Problem ftw?

poruka: 3
|
čitano: 1.311
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem ftw?

Naime jucer i prekjucer od 18 popodne pa sve do jutra oko 8 drugi dan nisam mogao na net inace imam Amis net i tako vec dva dana u isto vrijeme tocno me dc-a,sad nerazumijem sta rade.Naime to nije sve danas se spojim oko pola 9 pocnem skidat kad ono 200kb probao sam na gamershell i tamo je isto reko idem na Amisovu stranicu provjerit brzinu i tamo ispadne 210kb a i povremeno me dc-a s neta tokom dana...mogli su poslat neki e-mail s obavjestima.imam 8/512 i prije ta 2 dana dosad sam normalno skidao full brzinom od 810KB/sec..zanima me da li jos netko ima tih problema,naravno samo za one korisnike AMIS-a.Nadam se da nije samo meni problem Mršti se

Live to WIN!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem ftw?

pa ja kad imam problema s t-comom zovem t-com, kad me vip zeza onda zovnem njih.... prepostavljam da znas sto ti zelim reci?!

Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem ftw?

Znam to i radim uvijek,nego prije sto ih idem nazvat zanima me da li netko ima slican problem,ja mislio da ce proc za dan-dva...kad ono isto,napominjem da mi je jucer brzina bila full i prekjucer tek danas ujutro probam i eto tako.. kasnije ih zvrcnem ak ostane ovako

Live to WIN!!!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice