Tipkovnica i mis-kupovina

poruka: 44
|
čitano: 7.241
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Tipkovnica i mis-kupovina

molio bih vas da mi preporucite neku tipkovnicu i misa do 850 kn. to bi sluzilo za igranje. mis bi trebo bit skuplji (400-500 kn), a tipkovnica jeftinija (350-400 kn). hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tipkovnica i mis-kupovina
G110 + G500
Loading... █ 10.000 % ██ 20.000% ███ 30.000% ████ 40.000% █████ 50.000% ██████ 60.000% ███████ 70.000% ERROR!!!!!!
13 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica i mis-kupovina

Tipkovnica Revoltec Fightboard - technomax   i  mis Razer Deathadder(adm najjeftiniji) :DD

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tipkovnica i mis-kupovina
Music As A Weapon !!
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica i mis-kupovina

ti namjeravas igrat sad recmo cod4, cod2 nak cb war-ovi (il nes slicno)...ili mislis nak igrat  nove naslove i to

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tipkovnica i mis-kupovina

igram cod,bc2 i sve ostale fps-ove nove i stare. jel bolji mis deathadder ili rat 5?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tipkovnica i mis-kupovina
mar123 kaže...

igram cod,bc2 i sve ostale fps-ove nove i stare. jel bolji mis deathadder ili rat 5?

tu ti ne preporucujem nis bezicno al opet gledaj kako ti lezi u ruci  (jel ti odgovara) to ti je najvaznije....btw imas ti podlogu?

i prije bi uzeo deathadder

15 godina
offline
Tipkovnica i mis-kupovina

nemam podlogu. problem kod toga kako mi lezi u ruci je taj da ja nemrem to vidit jer su svugdje misevi u kutiji i nema izlozenih.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica i mis-kupovina

ond bi trebo i podlogu malo bolju uzet, jer su mis i podloga najvaznij kod FPS igara....nezz ak ti ima neko od frendova neke bolje miseve pa da provas il da tam di kupujes (ak nije online) zamolis ih dal mos nak provat 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tipkovnica i mis-kupovina

jel bolja tipkovnica g110 ili razer arctosa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tipkovnica i mis-kupovina

ma moji frendovi misle da su ovi skuplji misevi samo lijepsi od ovih jeftinijih tako da nista od toga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tipkovnica i mis-kupovina
imas test tipkovnica u bugu
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
15 godina
offline
Tipkovnica i mis-kupovina

znam cito sam to u bug-u ali se nemogu odlucit između logitech g110 i razer arctosa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica i mis-kupovina

Razer Deathadder 3500DPi + Razer Arctosa = 769kn

Još ti ostane para za Pivu i Ćevape.

Slobodno stisnes Hvala :)
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Tipkovnica i mis-kupovina

jos prijedloga?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tipkovnica i mis-kupovina

 

1 x Logitech G9X Laser Mouse, USB, LASER

1 x Razer Arctosa, gamerska tipkovnica USB, Fully-programmable keys

 

787,98Kn

 

 

moj prijedlog, ADM

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica i mis-kupovina
ja ti preporucam ovaj mis Cooler Master CM Storm Sentinel Advance gaming
http://www.infospot.hr/Pretraga-artikala_4068001.html za 469 kn
imam ga vec dosta i nisam igrao na boljem misu a probao sam ih dosta(jos sam ga platio bio 700+ kn)
U vezi tipkovnice u tom cjenovnom rangu bih ti preporucio g110 ali ona ti ima duboki hod pa to ovisi o tebi,
Arctosa mi se bas i ne svida, al je dobra za igranje, ali sve u svemu ove tipkovnice i misevi su ti jako subjektna stvar
pa bi trebao probati sam i donjeti odluku. Najbolje bi ti bilo da odes u neki veci ducan di imas najvise za probat i odlucis.
Ja ti inace imam ms sidewinder x6 i odlicna mi je, a ako se netko moze sjetiti nek ti kaze kak se zove ona neka steelseries na kojoj
imas odvojeno na ljevoj strani tipkovnice bas za igranje i na desnoj normalnu tipkovnicu. nju ti dosta preporucaju.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tipkovnica i mis-kupovina

G110 + G500 ili RAT 3

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tipkovnica i mis-kupovina
Mitch kaže...
imas test tipkovnica u bugu

Prvi put nakon dugo vremena mi se nije svidio neki njihov test;

nije bio cjelovit i bio je premali broj testiranih tipkovnica.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Tipkovnica i mis-kupovina
mar123 kaže...

znam cito sam to u bug-u ali se nemogu odlucit između logitech g110 i razer arctosa.

Moj licni izbor bi bila G110, zato jer uzasno gotivim Logitech i imam sve njihovo(osim slusa koje su se pokvarile nakon duuuuuugooo vremena i to mojom krivicom) i po meni su njihovi proizvodi najdugotrajniji.....

 

A Arctosa mi se bas i ne dopada, od razerovih tipkovnica jedino mi Black Widow Ultimate c00l, ostalo je sve nekako ruzno, isto je i sa Steelseriesovim tipkovnicama...

 

 

Logitechove tipkovnice iz G serije ne moraju biti najbolje, i znam da nisu najbolje, ali opet bi bile moj izbor prilikom kupovine!

 

Bolje ti je ako igras fps uzmi npr. G500+Razer Goliathus Speed Alpha(fragged edition dosta ljepsi od obicnog) ili Roccat taito...a ako vise volis skroz glatke povrsine uzmi neku od steelseries-a QcK ima ih mnogo verzija.

 

Ako budes uzimao jeftinu tikovnicu a odlucis se dati vise novca za podlogu, uzmi Razer Destructor, najbolja podloga koju sam ikada koristio, i ujedno i najpreciznija, samo sto se izlize nakon nekog vremena ali nista strasno.

 

Logitech ftw!
15 godina
offline
Tipkovnica i mis-kupovina

a kolko kostaju te podloge?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tipkovnica i mis-kupovina
mar123 kaže...

a kolko kostaju te podloge?

pa ne mozemo ti mi sad sve, google is your friend, noras malo i sam nesto.

 

www.nabava.net i www.jeftinije.hr ti daju najjeftinije cijene.

15 godina
offline
Tipkovnica i mis-kupovina

pa sto cu trazit na nabavi kad ni neznam modele. ne trazim da mi kazete sve modele i cijene nego one best buy.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tipkovnica i mis-kupovina
mar123 kaže...

pa sto cu trazit na nabavi kad ni neznam modele. ne trazim da mi kazete sve modele i cijene nego one best buy.

Poslao sam ti pp, nisi još odgovorio?

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
15 godina
offline
Tipkovnica i mis-kupovina

evo odgovoreno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tipkovnica i mis-kupovina
mar123 kaže...

pa sto cu trazit na nabavi kad ni neznam modele. ne trazim da mi kazete sve modele i cijene nego one best buy.

Problem ti je i kod ovoga sto nemas samo jedan jedini da je best buy i gotovo, moras reci koju velicinu zelis, dali hoces neku control podlogu ili speed ako ces imati dovoljno novaca(reci cifru koju mislis dat za podlogu) ja bih ti preporucio razer destructor, ona je malo skuplja oko 270 kn, sta je tu je ali podloga je odlicna.

Ja ti inace koristim ovu i uz moj mis mi je odlicna http://www.cmstorm.com/en/products/surfaces/cs_m_weapon_of_choice_ak_dm/

Gle, prvo si izaberi mis koji mislis kupiti pa tek onda gledaj za podlogu jer se misevi ponasaju drugacije na razlicitim podlogama.

nadam se da sam ti pomogao :D

13 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica i mis-kupovina

oke evo ponovo cu ti napisat malo se promjenila situacija  xD uzmes si Razer Deathadder 3500dpi, Goliathus Alpha Fragged Control edition(uzmi si veliku jer ces si onda smanjit sensitivity u igri da ti bude bolje i preciznije pa ides s misem preko cijele podloge :DD) i tipkovnicu si uzmes neku malo jeftiniju koja ti se svidja jer za cod tipkovnica ni nije toliko bitna 

Potpis
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2011 23:10 (kocka123).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Tipkovnica i mis-kupovina
Mr.greenx kaže...
mar123 kaže...

pa sto cu trazit na nabavi kad ni neznam modele. ne trazim da mi kazete sve modele i cijene nego one best buy.

Problem ti je i kod ovoga sto nemas samo jedan jedini da je best buy i gotovo, moras reci koju velicinu zelis, dali hoces neku control podlogu ili speed ako ces imati dovoljno novaca(reci cifru koju mislis dat za podlogu) ja bih ti preporucio razer destructor, ona je malo skuplja oko 270 kn, sta je tu je ali podloga je odlicna.

Ja ti inace koristim ovu i uz moj mis mi je odlicna http://www.cmstorm.com/en/products/surfaces/cs_m_weapon_of_choice_ak_dm/

Gle, prvo si izaberi mis koji mislis kupiti pa tek onda gledaj za podlogu jer se misevi ponasaju drugacije na razlicitim podlogama.

nadam se da sam ti pomogao :D

odlucil sam se za deathaddera. a tvoj post bas nisam skuzil(velicina podloge,control podloga,speed podloga????) ajde mi malo obajsni razlike tak da skuzim sve to. nebi dao 270 kn za to.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Tipkovnica i mis-kupovina
mar123 kaže...

odlucil sam se za deathaddera. a tvoj post bas nisam skuzil(velicina podloge,control podloga,speed podloga????) ajde mi malo obajsni razlike tak da skuzim sve to. nebi dao 270 kn za to.

gle sto se tice velicine podloge za deathaddera si uzmes veliku, ja imam deathaddera 3500dpi i isto igram cod kao i ti :D pa sam si smanjio sensitivity u codu jer je tako onda preciznije al je normalno malo teze kretati mis pa moras koristiti cijelu podlogu(ja imam goliathus control fragged edition) koja je dugacka 40 i nes cm dakle velika i stvarno je bolje a tipkovnicu imam neku srot genius slimstar 100 :D koji cod tocnije igras?

Potpis
13 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica i mis-kupovina

imas ss qck za 50 kn.dobra podloga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice