Slušalice za glazbu - tema za izbor izdvojena tema

poruka: 4.296
|
čitano: 1.127.043
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Što mislite na ove, Creative Aurvana mi se čine dobrima ali pokušavam se držati buđeta.

http://www.audiopro.hr/product.aspx?idPrim=16&idSec=105&idTer=0&idPro=4758

http://www.audiopro.hr/product.aspx?idPrim=16&idSec=105&idTer=0&idPro=7688

 

EDIT: naletio sam na Beats by Dr.Dre s popustom su 203.51

http://www.egamechina.com/monster-beats-by-dr-dre-studio-headphones-white.html

Vidim da slu slušalice dobre (barem tako piše na internetu) a i često vidim beats slušalice kod nekih DJ-a i raznih pjevača. Sada bi me zanimalo vaše mišljenje o slušalicama?

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2013 1:01 (77ari).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Beats slušalice su najveća glupost koja postoji. Nekvalitetan zvuk, neugodne, preskupe... Beats je za seljačine i šminkere koji se vole praviti važnima novim stvarima. Ako misliš koristiti slušalice za komp, želiš eliminirati vanjske zvukove onda možeš Beats bacit u koš.
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
77ari kaže...

Što mislite na ove, Creative Aurvana mi se čine dobrima ali pokušavam se držati buđeta.

Prikupi još malo. Strpi se. Ne kupuješ slušalice svaki mjesec.

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Beats ni u kojem slučaju, Creative Aurvana su vrlo hvaljene slušalice, best buy u tom cjenovnom rangu. Ako želiš jeftinije ajde na superlux, ima o njima na prošloj stranici.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2013 16:13 (josipva).
12 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozz ljudi nisam mogao naći pravu zemu za svoje pitanje jer i koje su prave ne koriste se...Kupio sam sebi bluetooth slušalice za gaming i glazbu. Na mobu odlično rade ali na pc-u uspijem ih spoiti i čujem šum ali kada glazbu pokrenem ništa. Zna li netko u čem je problem? Napominjem da to nisu one nluetooth za razgovor, već stereo slušalice za gaming i glazbu preko bluetootha.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Oseka kaže...

Pozz ljudi nisam mogao naći pravu zemu za svoje pitanje jer i koje su prave ne koriste se...Kupio sam sebi bluetooth slušalice za gaming i glazbu. Na mobu odlično rade ali na pc-u uspijem ih spoiti i čujem šum ali kada glazbu pokrenem ništa. Zna li netko u čem je problem? Napominjem da to nisu one nluetooth za razgovor, već stereo slušalice za gaming i glazbu preko bluetootha.

Vjerovatno je neki kvar, meni je ista stvar na gamecom 380. Ugl to nebi trebalo biti uredu.

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
12 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Slušalice su nove novcate nebi trebao biti kvar na njima, uostalom rade na mobu. Morat ću još malo proučit upustva sigurno je kvaka negdije u postavkama.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.4.2013 16:55 (Oseka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Molio bi preporuku in ear slušalica do nekih 250 kn.

Remember, remember the Fifth of November.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Oseka kaže...

Pozz ljudi nisam mogao naći pravu zemu za svoje pitanje jer i koje su prave ne koriste se...Kupio sam sebi bluetooth slušalice za gaming i glazbu. Na mobu odlično rade ali na pc-u uspijem ih spoiti i čujem šum ali kada glazbu pokrenem ništa. Zna li netko u čem je problem? Napominjem da to nisu one nluetooth za razgovor, već stereo slušalice za gaming i glazbu preko bluetootha.

Pa pogledaj koji output device ti player, odnosno windowsi koriste.

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
12 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Riješio sam, hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Trazim slusalice za mobitel. Uglavnom mi trebaju za glazbu ali da imaju mic. Trebam neke vase preporuke, ali da ne budu skuplje od 200kn. Hvala unaprijed :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ja sam uzeo ove od 300 i mogu ti reci savrsene. http://www.portio.hr/index.php?page=artikl&id=100506482 nacrtan je kabel ali one su na bluetooth. bez ikakvih žica i zamaranja oko toga.

Dobro se čuje s njima jako čist i dubok zvuk. Ako ti nije problem dat još 100kn kupi ih. Imaju i mic.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2013 11:45 (Oseka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

+100/200kn za BT adapter.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

ja sam ga imao vec prije pa mi to nije prestavljalo problem, uostalom ima ga za 50-ak kuna kupit. Ja sam svoj davno platio 100kn i super radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Dosad sam za koristio priproste obične philips slušalice za mp4 player,cirka kojih 25eura,i pošto su riknule,kupio sam danas ove,i mogu reći da za novce kolko dođu su bomba.

Biti ili ne biti pitanje je sada.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Koje bi bile best buy slušalice do nekih 300 kn ?  Sennheiser HD202 ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Razer- platiš ćeš marku, a ne slušalice. - Katastrofa
11 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

jel moze preporuka nekih in ear slusalica s ebaya do cca 20 $..meni su zapele za oko one jvc fx101

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
logi510 kaže...

jel moze preporuka nekih in ear slusalica s ebaya do cca 20 $..meni su zapele za oko one jvc fx101

Koss the plug.

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
12 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Apachy kaže...

Molio bi preporuku in ear slušalica do nekih 250 kn.

 

Itko? Molim vas ako znate neke da su donekle dobre, nikad nisam uzimao ovakve sluške, imao sam one koje su došle sa mobitelom, al su riknule... 

Remember, remember the Fifth of November.
13 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor
Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Moze preporuka on ear slusalica do 500kn, kvaliteta je naravno najbitnija, al nebi htio da su preruzne ;)

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
lucky_look kaže...

Moze preporuka on ear slusalica do 500kn, kvaliteta je naravno najbitnija, al nebi htio da su preruzne ;)

Ajde ti potraži nekoliko koje su ti prihvatljive izgledom, pa ćemo ti reći što od toga da uzmeš, može? :)

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
lucky_look kaže...

Moze preporuka on ear slusalica do 500kn, kvaliteta je naravno najbitnija, al nebi htio da su preruzne ;)

Creative Aurvana

 

http://www.head-fi.org/products/creative-aurvana-live-headphones#wiki

 

http://reviews.cnet.com/2300-6468_7-10011889-6.html

 

 

Trebalo bi nekako uokviriti, Aurvana za one sa 500kn buđetom, superlux za one do 300.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2013 16:50 (josipva).
12 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
lucky_look kaže...

Moze preporuka on ear slusalica do 500kn, kvaliteta je naravno najbitnija, al nebi htio da su preruzne ;)

Samson SR 850

 

ili 

 

Superlux HD668B

 

http://www.head-fi.org/t/546544/samson-sr850-superlux-oem-review-a-50-budget-champion

 

Imam njih i jedne 3x skuplje Grado

 

Odgovorno tvrdim da Samson ima bolji zvuk.

 

15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Father_Dougal kaže...
lucky_look kaže...

Moze preporuka on ear slusalica do 500kn, kvaliteta je naravno najbitnija, al nebi htio da su preruzne ;)

Ajde ti potraži nekoliko koje su ti prihvatljive izgledom, pa ćemo ti reći što od toga da uzmeš, može? :)

zaboravio sam napomenut da nisu preglomazne, jer cu ih koristiti uglavnom vani, ove creative aurvana mi se necine lose izgledom, a kakve bi mi najbolje pasale bi bile izgledom tipa ovo

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2013 17:01 (lucky_look).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Za taj cjenovni raspon nema puno biranja, aurvana, superlux ili gore navedeni samson, što je praktički isti kao i superlux hd681. A ako ti nije do zvuka nego do izgleda onda ti netreba savjet od nas, odeš i kupiš ono što ti je najljepše.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
lucky_look kaže...

Odgovorno tvrdim da Samson ima bolji zvuk.

 

Ovo i nije nešto čudno, Grado je prije bio popularan no danas zbog napretka ostalih proizvođaća dolazi više do izražaja prejako izraženi visoki tonovi na njima što mnogim ljudima opravdano smeta.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2013 17:12 (josipva).
15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
josipva kaže...

Za taj cjenovni raspon nema puno biranja, aurvana, superlux ili gore navedeni samson, što je praktički isti kao i superlux hd681. A ako ti nije do zvuka nego do izgleda onda ti netreba savjet od nas, odeš i kupiš ono što ti je najljepše.

izgledom mi aurvana od tih najvise odgovara, tako da je odluka  pala, hvala

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice