Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem

poruka: 29
|
čitano: 11.211
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem

Znaci dajte neku preporuku za 7.1 sistem da nije skup. Imam Creative Sound Blaster X-Fi karticu koja podrzava 8 kanalni zvuk, također ima Coaxial S/PDIF Out te Optical S/PDIF Out. Stari zvucnici su oslabili 15 im godina vrijeme za promjenu.

Kao što rekoh ja bi najradije 8 kanalni kad već mogu ali malo sam gledo i nemogu ih naći nesto za kupit bar ne po nekoj razumnoj cijeni pa ako nema nista pristojno i cijenovno prihvatljivo u 7.1 seriji onda moze i 5.1.

Ovi zvučnici će mi iči na konfiguraciju za gemanje sto znaci da je uglavnom koristim za igranje ali pogledam i nesto filmova posto je spojena na 32" LCD.

što se tiče zvuka meni je najvažnije da je čist znači da nema pucketanja, zujanja ili onog ružnog grkljanja kad ih pojačaš na max, e i da bilo bi dobro da imaju daljinske kontrole za pojacavanje i gašenje itd. bilo na daljinski ili preko kabela odvojeno samo da nije na zvucniku ili na bufferu pa se moram saginjat ili naginjat da smanjim i pojacam .

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem

Ako ti neko ne preporuči 7.1 uzmi ove 5.1. Prijatelj ih ima i mogu samo reć da su zvučnici vrhunski, drveni su a i nisu nešto pretjerano skupi za ono šta nude. Svakako imaju moju preporuku. 

Do what you want cause a pirate is free.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem

Koliko si spreman izdvojiti?

Cemetary gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem

iskreno nebih iso preko 1000kn

13 godina
neaktivan
offline
Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem

Slažen se, to su poboljšani oni koje san ja linka, nisan uspija nać novi model ;)

Do what you want cause a pirate is free.
15 godina
neaktivan
offline
Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem

nemogu naci nigdje ovaj sistem da vidim koliko kosta svi imaju   5050 zna li tko gdje ima za uzet.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem

Ja takodjer nisam nigdje mogao pronaci HF6000. uzmi 5050 - i vise nego dobri zvucnici.

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem

Nema ih u Hrvatskoj nigdje za kupiti.

 

Došlo je u Protisa 10 komada , to se razgrabilo i nestali su ko da nikad nisu bili u ponudi

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem

a sto ce ti 7.1 zvucnici?samo imas puno kablova po sobi.ja ih imam nekoliko godina i jos niti jednom nisam naletio na nesto da iskoristim 7.1 sistem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem

Bar su ti dobri zvučnici ako ništa drugo :D

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem

ja bas malo citam o ovim GENIUS SW-HF 5.1 6000 i ja bih bas htio njih ali nigdje ih nema izgleda da cu se morat zadovoljit ovim 5050

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem

Hej, sorry što ti upadam u temu al imam jedno pitanje, koji bi bili najbolji 2.1 2.0 zvučnici za cijenu od 300 kuna?

Hvala unaprijed.. :D

Zeppe :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2011 15:35 (Zeppe).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem

Obje opcije su dobre. Uglavnom isprobaj i SRS Audio LAb, može ti bar malo podić užitak :)

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem

Moja preporuka iz vlastitog iskustva su ti ovi Genius 5.1 zvucnici,ja imam stariju

verziju jedno 5-6 godina i mogu samo reci da su zakon,drveni i stvarno dovoljno jaki,

filmovi i igre grme,cist zvuk,uglavnom sve 5,mozda ce neki zahtjevniji korisnici

pronaci neku manu,ali za cijenu od 850-900 kn nema boljih,a jos su i drveni,

zato samo naprijed,vidio sam ih u ELIPSA za kupit

marroncevic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem
ELIPSA?
14 godina
neaktivan
offline
Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem
marroncevic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem

Nema to nije to.

Vidiš da piše sw hf 4000 a ovo na slici su sw hf 5000

 

http://www.elipso.hr/informatika/periferija/GENIUS-SW_HF5.1-4000/

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem
Zeppe kaže...

Hej, sorry što ti upadam u temu al imam jedno pitanje, koji bi bili najbolji 2.1 2.0 zvučnici za cijenu od 300 kuna?

Pala bi vam kruna s glave da odgovorite.. -.-

Zeppe :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2011 15:35 (Zeppe).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem

ok jos jedno pitanje uzet cu ove genius zvucnike samo me još zanima mogu li se i kako montirati na zid ili cu morat sam nesto smisliti ili dodatno kupovat

13 godina
offline
Re: Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem

Uzmi Genius SW-HF5.1 5050 i mislim da s njima nemreš fulat. Dovoljni su za sve što si naumio s njima. :) A što se tiče stavljanja na zid mislim da se nemogu stavit, ali lako ti napraviš stalke neke i tako to. :)

★★★★★
15 godina
offline
Re: Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem
Zeppe kaže...
Zeppe kaže...

Hej, sorry što ti upadam u temu al imam jedno pitanje, koji bi bili najbolji 2.1 2.0 zvučnici za cijenu od 300 kuna?

Pala bi vam kruna s glave da odgovorite.. -.-

za cijenu od 300kn, nijedni,može se naći ali sigurno nećeš biti zadovoljan s zvukom, bolje zgrecaj još 200-tinjak kn i za 500kn moš kupiti Creative  kolega ima a bavi se glazbom (svira u bendu) i kaže da su vrhunski 2,1 za tu lovu, a 2,0 nemoj nikako jer nečeš imati ni srednje tonove ni bass kako treba, moja topla preporuka ovi s gornjeg linka, naravno samo vidi gdje su najjeftiniij! {#}

od svih stvari koje sam izgubio, pamet mi najviše fali...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem
McNEKONTROLIK kaže...
Zeppe kaže...
Zeppe kaže...

Hej, sorry što ti upadam u temu al imam jedno pitanje, koji bi bili najbolji 2.1 2.0 zvučnici za cijenu od 300 kuna?

Pala bi vam kruna s glave da odgovorite.. -.-

za cijenu od 300kn, nijedni,može se naći ali sigurno nećeš biti zadovoljan s zvukom, bolje zgrecaj još 200-tinjak kn i za 500kn moš kupiti Creative  kolega ima a bavi se glazbom (svira u bendu) i kaže da su vrhunski 2,1 za tu lovu, a 2,0 nemoj nikako jer nečeš imati ni srednje tonove ni bass kako treba, moja topla preporuka ovi s gornjeg linka, naravno samo vidi gdje su najjeftiniij! {#}

O čemu ti pričaš ?

Za 500 kn se da naći bolji 2.1 sustav od tih Creativaca koji su dobri ali preskupi za ono što nude.

A ovo da ne uzima 2.0 zbog toga što neće imati ni srednjih ni niskih ti je fail žešći.

Niti jedan 2.1 pc sustav nema bolje srednjetonsko područje od nekih 2.0 te cijene.

Za 500 kn se nađe creative gigaworks t20 koji ima izvrsno srednjetonsko područje(Visoke kakve ćeš malo gdje naći za 500 kn) i membrane se spuštaju do čak 50 hz što je dovoljno da odsvira većinu pjesama kako treba.I ta serija koju si ti naveo je inspire a ovo je gigaworks (Inspire < itrgiue < megaworks < gigaworks ).

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.3.2011 8:41 (explorer 4).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem

evo dosli zvucnici ali iako zadnji rade nemogu bas reci da ih cijem kad gledam filmove i dali i kako mogu dodat stereo slusalice sad kad mi je spojen 5.1 nakarticu dosad sam imao onaj mali razvodnik koji mi je razdvajajo stereo zvucnike i slusalice ali neznam mogu li na isti nacin sad koristit slusalice.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.3.2011 18:07 (MrVivi).
14 godina
offline
Re: Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem

Probaj razmjestiti zvučnike tako da dva staviš direktno ispred sebe, dva znad sebe, te jedan iza+subwoofer iza. Naravno možeš probat i drugačiji razmještaj. Uglavnom podesi ekvalizator, ili mao kopaj po driverima od zvučne, ako niš ne radi ja ti preporučam da skineš SRS HD Audio LAB, meni pomogo.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
16 godina
offline
Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem

Možda ti filmovi koje puštaš nemaju 5.1 ili 7.1 zvuk.

Đaba ti surround zvučnika ako su ti filmovi mono ili stereo :p.

SteelSeries nagradna igra - osvojite fantasticnu periferiju po izboru: http://steelseries.com/10?code=9FAXJR39
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem

ok zvucnici rade samo nisam gledo filmove koji imaju neke super efekte nego zvucna kartica mi ima front panel konektor ja bih htio spojit na taj konektor slusalice ali bi također htio prebacit taj konektor ozada pa me zanima moze li se kupit braket koji se spaja na taj konektor a ide ozada.

 

 

 

SRS HD Audio LAB - ča je ovo

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2011 16:33 (MrVivi).
14 godina
offline
Re: Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem

Za ovo prvo pitaj nekog drugog.

 

Ovo drug ti je emulator 3d audio efekta. Ako želiš malo više saznat provjeri ovdje:http://www.srslabs.com/anniversary/hd_audio.html, a da vidiš šta konkretno radi ovdje, premda je tu nešto stariji SRS Audio Sandbox:

 

 

Isto tako ako želiš samo isprobat djelić odi u WMP 11 ili WMP 12 te odi pod enhancments iliti proširenja(u wmp 11 plugins enhancments), te nađi srs wow effects, te sve postavi na full. Evo ti kratak demo:

, te što točnmo čini: 

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
13 godina
neaktivan
offline
Zvucnici 7.1 i 5.1 sistem

Evo dobio na lijepe oci od rođaka Logijeve zvučnike Z323. Samo riječi hvale.. :D

Zeppe :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2011 23:17 (Zeppe).
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice