T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.493
|
čitano: 6.455.046
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
dado16 kaže...
razermario kaže...

Da je meni barem do toga. Mene vec 3 dana internet J.... I evo pokusavam ih dobiti zadnjih 20 min. ! 

 nemas razloga da ih zoves, i oni rade od doma a sa obzirom na situaciju i ono malo ljudi sto radi samo ih bezveze mucite...nitko to ne moze rijesit telefonski, cekaj i normalizirat ce se kroz dan najvjerojatnije.... i ja radim od doma za jednog teleoperatera i trenutno je vrlo malo ljudi dostupno radi ovih problema

 Nije od danas , kako mi radi danas tako mi radi zadnjih mijeseci. I svaki dan mogu zvati za jednu stvar i samo rr liniju i obecaju da ce biti sve uredu i bude narednih par sati i onda opet u krug.  9 godina sam u hr telekomu, al eto ne jos dugo hvala bogu. 

Finger Up :)
9 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Danas nema nikavog smisla znati jer i sami znaju da veze ne rade i da trebaju rješavati te probleme, bezveze se samo opterećuju linije time za one službe kojima trebaju.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Danas je stanje internet brzine još gore i vjerojatno je do ovog potresa.

Ili je nešto oštećeno ili samo provjera sustava ali i mi u Rijeci imam značajan pad brzine.
SSD koliko si mi života uštedio...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Koliko sam čuo (ne širim namjwrno fake news) u Draškovićevoj su imali manji požar. Ponavljam, tako sam čuo od zaposlenika
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet

evo i slike https://www.reddit.com/r/croatia/comments/fmxirq/server_soba_od_iskona/

 

navodno fake, ali ko ce ga vise znat.

Linux, Arch Linux.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2020 15:27 (Ante).
13 godina
offline
Re: T-Com Internet

 kod mene radi sve ok, jedino sam primjetio kako kad se prebaci kanal na maxtvu malo duže treba dok dođe kanal.....

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
razermario kaže...
dado16 kaže...
razermario kaže...

Da je meni barem do toga. Mene vec 3 dana internet J.... I evo pokusavam ih dobiti zadnjih 20 min. ! 

 nemas razloga da ih zoves, i oni rade od doma a sa obzirom na situaciju i ono malo ljudi sto radi samo ih bezveze mucite...nitko to ne moze rijesit telefonski, cekaj i normalizirat ce se kroz dan najvjerojatnije.... i ja radim od doma za jednog teleoperatera i trenutno je vrlo malo ljudi dostupno radi ovih problema

 Nije od danas , kako mi radi danas tako mi radi zadnjih mijeseci. I svaki dan mogu zvati za jednu stvar i samo rr liniju i obecaju da ce biti sve uredu i bude narednih par sati i onda opet u krug.  9 godina sam u hr telekomu, al eto ne jos dugo hvala bogu. 

Možda neke žnj firme...  Tehnička podrška nemože raditi od kuće več mora biti na terenu a HT radi u punom kapacitetu kao i uvijek. Subotom je to 40% , nedjeljom 20% i sve se poteškoče otklanjaju u roku od 48 sati od prijave smetnje. Danas je exstremna situacija i ako je negdje pao link koji je sada uspostavljen to donosi povečanje poziva za 300% a nedjelja je. Da situacija bude bolja dobar dio prijava su gluposti, npr. korisnik nema struje ali zove da mu ne radi bežični telefon. takav poziv oduzima 5 minuta a tehničaru 30 minuta jer mora otiči na lokaciju.

Postoje slučajevi kada se smetnje ponavljaju ali nekada svi dostupni alati i programi ne pokažu uzrok degradacije več je potrebna dugotrajna analiza a tehničar ima samo 60 minuta koji su dovoljni za otklanjanje preko 95 % svih smetnji . A ako ste u ovih 5% riješit čemo. Ili odete na npr. Optimu pa nakon prve prave grmljavine čekate zamjenu modema 15 dana, to je neka druga priča.

11 godina
offline
T-Com Internet

Kod mene PING problem. 

 

Pubg- 220+

CODMW - 200+

 

Online gaming mogu zaboravit. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Zagreb-Gracani kod mene nema uopce konekcije. Ne moze se ni maxtv ni ruter spojiti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: T-Com Internet
Barem imas net. Kod mene u z. Slavoniji gdje sam sada puklo u podne i od onda nista. Crveni se ledica. Jos resetirao router na tvornicke i samo dodatno zakomplicirao. Ne mogu uopce uci u ssid postavke od routera. Ali ionako bezveze raditi ista dok nema interneta.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2020 13:38 (SamoPitam3).
11 godina
offline
T-Com Internet

Kod mene internet radi, ali ne radi mi streaming sa servera koji imam kod online.net, a jbg to je tak kad se dogodi takvo nešto a 90 km sam od zagreba, onda nije ni čudo da ima problema tamo gdje je još i više treslo

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com Internet

4G isto u banani. Tj, prema hrvatskim serverima je ok, van HR se vuče do max 10mbps i ping preko 200.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

Krepo je link izgleda prema DE pa sad sve ide preko telie van, barem meni tako pokazuje traceroute. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

I iz HT-a su potvrdili da je došlo do požara u data centru, pitanje je koliko je toga oštećeno u požaru, koliko toga pri gašenju istog, a vjerojatno trebaju provjeriti sve servere što je funkcionalno i što se može spasiti. Moguće da je i na nekim lokacijama potres presjekao vod ako se tlo pomaknulo pa su linije i fizički prekinute.

 

Dečki rade sigurno maksimalnom brzinom jer o ispravnom funkcioniranju mreže opet ovise i razne službe koje nemaju vezu već koriste mobitele. Šteta je možda velika i trebati će vremena dok premoste ono što se premostiti može, a dok se ne nabavi zamjenama oprema.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
14 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Meni se u Gracanima upravo vratila veza.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
T-Com Internet

U Karlovcu WiFi ne radi 
Moram se boriti sa 4G jedino! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: T-Com Internet
ATJLučko kaže...

U Karlovcu WiFi ne radi !

 Kakvi wifi pobogu? Ili ima neta ili nema.

8 godina
offline
Re: T-Com Internet
U Zaprešiću još uvijek nema mreže
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Novi Zagreb Zapad još ništa? Ne radi internet i telefon.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Zagreb zapad, internet ne radi na routeru svijetli internet lampica crveno.

Još neko slični simptomi ? 🥴
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Puno ljudi tako, router se poveže na lokalnu centralu, a s obzirom da im je jedno čvorište izgorilo i linkovi prema njemačkoj onda nema konekcije dalje.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
13 godina
online
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
ATJLučko kaže...

U Karlovcu WiFi ne radi !

 Kakvi wifi pobogu? Ili ima neta ili nema.

U 17.40 net proradio, konačno !!!!! 

ATJ Lučko
9 godina
online
T-Com Internet

Sjetio si se ukljucit wifi na ruteru? Nice.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: T-Com Internet
Voltino, TV (HD stekaju) i telefon radi, interneta nema, samo crvena lampica gori
15 godina
offline
T-Com Internet

Čakovec, od jutra pa do sad se brzina popela s 10Mbit na kojih 45Mbit download. Proci ce jos neko vrijeme dok se ne vrati 500Mbit. Upload ostao 250 od jutra.

Sig
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.3.2020 11:43 (Bass).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

700+ ping WoW, streamove nista povise 160p ne ucitava.


Dalmacija.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2020 19:41 (Tehpowa).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

300 + ping Viškovo

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
T-Com Internet

300 ping + 20mbps download. Upload roka 200.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: T-Com Internet
Jos uvijek nista od interneta. Mada napisase da su otklonili problem. Heh.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2020 21:57 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Nesto gadno ne valja kad meni netflix pokazuje portugalski sadrzaj a ne hrvatski
battletag:MasnaKrvavic#2275
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice