T-com zamjena routera

poruka: 11
|
čitano: 9.210
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
t-com zamjena routera

Poštovanje

..prije nekih 15ak dana dobio je ćaća telefonski poziv od t coma da su mijenjali nešto u centrali i da šalju novi router a da ovaj stari uzimaju nazad.

Ponovo sam zva tcom da provjerim da nije neka navlakuša, i točno, potvrdili su da je tako. Promjena routera. Bez ikakvih dodatnih detalja.

Danas je došao paket Hrvatskom poštom, sreća pa sam spavao duže danas  a nitko nije tio ništa potpisivat bez mene nit preuzimat..
Meni moj router radi i ja sam zadovoljan. (THOMSON TG 782)

Dali tko ovdje zna o čemu se radi?
Kakva promjena?
Koji je novi model routera koji se dobije od t-com?
Jesmo li obvezni preuzeti ruter?
Dali se to šta plaća?
dali se ugovor produžuje?
Kakve cake?
Jel netko ima slična iskustva s tcomom
Svaki info je dobrodošao

Hvala!

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
T-com zamjena routera

Vjerojatno su te prebacili na vdsl posto svih prebacuju. Ova ostala pitanja, zovnes 08009000 i sve doznas.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: t-com zamjena routera

Vjerojatno u sklopu općeg prelaska na VDSL vam dostavljaju router koji ga podržava. Ako će nakon toga parica podržavati, dobit ćete 20mbps brzinu besplatno jer je to nova osnovna brzina za one kod kojih je moguća.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.11.2016 7:03 (JozoBozo121).
8 godina
offline
Re: T-com zamjena routera
Parica, ne parnica. Parnicu imaš na sudu.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: T-com zamjena routera

Vraga mu i taj autocorrect, kad promijeni riječ primjetim ali tko će u brzini pisanja primjetit jedno slovo?! Ispravljeno, hvala.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
odjavljen
offline
Re: t-com zamjena routera
JOHNIIC kaže...

Poštovanje

..prije nekih 15ak dana dobio je ćaća telefonski poziv od t coma da su mijenjali nešto u centrali i da šalju novi router a da ovaj stari uzimaju nazad.

Ponovo sam zva tcom da provjerim da nije neka navlakuša, i točno, potvrdili su da je tako. Promjena routera. Bez ikakvih dodatnih detalja.

Danas je došao paket Hrvatskom poštom, sreća pa sam spavao duže danas  a nitko nije tio ništa potpisivat bez mene nit preuzimat..
Meni moj router radi i ja sam zadovoljan. (THOMSON TG 782)

Dali tko ovdje zna o čemu se radi?
Kakva promjena?
Koji je novi model routera koji se dobije od t-com?
Jesmo li obvezni preuzeti ruter?
Dali se to šta plaća?
dali se ugovor produžuje?
Kakve cake?
Jel netko ima slična iskustva s tcomom
Svaki info je dobrodošao

Hvala!

 Taj Thomson je premija u odnosu ne neke danas.... Nista se ne produzuje, nista se ne placa, jer i taj thomson je njihov koji im moras vratiti nakon isteka. Dakle mijenjaju ga samo. Nema caka i produljenja ugovora bez potpisa...

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2016 1:37 (Mrgud Veliki).
12 godina
offline
T-com zamjena routera

Zna netko kada bi korisnici na optici trebali dobiti nove routere?

Navodno je već sve spremno i samo još vrše neka testiranja...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: T-com zamjena routera

Misliš na media converter ili router? Media converter je ono u što ide optička nit.

 

Općenito ti se to mijenja kako korisnici uzimaju nove usluge i kad rikava oprema, da mijenjaju svima odjednom nema baš pretjerano razloga, a i bilo bi veće logističko i financijsko opterećenje. Problem je da oni moraju računati da će se svakom u tolko i tolko korisnika nešto pokvariti i da će morati izlaziti tehničar pa se zato to ne radi sve odjednom.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
12 godina
offline
T-com zamjena routera

Nisam siguran.

Tehničar mi je bio, nakon prijave problema sa slabim wifi signalom (znam da ne može biti jednak kao LAN optika, ali mislim da je 1/5 ok za očekivati) rekao da će postojati opcija zamjene routera novijima (boljima) koji bi trebali riješiti taj problem, ali da ih treba "potaknuti" da to naprave, neće sami od sebe. Nemam znanja pa nisam siguran što su oni pod tim mislili, zato pitam tu.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
T-com zamjena routera

Na koji model točno misliš? Dok su se stariji modeli (siemens sx763 i thomson tg782i) davali na optici, cijela stvar je funkcionirala mnogo bolje nego danas sa speedportovima i ZTE-om.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
T-com zamjena routera

pitanje

prebacijem s sa h1 na t-com ,sto ce biti drugcije sad kad je i t-com na vdsl (sad imam 20mbit)

tj koji router da trazim (kad me budu zvali za prebacivanje ) da ima dobar wifi domet ?

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice