Novi Laptop do 5500 kuna

poruka: 33
|
čitano: 8.412
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Novi Laptop do 5500 kuna

Pozdrav svima!

 

Htjeo bih kupiti novi laptop jer sam moju neprezaljenu Toshibu pocastio sokom od narance. Nakon toga joj vise nije bilo spasa.

Sad moram uzeti novi laptop. U proslom broju Buga je bio test laptopa s novim windows 7. Acer od 4800 kn je bio best buy.

Zanima me ima li itko nekakav drugi prijedlog o kupnji. Spreman sam potrositi do 5500 kuna I NI LIPE VISE!!!

U opisu specifikacija mog novog laptopa stoji da MORA zavrtit neku noviju igru (NFS), disc od minimalno 320 Gb, 4 gige rama, i dual core, minimalno 2 GHz!!!

Unaprijed hvala!!!

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2010 19:13 (zfilic).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Laptop do 5500 kuna

Sorry, tek sam sad vidio da link nevalja, to sam postao s mobitela pa evo ispravljeno

 

 

I još uštediš 400-ak kuna za miš ili slušalice. Dalje ne trebaš tražit, ja nebi. Taj ce vjerojatno uzeti jos par forumasa.

Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2010 23:06 (Šef).
15 godina
offline
RE: Novi Laptop do 5500 kuna
Šef kaže...
http://
www.superbit.hr/
Prijenosna-racunala/
ACER/Acer-
Aspire-7740G-434G50MN-
P/N-LX.PLX0C.007/
flypage.tpl.html
I još uštediš 400-ak kuna za miš ilislušalice. Dalje ne trebaš tražit, ja nebi. Taj ce vjerojatno uzeti jos par forumasa.

Dobra preporuka,

Ima sve što treba, novi i5 proc, veliki ekran, velik hard čak je i grafička solidna ako ne i odlična za tu cijenu (po notebookchecku je na vrhu mainstream segmenta).

Odlična kupovina za budučnost.

Možda čak prejeftino Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Laptop do 5500 kuna
Pa naravno da je odlična preporuka kad Šef preporučuje. Nisam ja njega nabrzinu našao, već sam ga ponudio u još nekim temama. A stvarno djeluje prejeftino za laptop sa i5 procesorom i takvom grafičkom. Za 5000kn je stvarno Best buy. Kupiš njega i slušalice ako ih nemaš.
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
14 godina
neaktivan
offline
Novi Laptop do 5500 kuna

Hvala Šefe, u potpunosti se slazem s izborom!!!

Samo mi reci jeli memorija od graficke njena vlastita ili je "uzima" od RAM-a?

Ja sam u Metkovicu, pa me zanima kako mogu naruciti ovog Acera?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Laptop do 5500 kuna
Graficka ima svoju vlastitu memoriju, a sto se tice narucivanja, kontaktiras superbit.hr preko e-maila, ili vec nekako, oni ti salju ponudu i ti uplatis novce. Ako ti se ne svidja tako, vjerojatno mozes i pouzecem, da platis kad ti laptop stigne. Ja sam tamo kupio svoj laptop na ovaj prvi nacin, nije bilo nikakvih problema.
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
14 godina
protjeran
offline
Novi Laptop do 5500 kuna

ja sam na svom lapu preko jednog programa koji sam naso na BUG dvd-u digo grafu sa 256 na 1gb ddr3 na lapu program ti je

 

DH MOBILITERY tako nesto

z v o n e x p
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Novi Laptop do 5500 kuna
zvonebaba kaže...

ja sam na svom lapu preko jednog programa koji sam naso na BUG dvd-u digo grafu sa 256 na 1gb ddr3 na lapu program ti je

 

DH MOBILITERY tako nesto

Molim te da ne pričaš besmislice. Takvi programi ne dižu performanse, mogu ja napraviti program koji diže memoriju grafe na 1Tb pa mi to neće pomoći kod performansa u igrama jer ne možeš stvoriti dio hardwarea sa programom a memorija grafe je hardware. Taj program može eventualno pomoći kod nekig igara koji imaju restrikciju pa ti ne dozvoljavaju pokretanje igre ako nemaš barem npr. 512 mb no onda je ionako grafa u igri grozna tako da su ti programi zapravo beskorisni...

Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima.
14 godina
neaktivan
offline
Novi Laptop do 5500 kuna

evo ja sam malo gledao po netu i nema nijedan laptop da moze protiv tog Acera,uzmi njega neces pozaliti.

Tuning is not a crime......Ako ne gori zeleno ne znaci da nisam tu...
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2010 22:57 (Gman).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Laptop do 5500 kuna

Pravi izbor!

xRALEx-BFBC2
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Laptop do 5500 kuna
Šef kaže...

Sorry, tek sam sad vidio da link nevalja, to sam postao s mobitela pa evo ispravljeno

 

 

I još uštediš 400-ak kuna za miš ilislušalice. Dalje ne trebaš tražit, ja nebi. Taj ce vjerojatno uzeti jos par forumasa.

**** te lol, ti fkt imaš dobar šnjof za laptop koji je prebrutalan... evo jedan veliki Thumb Up od mene Cool

Dompa
14 godina
neaktivan
offline
Novi Laptop do 5500 kuna

Hm, hm...

Bijah na stranici Superbita, ali nikako da nadjem kontakt broj, a nemaju ni mail adresu.

Nekako su mi debelo sumnjivi jer nemaju nikakav normalan "kontakt"! Namaju poslovnice, narudžba se obavlja "čim uplatite novac", a mojih 5200 kuna bas i nije malo da ih povjerim nekoj imaginarnoj firmi. To mi je nekako u ovim vremenima presumnjivo. Znamo kakve se stvari desavaju u danasnjem drustvu, tako da bih molio Šefa ako ima neku konkretniju trgovinu informatičke robe gdje se može naručiti ova makinja!

Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Novi Laptop do 5500 kuna
zfilic kaže...

Hm, hm...

tako da bih molio Šefa ako ima neku konkretniju trgovinu informatičke robe gdje se može naručiti ova makinja!

Hvala!

Nije Šef ali poslužiti će

M-computers

14 godina
offline
RE: Novi Laptop do 5500 kuna
zfilic kaže...

Hm, hm...

Bijah na stranici Superbita, ali nikako da nadjem kontakt broj, a nemaju ni mail adresu.

Nekako su mi debelo sumnjivi jer nemaju nikakav normalan "kontakt"! Namaju poslovnice, narudžba se obavlja "čim uplatite novac", a mojih 5200 kuna bas i nije malo da ih povjerim nekoj imaginarnoj firmi. To mi je nekako u ovim vremenima presumnjivo. Znamo kakve se stvari desavaju u danasnjem drustvu, tako da bih molio Šefa ako ima neku konkretniju trgovinu informatičke robe gdje se može naručiti ova makinja!

Hvala!

Vjerojatno nisi dobro gledao

c/p

 

Marijo Škvorc

Voditelj prodaje

 

Matije Ivanića 23 Zagreb 10000

Hrvatska

 

 

091-600-4888

01/3750-747

 

Radno vrijeme: pon-pet, 9:00-17:00 sati

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2010 18:35 (freeman).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Laptop do 5500 kuna
zfilic, kontakti su tamo. Nije Superbit neka nepouzdana firma, ja sam tamo 2 laptopa kupio, problema nije bilo.
Mail: 'marijo@superbit.hr'
Reci da te uputio Bruno koji je već tu kupovao. :D
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
14 godina
neaktivan
offline
Novi Laptop do 5500 kuna

Stari, ovo je smijesno.

Narucim online laptop u superbita, a oni mi posalju racun nekog lika koji nema nikakve veze s njima. Zovnem ga, a on nema pojma ni o cemu!

Kontaktiram superbit, oni mi kazu da imaju nekih tehnickih problema s racunima. I sad mi recite sto bi se desilo da sam uplatio novce?

Pa mislim, bez uvrede, ali ovdje neko debelo laze. Evo sto mi je izbacilo kad sam obavio online kupnju:

 

 (Slika)

 

Evo sto su mi poslali kad sam ih uputio na problem:

 

Poštovani,
U našoj online bazi narudžbi je došlo do greške te je kod pregleda narudžbe u browseru prikazivala krive podatke dok su mailom slani ispravni podaci. Hvala Vam što ste nam odmah skrenuli pažnju na problem nakon čega smo onemogućili online narudžbe. Problem je sada riješen te su online narudžbe ponovno aktivirane.
Skrenuo bih Vam pažnju da online narudžba za nikoga nije obvezujuća te da Vam po njenom zaprimanju Superbit d.o.o. šalje službenu ponudu sa rezervacijom robe. Također, ne unose se broj kartice, račun ili slični podaci kupaca.
Još jednom isprike na nastalim neugodnostima.
Kolega ima encoding problema kod slanja sa Macintosha.

Sa štovanjem
____________________________________________________
Eto.
Kolega ima problema s encodingom krajnje adrese mojih novaca.
I sta bi ja sada trebao? Mislim da se ovakve greske ne smiju desavati. Jer likovi se ocito igraju s tudjim novcima, a to je neodgovorno...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi Laptop do 5500 kuna

Zasto nece da mi tagira sliku?

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.3.2010 12:55 (zfilic).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Laptop do 5500 kuna

Imas dolje dodaj sliku sa racunara, odes na browse, zatim prebaci te ce ti se dolje ispod posta prikazat ta slika.

 

Sestra mi je kupila online u superbita isti taj lap i nije bilo nikakvih problema, dosao je jucer.

Jegiba greske se dogadjaju, a ti si tu da provjeris kaj su ti poslali. Meni su tako i u m-computersu nes sprckali...svima se dogadja.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.3.2010 13:06 (Los Sam).
14 godina
offline
RE: Novi Laptop do 5500 kuna
Naruci online, ako je moguce. Plati kad ti dodje i svi sretni.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Laptop do 5500 kuna
zfilic kaže...

Stari, ovo je smijesno.

Narucim online laptop u superbita, a oni mi posalju racun nekog lika koji nema nikakve veze s njima. Zovnem ga, a on nema pojma ni o cemu!

Kontaktiram superbit, oni mi kazu da imaju nekih tehnickih problema s racunima. I sad mi recite sto bi se desilo da sam uplatio novce?

Pa mislim, bez uvrede, ali ovdje neko debelo laze. Evo sto mi je izbacilo kad sam obavio online kupnju:

 

 (Slika)

 

Evo sto su mi poslali kad sam ih uputio na problem:

 

Poštovani,
U našoj online bazi narudžbi je došlo do greške te je kod pregleda narudžbe u browseru prikazivala krive podatke dok su mailom slani ispravni podaci. Hvala Vam što ste nam odmah skrenuli pažnju na problem nakon čega smo onemogućili online narudžbe. Problem je sada riješen te su online narudžbe ponovno aktivirane.
Skrenuo bih Vam pažnju da online narudžba za nikoga nije obvezujuća te da Vam po njenom zaprimanju Superbit d.o.o. šalje službenu ponudu sa rezervacijom robe. Također, ne unose se broj kartice, račun ili slični podaci kupaca.
Još jednom isprike na nastalim neugodnostima.
Kolega ima encoding problema kod slanja sa Macintosha.

Sa štovanjem
____________________________________________________
Eto.
Kolega ima problema s encodingom krajnje adrese mojih novaca.
I sta bi ja sada trebao? Mislim da se ovakve greske ne smiju desavati. Jer likovi se ocito igraju s tudjim novcima, a to je neodgovorno...

 

Da si pročitao i shvatio šta piše na http://www.superbit.hr/uvjeti-prodaje.html vidio bi da se ni ne plaća po narudžbi nego po ponudi, koju ti nisi dobio. Također, iznošenje privatne prepiske na javnom forumu je u najmanju ruku nepristojno. Problem je rješen čim je javljen, ničiji tajni podaci nisu bili vidljivi osim što si ti vidio adresu i broj telefona drugog korisnika.

 

Nakon tvoje poruke:

  • :Dobro, isprika prihvacena, ali kako ja sada da Vam povjerim mojih 5200 kuna? Mislim da cu ipak prihvatiti losiju ponudu za iste novce kod ponudjaca koji mi 100% jamci isporuku.

(lošija ponuda za iste novce???)

 

ja sam poslao slijedeći reply:

  • Poštovani,

    izgleda da se ponovo nismo razumijeli. PONUDA koju izda Superbit d.o.o. je obvezujuća i po njoj se vrši uplata, a robu držimo na rezervaciji koliko je navedeno na ponudi. Dakle, ne dolazi u obzir da Superbit d.o.o. ne isporuči robu koja je plaćena po važećoj ponudi. U to su se uvjerili svi naši kupci u proteklih šest godina i nećete naći niti jednu zamjerku upućenu na naše poslovanje. Server na kojem se nalazi naš web-shop zamijenio jedan broj (order-id, redni broj narudžbe), a to smo riješili odmah nakon vaše dojave, što ima veze samo sa vašim upitom, a ne sa uplatom ili isporukom robe.

    Informacije o načinu kupnje nalaze se na: http://www.superbit.hr/uvjeti-prodaje.html

    Kako je računalo za koje ste poslali narudžbu rasprodano, nismo Vam ni poslali ponudu, jer ponude šaljemo samo za robu koja je 100% isporučiva.

    Vidio sam na Bug.hr forumu da ste već u svom postu negativno nastrojeni prema našoj tvrtci i navodite netočne reference sa naših stranica: "nemaju kontakt", "narudžba se obavlja čim uplatite novac", "nemaju poslovnice"... na što su vam već tamo skrenuli pažnju. Nažalost, s obzirom na toliko nepovjerenje i ako imate ponudu za iste novce, možda je i bolje da kupovinu obavite u tom drugom dućanu. Koliko znam, Arhiteh ima još koji komad na raspolaganju.

    Iskreno mi je žao što je došlo do ovakve situacije i nadam se da ćete se jednom uvjeriti u našu pouzdanost i brzinu isporuke.
  • ---------

 

Nadam se da će sada prestati blaćenje po forumu jer ne postoji software bez bugova, a mi smo naš riješili odmah. Također molim da ako je bilo što nejasno u uvjetima ili načinu kupovine u Superbitu da se slobodno javi jer je i nama u cilju da bude što manje nesporazuma, a u tome smo do sada uspijevali.

 

Hvala svima,

Goran

14 godina
neaktivan
offline
Novi Laptop do 5500 kuna

Postovani Gorane,

Mislim da je krajnje nepristojno s vase strane davanje krivih podataka korisniku koji ima namjeru da vam povjeri skoro dvije prosjecne hrvatske place.

Vama se kao trgovcu prije svega ovakve greske NE SMIJU desavati. Jer ja kao kupac zelim znati kome povjeravam svoj novac. Naravno da je lose javno iznositi ovakve slicne situacije javno, ali zato i sluze forumi da se ljudi ocituju svojim misljenjem o slicnim situacijama. Odakle Vama uopce informacije od covjeka koji stoji kao "adresa uplate"? Covjek nikada nije kupovao kod Vas.

I malo ste pobrkali kruske i jabuke, jer je meni na moju mail adresu dosla obavijest da je moja kupovina odobrena i da u roku od 24 sata obavim uplatu na broj racuna covjeka koji nema nikakve veze s Vama. Ili Vam se i ta greska potkrala. Nadam se da se i Vi informirate o konacnoj adresi uplate kad nekome povjeravate Vas novac. Jer ja u mom konkretnom slucaju Vama uplacivam novac "na lijepe oci" pa tek onda Vi meni saljete moju robu. Bar tako stoji u pravilniku superbita d. o. o.

Ja zelim vjerovati da Vam se ovakva ili slicna greska nece ponoviti. A o javnom blacenju Vase firme ni ne pomisljam, samo sam se zelio informirati o svojoj investiciji u obliku laptopa. A sve iznesene podatke sam dobio od Vas.

 

 

S postovanjem,

 

Zeljko Filic

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.3.2010 15:25 (zfilic).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Laptop do 5500 kuna

Možeš pogledat u 208. broju iza na koricama ima Dell Studio 15 za 4.990,00kn odgovara tvojim opisima.

14 godina
neaktivan
offline
Novi Laptop do 5500 kuna

Ispričavam se kolegama Mariju i Goranu Škvorcu iz Superbit-a d. o. o.

Greške se mogu svima desiti, a najbitnije je da ih ispravimo na vrijeme!

Zaista Superbit ima najbolju ponudu laptopa za 5500 kuna!!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Laptop do 5500 kuna

Hvala Vam, isprika prihvaćena. Malo je prevelika strka nastala oko jednog krivog bytea u MySQL bazi. Naš kupac čiji ste broj telefona greškom vidjeli i zvali, od nas će dobiti poklon za olakšavanje duševnih boli (pozdrav Davorin Sramim se ). Kao što sam i prije napisao, uvijek ima grešaka u programima, i zato robu prodajemo isključivo po ponudama koje osobno provjerimo i sastavimo, dok online shop služi samo za vaše informacije i narudžbe. Jedino što imamo (osim dobrih cijena) je naš dobar glas i ja ću napraviti sve da niti jedna naša greška ne ide na štetu kupca te da usluga uvijek bude na nivou.

 

Što manje ovakvih živciranja i što više zadovoljnih kupaca (i prodavača Namigiva ),

Goran

14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Laptop do 5500 kuna
gogos kaže...

Hvala Vam, isprika prihvaćena. Malo je prevelika strka nastala oko jednog krivog bytea u MySQL bazi. Naš kupac čiji ste broj telefona greškom vidjeli i zvali, od nas će dobiti poklon za olakšavanje duševnih boli (pozdrav Davorin Sramim se ). Kao što sam i prije napisao, uvijek ima grešaka u programima, i zato robu prodajemo isključivo po ponudama koje osobno provjerimo i sastavimo, dok online shop služi samo za vaše informacije i narudžbe. Jedino što imamo (osim dobrih cijena) je naš dobar glas i ja ću napraviti sve da niti jedna naša greška ne ide na štetu kupca te da usluga uvijek bude na nivou.

 

Što manje ovakvih živciranja i što više zadovoljnih kupaca (i prodavača Namigiva ),

Goran

svaka cast ;)

14 godina
offline
RE: Novi Laptop do 5500 kuna
zfilic kaže...

Ispričavam se kolegama Mariju i Goranu Škvorcu iz Superbit-a d. o. o.

Greške se mogu svima desiti, a najbitnije je da ih ispravimo na vrijeme!

Zaista Superbit ima najbolju ponudu laptopa za 5500 kuna!!!

 

bok

 

zainteersiran sam za kupovinu istog laptopa. Možeš li molim te napisati koju riječ o njemu. Prvi dojmovi, koji OS si stavio i da li si imao problema s instalacijom nečega. Možeš li staviti fotografiju tipkovnice, da li se radi o CRO tipkovnici ili ne, da li je tipka Enter normalne veličine ili sužena?

 

 

može i na mail: kkrajnik_makni_@inet.hr

Hvala!

14 godina
neaktivan
offline
Novi Laptop do 5500 kuna

Nažalost prijatelju, ovaj laptop je predobar da bi stajao na "lageru"! Svi su se prodali.

Riječ je o firmi Superbit d. o. o.

Kontaktiraj njih. Nova pošiljka bi trebala stić za 15-20 dana.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Novi Laptop do 5500 kuna
zfilic kaže...

Nažalost prijatelju, ovaj laptop je predobar da bi stajao na "lageru"! Svi su se prodali.

Riječ je o firmi Superbit d. o. o.

Kontaktiraj njih. Nova pošiljka bi trebala stić za 15-20 dana.

 

hvala

 

može koja riječ o laptopu?

15 godina
neaktivan
offline
Novi Laptop do 5500 kuna

Imas ovdje prve dojmove o tom laptopu.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Novi Laptop do 5500 kuna
Los Sam kaže...

Imas ovdje prve dojmove o tom laptopu.

thx

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice