Što mislite o ovom Dellu?

poruka: 24
|
čitano: 5.116
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Što mislite o ovom Dellu?

Pozdrav svima,

 

evo nakon nekog vremena ja se odlučih kupiti novi laptop, odlučio sam dati otprilike 5.000,00kn. Nakon podužeg surfanja internetom i gledanja prijenosnika izbor mi je pao na sljedeći laptop: Dell Inspiron 5110 i5, Crni (http://www.comel.hr/katalog/prijenosnici/dell/250765/dell-inspiron-n5110-i5-crni)

 

Pošto na ovom forumu ima jako pametnih ljudi želio bih čuti vrlo rado i Vaša mišljenja. Moj izbor je pao na taj laptop zato jer jedini za te novce nudi na prvom mjestu 36mj. jamstva, procesor te jako dobru po mom mišljenju grafičku. Eto, pa Vas lijepo molim što Vi mislite o ovome, ima li nešto bolje za te novce???

 

Hvala Vam svima!!

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Što mislite o ovom Dellu?

Uzmi slobodno neces pozaliti :D

 

Oces se ti igrat na njemu??

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Što mislite o ovom Dellu?

neznam kakva je ova 525 ali onaj model sa 5650 je prva liga

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Što mislite o ovom Dellu?

Da, naravno....Ne mislim da sad može podnjeti neku novu stvar na HIGH detaljima, ali ono, da se mogu igrati kao čovjek, da ne trza??????? Zašto pitaš?

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
12 godina
neaktivan
offline
Što mislite o ovom Dellu?

http://www.pin-computers.hr/article.php?id=1315

 

Evo i ovaj nije loš, procesor isti, više ram-a, 17.3", 640GB hdd. Jedino što je jamstvo 12 mjeseci

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2011 23:17 (Ekser2608).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Što mislite o ovom Dellu?

Ja sam prije tjedan dana kupio taj Acer i mogu reći da je super. Sve osim Crisisa 2 leti na high, npr, na notebookcheck piše da mw2 tera na extra detaljima na 25-30fps, dok je u stvarnosti stvar malo drugačija, meni tera na 80-110! {#}

We often refuse to accept an idea merely because the tone of voice in which it has been expressed is unsympathetic to us - Friedrich Nietzsche
14 godina
neaktivan
offline
Re: Što mislite o ovom Dellu?
Ekser2608 kaže...

http://www.pin-computers.hr/article.php?id=1315

 

Evo i ovaj nije loš, procesor isti, više ram-a, 17.3", 640GB hdd. Jedino što je jamstvo 12 mjeseci

Ne čini mi se nikako loš... Grafička mi se čini da je bolj, dislay je naravno puno veći, samo što je jamstvo 12 mjeseci....Ima li netko nekakav komentar za dodati?

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
14 godina
protjeran
offline
Re: Što mislite o ovom Dellu?
dr.House2222 kaže...
Ekser2608 kaže...

http://www.pin-computers.hr/article.php?id=1315

 

Evo i ovaj nije loš, procesor isti, više ram-a, 17.3", 640GB hdd. Jedino što je jamstvo 12 mjeseci

Ne čini mi se nikako loš... Grafička mi se čini da je bolj, dislay je naravno puno veći, samo što je jamstvo 12 mjeseci....Ima li netko nekakav komentar za dodati?

DEL svakako..nikad s ne gleda po pojedinačnim komponentama već kao cjelina..ACER se nikako ne može porediti sa DEL-om,zato i dbivaš "više",veći display i mrvu jaču grafičku,ali kvaliteta ukupna ,a i garancija od 3 godine na strani DEL-a svakako je prednost..

13 godina
neaktivan
offline
Što mislite o ovom Dellu?

Jamstvo možeš produljiti i na Aceru. Link

 

Produljenje s 1 godine na 3 godine je nekih 400 kuna.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Što mislite o ovom Dellu?

Naravno, to je sasvim ok. Čak je i cjena pristupačna. Samo ja to malo gledam sa druge strane: Ako proizvođač po defaultu stavi jamstvo na 36mj., onda valjda i sam proizvođač vjeruje u kvalitetu koju on isporučuje. Otiči ću svakako vidjeti taj Acer, ali mislim da mi odluka ipak pada na Dell.

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Što mislite o ovom Dellu?
dr.House2222 kaže...

Samo ja to malo gledam sa druge strane: Ako proizvođač po defaultu stavi jamstvo na 36mj., onda valjda i sam proizvođač vjeruje u kvalitetu koju on isporučuje.

  Nisam te želio odgovarati od Dell-a, niti nagovarati na Acer, čisto pružiti informacije što se tiče garancije ta 2 proizvođača, jer mislim da ćeš tako lakše izabrat šta želiš kupiti.

 

Što se tiče garancije, logično bi bilo da stvari budu tako kako si naveo, nažalost takve stvari su često proizvod neke druge logike.

Npr. Apple također ima 1 godinu garancije, što bi onda po logici značilo da su Acer i Apple jednako kvalitetni (neželim s ovom izjavom pokrenuti neke komentare Apple vs. world), a Dell 3 puta kvalitetniji od njih.

14 godina
neaktivan
offline
Što mislite o ovom Dellu?

Ok, ma nemaš problema, nisam ni mislio da me nagovaraš, svaka čast na tome što si iznio svoje mišljenje. Poštivam! Malo mi je sad i problem što je taj Acer 5.700kn, i još kada bi nadoplatio 460,00kn za dodatne dvije godine garancije onda to daleko probija moj buđet od 5.000,00kn. Eto, u subotu ili u ponedjeljak je dan odluke pa svakako javim što sam kupio i nakon nekoliko dana moje prve dojmove... :)

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Što mislite o ovom Dellu?

Eh sad, sad će ispast da te nagovaram na Acera, ali stvarno mi to nije cilj, nego ...

 

1. Taj Acer  prodaje više trgovina i trebao bi se naći ispod 5000 kuna.

 

2. U Protisu  je 4900 kn (nije ni da namećem Protis, jednostavno je najjeftiniji koji ima 'raspoloživ' laptop)

 

3. Garanciju ti ne trebaš dokupiti isti dan kad i laptop, nego u jamstvenom roku laptopa. Što bi značilo da u roku od godine dana moraš dodati još tih 400-500 kuna za produženje garancije na 3 godine.

 

Koji god laptop kupiš želim ti da nikad nemaš potrebu ni za jamstvom ni za servisom.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Što mislite o ovom Dellu?

Ja sam svoj Acer uzeo u MagazinRS-u i sa dostavom me izašao 4906 kn! {#}

We often refuse to accept an idea merely because the tone of voice in which it has been expressed is unsympathetic to us - Friedrich Nietzsche
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Što mislite o ovom Dellu?

Kakvi su utisci? Jeli se što odigralo na njemu? Možeš li napisat kratki review?

 

Ja sam u dilemi između N5110 i5 i tega Acera?

14 godina
neaktivan
offline
Što mislite o ovom Dellu?

Ja sam se ipak odlučio na ovaj stroj, nešto je skuplji ali za tih par stotina kuna se definitvno isplati...

 

http://www.instar-informatika.hr/dell-inspiron-n7110-173-di5110hmcw10i35wc6fes/DI7110LMCRW11HF5WC6B

 

Nije u toj trgovini, al samo infa radi...

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Što mislite o ovom Dellu?

Pozdrav  sto se tice ovog della super je model 7110 graficka gt 525m je u rangu sa ati 5650,ali ipak malo bolje gura nove naslove i dx 11 tesselaciju. Odlican izbor Dell je Dell s time da bih ja lično uzeo isti model ali 15 incni (rezolucija 17incnog je 1600x900 sto zahtjeva ipak jacu graficku ali mozes ti uvijek smanjiti rezoluciju i  detalje:)),ali u svakom slucaju odlican izbor i topla preporuka:).Procesor je dual core nove generacije i5 koji je u rangu jednog starijeg četverojezgraša  6600 na 2.4 ghz.

13 godina
offline
Re: Što mislite o ovom Dellu?
Valiant28 kaže...

Kakvi su utisci? Jeli se što odigralo na njemu? Možeš li napisat kratki review?

 

Ja sam u dilemi između N5110 i5 i tega Acera?

http://www.bug.hr/forum/topic/prijenosna-racunala/acer-aspire-7750g/103182.aspx?page=1&jumpto=2012128&sort=asc&view=flat

 

pogledaj tu temu, malo smo raspravljali o tome lapu i 7110!

We often refuse to accept an idea merely because the tone of voice in which it has been expressed is unsympathetic to us - Friedrich Nietzsche
13 godina
neaktivan
offline
Re: Što mislite o ovom Dellu?
dr.House2222 kaže...

Pozdrav svima,

 

evo nakon nekog vremena ja se odlučih kupiti novi laptop, odlučio sam dati otprilike 5.000,00kn. Nakon podužeg surfanja internetom i gledanja prijenosnika izbor mi je pao na sljedeći laptop: Dell Inspiron 5110 i5, Crni (http://www.comel.hr/katalog/prijenosnici/dell/250765/dell-inspiron-n5110-i5-crni)

 

Pošto na ovom forumu ima jako pametnih ljudi želio bih čuti vrlo rado i Vaša mišljenja. Moj izbor je pao na taj laptop zato jer jedini za te novce nudi na prvom mjestu 36mj. jamstva, procesor te jako dobru po mom mišljenju grafičku. Eto, pa Vas lijepo molim što Vi mislite o ovome, ima li nešto bolje za te novce???

 

Hvala Vam svima!!

Osobno i profesionalno koristim dell i mogu samo preporuciti. Jako kvalitetni uredjaji i neces napraviti gresku ako ga uzmes.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Što mislite o ovom Dellu?

Svi se pitate zasto su tako jeftini? Pa njihova najveca mana je display  u della 5110  7110  i u acera 5750G modela  i slicnih zato sto im je osvjetljenje 160-180 cd/m ispod svakog nivoa + kontrast je toliko slab da je crna boja zapravo siva na laptopu ali inace prejake su masine pojacali su hardware donjeg trzista pozdrav :)

15 godina
neaktivan
offline
Što mislite o ovom Dellu?
Ima li netko kakva iskustva sa ovim prijenosnikom.

Dell Inspiron N5010, Intel Core i3-380M 2.53 GHz/ 15.6" HD WLED (1366 x768), 1GB ATI Mobile Radeon HD 5650/
4GB (2GB +2GB KTD-L3B/2G) DDR3 500GB Serial ATA 5400 rpm / 8X DVD+/-RW Drive / 802.11g/n LAN /
Multi-Card reader / Web-Cam /VGA (15-pin D-sub) / USBx3/ HDMI/ 6 cells battery DOSEng. Cijena oko 43oo kn.

Narucio sam ga i dolazi mi za par dana.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Što mislite o ovom Dellu?
nije los...ustvari dobar je :D

mislim nemam ga, ali koliko toliko po performansama izgleda dobar...
Da te volim dusa zna,draga moja BiH
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Što mislite o ovom Dellu?

Što mislite o Dell inspiron n7110.

 

Procesor
• Intel Core i5-2410M (2.30 GHz / 2.90 GHz TurboBoost, 3 MB L3 cache)
Monitor
• 17.3" WLED TrueLife HD+ (1600 x 900)
Memorija
• 4 GB (2 x 2.048 MB) DDR3 1066 MHz (2 utora, max 6 GB)
Hard disk
• 500 GB S-ATA (5400 rpm)
Optički uređaj
• DVD±RW DL
Grafika
• nVidia GeForce GT 525M (1 GB)

ima podrsku za HDMI, USB 3.0, webcam, citac mem. kartica i etc.

 

Znaci sluzio bi mi za surfanje, slusanje glazbe, gledanja serija i tu i tamo neka igra. Sto kazete?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što mislite o ovom Dellu?

Ako ti služi samo za to navedeno onda... Ma daj! F1 ak ti to kaj znači...{#}

D.L
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice