Izbor dobre podloge za miša izdvojena tema

poruka: 639
|
čitano: 200.631
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
FileFicho kaže...

Mišljenje o podlogi HP Omen 300 XL?

 Prosječna podloga za tu cijenu. Tipičan Horrible Product proizvod.

 

cvaja997 kaže...

Uhh, tema je umrla. Posto mi nabava steka za ovu podlogu, stavit cu link ducana gdje sam kupio, ako smeta, slobodno moderator izbrise. Cherry MP2000. 5mm debela. 20 i nesto eura sa popustom na gotovinu. Mislim da je ta najbolji omjer ulozeno-dobiveno. Iskreno sam ocekivao nesto bezveze, ali podloga je za te novce izvrsna. 

Za tu cijenu stvarno solidna opcija. No na žalost nije baš za competitive gaming. 

 

Posmatrač kaže...

 26 EUR na podlogu za mis?????? I to je best bay? Bolje kupi kvalitetnog misa pa ti ne treba 26 eur podloga. Moj radi i na ogledalu a kamoli na podlozi.....

 Kvalitetne podloge koštaju i podosta više. Neinformiranost o podlogama ti nije izlika da pišeš stvari poput toga što si napisao.

5 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
191x7 kaže...
FileFicho kaže...

Mišljenje o podlogi HP Omen 300 XL?

 Prosječna podloga za tu cijenu. Tipičan Horrible Product proizvod.

 

cvaja997 kaže...

Uhh, tema je umrla. Posto mi nabava steka za ovu podlogu, stavit cu link ducana gdje sam kupio, ako smeta, slobodno moderator izbrise. Cherry MP2000. 5mm debela. 20 i nesto eura sa popustom na gotovinu. Mislim da je ta najbolji omjer ulozeno-dobiveno. Iskreno sam ocekivao nesto bezveze, ali podloga je za te novce izvrsna. 

Za tu cijenu stvarno solidna opcija. No na žalost nije baš za competitive gaming. 

 

Posmatrač kaže...

 26 EUR na podlogu za mis?????? I to je best bay? Bolje kupi kvalitetnog misa pa ti ne treba 26 eur podloga. Moj radi i na ogledalu a kamoli na podlozi.....

 Kvalitetne podloge koštaju i podosta više. Neinformiranost o podlogama ti nije izlika da pišeš stvari poput toga što si napisao.

 Dobro de prosvijetli me u cemu je tolika prednost te podloge u odnosu na neku koaj kosta 10 eur max. Imam MX master 3 misa. U cemu bi primijetio razliku? Imam 50 godina i bakcem se ovim stvarima nekih 30....

6 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Podloga ima dimenzije 80 centimetara dužine, 35 širine. 5mm je debela. Dolje je guma, uredni rubovi. Nemam je zbog miša direktno, već ruke. Meni je dovoljno dobra i super cijena.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Modecom Volcano Meru/Elbrus/Erebus....debela, gumirana, opšivena, brza....miš lijepo klizi po nbjoj i mekana je za ruku. Pere se u mašini i ne gužva niti frče....cijenom povoljna, imam je u veličini 120 sa 60 mislim i kao nova je dan danas nakon 3g. korištenja i jedno 3 pranja u mašini.

 

Veličina ima svakakvih, cijene su do 20e max....ja sam svoju platio ako se dobro sječam oko 80kn onda :))))))

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2024 11:30 (Wiz3m4n).
Moj PC  
1 1 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
Wiz3m4n kaže...

Modecom Volcano Meru/Elbrus/Erebus....debela, gumirana, opšivena, brza....miš lijepo klizi po nbjoj i mekana je za ruku. Pere se u mašini i ne gužva niti frče....cijenom povoljna, imam je u veličini 120 sa 60 mislim i kao nova je dan danas nakon 3g. korištenja i jedno 3 pranja u mašini.

 

Veličina ima svakakvih, cijene su do 20e max....ja sam svoju platio ako se dobro sječam oko 80kn onda :))))))

 Previše si i platio, bacanje para, al vidim po postovima/oglasima da bi mogao i bolje raspolagati novcem, ono extra skupo ružno kučište, pa skupi ventilatori koje prodaješ a niko neće kupit , ali tvoja stvar svakako. No hard feelings. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2024 12:04 (OnTime).
16 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša

Ne znam koji je tvoj problem i koje borbe imaš no dati 80kn za podlogu 120x60 koja pokriva stol smatram da nije bilo puno...komentari kučišta mog i sl. koje ovdje nije tema govore dosta o tebi....očito imam pratitelja i obožavatelja   Uglavnom neka si ti to Roky iskomentirao, ja sam svjestan da me voliš   

 

Sa druge strane sam samo ljudima ukazao na jednu kvalitetno izvedenu i povoljnu podlogu za miša što je ovdje i tema. 

2 godine
protjeran
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
Wiz3m4n kaže...

Ne znam koji je tvoj problem i koje borbe imaš no dati 80kn za podlogu 120x60 koja pokriva stol smatram da nije bilo puno...komentari kučišta mog i sl. koje ovdje nije tema govore dosta o tebi....očito imam pratitelja i obožavatelja   Uglavnom neka si ti to Roky iskomentirao, ja sam svjestan da me voliš   

 

Sa druge strane sam samo ljudima ukazao na jednu kvalitetno izvedenu i povoljnu podlogu za miša što je ovdje i tema. 

 Nemam nikakve probleme a niti borbe nego na forumu smo, imam pravo iskomentirati nekoga ko bi trebao bolje znati raspolagati sa novcem, moj bežični miš radi i na staklu i na drvu i na stolu, i na plahti kad sam u krevetu, ti imaš više primjera ne samo jedan gdje se razbacuju novci bespotrebno, a i vidi se kolko ova tema i tema o kučištima ima posjeta gdje si objavio svoj promašaj, to dosta govori o tome kolko ko pametnije raspolaže novcem. Ali naravno svakome svoje ali imamo pravo komentirati kao što ti imaš pravo uletavati ljudima u oglase i neka si ti te oglase Roky iskomentirao. Svakako uživaj u svojim kupnjama. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2024 15:23 (OnTime).
16 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša

Ne vjerujem šta čitam, uvijek se iznenadim iznova

Zašto misliš da bi ja trebao znati raspolagati sa novcem? Znamo li se možda!?  Evo šaljem ti i pm da kupim nešto od tebe prvom prilikom kada idem u Zg, da se upoznamo i da opet neracionalno kupim možda sada neku pravu stvar.

 

provjeri si pm.

2 godine
protjeran
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
Wiz3m4n kaže...

Ne vjerujem šta čitam, uvijek se iznenadim iznova

Zašto misliš da bi ja trebao znati raspolagati sa novcem? Znamo li se možda!?  Evo šaljem ti i pm da kupim nešto od tebe prvom prilikom kada idem u Zg, da se upoznamo i da opet neracionalno kupim možda sada neku pravu stvar.

 

provjeri si pm.

 E to ti je napokon pametna kupnja  .

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice