Worms : Reloaded

poruka: 648
|
čitano: 110.927
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

muke s ovom 18 misijom i onim elektromagnetima ... niakko da skontam sta treba tocno :S

xFire: rebelsy
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Worms : Reloaded

Jel to ono di imaš beskonačno vremena i tamo stoji neka mina? A protivniči je tamo dolje? Ako je, fora ti je da pravilno postaviš magnet da odbija od sebe i mina će poletiti do crvaSmijeh

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

ma razumijem ja to ... al nikako nece pa nece .... 

malo glupo su napravili level .. daju ti 2 teleporta, ono za gradenje, taj magnet a na mapi jos jedan magnet pa gledas sta bi trebo slozit da to funkcionira sve zajedno po nekoj logici :S

xFire: rebelsy
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Worms : Reloaded

Meni je trebao samo magnet...stavio sam ga tako da lagano počne odgurivati minu i onda je ona dobila brzinu i taman došla do drugog magneta koji ju je dalje povukao i šla ravno kod crva...

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Worms : Reloaded

skidam si sad wormse da vidim sta je to opet mi se igraju xDD.. a zao mi sto nemam para za org verziju da mogu i prek neta ://

Predobro, ovo se mora pogledat http://shrinkthis.net/1lu posjetite www.podbuzz.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Worms : Reloaded
blackchoco kaže...
Psycho_Cro kaže...
blackchoco kaže...

Bok svima..može li mi netko reći zašto u igrici nema zvuka?...Jučer sam je instalirao i nema zvuka..a u postavkama u igrici je sve do kraja pojačano...:/

Trebas update-ati directx, evo ga link:

http://directx.en.softonic.com/download

Budem probao pa javim..sad moram ić do grada..pa ću kasnije probat...;)))

Evo ga..sad sve radi..fala još jednom..:D

16 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
cuspajz kaže...

Naravno, neizostavan dio igre je i Multiplayer mod, koji će omogućavati igranje u LAN-u

 

Jel to znači da je moguće da svaki igrač igra na svom računalu ili svi igraju na jednom računalu?

Ako kaže u LAN-u, znači da može svatko na svom kompjuteru. Al Wormsiće možeš i više igrača na jednom kompu i u LAN-u igrat, bar je tak bilo u prijašnjim verzijama, sumnjam da su promijenili u ovoj.

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
16 godina
offline
Worms : Reloaded

Stari su mi bolji... Nesto mi zvuk ne radi na Reloaded... :/

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
Stoja kaže...

Joj meni se slično događa kad skačem, jer su osakatili skakanje od worms world partya di si mogao skočiti na 5 načina, ovdje možeš samo na dva. I za onaj skok unazad treba shift ili enter dvaputa, i ja pritisnem, ali valjda sporo i registrira kao jedan enter i mališa skoči u vodu na glavu...suci su skok ocijenili čistom desetkomBelji se

Pa može se i sa backspaceom skakati.

Meni radi, to znači imaju 4 načina.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
14 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
Batista kaže...

Stari su mi bolji... Nesto mi zvuk ne radi na Reloaded... :/

http://directx.en.softonic.com/download

dore 2 cuo
14 godina
offline
Worms : Reloaded

Evo sve do sada igrao, trenutno sam na 19 lvlu u kampanji, sad se tema promijenila na one radove, kamioni i tak to, za sad 10/10

Ma kakav smak svijeta 2012, pa meni pasteta traje do 2014..... :D
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Worms : Reloaded

jel zna netko kako naredit da kad igram sa sestrom tu na istom kompu onako human vs human da imam sva oruzja ja to nikako da naredim i isto tako human vs CPU

Predobro, ovo se mora pogledat http://shrinkthis.net/1lu posjetite www.podbuzz.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
MarioVk kaže...

jel zna netko kako naredit da kad igram sa sestrom tu na istom kompu onako human vs human da imam sva oruzja ja to nikako da naredim i isto tako human vs CPU

Odi u meni Customise i tamo si namjesti vlastiti game mode sa svim oružjima i ostalim stvarima.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
offline
Worms : Reloaded

tnx a lot

Predobro, ovo se mora pogledat http://shrinkthis.net/1lu posjetite www.podbuzz.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Worms : Reloaded

e i pazi da te ne odere Belji seSmijeh

Ma kakav smak svijeta 2012, pa meni pasteta traje do 2014..... :D
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Worms : Reloaded

@rebelsy na

samo napraviš 4 koraka naprijed i postaviš magnet.

 

Xfire:mirkeckiller///////////COD2 nick:|BuG|Mirkeckiller ///////// Trackmania nations forever login:mirkeckiller
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Worms : Reloaded

zna li netko kako promjeniti smjer airstrike-a? ona strelica je okrenuta u lijevo, kako je okrenuti u drugu stranu, sjecam se da se u world party moglo, ali se ne sjecam kako

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Worms : Reloaded
MarioVk kaže...

jel zna netko kako naredit da kad igram sa sestrom tu na istom kompu onako human vs human da imam sva oruzja ja to nikako da naredim i isto tako human vs CPU

U glavnom meniju ideš u Customise pa tamo u Gamestyle.

Zatim Create Gamestyle, nazovi ga kako oćeš i onda tamo možeš podešavati sve opcije tog gamestylea. Tamo pronađi oružja i stavi svako oružje na infinite.

Kasnije kad ideš pravit igru samo odabereš taj gamestyle koji si prije kreirao.

Nobody expects the Spanish Inquisition! /// Yo, ho, ho, and a bottle of cum.
16 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
mind_challenge kaže...

zna li netko kako promjeniti smjer airstrike-a? ona strelica je okrenuta u lijevo, kako je okrenuti u drugu stranu, sjecam se da se u world party moglo, ali se ne sjecam kako

Probaj Y

We are nothing but the stones to pave the way...
14 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
rebelsy kaže...

ma razumijem ja to ... al nikako nece pa nece .... 

malo glupo su napravili level .. daju ti 2 teleporta, ono za gradenje, taj magnet a na mapi jos jedan magnet pa gledas sta bi trebo slozit da to funkcionira sve zajedno po nekoj logici :S

postavi ono za gradjenje desno od protivnika i zakreni ga za nekih 75 stepeni (dva puta okrenes) i postavi ga tako da kad mina padne tu da se odbije od to i ode do protivnickog crva! kad si to uradio uzmi "punch up" i udari minu, i nis ne diraj, samo uzivaj gledajuci kako ce eksplodirat i unistit protivnickog crva ;)

 

EDIT: marsel me pretekao :S

Ma kakav smak svijeta 2012, pa meni pasteta traje do 2014..... :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2010 22:30 (Hambrle).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Worms : Reloaded
mind_challenge kaže...

zna li netko kako promjeniti smjer airstrike-a? ona strelica je okrenuta u lijevo, kako je okrenuti u drugu stranu, sjecam se da se u world party moglo, ali se ne sjecam kako

sa Y

xFire: rebelsy
15 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
Ad4pt3r kaže...
mind_challenge kaže...

zna li netko kako promjeniti smjer airstrike-a? ona strelica je okrenuta u lijevo, kako je okrenuti u drugu stranu, sjecam se da se u world party moglo, ali se ne sjecam kako

Probaj Y

je, hvala puno

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
offline
Worms : Reloaded

Crvići su dokaz da igra ne mora biti 3D sa full nabrijanom grafikom, efektima i sl., da bi bila dobra!

Ma kakav smak svijeta 2012, pa meni pasteta traje do 2014..... :D
 
13 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
MarioVk kaže...

jel zna netko kako naredit da kad igram sa sestrom tu na istom kompu onako human vs human da imam sva oruzja ja to nikako da naredim i isto tako human vs CPU

Jel zna netko kako da napravim da igram s bratom na 2 kompa?

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac.
16 godina
offline
RE: Worms : Reloaded

Odeš Singleplayer/Custom game/izabereš tim, stisneš enter i tak dva puta za dva tima te onda Start Game. Možeš i na Multiplayer, Local Match isti postupak.

We are nothing but the stones to pave the way...
14 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
Ad4pt3r kaže...

Odeš Singleplayer/Custom game/izabereš tim, stisneš enter i tak dva puta za dva tima te onda Start Game. Možeš i na Multiplayer, Local Match isti postupak.

Kada odem local match onda igramo na jednom računalu

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac.
16 godina
offline
Worms : Reloaded

Pa napravi kaj sam napisal pa budete igrali.

We are nothing but the stones to pave the way...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Worms : Reloaded

Mogli su puno bolje napravit igru zabavnije mi je igrat onaj stari worms world party neg ovo.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Worms : Reloaded
mind_challenge kaže...

zna li netko kako promjeniti smjer airstrike-a? ona strelica je okrenuta u lijevo, kako je okrenuti u drugu stranu, sjecam se da se u world party moglo, ali se ne sjecam kako

Ja sam to uvijek radio sa strelicama, lijevo i desno.

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
14 godina
offline
RE: Worms : Reloaded
Razor_Callahan kaže...

Mogli su puno bolje napravit igru zabavnije mi je igrat onaj stari worms world party neg ovo.

sta ne valja ovdje? meni je bas supac Smijeh

Ma kakav smak svijeta 2012, pa meni pasteta traje do 2014..... :D
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice