World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.293.672
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Gajotres kaže...
..

Ma samo je stvar da je igra dno u radnomima, nema tu varanja, najveći varalica je tu WG i njihov RNG, MM odnosno pohlepa, jednostavno igra je dno. 

 -ne igra nego WG-manageri.. ili novac, koji pokreće sve a koji ovisi o broju igrača koji je 10% cifre od prije 10god...

-zato stalno guraju nešto za prodaju kao i nove goldiće-tenkiće (za visawariiorse)..

 

... no to je tako, novac-biz a da novca nema ne bi bilo ni igre-zabave ni free dijela, pa koliko god njurgali možemo se jedino pomiriti s fundamentalnim zakonom profita-interesa koji pokreće sve.

 

(na stranu ratovi, energetske krize, nepogode, itd..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
World of Tanks

ko se nije skrijo magarac je bijo ...

ako niste bili ulogirani bar mjesec dana u akaunt (il garazu, nije specificirano)

bonus kod

VSJTSKILL4LTU

skill kao komander, BiA zero perk, 14 dana premiuma, boosters, konzumables, x5 for winnn.....

 

 isto to ALI sa komanderom DezGames

7GQTDEZGAMEZ

 

ako ste igrali jucer, prosli tjedan, unazad mjesec dana, ili samo radili inventuru po garazi, nemojte tu krenut pisat Edoooo kod ne radi

sve je gore ko lesnina, podvuceno ŽUTOM

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.10.2022 19:26 (ED63).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Tanks

jos bonus kodova:

COBRAREVENGE

GIJOEONGUARD

 

izaberite stranu, radice SAMO JEDAN kod

 

Before you get on with the missions, don’t forget to choose your Commander. Depending on the side you choose, you will get a bonus code with free content from last year (including the commanders—Duke or Cobra Commander) and a 20% discount for one of the two standard packages of the faction you've selected.

 

https://worldoftanks.eu/en/gi-joe-cover-girl-vs-baroness-2022/#promocode

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
ihush kaže...
Gajotres kaže...
..

Ma samo je stvar da je igra dno u radnomima, nema tu varanja, najveći varalica je tu WG i njihov RNG, MM odnosno pohlepa, jednostavno igra je dno. 

 -ne igra nego WG-manageri.. ili novac, koji pokreće sve a koji ovisi o broju igrača koji je 10% cifre od prije 10god...

-zato stalno guraju nešto za prodaju kao i nove goldiće-tenkiće (za visawariiorse)..

 

... no to je tako, novac-biz a da novca nema ne bi bilo ni igre-zabave ni free dijela, pa koliko god njurgali možemo se jedino pomiriti s fundamentalnim zakonom profita-interesa koji pokreće sve.

 

(na stranu ratovi, energetske krize, nepogode, itd..).

Pre grubo sam rekao priznam, Ounslought je primjer da se može nešto dobro napraviti. Samo se makneš iz debitanta i igra postane top. Zašto se ne mogu tako randomi izvesti. Debitant liga je baš primjer dno dna ali barem znaš kad se makneš od tamo bude top. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2022 11:02 (Gajotres).
13 godina
offline
World of Tanks

Pozdrav da li netko ima problema sa današnjim updateom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Eto, idem danas malo igrati navalu.

Odigram par mečeva, dođem u srebrnu il koju već diviziju, i krene klasični RNG.

Nedaj bože par zaredom pobijediti.

 

u 2 meča zaredom, 2 puta me zapale u razmaku 10 sekundi, znači 4 zapaljenja na mom tenku u 2 meča. 

Čini se da idem se luftati u MTG:Arena

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
srco1978 kaže...

Pozdrav da li netko ima problema sa današnjim updateom?

 

 

Imao ja posle updatea, udjem u igru, udjem u bitku i klijent se crasha. Nista strasno, samo sam dobio ban od 5sati zato sto sam ''napustio'' samu bitku. Ali opet moram se zahvaliti wg-u, taman kad pomislim i kad me zamalo nagovore sa 30% popusta na bilo sta u shop-u oni urade nesto sto me podsjeti zasto im ne dajem vise ni centica.

11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Se zna koji je sljedeći "Top of the tree"?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

Gejmeri ima li limita do kad se vjestice treba odabrat ili ce bit dostupne za recrutment i nakon eventa iz barake? Nema nikoje lacije da mi se igra pa nebi recruto ako ne moram. 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Šta da radim s onim Battle pass kuponima?

I kakve su to vještice?

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks

kojim kuponima tocno imaju poeni njih se moze zamjnit za skinoe camo i slicno a oni vrijedniji za tenkove itd.

Vjestice posada sto se mogla osvojit za ovaj event noci vjestica halloween 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...

Se zna koji je sljedeći "Top of the tree"?

 m48 "Fatton" i strv 103

Top of the Tree: Strv 103B & M48A5 Patton | Specials | World of Tanks

inace ak zelis unaprijed saznat top of the tree, UVIJEK ga najave u MONTHLY RUNDOWN zadnjeg u mjesecu za iduci mjesec, znaci vec 30-og il 31-og mos znat kaj ce bit za 5 dana: (ovo je od 31.10.)

Monthly Rundown: Change Your Clocks in Time for November Specials and Events | General News | World of Tanks

LordNIbbler kaže...

kojim kuponima tocno imaju poeni njih se moze zamjnit za skinoe camo i slicno a oni vrijedniji za tenkove itd.

 mislis na "tokene" il kak se vec zovu?

Battle Pass Season IX – Your Questions Answered | General News | World of Tanks

obicno traju kroz cijelu godinu i mogu se iskoristit negdi do bozica, znaci skupljaju se kroz 3-4 betl passa™ i na kraju se uzme nesto, tonk ili equipment

 

"The Token Shop will close on December 20, 2022. This means you have some time to decide what to buy, even after Season IX ends. However, we do not recommend delaying your purchases. Any unspent Tokens will be converted into bonds at the rate of 1 Token = 100 bonds."

 

najjeftiniji su 9 tokena, tir 9, EVENT tenkovi, nisu premiumi al moze se ubacivat sva posada od te nacije i tipa tenka, ima ih i skupljih

 

3 tokena je komad bounty equipmenta(one roze, bond je ljubicaste boje), koji je ko i obicni equipment, al se moze "unaprijediti" za 5 il 6 miljona kredita, neznam tocno nemam nijedan komad 

VAZNO: postoje DVA komada bounty (roza) equipmenta koja se nemogu dobit u bond (ljubicastoj) varijanti:

bounty aiming (manja disperzija topa) i bounty exaust system (veci camo zavisno od klase tenka, stacionarni i u pokretu)

Equipment - Global wiki. Wargaming.net

1 token je 100 BONDA a tak se i na kraju to "PRETVORI" samo od sebe ak nisi uzo nista, ne ispare

 

ak mislis na tokene kaj su od "well earned reward", to se moze iskoristiti do negdje kraja 11. mjeseca

SVAKI put kad udjes u garazu, blinka ti obavijest dole desno di budu rezultati borbi, kliknes na skroz desnu opciju i imas link na "neregrutirane regrute" ™©® u barakama i na nepotrosene tokene, i sve trenutne resurse nekog eventa ili mini eventa kaj se dogadja trenutno

evo bas provjerio, well deserved reward traju do 30.11. kad krece novi ciklus i nove nagrade, koje se mogu "claimati" cijelu godinu

na pocetku poruke, stavio sam link na monthly rundown, tamo su na hrpi nadolazeci mjesecni eventi za iduci mjesec i ispod toga dogadjaji koji su u tijeku sa kratkim opisom, vremenom trajanja i linkom na event page

ko jos nije potrosio well deserved tokene, ja sam uzo ovak: maximum bondsa kaj se moze, comandera, ili crew book, kak kome pashe, i ostatak je za rezervu "žetoni" za premium, jedan token je 2 dana premiuma koji se moze aktivirati po zelji

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.11.2022 21:21 (ED63).
14 godina
offline
World of Tanks

bonus codes:

3DY5WOTYOUTUBE01

UQTSWOTYOUTUBE02

 

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.11.2022 23:52 (ED63).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Poz.  Nakon dosta vremena vratio se u igru. preko XVM-a prije je bila statistika igrača kad se ulazi u bitku.  Sada toga nemam. Jel to izbačeno ili?                           Skinuta nova verzija. osvježena statistika i onaj period od 15 dana. Di griješim, što se promjenilo?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks

Bolje da neradi :D ako me sjecanje sluzi treba se registrirat za xvm  i dat dozvolu da mogu sherat vase podatke  taj neki dir su mi objasnjavali neki s kojim sam igro platoon sto su koristili taj cancer 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
6 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

A gle radi artija je bolje. Ali dosta puta moj tim ko zombiji svi na jednu stranu. Kad imam statistiku  puno puta sam ili sa jos 1,2 igrača zaustavim pola njihovog tima  ako nije medu njima dobar igrač pa krene da pušaju.Uglavnom još je gore nego prije. Vjerovatno za koji dan ide opet delete.

15 godina
offline
Re: World of Tanks
Zato mi je Onslought top a sutra i Frontlines ide, randomi su sranje odavno.
14 godina
offline
World of Tanks

STRONGERTOGETHERNAEU

 

16x Bunks in Barracks Garage Slot 5x x5 XP Victory Bonus (for any vehicle) 2x Personal Reserves: +50% to experience earned in battle for 1 hour 2x Personal Reserves: +200% to Free and Crew XP earned in battle for 1 hour

Moj PC  
7 0 hvala 6
14 godina
offline
World of Tanks

patch se blizi, kao i kraj betl pesa™ i well deserved rewardsa

prema tome ko jos nije neka obavezno ulupa reward tokene

prvo bondsi kolko ide, onda uzet bond equipment za 6 tokena il 2 UNIV manuala za isto tolko

zakaj manuala? jer ako se stavi BiA zero posada u tenk- zenske ili "regruti", uz 3 UNIV manuala ulupana u njih, dodju na cetvrti skil prije prve borbe (3*250=750≥210+420=630k expa plus jos 120k prema 4-om skilu)

ak ostane 1 il 2 tokena, to potrosit na premium dane ili 2D style ak se nema vremena igrat

 

kaj se tice betl pesa, prvi put sam jucer uzimal opremu i iako izgleda da se moze kupit po 1 komad od svake opreme, u biti nakon kupnje jednog sve nestane, valjda da se ne skuplja OP oprema i buksa, neda Brko™ to

inace ce tokeni od betl pesa biti dostupni do neko 20-og 12. unutar shopa, a nepotroseni postaju 100 bondsa svaki, tu nema zajeba

 

sutra stize ujutro pe虩®

novi well deserved rewardsi, holidej OPS, arni i mila, lootboxovi, novi tonkovi - arnijev patton od doma i onaj FRA light T9 sa 2x3 burst autoloaderom, kao i kinez na raketni pogon

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/holiday-ops-2023-boxes/

a kaj na to vele kvekibejbi i dez?

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
World of Tanks

Jedino su mi 3D stajlovi ok 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

Nisam dugo pikao WOT i danas upalim...

Zna li itko koja je ono pm sa tenkovima na turbo-raketni pogon(BZ-176)?

Najbolje da još dodaju opcije za letenje.

Bilo bi pozeljno i rafalno pucanje sa topom 155mm penetracijom 350mm i 850 DMG kojeg možeš prebacivati na sve tipove vozila na svim nacijama...

Tako će im 60% igraca(osmogodišnjaka) i dalje ostati u igri i biti vjerni potrošači.

 

Svake godine idu sve niže.

Žao mi je kad pogledam tu transformaciju od Beta izdanja pa do danas.

 

Bolje je biti mrtav pijan,nego mrtav hladan.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2022 9:42 (tadic).
Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: World of Tanks
tadic kaže...

Nisam dugo pikao WOT i danas upalim...

Zna li itko koja je ono pm sa tenkovima na turbo-raketni pogon(BZ-176)?

Najbolje da još dodaju opcije za letenje.

Bilo bi pozeljno i rafalno pucanje sa topom 155mm penetracijom 350mm i 850 DMG kojeg možeš prebacivati na sve tipove vozila na svim nacijama...

Tako će im 60% igraca(osmogodišnjaka) i dalje ostati u igri i biti vjerni potrošači.

 

Svake godine idu sve niže.

Žao mi je kad pogledam tu transformaciju od Beta izdanja pa do danas.

 

 

To si zove pohlepa Wargaminga, evo ovo godinu najgore kutije za Bozic, mislim na nas koji smo znali kupovat ... ja osobno kupio 80 kutija i žao mi jako što sam im uopče dao novac... daju najmanje od svih ovih godina, golda 30% manje, 3D skinova svaka 2 kutija, premium VIII dobijes u prosjeku svaka 40 kutija ako ne i 50.. uglavnom največa krađa , ranije se sjecam kad prije par godina , kupio si 50 kutija dobio si po 70k golda, sve tenkove npr , pun kufer bonusa 5x pobjeda i premium dane... 

 

Kaj se tiče kineza i nitro pogona, glupost... da veca glupost nemože postojat, izgubili su se, koncept gameplaya je katastrofa , svaku godinu izmisle novih 5 6 premiuma i ajmo i prodavat narodu, pa ova igra sad vec oko 250 300 premium tenkova, a 10 mapa rotation koje svaki dan igras stalno te iste, umjesto da ubace neke nove mape ili vrate dobre stare mape koju su izbacili oni se bave prodajom... i opet zarađuju i tako če još i dalje raditi, igra je popušila brdo igrača, dolaze neki novi klinci ali opada kvaliteta gameplaya , ali njih to nije briga.. bitno da sjeda lova na racun, da sutra ujutroo se probudi onaj bjerorus s kahlicom i kaže danas idemo napraviti ruski rakotebacač s vatrom :D da da , uskoro ce ubaciti VIII premium koja riga vatru hahahah 

15 godina
offline
World of Tanks

-da, vidi se želja za zaradom po svaku cijenu, a visa-warriorsi su takvi da će imati leteći tenkić s laserom, kao premium paket ide i godmode..

-čak su prekršili pravilo da gold ne dijele, do sad način kako privlače novac, sad ga dijele kako bi 'konkurencija' natjerala na kupnju 'jer i drugi imaju..' .. ubijaju igru što obično završi rezanjem grane na kojoj sjede ili koliko krava može dati mlijeka.. ako pretjeraš crkne i to će se vjerojatno dogoditi kroz godinu. Šteta. + pogotovo što to nije tip igre koju mogu podići lokalno i nastaviti..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
tadic kaže...

Nisam dugo pikao WOT i danas upalim...

Zna li itko koja je ono pm sa tenkovima na turbo-raketni pogon(BZ-176)?

Najbolje da još dodaju opcije za letenje.

Bilo bi pozeljno i rafalno pucanje sa topom 155mm penetracijom 350mm i 850 DMG kojeg možeš prebacivati na sve tipove vozila na svim nacijama...

Tako će im 60% igraca(osmogodišnjaka) i dalje ostati u igri i biti vjerni potrošači.

 

Svake godine idu sve niže.

Žao mi je kad pogledam tu transformaciju od Beta izdanja pa do danas.

 

 Lol kad se sjetim pocetka, pa onih kodova i Type 59. I onda je bio onaj patch sa fizikom, kao upgrade. Ali od tad nisam krocio u ovu igru, jer ovo sto vidim po YT je uzas. Warthunder je barem ostao na nekom realizmu, ovi ovdje su napravili totalnu arkadu koja nema veze sa realnoscu vise. 

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
World of Tanks

Sva sreća da sam mjenjao acc. za  PS4 prije par godina. Sad imam drugi na kojem odigram rekreativno kad se zaželim.

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

BZ-176 in nutshell, nemam tenk ali ovo što sam vidio je žali bože od tenka, s turbom je sporiji od mog stock Špageta 55 kojeg trenutno grindam, radi 100 do 150 štete frontalno i izbušiš ga na dobar dan. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Nikad ni nisu brijali na realnost.

Kao da su svi zaboravili gold spam i UFO zvan Type59.

 

Sad su se otkačili i otišli all in, a u ovom smjeru idu od prvog dana, ništa novo ni ništa iznenađujuće.

 

Kupit ću danas ili sutra 50 kutija, pa možda snimim otvaranje.

 

Novi tenkovi nisu OP, daleko su od toga, dovoljno su drukčiji da nitko nemože plakat da je c/p, BZ je KV-2 na steroidima, nepokretan i s previše slabih točaka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
tadic kaže...

Nisam dugo pikao WOT i danas upalim...

Zna li itko koja je ono pm sa tenkovima na turbo-raketni pogon(BZ-176)?

Žao mi je kad pogledam tu transformaciju od Beta izdanja pa do danas.

 one 3 PM sa raketnim tonkovima je klasik-WG prodajna prezentacija:

nova mehanika u igri mora biti inovativna i OP sa WOW faktorom da ju svi pozele:

 

1) prvo se najavi nova grana i "dogodi" se premium osmica na prodaju kao predvodnik te grane (mehanike)

drugim rjecima, stize grana kineza na raketni pogon, P.S. ko nije (ja jesam) nek izgrajnda bar 50k expa na type 58 da ju otkljuca cim izadje (mozda bolje i 60k, svaka nova linija ima inflaciju expa kolko kosta i nista nije kompatibilno sa starih linija, uvijek dosad tako bilo), a izaci ce nakon nove godine kad vec svi iskoriste popuste do tira 10 od Mile Jovović™

 

2) i nebi se zacudio da prije toga bude neki "IVENAT" tipa aukcija, blyat market il nekaj slicno di ce se lako skrsit visak golda (naravno) i free expa (dapace) a i kredita (zasto ne) taman prije nove grane, da nam brko prodje usisavacem po garazi i pokupi sve kaj nije montirano na tenk , da se hvatamo novcanika kad dodje grana

 

3) izlazi nova grana sa novom mehanikom i svi ju zele ODMA probat

sjetimo se FRA autoloadera, pa wheeled ferrarija, pa ITA auto-reloadera, pa SWE siege mode "sirnih narezaka" ™©® , pa "active suspension", "speed mode", sad novi FRA light sa 1-2-3 jen-dva-tri (grupa TIME, pjesma Makedonija ) burst fire-om, itd-mozete si zamislit dalje (bacaci plamena, rakete na tenku, itd.)

 

4)naravno da nova grana kosta vise EXP-a za svaki tir, radio, motor i top su "novi" i treba ih ponovno istrazit jer su jedinstveni za tu granu - free exp rupa bez dna 1

 

5) igrom slucaja mu srednji tirovi "ne bas igrivi", "nelosi al ni dobri" i "pravo iskustvo krece od tira 7-8-9" a dotle je najbolje free expati, kao sto ce i reci na jubitou i QB, i skill, i Dez, jedino ce mozda klaus kellerman zvat Yurija da mu kaze da je skoro cijela grana "govanjce" tj. "kita"™

ko nece free expati, nek cuva CHI blueprints pod ormarom

 

6) kak veli kajzoo, if you say the tank is good on your channel we'll give you back your RNG

lagano "twikanje" nevidljivih statsa ce ucinit na pocetku tenkove malo brzima, sa boljim topom, manje dinganja, da svi vide kontributore kak hvale "kitu" ™ pardon granu novih tenkova, raja ce navalit, kad prodje period medenog mjeseca stize ninja-stealth-nerf i novi tenkovi postaju krumpiri, mekani, smrdljivi i sve prolazi kroz njih

raja je potrosila resurse, WG trlja ruke, idemo dalje

 

7) stize nova linija FRA lightova sa 1-2-3 4-5-6 pucanjem, fala bogu premium je vec vani, stize i tir 8 varijanta, i idemo ispocetka, i naravno linija se grana od tira 5 da se ima vise za preskocit

 

6) u medjuvremenu je izasao jos jedan-dva-tri nova ruska premium hevija  , jen-2 mediuma, i jos poneki zalutali premium neke ne-ruske nacije, i naravno pokoja devetka

 

ivanoile kaže...

 Lol kad se sjetim pocetka, pa onih kodova i Type 59.

 tajpa 59 se sjecam kak sam u tir 5 td-u, misim da je bil volwerine, bjkezal po mapi od tajpa

i kad je bil USA grajnd kod prelaska T30 u td-e, a T34 je postajal premium... igral sam M6 i na sand river ja kempam iza kamena, type 59 se penje prema meni, ja pucam po njemu i on me ignorira totalno dok ga nisam krenul probijat bocno i onda okrene top i ja sam u garazi - ko se sjeca, tada su tenkovi imali puuuno manje hp-a, gold ammo i consumablesi se kupoval za golde, i tenkvi su imali +3 MM, osim skautova koji su palili sa +4 (i da, ak vas zanima, amx-4 je LT koji je bil u kategoriji skauta i susretal je osmice)

 

a kaj se tice kodova, sjecam se incidenta sa T-127 kodovima, guerilla mailom i MrXleader je tu na forumu otkril shemu

napravis fejk mejl, ukucas kod, dobijes tenk i nekaj golda, prodas ga i ides opet (neznam jel tad bilo kompenzacije u goldima), i u jednom danu se prodal tenk 5 puta  (ogranicenje dnevne prodaje tenkova-zastita od kradje akaunta i rasprodaje cijele garaze i kupovime miljardi fire extinguishera... da i to se dogadjalo )

sutra se ponovilo isto jos 5 puta i imal si 10 slotova, 1 T-127, 9x150k kredsa, 10 dana premiuma, i neznam za golde, posade su tad dolazile na 50% sa novim tenkom

 

evo uprevo sam dobil tenk na mistery twič dropsima:

Mission complete! Reward:
Compensation for T-127
credits 250,000
Garage slots added: 1

 

bilo je to dobro vrijeme, sve na kredit sve za raju, jarane....

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Imate li problema sa spajanjem na servere?

"Server does not respond" mi se redovite događa pri prijavi.

Ponekad kad se spojim na server, ne mogu ući u bitku, iako tenk bude u bitci, i mogu se ulogirati tek kad protekne bitka.

Sve je počelo sa ovim božićnim update-om.
actore non probante reus absolvitur.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: World of Tanks

jel koristiš "pokućni internet" ?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice