World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 526.681
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Re: World of Warships

Nije baš tako jednostavno Sime... problem je u tome što su neravnomjerni. Fire power bez rangea nemaju veze, topovi su bitno inferiorni torpedima... I nije problem u nebalansiranosti strana (Jap, Usa, Brit,..) nego tierova i tipova brodova.

14 godina
offline
Re: World of Warships
Tonči kaže...

Nije baš tako jednostavno Sime... problem je u tome što su neravnomjerni. Fire power bez rangea nemaju veze, topovi su bitno inferiorni torpedima... I nije problem u nebalansiranosti strana (Jap, Usa, Brit,..) nego tierova i tipova brodova.

 je bas je jednostavno, samo pogledaj onaj jinglesov video i to dobro

ja jucer malo bacio oko prije posla,i vidi sto sam zapamtio:

destrojeri su bitni iz 2 razloga-smoke screen i mali detectability range, i dok pucaju torpeda NE otkrivaju se

otkriju svoj polozaj ako pucaju po brodovima sa main battery ili po avionima-ako sute onda su otkriveni na nekih 6-7km, ako su u  dimu onda ne

smoke je wows bush kemp, mislim da ima istu mehaniku

i ak te potegne battleship dok si u kruzeru znaci da ne koristis wasd dovoljno i neka te potegne i oneshota

ja sam cak i sa kruzerima isao u bliske borbe i brawlal, i podosta sam bb-a i ca-a potopil torpedima bas zato jer su mislili da me mogu skrsit na blizu, a ja sam jos totalni njubara

 

od bb-a sam uopce odustal, otkljuco sam t4 i prodo ih, nemam sad zivaca za to

cv-e t4 sam kupil i jos cekam da malo prokuzim kak se uopce igraju

kad krene open beta, peglam samo po dd i ca, ostalo samo kao razbibrigu

Dokument je digitalno izradjen i vrijedi bez potpisa
12 godina
offline
World of Warships

Fuso i Kongo su zivotinje za igrat. Jest da sa 20km ne mozes pogodit otok, ali na 10-15km su bolesno dobri. 

 

Mada kruzere obozavam igrat, Cleveland mi je fenomenalan :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
World of Warships

Cleveland je OP as fuck na t6, jednostavno se ne može balansirati na tom tieru.

Ako uvedu dvije grane cruisera (CA i CL), mislim da bi Cleveland završio na t7-t8 CL grane.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
Da Cleveland je teški OP,no zato je Pensacola teški sh*t na tieru 7.
Cleveland te pokida,a ne ostali
robimarko@gmail.com
15 godina
odjavljen
offline
Re: World of Warships

ED63, ne ne ide to tako. Samo nesposobnjakoviću možeš pobjeći kretnjama. Meni ni BB ni CL ni CA ni DD ne mogu pobjeći, makar bio BB. Možda ja natprosječno dobro gađam, ali sumnjam. Jedini tko može bježati i to samo ako je na rubu udaljenosti je DD i to samo ako je vidljivost lošija.

Ne znam gdje si vidio da je DD teško otkriti, ali čak i u dimu ja ga uredno vidim iz bilo kojeg broda. Kad nema dima, bez problema ga gađam.

12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
Tonči kaže...

Ne znam gdje si vidio da je DD teško otkriti, ali čak i u dimu ja ga uredno vidim iz bilo kojeg broda. Kad nema dima, bez problema ga gađam.

 

pogledaj onaj Jinglesov video, evo ti ga ponovo 

 

 

a ti vidiš njega jer on koristi svoje glavne topove umjesto da samo ispali torpeda i bježi... bilo koji pametan vozač DDa ne puca glavnim topovima ako ne mora

WOT-- moomy94
15 godina
odjavljen
offline
Re: World of Warships

Šalješ mi video? Ja igram igru, ne treba mi video. Gledam u DD-e i iz DD-a svako malo. DD vidim i bez da puca, iza otoka već na 11km gdje mi je i domet cruiseru.

12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
Tonči kaže...

Šalješ mi video? Ja igram igru, ne treba mi video. Gledam u DD-e i iz DD-a svako malo. DD vidim i bez da puca, iza otoka već na 11km gdje mi je i domet cruiseru.

 

možda bi bilo dobro za tebe da ga pogledaš, jako je poučan :) 

 

 

WOT-- moomy94
12 godina
offline
Re: World of Warships
Tonči kaže...

Šalješ mi video? Ja igram igru, ne treba mi video. Gledam u DD-e i iz DD-a svako malo. DD vidim i bez da puca, iza otoka već na 11km gdje mi je i domet cruiseru.

 Nema sansone da ga vidis ako prije toga nije zapucao ili mu je upaljen AA i scouta ga avion... inace nema sanse. Ja kad upalim smoke i sakrijem se u njemu ne vidim KOnga koji mi je na 5km od mene.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
odjavljen
offline
Re: World of Warships

Ako nije, ako nije... pa naravno da govorimo o pucanju. No, osim toga, ne znam je li riječ o bugu s pokrivenosti dima, ali ovisno o razini zooma, vidiš ga i dok ne puca. Naravno da imaš scouta, to je obavezno protiv DD-a. A bez scouta ga vidiš na 7-8km.

16 godina
moderator
offline
World of Warships

Uzmite u obzir spotting mehaniku koja je možda broken. Negdje sam našao da je spotanje u dimu u biti in&out (čas se vidiš, čas ne). Ne znam da li je fičr ili broken mehanika spotanja.

 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: World of Warships
DrNasty kaže...

Uzmite u obzir spotting mehaniku koja je možda broken. Negdje sam našao da je spotanje u dimu u biti in&out (čas se vidiš, čas ne). Ne znam da li je fičr ili broken mehanika spotanja.

 Da, to je to... moguće da je i feature, ali u beti nikad ne znaš...

15 godina
offline
Re: World of Warships
SimeKZ kaže...

 Nema sansone da ga vidis ako prije toga nije zapucao ili mu je upaljen AA i scouta ga avion... inace nema sanse. Ja kad upalim smoke i sakrijem se u njemu ne vidim KOnga koji mi je na 5km od mene.

Definitvno, ja u BB-u ne vidim DD-a na 3-5km dok je u dimu i onda samo odjednom torpeda dolete, no dobro na teži način sam već naučio da čim vidim dim skreći naglo u stranu i bježi.

 

I ovo gađanje DD-a na 10-15km, samo ako idu ravno i ne mijenjaju smjer inače nema šanse da ih pogodiš.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.6.2015 14:15 (Hyperion).
16 godina
moderator
offline
World of Warships

Btw, što je veći domet torpeda to im je veći detection range, odnosno lakše ih je spotati i izbjeći.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Warships

Igra jako brzo dolazi u open betu. Znači ako niste skupili 50 PvE ili PvP borbi obaviti to što prije kako biste dobili nagrade za sudjelovanje u CBT. Osobno mislim da igra nije u stanju za OBT, nakon igranja na public testu s 0.4. stekao sam dojam da bi igri trebalo još dosta vremena da bude spremna za puštanje u OBT, ali eto WG se ne slaže s time. Izgleda da im je potrebno para pa treba igru treba što prije izbaciti van, samo se bojim da bi zbog toga mogla igra završiti kao WoWp.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Warships
Rhox kaže...

Igra jako brzo dolazi u open betu. Znači ako niste skupili 50 PvE ili PvP borbi obaviti to što prije kako biste dobili nagrade za sudjelovanje u CBT. Osobno mislim da igra nije u stanju za OBT, nakon igranja na public testu s 0.4. stekao sam dojam da bi igri trebalo još dosta vremena da bude spremna za puštanje u OBT, ali eto WG se ne slaže s time. Izgleda da im je potrebno para pa treba igru treba što prije izbaciti van, samo se bojim da bi zbog toga mogla igra završiti kao WoWp.

 Za 50 bitaka imate vremena do ponoci, dok open beta nece tako brzo!

Battlenet - TheProdigy#2234
15 godina
odjavljen
offline
Re: World of Warships

U trenutnom stanju igra je odlična. 0.4? Hmm, ja igram uredno CBT na 0.3.x.

15 godina
offline
World of Warships

Koliko sam skužio po ruskim se forumima pisalo da ćemo u OBT do kraja ovog mjeseca, a i izgleda da sve ide u tom pravcu za sada. Ali vidjet ćemo, iako imam osjećaj da WG brza i što prije žele u OBT, valjda zbog priljeva novih igrača.

 

Što se igra tiče, odustao sam od japanskih CV i njihovih CL. Danas testirao tier V i VI nosače jednih i drugih i ma koliko god se trudio uvijek je bolje prošlo s USN, bolji torpedo spread, više torpeda, DB puno precizniji i kako ih je više i više štete prave. A lovce neću ni spominjati, to i vrapci na grani znaju. Ali najbolja mi je fora što su u 0.4. ubacili da nosači više ne mogu ručno dropati torpeda dok ne kupe skill za 2 pointa.  

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warships
Tonči kaže...

U trenutnom stanju igra je odlična. 0.4? Hmm, ja igram uredno CBT na 0.3.x.

 Imaš 0.4 ako skineš public test client, nekih 5,5GB ako se dobro sjećam. Uglavnom izbacili su neke brodove, stavili nove i u potpunosti promijenili skillove.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
14 godina
offline
World of Warships

nisam igro test, nemam kad jos i to, a kamoli i skidat cijeli klijent na ovom krama netu

ajde dobra vijest, odma imam 2 dobra komandera, mogucnost stavljanja opreme na brodove i ostala govanjca

jedino mi smeta da nema accelerated traininga, gubi se poanta prem broda sa treningom komandera, treba pun qurac expa za vise nivoe skill pointa a sve kaj valja je na 3. ili 4-om nivou od skilova

valjda ce to ljepo rijesit da mogu od starta pimpat kapetane na belu ladju TM

ima pravih dragulja na tiru 2-3-4, steta je ne ih gustat s vremena na vrijeme

nikud mi se ne zuri prema velikim tierima dok ne naucim bolje igrat

dosta mi je kaj sam u wotu juril napred pa igral ko muha bez glave

Dokument je digitalno izradjen i vrijedi bez potpisa
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warships

ovo sam upravo isceprkao na forumu:

Pricing hasn't been confirmed yet. I can confirm 100% however that the Warspite will be available for a limited time when OBT starts for players who wish to pick her up after the wipe.

kaze Ectar

 

Warspite Spotlight - News and Announcements - World of Warships official forum

Dokument je digitalno izradjen i vrijedi bez potpisa
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Warships

U 0.4.0. su opako nerfali destroyere i lagano buffali battleshipe... hmmm

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Warships

Pa svaki patch do sada je bio neki buff za battleshipe, neki malo manje neki malo više, ali je bio buff dok su ostali bili nerfani. Najviše su nerfali destroyere i carriere.

 

I vidim da su izbacili manual aim skill na tier 2, ajde hvala da im je došlo u glavu kakav je to kretenizam od skilla bio. Ostaje Expert Rear Gunner ali dobro, ne možeš sve dobiti.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2015 11:14 (Rhox).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: World of Warships

Zašto bi bio kretenizam od skilla? LOL??

14 godina
offline
World of Warships

hebem im sisu

maknuli su sve preordere, taman sam htio ubost jos "golda" da isprobam atlantu

koji sam ja mulac, uopce nisam pazio da i na gold paketima pise preorder

a rekli su da micu sav preorder, ja mislio samo brodove

e jebiga, isprobacu ju na nekom od test servera a bas me svrbilo da potrosim para

nece serđo moje pare danas

Dokument je digitalno izradjen i vrijedi bez potpisa
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: World of Warships

Atlanta je anemična krstarica. Ima hrpu topova manje-više kao razarač je, ali nije ni oklopom bolja, odnosno ni blizu krstarice. Dosta slabašno lupa protiv krstarica, a protiv bojnih brodova je beskorisna. Jedino gdje je dobra je lov na razarače i to samo ako im ne dopustiš da te torpediraju s obzirom da su brži, okretniji i mogu torpeda izbaciti s jedne strane, dok Atlanta ne može. Štos je da ti domet topova nije bolji nego razaračima. Drugi problem je što je Atlantino naoružanje jako osjetljivo - u pravilu ti već jedan pogodak može raznijeti top pa ako te pogodi druga krstarica, uglavnom se vozikaš bez pola topova čak i kad zbog više healtha poživiš neko vrijeme.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2015 14:28 (Tonči).
15 godina
offline
World of Warships

Tonči kretenizam je od skilla zato što kako bi bilo tebi da kad si u battleshipu ili bilo kojem drugom brodu da samo klikneš na neprijatelja kojeg želiš napadati i da je to to, ti klikneš a tvoj brod automatski cilja i puca bez tvog uplitanja. Koliko bi to zabavna igra bila? Da ne spominjemo da je auto attack kod aviona kretenski, ti mu narediš da ispusti torpeda s boka on se zblesira i umjesto da ih pusti s boka gdje ima najviše šanse da pogodi barem jedan avioni odu ispred broda i ispuste tamo, i naravno protivnički brod se samo proveze između njih jer zahvaljujući WG japanski torpedo spread je takav da kroz njega mogu proćo battleship i cruiser bez da dotaknu dva torpeda. Ili to da auto aim je lako zblesati ako malo promijeniš kurs i avioni onda ne će da ispuste torpeda nego se vrte u krug oko broda, i naravno unutar dometa protuzračne obrane navedenog broda, i fino padaju dok se AI napokon ne odluči ispustiti torpeda. Da ne spominjemo da je nosač aviona vrsta broda u kojem ti ne treba nikakvo razmišljanje. Samo odrediš gdje želiš da brod ode i onda samo jednom klikneš koji avioni koji brod da napadaju i onda se moliš da se AI ne zblesira i da ispuste torpeda, ili bombe, tamo gdje trebe a ne da se ko idioti vozaju kroz protuzračnu obranu...

 

Pretpostavljam da nisi igrao nosače kada govoriš takve gluposti.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
ED63 kaže...

hebem im sisu

maknuli su sve preordere, taman sam htio ubost jos "golda" da isprobam atlantu

koji sam ja mulac, uopce nisam pazio da i na gold paketima pise preorder

a rekli su da micu sav preorder, ja mislio samo brodove

e jebiga, isprobacu ju na nekom od test servera a bas me svrbilo da potrosim para

nece serđo moje pare danas

 Pogledaj od mighty jinglesa video o atlanti... vidit ces da je smece. No, kolko vidim lova nije problem za tebe... pa baci i na nju lovu, neka stoji...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
odjavljen
offline
Re: World of Warships
Rhox kaže...

Tonči kretenizam je od skilla zato što kako bi bilo tebi da kad si u battleshipu ili bilo kojem drugom brodu da samo klikneš na neprijatelja kojeg želiš napadati i da je to to, ti klikneš a tvoj brod automatski cilja i puca bez tvog uplitanja. Koliko bi to zabavna igra bila? Da ne spominjemo da je auto attack kod aviona kretenski, ti mu narediš da ispusti torpeda s boka on se zblesira i umjesto da ih pusti s boka gdje ima najviše šanse da pogodi barem jedan avioni odu ispred broda i ispuste tamo, i naravno protivnički brod se samo proveze između njih jer zahvaljujući WG japanski torpedo spread je takav da kroz njega mogu proćo battleship i cruiser bez da dotaknu dva torpeda. Ili to da auto aim je lako zblesati ako malo promijeniš kurs i avioni onda ne će da ispuste torpeda nego se vrte u krug oko broda, i naravno unutar dometa protuzračne obrane navedenog broda, i fino padaju dok se AI napokon ne odluči ispustiti torpeda. Da ne spominjemo da je nosač aviona vrsta broda u kojem ti ne treba nikakvo razmišljanje. Samo odrediš gdje želiš da brod ode i onda samo jednom klikneš koji avioni koji brod da napadaju i onda se moliš da se AI ne zblesira i da ispuste torpeda, ili bombe, tamo gdje trebe a ne da se ko idioti vozaju kroz protuzračnu obranu...

 

Pretpostavljam da nisi igrao nosače kada govoriš takve gluposti.

 Dakle, kao vlasnik Lexingtona i od danas Essexa, vrlo dobro znam da je skil iznimno važan jer bez njega je posve idiotski igrati nosače. Automatsko ciljanje, kakvo si i sam opisao, apsolutno je idiotsko (a ne manualni skill). Bez ručnog, neće biti moguće pogoditi ništa torpedima, a u pravilu ni bombama. Dok nabuildaš lika nekako treba igrati, što će biti prevelika muka da bi se itko trudio. No, kako ti ne razmišljaš dok igraš nosače, vidim da ti i ne može biti važno ručno ciljanje, tebi je ionako svejedno. :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice