nekih jeftinijih ultrabookova koji imaju dobre performanse. Hvala.

E tebi mogu pomoći, izvolišAcer Aspire S3 jedan od najboljih ultrabookova na našem tržištu u tom rangu cijene i tu dalje ne moras više traziti. Vrhunska izrada u kombinaciji magnezija i aluminija te odličan IPS ekran, trajanje baterije cca 9h. 

 

Lenovo Yogu bi zaobilazio jer nisu bas spretno rijesili tu seriju i dosta se problema veze za njih. 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.6.2014 3:38 (roby27).
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Koja je razlika ove dvojice osim velicine harda i boje?

Jesam nesto propustio?

TrustNo1
9 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Molim pomoć od nekoga tko ima Lenovo G700 ili G710 laptop. Kupio bi jedan od ta dva laptopa, ali čitao sam da imaju velikih problema sa wi-fi sustavom, slabim hvatanjem signala i pucanjem vezem. Znate li nešto o tome?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
The_Fichek kaže...

Interista bez uvrede, ali ja neznam sto toliko kompliciras kupovinu. Zar nisi rekao da ti netreba diskretna graficka. Ako se dobro sjecam namjena je bila programiranje i office tako nesto, za to ti sigurno netreba diskretna graficka. Zasto sad gledas tu 1000kn skuplju toshibu s windowsima i 2gb rama vise od one iz portia za 3400kn. Skroz nepotrebno.. Ako ce ti pak trebat nesto za 3d aplikacije ili sto vec kolega je dao valjda najbolji prijedlog, znaci srednje jaka 740m i i5 proc.

 

Pa kada ne bi imao Windowse bio bi realno jeftiniji za ~700kn, i tada bi za ~300kn vise dobio sve ovo sto si spomenuo + L seriju (a ne C).

14 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

 

Trebam preporuku za ultrabook 11-13", i3 ili i5 procesor s dovoljno radne memorije, 2 - 2,5  kile ..ne treba imati ludu grafiku ili procesor (znači po performansama prosječan ultrabook), bitno je da je lagan i dovoljan da izgura multimediju i daily office zadatke.

 

cijena do 5k

 

Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.6.2014 16:38 (johnny jungle).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

ljudi kaj da uzmem od ova dva? koji je bolji? :D

 

https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?pid=21612

 

http://www.instar-informatika.hr/notebook-dell-3537-intel-i5-4200u-4-gb-500gb-radeon-hd-8670m-1gb-gddr3-best-buy/DI3537I5-4-500-8670M-09

 

i ak imate neš bolje za te pare do 4000 molim stavite

 

Zahvaljujem!

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Sto mislite o ovom laptopu http://www.notebookshop.com.hr/default.aspx?pid=28239  ?

 

i da li se isplati dat 1500kn vise za http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=14920 ?

 

za gejmanje naravno :)

 

p.s. jeli ovaj skuplji stvarno ima 4gb graficku? jeli ssd cache opcija 24gb hybrid?

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.6.2014 13:53 (khal).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Molio bih preporuku laptopa do 3000kn. Uvjeti:

 

15.6" ekran

Intel proc

4GB rama

 

Sve ostalo manje bitno. Svrha: surfanje, glazba, filmovi. Ništa posebno.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice