World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.287.895
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

I to sa posebnom premiJum kamuflazom.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

i to bez tenka,samo kamuflaza? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...

i to bez tenka,samo kamuflaza? 

 Sretna je okolnost što imam sve ahubice pa nema problema...hihiihii....Imam najskuplju kamuflažu. Vjerojatno me nitko ne može otkriti 

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
13 godina
offline
World of Tanks

šupci daju ebr-a za početnu od 10k .. prije su ga prodavali za manje..

skoro pa mi je žao bidati za njega, a želio bi ga imati..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

na sand boxu sad su100y ima na goldu manji dam. i pen naravno cijena granate je ostala ista hehe koji su ovo retardi

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...

Pošto nisam bio u mogućnosti biti na WOT-u ostavim ovlaštenoj osobi da mi nešto opet licitira na BM. Kažem:Ako je nešto do 8.000.000 -plati. Ako je do 3.000 golda ( ako uopće ima nešto) plati. Naravno da sam mislio na tenkove. U jutro na telefon ;Eeeeeeee..ima haubica za manje od 300 golda. U YYYEEEBOTE STAVI 3.000. Naravno da sam dao najbolju ponudu 

 pitam se ko je ovlastio osobu sa ovlastima da bude ovlastena i koliko sezu te njezine ovlasti...

ovak na prvu zvuci ko da ju je "brko" ™ ovlastio da spiska sve sa akaunta ... yes comrad, we nid gold end silver kredits sink, yes klik bid, maksimum rubles, spend all and den komrad tovariš Dawor can buy more wg money for cyprus akaunt, serb need more for golden nerf rasp ©®™....

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
9 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Gotov BlackMarket

Trošili se samo krediti

LansenC (vrlo dobar)

Schwarzpanzer58 (paaa... gotovo dobar no bar je crn)

ne loše

da sam kupio death star osjećao bi se prilično nasamarenim s obzirom na najavljene promjene HESH i HE municije

(nadam se iako uludo da će odustati od tih promjena jer doslovce ubijaju sve zabavne DERP tenkove)

 

dr.zharre
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ja se svakako radujem novom rebalansu, micanje hrpu T2/T3 tenkova,

dizanju healtha nizim tirevima, da ih ne mogu oneshoteati, jer ekipa dozivi 5x zaredon

oneshot, i deinstaliraju igru.

 

Takodjer se radujem novim HE, HE+ i AP/APCR granatama za arti.

Osobito jer ce HE+ imati vise stete i veci radijus, a AP/APCR ce raditi manju stetu, ali sa vecom sansom,

osobito jer HE nebi NIKAD smio dingati, a opet dinga debele, tipa Mausa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Special HE na artiju je beskoristan i nitko normalan ga neće koristiti pokraj standardnog HE.
Razlika u damageu je premala da ne bi koristio vjerojatno najiritantniji feature u igri. AP je također beskoristan, je gađat ću s APom za 300 damagea Mausu i nadat se da će stalinrng bit naklonjen jer sam u protivno potrošio 40 sekundi na ništa. NO THX. 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Cuj, ja sam odrastao sa AP/APCR granatama na artiju - na Grilletu sam koristio sam APCR - oneshot svega na mapi, fakjea!

 

Jos se svi ne ne sjecate koliko je Grille bio OP tenk, jer je svojedobno bio T-4, a sad je T-5 (Hummel je bio T-5 tada).

 

A HE+ je super, radijus veci te povecani spash dmg, taman za resetirati cap ili smrdati tacke.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.2.2020 14:15 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

Jel jos tko kupio  najskuplju krpu za prasinu by Wargaming tm ? 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Gle imas UFO, nekad je bio ekskluziva za Alfa-Beeta testere, i igrace sa RU servera.

Mislim, tenkic nije nesto, ali je tako ukosen da jako puno moze dingat (ako te ne gadjaju gdje treba).

 

Mozes par puta pofarmat mlade igrace i pobjedit sa 15 killova. Al nije tako OP kao J2.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
mystik kaže...

Special HE na artiju je beskoristan i nitko normalan ga neće koristiti pokraj standardnog HE.
Razlika u damageu je premala da ne bi koristio vjerojatno najiritantniji feature u igri. AP je također beskoristan, je gađat ću s APom za 300 damagea Mausu i nadat se da će stalinrng bit naklonjen jer sam u protivno potrošio 40 sekundi na ništa. NO THX. 

 

 niko normalan ni ne igra arty,nekuze ti to klikeri vis da daju na desetkama po 8k $ za 1m vise splesa,kak ovo sa sandboxa moze bit nekom dobro?he 0 pen?? sjebali brdo tenkova stim,vise hp = vise golda da ubijes tenk,

jedino dobro u ovom je kaj te vise ebr nebu mogo maznut za 550 dok vozi 100 na sat

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Arty je super, osobito za reset baze koristis gold, zbog veceg radijusa, inace za nista drugo.

A ovo sa special HE vec ima mnogo vise smisla - neces stunnat, al zato radis veci splash i dmg.

 

Ne postoji ozbiljan team koji igra napretke, a da u teamu nema bar 1 arty. Osobito kod defanja,

onda i dva artya, pa opleti. Zbog sadasnjeg metagamea i tacki-tenkica, najvise se igra svabo GWE100 i OB261.

Nekad se zna naci team sa T92, al to je zato sto nemaju nista bolje. Rijetko tko igra CCG-a, jer je nakon updatea na stun-HE postao banana,

a BC155-58 je vic. Nekad sam s njim znao napraviti tri oneshota sa preko 1000dmg po shotu, a sada ako u ta tri shota skupis 600, kralj si.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Kako su ljubazni

 

EDIT:

Off topic:

 

EDIT2:
I'm just gonna leave this here

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.2.2020 18:39 (1BIT).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks
LordNIbbler kaže...

Jel jos tko kupio  najskuplju krpu za prasinu by Wargaming tm ? 

 

 Nisam ...ali jesam STO POSTO najskuplju kamuflažu . Eto...i ti i ja imamo nešto naj ...hahaha...

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
10 godina
offline
World of Tanks

Koji kurac su izbacili team dmg sad ima jos vise idiota koji te izguraju naprijed da primis suteve,pa kako bi ga tracko jednom kad se namjesti da ga pukne 10 topova odjednom pa da vidi kako je to,jebeni debili.Vrijedi li pisat ticket i slat replay da takvi idioti dobiju ban ili wargaming boli kurac za to?Vratim se igranju nakon duge pauze i bolje da se nisam vratio,vec par puta mi se desi da me lik izgura naprijed na tenkove.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.2.2020 22:43 (Acex).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Acex kaže...

Koji kurac su izbacili team dmg sad ima jos vise idiota koji te izguraju naprijed da primis suteve,pa kako bi ga tracko jednom kad se namjesti da ga pukne 10 topova odjednom pa da vidi kako je to,jebeni debili.Vrijedi li pisat ticket i slat replay da takvi idioti dobiju ban ili wargaming boli kurac za to?Vratim se igranju nakon duge pauze i bolje da se nisam vratio,vec par puta mi se desi da me lik izgura naprijed na tenkove.

 To ti je postalo svakodnevnica, u barem svakoj trecoj partiji mi se desi slican stvar, nekada primjetim da ljudi to ne rade namjerno, gleda desno, ja lijevo, on iza mene i ide naprijedi i bum udari u mene, dok skonta sta se desava ja vec popio par suteva. 

Onda ima i onih koji to rade namjerno, zakempa se iza tebe, ti mu dodjes kao odlican zaklon i zaboli ga. Mislim da pisanje ticketa za takve stvari ne pije vode jer onda bi morali banovati otprilike cetvrtinu citave baze igraca. 

U onom Aslain modpacku instaliram i XVM, fakat sam ga slabo koristio, nekada davno i sada ajde opet da probam i primjetio sam da je MM fakat los, rijetko se desi da postavi neke izbalansirane timove barem po tom nekom iskustvu, danas ili je kod mene vecina tima zeleno-zuta, a protivnicki crveno-narandzast ili je obratna situacija. Dobra stvar je sto se sada otprilike moze porcijeniti kakav je tim pa makar znas kako se i gdje postaviti od pocetka partije. Veceras na Lakevile mapi ostanem cuvati donju bazu i pokrivati onaj prolaz kroz planinu dok je vecina tih crvenih isla kroz grad napadati. Naravno glavni napad protivnika je isao preko prolaza, ja igrao sa Super Perom, na kraju sam ispucao i 15 gold granata, sa Perom napravio 3k damage-a, zajedno sa jos jedno 3 saigraca smo uspjeli drzati taj napad blokiran ali nasih desetak ostalih koji su rushali drugu stranu kroz grad je izginulo od strane njihova 4 igraca. I u toj situaciji moj IS3 se skoro svo vrijeme krio iza mene i na kraju sam poginuo jer mi je blokirao povlacenje. Tako da nema potrebe da te to dotice, raspalis igru, ako primjetis da te neki kreten blokira, ja barem ako prezivim se povucem i zastekam se tako iza njega dok ne pogine, ako nish radi mog gusta i cejfa 

 

Ima i super igraca, mislim da je juce bilo, izadjem sam protiv Ferdinanda, Chrisler GR i T-44 u onoj ulici uz rub mape na Highway mapi, uspijevao sam nekako da izdrzim jer srecom T-44 i Chrisler ili kako se vec zove tenk nisu znali gdje me gadjati ali Ferdi je redovno busio, nekim cudom uspijem roknuti Ferdija prije nego on mene, svo vrijeme sam pozivao SOS i na kraju moj IS2 onaj sa dvije cijevi dodje i stane ispred mene i pokupi sut koji bi me najvjerovatnije dokrajcio, cak sam prezivio ostatak partije. Ehhh radi takvih rijetkih igraca se isplati igrati jer ta jedna partija ce mi uvijek popraviti onih desetak losih i sjebanih 

 

 

By the way otkljucao Objekta 140 ali nemam kesha da ga kupim pa ovih dana picim samo sa premium tenkovima i na kraju najvise igram sa Super Perom, sada mi je drago sto ga nisam onda zamijenio ili trampio za golde, ovaj tenk je opet toliki fun factor da i porazi ne padaju tesko. Slabije se koristi, dosta nove raje izgleda ne zna njegove slabe tacke, rokaju cak i premium ammo, ne znam je li imao neki buff u skorije vrijeme ali ovo cudo ponovo blokira dosta granata, da ne pricam da su mu granate skoro dzaba, MM nije los, pretezno baca u tier VIII i zarada je odlicna. Ako nekada naleti u nekom deal-u moja preporuka da ga uzmete, cak i kad moram pucati gold ammo ponekad i u porazu se bude u finom plusu 

11 godina
offline
World of Tanks

na sb kao samo kv2 ima pen na he.... aaa arty????? je to bag il kaj  pa arte isto imaju pen i neke imaju vecu stetu  nego 183

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

na kv2 su odlučili ostaviti pen unatatoč rebalansu he-a, jer da nisu, ruski community bi ih sve spalio na lomači..

inače je po meni taj he rebalans totalna glupost..

 

@acex

meni je ok kaj su ugasili friendly dmg.. a debila je uvijek bilo i uvijek će biti..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.2.2020 23:32 (nine).
9 godina
offline
World of Tanks

Kv2 neće nerfati jer su ubacili i premium verziju tenka. A premium tenk ne smiju nerfati, a ako od 2 ista tenka samo jednog nerfaju onda će bit sranja za p2w...

 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Acex kaže...

Koji kurac su izbacili team dmg sad ima jos vise idiota koji te izguraju naprijed da primis suteve,pa kako bi ga tracko jednom kad se namjesti da ga pukne 10 topova odjednom pa da vidi kako je to,jebeni debili.Vrijedi li pisat ticket i slat replay da takvi idioti dobiju ban ili wargaming boli kurac za to?Vratim se igranju nakon duge pauze i bolje da se nisam vratio,vec par puta mi se desi da me lik izgura naprijed na tenkove.

 

Takvog odmah reportaj i dodaj ga na black-listu, tako da ti nikad vise ne bude u teamu.

Koliko sam skuzio, svi igraci na black-listi ti nejdu u odabir u random matchevima, tako da si se bar tih idijota rijesio.

10 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...
Acex kaže...

Koji kurac su izbacili team dmg sad ima jos vise idiota koji te izguraju naprijed da primis suteve,pa kako bi ga tracko jednom kad se namjesti da ga pukne 10 topova odjednom pa da vidi kako je to,jebeni debili.Vrijedi li pisat ticket i slat replay da takvi idioti dobiju ban ili wargaming boli kurac za to?Vratim se igranju nakon duge pauze i bolje da se nisam vratio,vec par puta mi se desi da me lik izgura naprijed na tenkove.

 

Takvog odmah reportaj i dodaj ga na black-listu, tako da ti nikad vise ne bude u teamu.

Koliko sam skuzio, svi igraci na black-listi ti nejdu u odabir u random matchevima, tako da si se bar tih idijota rijesio.

 Nisam znao ako ga stavis na black listu da ga ne mozes dobit u randomu,pa prije sam samo cekao da dobijem nekog sa black liste da ga sjebem jer znam da mi je sigurno nesto napravio.

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Pa ja vise nikad nisam dobio nekog sa black liste u svom timu. Mislim da je moguce da ga dobijes u protivnickom timu,

al u svom vise ne. Osim da bude tako mali broj igraca (30), da ste jedini na serveru, pa eto morate.

 

Imam cak lika u klanu koji me je stavio na black-listu, samo da me ne dobije kao suborca, jer zna

da ce tad vrlo cesto imati arty u teamu, tj. i u protivnickom teamu

(a tip igra samo heavy tenkove, ne voli koristiti zastitu, nego se sece po otvorenom, pa ga isfarmaju u roku par minuta)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Klasični arty player... Ne zna osnove. To što ti je netko na crnoj listi ne znači ništa za tvoj mm, samo sprječava slanje poruka.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.2.2020 11:48 (amorphismp).
10 godina
offline
World of Tanks

Igram wot vec nekih 5 godina i prije je bilo puno bolje sto se tice artya i matchmakinga,pukne te arty za 1000/1500 i cao a sad te jos pukne za 600/700 i stuna te na 15/30 sekundi i mozes se jebat.Pogotovo kad imas 3 artya a to se desava svaku drugu partiju u tier 10 i jos kad imas ebra to vise nije igrivo.Probao sam jednom arty na test serveru i napravio 4 k dmga u prvoj partiji na prohorovci i rekao sebi ma necu igrat to sranje nije za mene,jer volim agresivni stil igre da zauzem poziciju pa neka se neprijatelji prilagode mom agresivnom stilu igre.Ali to sada sa 3 artya koji stunaju i brzim lightovima vise ne prolazi.Znao sam recent wn8 imat po 3/4 k svaki dan a sada jedva 3k uspijem nabit.Bas moras igrat takticki i pomalo kampat da bi napravio nesto u partiji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
World of Tanks

Ja se ni ne sjecam kolko igram, prestrasno kolko je to vec vremena. Tu treba ubrojit i ozbiljnije pauze al je acc jedan od prvog dana kad sam krenul.

Mene cak ne muce ti nadrogirani scouti ni artiljerija, navikne se magarac na batine :)

Ono kaj bi ja htel da uvedu je OPCIJA da mozes igrati bez autoloadera. E ti dani meni fale,bez puc 2sec puc 2sec puc 2sec puc 2sec...rld +30sec, a ja dotle ako me zahvati krivo ili mrtav ili prakticki beskoristan.

Uglavnom, opcijica gdi bi covek odabral da igra staru skolicu napucavanja, metak za metak pa tko prezivi pricat ce.

E to bi bila divota, ono, metnes kvacicu u kvadratic pokraj kojeg pise BEZ AUTOLOADERA i rokaj misko, random battle i ajmooooooo

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

Pa ja vise nikad nisam dobio nekog sa black liste u svom timu. Mislim da je moguce da ga dobijes u protivnickom timu,

al u svom vise ne. Osim da bude tako mali broj igraca (30), da ste jedini na serveru, pa eto morate.

 

Imam cak lika u klanu koji me je stavio na black-listu, samo da me ne dobije kao suborca, jer zna

da ce tad vrlo cesto imati arty u teamu, tj. i u protivnickom teamu

(a tip igra samo heavy tenkove, ne voli koristiti zastitu, nego se sece po otvorenom, pa ga isfarmaju u roku par minuta)

odkud ti to da ak si mi na crnoj listi da te vise nemrem dobit u timu??pa onda bi svi u svakoj partiji sve arty,t95,279 i ebrove  pometali na crnu listu i igrali fino bez njih

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Pa black lista je ogranicena na 1000, ne mozes sve igrace dodati nikako.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

Pa black lista je ogranicena na 1000, ne mozes sve igrace dodati nikako.

 

 imas extended blacklist mod sa 100k :)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice