Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.900
|
čitano: 3.504.395
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Kod mene je Bozic malo uranio pa sam DFGT uzeo negdje u 10 mjesecu uz njeg sam jos dobio i wheel stand pro stalak :)

ETS2 je glavni :D ETS2 je glavni :D
Bilo kuda Opel svuda! :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2015 13:07 (macgyver 53).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Brzo izgubim flash, pa se danas ponovih, ADATA UV150, 32GB, USB3.0.

Pakovanje sam bacio čim sam iz radnje izašao

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2015 22:11 (micr0).
12 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
jice uzeo nove slusalice hyperx cloud II gunmetal grey i mogu samo reci svaka cast kingstonu za ove slusalice,dosad sam koristio ona tipicna "gaming" sr.anja i mislio da to cak i valja necemu,koristio razer megalodon,steelseries 7h i siberije v1 i v2,ove kingston definitivno skrozzz novi nivo i po materijalu i po zvuku i udobnosti,preporuka svakom,cak je ovo jedini "surround sound" koji fakat lijepo radi u igrama kao csgo i bf4,naspram megalodonski i 7H barem ovo je prva klasa,a tek opreme sto dodje uz njih prelijepo
BiH__Snowflake BF4,CS:GO
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Zakašnjeli poklon stigao danas: BENQ GL2450H 24"

Unlock the Power Within
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo da se i ja pohvalim Božićnjakom, nešto sam sebi, nešto od cure ;) Sad onaj najbolji dio, montaža i korištenje :D

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nova prinova, GTX 570.

Odmah čišćenje i zamjena paste. Definitivno najviše zaje*ancije za promjenu paste do sad.

 

Gamers dont die, they respawn! :)
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Prinova od jučer, sve što imam reć za ove Superlux slušalice je  "malo para,puno muzike"  

12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo jedan moj Scrapyard Wars, tj. jedna low budget konfiguracija
Komponente:
CPU: AMD Phenom X4 960T unlocked u X6 1055T
CPU Cooler: ZALMAN CNPS5X
MBO: ASRock 970 Extreme4
GPU: XFX HD 7850 2gb
RAM: 6gb ( 1x4gb kingstone 1333MHz + 1x2gb)
PSU: Corsair CM430M
HDD: Hitachi 400gb
CASE: Zalman Z3+ White

Ukupan budžet je bio 1800kn, na kraju me ispalo sve 1645 bez rama i hdd-a, RAM sam ja imao 4gb, a 2gb sam dobio od kolege Ba'alzamon, kao i HDD, te još dvije potpune i ispravne konfiguracije, i još hrpu ispravnih dijelova. Ovim putem mu se još jednom od srca zahvaljujem. Također se zahvaljujem i kolegi Valentin17 koji je potrošio puno vremena da bi odgovorio na sva moja pitanja. HVALA dečki.
Ako nekoga zanima koliko je koštao koji dio, nek mi javi na pp pa budem napisao u temi za komentiranje.

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
15 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
Kolega se ponovio
Fx6300
Gtx570
8gb ddr3
Lcpower 6460
Asrock 970 pro 3 r2.0
12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Djed malo kasni

Stara Grundig 40 full hd Stara Grundig 40 full hd
Nova Philips 43 ultra hd Nova Philips 43 ultra hd
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

znaci, u cet mi je stigla lumia 735 s njuskala  (neki cudan link ali njuskalo trgovina je "pro-mobile"), nova (dvogodisnja garancija tece od 28.7.2015.), vipova ali otkljucana za 1199 + 110kn dostave (odvojeno, lomljivo, posebno, explozivno, policijska pratnja, do 10h). mislim da za te novce nije moguce dobiti takav uredaj s AMOLEDom i sposobnom kamerom (misllim da ni kinezi nemaju takvo nesto).

 

prema staroj 925, nema metalni rub sto me malo smeta ali plastika ostavlja jako dobar dojam, tipke nisu spuzvaste nego kliki-kliki, tvrde kako i trebaju biti i ostavljaju odlican osjecaj pod prstima.

ekran je malo visi ali i malo uzi jer je 925 imala 1280x768, a 735 ima 720p rezu. nema glance ali zato ima dttw i dttl. scaling je malo bolje napravljen tako da nema opcije hocu li dva ili tri stupca velikih ikona nego je odmah stavljeno tri. cijeli UI je malo "manji" i stane vise toga na ekran.

 

straznja kamera, iako czeiss, vidi se da je u nekim slucajevima malcice bolja nego kod 925, 6MP kamera bi mogla biti barem 8MP ali mislim da bi cijena uređaja onda bila barem 300kn viša. bljeskalica, iako jedna (925 ima dvostruku), kvalitetna je kao na 925. osvjetljava tamna podrucja skoro kao 925.

 

svida mi se sto nema kapacitivne tipke nego se iscrtava traka na ekranu koji duplim tapom na traku zakljucavamo. traka se moze sakriti i moze biti u boji koja se prilagodava pozadini, tamna ili svijetla.

baterija je 200mAh jaca (2200 naspram 2000 mAh) ali ne ocekujem neki veliki napredak, taman da se osjeti. bezicno pujenje je ukljuceno u straznji poklopac mobitela tako da ce u skoroj buducnosti pasti neki Qi punjac. zidni punjac je malko slabiji od lumije 925 jer daje 750mAh naprema 1000mAh. trenutno neke zamjerke nemam i ne ocekujem ih imati.

 

sto se tice hadrwarea (SD400 + 1GB + 8GB), jedini konkretni napredak koji sam vidio je da u mytubeu mogu gledati 60fps video i premotavati bez da pocne pucketati zvucnik i trzati aplikacija (koja se nekad i srusi zbog toga). takodjer, kada ga ustekam na punjac, odmah pocinje s punjenjem. 925 je imala "lag" od 5-10 sec prije nego je pocela s punjenjem (prije nego se cuo zvuk da je pocela s punjenjem)

 

iako njuskalo, prodavac mi se na prvu cinio upitan jer nove lumije 735, otkljucane, tesko da idu za te novce. rekao je da placam pouzecem i da slobodno otvorim paket i pokrenem fon da vidim jel radi. tako je i bilo. u sri naruceno, u cet ujutro fon kod mene. ako nitko ne nade bolju ponudu, preporucujem prodavaca. Slike su samo te jer 925 sam prodao u roku od 15min pa se nisam sjetio poslikati sve sto bih sad htio priloziti.

16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo nešto svježeg hardvera kod mene.

 

Prva slika - hardver kupljen prošli mjesec.

 

Druga slika - hardverski noviteti u 2015 godini.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo par slikica nakon slaganja ,odusevio sam se kucistem ,koliko prostora i koliko dobro za odvratne kablove koji su svima trn u oku.

13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Cura je bila toliko dobra pa mi je otišla kupiti ssd posto nisam u zg-u trenutno :D

Više slika za par dana

11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Plantronics GameCom 388

Gamepad XBOX 360

 

Evo ja danas (nakon wireless lopate ) uzeo malo igraće periferije za duge i hladne siječanjske noći... mislim da ću uzet još jedan kontroler da se ne igram sam.

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Novogodišnje čišćenje i Božićni pokloni :)

Još samo da otkrijem kako povezati laptop sa recieverom.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
16 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Moram javno da pohvalim svoju hanumu koja se hrabro hmm "isprsila" i za nadolazeću 30-tu godišnicu "utamničenja" (šala mala) poklonila mi smartić Microsoft Lumia 950 DS. Valjda sam joj dosadio sa glasnim i sočnim izrazima kojima često znam počastiti stari S3 i njegov Android. I sad me stavila pred zid. Zadnjih 10-tak dana mi stalno tupi o nekakvom iPhone. Pokušat ću je odgovorit u zamjenu za neku večericu u gradu, na obostrano zadovoljstvo. 'Ko više kupuje te precijenjene Apleove uratke, zar ne?

Kutija Kutija
Kutija-donja strana Kutija-donja strana
Mob Mob
Punjač Punjač
Ekran Ekran
Win10 Win10
Mob1 Mob1
Mob2 Mob2
Zora puca, biće dana ...
10 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

Evo da i ja po prvi put ovdje stavim slike.

Povod je bio napokon prvi moderni komp, razlog radi kojeg sam dosao na Bug forum i poceo se zanimati za hardveraj, da bi se na kraju prebacio na elektrotehnicki faks. Prije 2g smo trebali kupiti stolni PC, no pod nekim okolnostima je ipak uletio laptop pa eto i slike Acer V5-573G laptopa. Taj ima IPS, a novi BenQ GW2270 monitor AMVA matricu. Malu usporedbu sam napravio na temi "Koji monitor kupiti" - klik. 860K i maticna su uletili ispod cijene pa se konfa vrtila oko njih. Ciljao sam na polovnu gtx 950/960 jer uparena sa 860K prema testovima pokazuje nesto bolje rezultate od r9 285/380. Na kraju kupljena nova Asus Strix gtx 960 malo ispod one cijene u ducanu. Masivni Thermalright HR-22, povoljno kupljen od kolege Tomo53nja, cuvam dobrih god i pol. Bilo je malih komplikacija sa instalacijom, ali na kraju zabavno iskustvo kao i cjelokupno slaganje kompa (prvo u zivotu:). Znam da je overkill, ali se morao iskoristiti nakon toliko cuvanja u kutiji. Mehanicku tipkovnicu sam jednostavno morao isprobati kao i G700 misonju :)

Sve komponente dodane pod mojPC.

Mozete vidjeti sto je bilo prije na istom mjestu hehe. Konfa je kupljena zajednickim snagama i sluzit ce za sve u kuci pa zato nije u mojoj sobi, a plan mi je kasnije prodat laptop i kupit jos noviju konfu u koju bi onda prebacio gtx 960. Nemam vise neke koristi od mobilnosti, ak netko trazi tak nesto..

Tko me zna, zna da uglavnom pisem romane, tako da mi je to bilo tesko izbjeci :) Slikano Sony Xperiom Z3, super kamera, ali treba imat preciznu ruku.

Eh da, sretna i uspjesna Nova godina svima sa malim zakasnjenjem :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.3.2016 23:50 (The_Fichek).
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Uzeo novo napajanje, Corsair RM 750i, prezadovoljan sam, napajanje je odlično, igrao GTA V 3 sata, ventilator se nije ni zavrtio. Btw sve sam bezveze i bez reda nabacao u kučište tek toliko da isprobam, za vikend ide sve van pa ću onda sve lijepo posložit, tako da očekujte viša slika u skorije vrijeme

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo, konacno da i ja stavim slike svog hardwarea...  Komponente su stare, odnosno nove, tek raspakirane... Kupovane su u razmaku od nekoliko godina, otkad sam tek pocela raditi, imala sam malu placu i to je bio jedini nacin da s vremenom nesto kupim... Kasnije sam ih skroz zanemarila zbog boljeg posla i nedostatka vremena... A eto, sad me uhvatilo nesto i odlucih izvuci ih sa tavana i nastaviti s projektom kojeg sam zapocela kad sam se prijavila na Bug Online Forum... Na slikama nije sve, nema monitora i bolje slike napajanja, slike laptopa i komponenata jos od vremena Athlona XP, a kuciste je u izradi... No, to cu poslikati kad se vratim s godisnjeg, za pocetak samo ovo... 

Sve zajedno... Sve zajedno...
Maticna ploca - AsRock 970 Extreme 3 Maticna ploca - AsRock 970 Extreme 3
Procesor - Phenom II X4 965 BE Procesor - Phenom II X4 965 BE
Memorija - G. Skill 2 x 2 GB Memorija - G. Skill 2 x 2 GB
Graficka kartica - Sapphire Radeon HD 7850 1 GB GDDR5 Graficka kartica - Sapphire Radeon HD 7850 1 GB GDDR5
SSD - Intel 60 GB 330 Series SSD - Intel 60 GB 330 Series
HDD - 2 x WD 1 TB WD10EARS Green HDD - 2 x WD 1 TB WD10EARS Green
Lijevi - Sony Xperia Z3 Compact / Desni - iPhone 6 Lijevi - Sony Xperia Z3 Compact / Desni - iPhone 6
iPad 4 16 GB iPad 4 16 GB
Garfield - Život je kao Ferrari, prolazi prebrzo... Ali to je u redu, jer ionako nemaš dovoljno novaca za njega...
9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

evo i u mene neš novoga  1tb blue wd 5400okr   64mb keša.

hdd+slika+1 hdd+slika+1
hdd+slika+2 hdd+slika+2
RAMPAGE
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2016 12:33 (Toni RAZOR).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Forumaši sretna vam Nova godina.

 

Evo ja sam zakoračio  2016-u u 2K rezoluciji

 

Asus ROG SWIFT PG297Q

2K

IPS

G-SYNC

27"

165Hz

4ms

10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Kad čovik nema pametnijeg posla bavi se glupostima rekla bi stara poslovica. Tako sam ja nabavija laptop DELL XPS m1530 (dobija ga kao plaću za jedan poslić) i na njega iz čiste dosade instalira ANDROID (i naravno zeznija se kod dodjele prostora pa nisan moga instalirat nijednu aplikaciju). Zanimalo me kako će radit i mogu reć da radi dobro.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2016 23:31 (nicky.sl).
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Neki dan pitao sam u temi za odabir coolera, koji da uzmem i na kraju odlucio se za ovu zvijer:  Noctua D15  !

Ovo je Bog i Majka medu zracnim coolerima,  tocka!  

 

 

Doista, Premium Cooler sa potpisanom knjizicom, beđem, svim potrebnim alatom itd. 

 

10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stiga kolega iz Splita s mojom novom termovodljivom pastom.

Za vikend ću ju najvjerojatnije probat usporedit s MX-2 barem na nekom dulcu

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2016 14:44 (nicky.sl).
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigli mi ocz "reperi" hpc 2x2 kit,došao je u kutiji od ddr4 meme,kasnije više slika.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
16 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

stigla mi tipkovnica Sharkoon K30, poklon od bolje polovice :).

staru logitech g15 kad sam čistil membrana mi pukla na dvije tipke i sad nažalost tipke propadaju i ne tipka se lijepo.

i napravil upgrade sa i5 na i7 prije mjesec-dva.

slikano mobitelom pa slike nisu baš nešto.

 

i7 3770k i7 3770k
i7 3770k i7 3770k
Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2016 17:27 (jura).
12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo i danas stigo jos jedan pokloncic iz daleke kine (e-bay) hehehe, smartwatch DZ09,jako dobar i funkcionalan barem meni i to najvise zbog posla.

I jako dobra prednost sto ima i utor za sim i memory card ,i kakvu takvu kameru,tak da ni netreba uvijek mobi. Ugl prvi dojmovi odlicni !!!!!

13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

U posljednjih par mjeseci mojim su radnim stolom prošla određena napajanja. Kak se ono veli, malo testiranja ne škodi nikome. Prvo je to bio AX 750 pa AX 1200 te još par drugih praktično zanemarivog spomena pa ih nisam ni fotkao. Uz fotke navedenih prilažem i aktualne fotke premetaljke koju sam upravo izvršio s ciljem da napravim reda u sobi i bolje posložim svoje stvarčice diljem spomenute. Ne brinite, nije tako divno kako izgleda - većina hardvera na fotkama neispravna je nažalost. Također prikaz par macana na okupu; nešto od toga je moje, a nešto od kolega koji su mi dali na posudbu da se malo igram. U centru pažnje trenutno je kolegin još svježi Vanguard 850. Reko', da ga fotkam u ugodnom okruženju okoline koja na druge može svojom kvalitetom utjecati samo pozitivno.

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Malo nove periferije logitech g910 i g502. Takozvani zakasnjeli  bozicni poklon od mene meni 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice