Razer Tarantula gameing keyboard

poruka: 45
|
čitano: 8.476
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Razer Tarantula gameing keyboard

Razer Tarantula je najsavršenija tipkovnica moju sam ikad vidio. Nešto nevjerojatno, mislim da ću je nabaviti za svoj novi PC

 

 

Cijena: 799kn

 

Tarantula

 

 

 

 

 

 

Nemojte se zamarati oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Tarantula gameing keyboard

dobro... i poanta otvaranja teme samo da nam kazes kako ces potrosit 800 kn na neku tipkovnicu je... ?

***em sve! (mislim ovo je opaka psovka, ne opisivanje mog ljubavnog života)
16 godina
neaktivan
offline
Razer Tarantula gameing keyboard

Niti meni nije jasno.. jos da se dvoumiš ajde, ali reći da ces kupiti tu tipkovnicu i spiskati.. 800 kn.. nije jasno..

Intel Dual 2 Core E8500, Ati Radeon HD3870 x2, 4 GB Kingmax DDR2 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razer Tarantula gameing keyboard

Bravo za tebe..dat ces 800kn za tipkovnicu...i jos 120 ili kolko vise za ono svjetlo...poanta otvaranja teme?Viče

Intel Core 2Duo E8200..2Gb rama..8800gt.. HDD 320Gb 8Mb cache-a..samsung t220..
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Razer Tarantula gameing keyboard

previše love za tipkovnicu. osim ako nisi hardcore gamer Smijeh

ali lijepo izgleda, samo ne vjerujem da opravdava tu cijenu. malo je ipak previše. udariš ju par puta šakom i ode hehe!

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Razer Tarantula gameing keyboard
momak kaže...

Razer Tarantula je najsavršenija tipkovnica moju sam ikad vidio. Nešto nevjerojatno, mislim da ću je nabaviti za svoj novi PC

 

 

Cijena: 799kn

 

Tarantula

 

 

 

 

 

 

 Cijena sitnica Smijeh
LOL!

Mama hocu 4870!
16 godina
neaktivan
offline
Razer Tarantula gameing keyboard

Dajte zaključajte temu, ovo nema smisla

Intel Dual 2 Core E8500, Ati Radeon HD3870 x2, 4 GB Kingmax DDR2 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Razer Tarantula gameing keyboard

Slazem se...tema je za nabijanje postova xD

Mama hocu 4870!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Razer Tarantula gameing keyboard

Ali, u zadnje vrijeme je sve vise i vise ovakvih tema koje zaista nemaju smisla.

Imam pitanje: jer netko vidi smisao ove teme???

Intel Dual 2 Core E8500, Ati Radeon HD3870 x2, 4 GB Kingmax DDR2 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Razer Tarantula gameing keyboard
momak kaže...

Razer Tarantula je najsavršenija tipkovnica moju sam ikad vidio. Nešto nevjerojatno, mislim da ću je nabaviti za svoj novi PC

 

 

Cijena: 799kn

 

Tarantula

 

 

 

 

 

 

 Pa kupi ako ti se pljuju pare. Misljenja? Citao sam review, mislim da je u INFU, malo je tvrda i zna preskociti tipku (ako se dobro sjecam, davno sam citao a nije me ni interesovalo nesto posebno)
natan13 kaže... 

Cijena sitnica Smijeh
LOL!

 Ti, Shady i Horagio ste Trio Fantastikus (davno sam citao A. Forda, mozda sam fulao) i vama cu reci samo OVO! Dajte ohladite sa tim porukama koje nemaju svrhe osim nabijanja postova.
Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
16 godina
protjeran
offline
RE: Razer Tarantula gameing keyboard
Sonny kaže...

Ali, u zadnje vrijeme je sve vise i vise ovakvih tema koje zaista nemaju smisla.

Imam pitanje: jer netko vidi smisao ove teme???

 Da,sve vise i vise ih je..
To je zato sto spammeri posjecuju ovaj forum..
Ali svaka cast Luxxu koj sve to rjesava jednim klikom na suspendiraj Smijeh

Mama hocu 4870!
16 godina
moderator
offline
RE: Razer Tarantula gameing keyboard

Mozda ti toga nisi svjestan ali tebi je svaka druga poruka: OMG i LOL.

 

EDIT: To dokazujes i s ovom privatnom porukom.

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.8.2008 14:15 (DrNasty).
16 godina
offline
RE: Razer Tarantula gameing keyboard

Oprostite na otvaranju ove teme, euforija što ću imati tako cool tipkovnicu mi je očigledno pomutila pamet.

 

 

 

 

 

Nemojte se zamarati oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Tarantula gameing keyboard
momak kaže...

Oprostite na otvaranju ove teme, euforija što ću imati tako cool tipkovnicu mi je očigledno pomutila pamet.

 

 

 

 

 

Pomutila ti je pamet cim si je uzeo u obzir da je uopce kupiš.
Ajde ovako ta tipkovnica ti nece ama baš ništa pomoc da igraš bolje.
Egronomija joj je uzasna (radio sam na njoj i na G15 još moram G11 isprobat)
Rađe daj lovu za nekog glodavca G9 ili razer lachesis (ako baš hoceš high-end proizvod)
Te si kupi pošten head set ili kombinacija slušalica + neki mikrofon.
I neku zvucnu tipa Creative X-FI gamer ili extreme music (ne trebaju ti one fatalitijeve koje su marketinški nabrijane)
Zvuk ti jako puno znaci u igrama pogotovo u FPS igrama.
Dok tipkovnica ne utjece toliko na samu igru. Kupit tipkovnicu takve vrijednosti je bzvz IMHO. 
May The Force be With You DuDe!
16 godina
offline
RE: Razer Tarantula gameing keyboard

Da, da dobro G11 neka bude

 

 

 

Nemojte se zamarati oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
16 godina
protjeran
offline
RE: Razer Tarantula gameing keyboard
Darth Punisher kaže...
momak kaže...

Oprostite na otvaranju ove teme, euforija što ću imati tako cool tipkovnicu mi je očigledno pomutila pamet.

 

 

 

 

 

Pomutila ti je pamet cim si je uzeo u obzir da je uopce kupiš.
Ajde ovako ta tipkovnica ti nece ama baš ništa pomoc da igraš bolje.
Egronomija joj je uzasna (radio sam na njoj i na G15 još moram G11 isprobat)
Rađe daj lovu za nekog glodavca G9 ili razer lachesis (ako baš hoceš high-end proizvod)
Te si kupi pošten head set ili kombinacija slušalica + neki mikrofon.
I neku zvucnu tipa Creative X-FI gamer ili extreme music (ne trebaju ti one fatalitijeve koje su marketinški nabrijane)
Zvuk ti jako puno znaci u igrama pogotovo u FPS igrama.
Dok tipkovnica ne utjece toliko na samu igru. Kupit tipkovnicu takve vrijednosti je bzvz IMHO. 
 E da!
Punisher zna!
Ja koristim Logitech MX518 i neke dosta dobre sluske sa 5.1 Dolby Digital Surroundu i vise mi ne treba..
Osim tipkovnice..tipkovnicu imam neku usljivu Neon od mozda 50kn..ali to me uopce ne sprjecava da losije igram nego sa tipkovnicom od 1000kn
A..stvarno ja za tipkovnicu bih dao max 300kn.
Mama hocu 4870!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Tarantula gameing keyboard
momak kaže...

Da, da dobro G11 neka bude

 

 

 

Ne lol nisi ti mene skuzio :)
Ja sam reko da od tih skupih tipkovnica jedino nisam G11 još probo.
Ako baš imaš zelju kupit neku high-end tipkovnicu probaj prvo je negdje nekako isprobat.
G15 je ok tipkovnica ali tipke su uzasne i prebrzo se izlizu.
Razerove tipkovnice su koma! Egronomija im je uzasna tipke jako loše male te preosjetljive.

Hocu ti reci da ne kupuješ na slijepo i da ne sudiš proizvodu prema njegovom izgledu.
Egronomija ti je najvaznija kod tipkovnice kako ceš je koritit ako ti raspored tipki i opcenito pisanje nije udobno?

Ja nikad nebi dao toliko love za tipkalo ;)
Eventualno Logitech wave ali nemam osobnog iskustva s njom :/ 
 
May The Force be With You DuDe!
16 godina
protjeran
offline
Razer Tarantula gameing keyboard

Nema ništa do stare dobre IBM tipkovnice sa DIN 5 priključkom. A teška kao tenk. A za ove pare bi kupio das keyboard.   Inače sam mislio da je gejmerska tipkovnica zboard na koju se prema potrebi mogu staviti razne tipkovnice zavisno o tipu   igre.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Tarantula gameing keyboard

taj z board je uzasan...

16 godina
offline
RE: Razer Tarantula gameing keyboard

Što kažete na ovo?  Izgleda ok a i miš dobijem Osmijeh

 

 

 

 

 

Nemojte se zamarati oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
16 godina
protjeran
offline
RE: Razer Tarantula gameing keyboard
momak kaže...

Što kažete na ovo?  Izgleda ok a i miš dobijem Osmijeh

 

 

 

 

 

Super je.

Bolje uzmi to nego da potrosis 800kn na tipkovnicu.

Mama hocu 4870!
16 godina
offline
RE: Razer Tarantula gameing keyboard

Imam doma logitech WAVE ali samo tipkovnicu žičanu i toplo preporučam svima. Nakon ovog posta vidim da nisi hardcore gamer nego da samo bacaš pare, kako nakon tarantule mozes razmisljat o bezicnoj periferiji koju svaki pošteni gamer izbjegava??? Kak mi to živce digne kad se deca razbacuju s parama pa se dođu na forum hvalit...

 

EDIT:  100 poruka u 5 mjeseci  ---> pouka natan-u13  i ostalima:  Odgovarajte na teme koje vas stvarno zanimaju i kada mislite da imate nešto pametno za reć, da sam ja mod sve bi vas bano, čemu nabijanje postova??? Rušite kvalitetu foruma zbog nekog broja sa strane...

"Um caruje, Dundo Maroje..."
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.8.2008 19:35 (zv'jer2).
16 godina
offline
RE: Razer Tarantula gameing keyboard

Što se tiče toga da bežične tipkovnice nevaljaju za gameing je čista laž. Ja je imam 4 godine i nikad nisam primjetio štekanje i sl.

Ako i postoji poneki postotak sporosti u odnosu na žične tipkovnice to je apsolutno zanemarivo.

 

 

 

 

Nemojte se zamarati oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
16 godina
protjeran
offline
Razer Tarantula gameing keyboard

Poruke ne znace nista!

Samo ih ignoriraj..ja sam aktivno dijete mene sve zanima :)

Ma nisu bezicne lose..samo ponekad crknu kod igranja pa su na losoj reputaciji..

 

Mama hocu 4870!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Tarantula gameing keyboard
momak kaže...

Što kažete na ovo?  Izgleda ok a i miš dobijem Osmijeh

 

 

 

 

 

Pretpostavljam da miš vec imaš, mozeš samo reci koji.

Uzmi rađe samo tipkovnicu ako vec imaš neki dobar miš.
Jer taj miš koji dolazi s njom nije nešto IMHO. 

http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1240016 
May The Force be With You DuDe!
16 godina
protjeran
offline
Razer Tarantula gameing keyboard

Padne mi mrak na oči kada vidim high tech multifunkc'ske kerefeke na tipkovnici. Ono, play, pause, sleep, read mail, back, forward, blabla :s

U vezi igranja i bežične periferije. Ja bi samo kazo da bežično ne valja. Razlog: baterije. Kome se da puniti nakon par dana igranja, meni ne, nepraktično. Baš ono, dođe mi volja za igranje i taman mi npr. moj MX1000 miš na low battery, ne hvala.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Razer Tarantula gameing keyboard

Što se tiče tipkovnica bežične su lošije zbog manje pouzdanosti, baterije i minimalnog kašnjenja. To običnom korisniku nije problem, ali ozbiljnom gameru je to nepremostiva prepreka, nađi bar jednu gamersku tipkovnicu a da je bežična...

Kod miševa je razlika očita, kad sam na trenutak prešao sa MX518  na MX1000 počeo sam opasno ginut, i tu nema navikavanja jednostavno signal kasni.

"Um caruje, Dundo Maroje..."
16 godina
offline
RE: Razer Tarantula gameing keyboard

@natan13:

 

Ako ti se Bug forum sviđa i misliš da je koristan onda mu nemoj snižavati kvalitetu, tvoje poruke ne mogu ignorirat jer su jednostavno nepotrebne i zauzimaju prostor, odem na neku temu koja bi me mogla zanimat i pola teme tvoji postovi: LOL, super, da, ne...

To što si aktivno dijete nema nikakve veze s tim, i ja sam pa ne pišem toliko besmislenih postova.

 

"Poruke ne znace nista!"   ako to misliš zašto ih onda pišeš???

"Um caruje, Dundo Maroje..."
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.8.2008 20:53 (zv'jer2).
15 godina
offline
RE: Razer Tarantula gameing keyboard
the_tux kaže...

Nema ništa do stare dobre IBM tipkovnice sa DIN 5 priključkom. A teška kao tenk. A za ove pare bi kupio das keyboard.   Inače sam mislio da je gejmerska tipkovnica zboard na koju se prema potrebi mogu staviti razne tipkovnice zavisno o tipu   igre.

 
Posve se slazem u vezi starih tipkovnica,do prije par mjeseci sam koristio jednu s DIN prikljuckom naravno preko adaptera(Chicony) i ne mogu je prezaliti. Racunala su se mijenjala ali tipkovnica ne... Pogledajte BUG-TV pa cete vidjeti barem u jednom prilogu na njihovim stolovima IBM s spiralnim kablom :)
16 godina
offline
RE: Razer Tarantula gameing keyboard
zv'jer2 kaže...

Što se tiče tipkovnica bežične su lošije zbog manje pouzdanosti, baterije i minimalnog kašnjenja. To običnom korisniku nije problem, ali ozbiljnom gameru je to nepremostiva prepreka, nađi bar jednu gamersku tipkovnicu a da je bežična...

Kod miševa je razlika očita, kad sam na trenutak prešao sa MX518  na MX1000 počeo sam opasno ginut, i tu nema navikavanja jednostavno signal kasni.

 


Što se miševa tiče ok, istina, no za tipkovnice nebi baš rekao. Tipkovnica mi ima iste baterije 4 godine! Ako se meni tipkovnica ni miš u 4 godine rada nisu ni jednom "srušili" (izgubili vezu) onda imam opravdano mišljenje da su priče da bežične tipkovnice ne valjaju zbog kašnjenja ili rušenja obično mazanje očiju. Kašnjenje se velikom većinom odnosi na miševe u mp verzijama FPS igara. Što se tipkovnice tiče razlika je zanemarija.


Zna li reći dali taj "wave" dobro ide u igrama ili je čudan oblik tipkovnice samo pogodan za office?



Nemojte se zamarati oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice