Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.886
|
čitano: 3.458.450
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Ok evo i mojih komponenata nanovo pribavljenih nakon prodaje starog računala.

Trebalo je dns biti sastavljeno, ali me jedan prodavać, malo zahebao, nije došao a čekao sam ga više od pola sata. (fali još samo proc...)

Slikano je mobitelom pa se ne vidi dobro, pogotovo kučište ali se radi o ovome modelu, ali full crnom varijantom.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2011 19:45 (rooswelt1991).
14 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
rooswelt1991 kaže...

Morao sam{#}

Nisam fan Frontier-a,ali imam takva dva kućišta već duže vrijeme,kućište predivno izgleda,ali je kvaliteta koma,vidjet ćeš kada ćeš ga slagati,meni prijašanja safirka 3850 nije stala,tj onu zaštitu nisam mogao staviti što drži bracket-e na stražnjoj strani kućišta, pa sam to pripasivao kombinirkama{#}

Slika od prošle godine Slika od prošle godine
 
isto starija slika isto starija slika
 
Mali modding na mojem kejsu = ) (isto malo starija slika,neki se možda sijećaju ovog prozora) Mali modding na mojem kejsu = ) (isto malo starija slika,neki se možda sijećaju ovog prozora)
 

trenutno stanje,ko je rekao da se i u jeftinijim kućištima neda složit cable managment,jedino ovaj ata kabel malo pode za oči,ali jednostavno se nemogu odvojit od svoje stare ata pioneer prže  = ) trenutno stanje,ko je rekao da se i u jeftinijim kućištima neda složit cable managment,jedino ovaj ata kabel malo pode za oči,ali jednostavno se nemogu odvojit od svoje stare ata pioneer prže = )
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.5.2011 21:42 (1BIT).
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo nove skatulje

15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo i sve slozeno :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2011 11:47 (zaki).
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo i moje složeno, sve radi, osim što ne daje sliku na monitoru{#}

Problem je navodno u napajanu, koje ima 380w, a grafička zahtjeva 400w napajanje.

Čak sam ga izvadio iz kučišta i složio na stolu (palim ga sa vrhom odvijača) ali izgleda da opet ima premalo snage.

Ili je to, ili je crkla grafička (a ona je nova i ima garanciju, tako da je to najmanji problem.

Jedino se nadam da matična nije crkla, jer je ona kupljena polovna{#}

13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Prinova! {#}

 

Stigao još jedan Iphone. {#}

Čist račun duga ljubav!
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo zamjenio staru nVidia GeForce 8600GTS 256mb za poštenu HD4850 512mb gddr3 sapphire ds.

 

Kasnije još slika samo da sredim drivere.

Tata, tata zašto baka trći cik cak? -Šuti sine i dodavaj metke.
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Nisam imao niš pametnog za radit danas pa reko mogao bi komp si počistit fino i usput napravit koju sliku :)

14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Ugradnja ventilatora.

Nemojte kupovat Xilence. Nemojte kupovat Xilence.
Evo ovako to izgleda, ukupan broj ventova 7 Evo ovako to izgleda, ukupan broj ventova 7
Idle Idle
Under load (grafika me malo zabrinjava). Under load (grafika me malo zabrinjava).
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2011 23:11 (Hedrick).
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Nakupilo se prasine u kompu, danas ocistio, pa usput i poneka slicica (stara konfa :P) :D :)

boćna strana boćna strana
grafa grafa
Bluetooth Bluetooth
desk :) desk :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.8.2011 10:24 (Almin94).
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Update konfice s Sharkoon Nightfall-om.

 

 

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2011 17:06 (Batista).
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

CREATIVE LABS X-Fi Titanium

 


13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Kupio Ninju 3.Prezadovoljan.Sa starim coolerom temp u load-u na 100% do 60° a sad na 30% s ninjom do 44°.

14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Nesto novo kod mene...

Sad konacno igrat kako spada {#}

 

13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo mog HVa,hladnjak Arctic Cooling Freezer Pro 7 rev.2 s plavim 80/92mm ventom,onaj zeleni vent je imao predviđene rupe za ledice i stavio zelene da se ističe.

Fino PC leti kao zmaj s novim procom,grafom.Kučište neko japansko pa zato nemogu pretjerano dobar cabble mangament napraviti.

Tata, tata zašto baka trći cik cak? -Šuti sine i dodavaj metke.
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Moja kljava...

http://gtabalkan.com | http://www.webosfera.net
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Ugradnja XFX 450W.. + par ovako slika {#}

 

 

Prije.. Prije..
i nakon. i nakon.
Choose your excuse: 1. Lag | 2. Reg | 3. Cheats | 4. Bad Server | 5. Bullshit | 6. Mouse | 7. Fps lag | 8. All of The Above
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2011 16:27 (vrba5).
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Novi Thermaltake 200 mm vent sa plavim ledicama.

14 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Eto stigle sa Ebay Logitech G330 za 180kn pre dobre, ako ko hoce sigurnog prodavaoca neka se javi.

 

zvoneeee
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Danas stiglo novo napajanje - Corsair AX 750W. 2 sata je*anja sa coolerom za proc, ali nećemo o tome. Sad još "samo" novi procesor, matična i ram lol {#}

I'm not going to call you that. How 'bout if I call you 'bitch'? Is 'bitch' betta?
14 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo i Katana stigla

zvoneeee
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Brat si kupio novu grafu :D

jos slika kasnije :

1. 1.
Pc snova: Ekstremna EVGA x2 i7 980EX eed 12x corsair 2 gb 1866mhz 7x 6990 4gb 8x 4tb hdd
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

malo sam sređivao stol jutros pa...

15 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Stiglo mi je par novih komponenti-RAm i SSD te sam odlučio rastaviti cijeli kejs, očistiti ga te promijeniti položaj nekih naljepnica. Također sam izbacio rasvjetu (ide nešto bolje) te napravio pristojan cable menagment. Dok sam radio na kejsu komp se testirao na kutiji. Maknuo sam ružni produžni 24 pinski kabel i spojio napajanje biometričkog senzora direkt na 24 pinski konektor od napajanja.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 14:26 (vexx5555).
15 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Druga tura slika.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
13 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo i jedan moj Teaser :)

 

Radi se o moddanom cm690 kučištu unutar kojeg je:

 

-i5 750

-Noctua NH-D14

-Gigabyte P55-UD6

-Gigabyte Gtx 460 1gb

-Corsair VX550W

-2X2TB Hitachi

.....i ostale điđe...

1a 1a
1b 1b
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

odlučio se pripremit za ljeto pa sam malo propuhao prašinu,ventove,stavio nove ventove,itd.

 

 

Prije Prije
prvo sam maknuo stock hladnjak s grafe prvo sam maknuo stock hladnjak s grafe
gola HD5850  gola HD5850
čišćenje stock CPU hladnjak,ispala mutna slika :( čišćenje stock CPU hladnjak,ispala mutna slika :(
radovi u tijeku :) radovi u tijeku :)
više nije gola xD stavljen accelero twin turbo pro više nije gola xD stavljen accelero twin turbo pro
stavljena dva venta(140mm i 120mm) na strop za ispuh toplog zraka i jedan 80mm lijevo za također ispuh stavljena dva venta(140mm i 120mm) na strop za ispuh toplog zraka i jedan 80mm lijevo za također ispuh
bočna stranica,filter za prašinu i vent iznad (120mm) puše zrak unutra,sa selotejpom zatvoren višak rupica xD bočna stranica,filter za prašinu i vent iznad (120mm) puše zrak unutra,sa selotejpom zatvoren višak rupica xD
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 17:37 (john_ryder).
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Posto su temperature pocele rasti ja sam malo isao pocistiti, i rekoh zasto ne opaliti par pikcura...

I da znam da su slike lose ali takve su kakve su inace nemam aparat pa sam koristio od staroga aparat....

Gamers Don't Die, They Respawn.
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 20:17 (GimmieCorsair).
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Vexx5555 mi naručio s EBAY-a 5 metara crvene LED trake pa sam danas to montirao u kućište. Ostalo mi je dosta viška pa sam mislio staviti ispod plazme no ne izgleda dobro, svjetlost se reflektira od stalka previše no na 3V bi bilo ok. Još ću vidjet šta ću s tim napravit.

 

Fotić mi je skroz poludio s tim ledicama, preuveličava tu svjetlinu. A fotić na mobitelu to više vidi kao rozu boju. What a shame, jednostavno ne izgleda kao kada se gleda sa ljudskim okom.

 

I još video malo sam snimao ledice ispod plazme, tipkovnicu G110 i unutrašnjost kućišta. Jest da su boje preintenzivne, ali ja tu ništa nemogu. Zvuk sam izbacio iz videa.

 

EDIT: vidim da je i youtube-ovo konvertanje još malo zatamnilo sliku.

 

Led traka Led traka
friško zalemljene žice friško zalemljene žice
traka u pogonu traka u pogonu
približeno približeno
3 volta 3 volta
6 volta 6 volta
12 volti 12 volti
Living in a world of dreams...
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 23:13 (Hyperion).
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo i mog nek se nađe....

 

 

Komp 1 Komp 1
Komp 2 Komp 2
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice