World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.320.339
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Bevanda kaže...

Moj pokušaj da se malo opustim večeras je totalno usran od strane WG bagre sa algoritmom koji me spaja sa apsolutnim poljsko/češko/turskim kretenima koji sa 8micama nadalje niau u stanju skrpit demidža koliko im vlastiti tenk ima.

 

Jebem dan kad sam ovo instalira. Nisam se tako zajeba ni kad sam boljoj polovici reka da useli.

 

U interesu netrošenja para na novog miša, alt-ef-četrira sam igru, jer gledat humanoidnog majmuna u Boratu kako stoji iza grma, izađe van grma, opali, pa se vraća iza grma me moglo koštat i monitora.

 Bevanda

Dakle kad te raspizde onda im je** mater na hrvatskom da te ne banaju(chat) kao mene (više puta).

Onda navali na bolju polovicu i kad to obaviš vrati se tenkovima i krenut će te. 

Nema bolje igre od tenkova, ali treba igrati neopterećen pobjedama i onda je gušt.

14 godina
offline
World of Tanks

nego.... PROKLET BIO NA DANASNJI DAN - NEKIDAN...ovo ide BRKUU : 

 

   

jer je prvo maknul moj omiljeni "čit" Alpine Tiger za Lis-a, Lansena (1200 golda) ili za lighta (300 G)

sad se samo moze dat pod racun za Tir 9 kineza, mislim da opet nekaj probavaju, ispipavaju teren da ubace Tir 9 u trade-in

 

drugo - maknul je i lisa i lansena jer su za ke$h u premium shopu

 

trece - ubacili su u ponudu hrpu tenkova iz  BOND SHOPA u Trade-IN tak da jadnim ljudima i naivcima mogu jos vise isisat golda sa akaunta, jedino kaj valja je SKORPION G

 

UKRATKO, nisam trejd-inal nijedan tenk na 3 akaunta, "NEDAM" ™®©

 

i drugo BE, opet su ubacili inflaciju u Well Deserved Reward tak da je dan premiuma 1 token (prosle godine su dali 2 dana za jedan token) i BOND oprema je 7 tokena

 

malo gledam forume, ma mogu oni se pravdat kak su svima "DALI" vise tokena nego kaj zasluzuju, a u biti polaku dizu cijene za sve unutar igre, kao i sto su UNISTILI  Top of the tree

 

MALI INTERMEZZO od mog ranta, jedan detalj kaj mi se dogodil prosle godine u ovo vrijeme:

kas se ulogiram u garazu, automatski se aktivira Well deserved reward skupa sa danima premiuma

posto nisam to napravil za "sve" akaunte (3 moja i jos 3 koja "CUVAM"™ frendovima)...

kad je krenul Holidej OPS, nekak se je "pauziral" well deserved reward i iskocil je napred dio sa poklonima, gift tir 2 tenkom, borom, poklonima i svim ostalim "sranjima"

UGLAVNOM, ona 3 dana premiuma su stavljena na "CEKANJE" da ih sam pokupim i aktiviram jer je napred iskocil holidej ops (sve u sklopu programa "STRONK PROGRAMINK")

 

to se mozda dogodi i ove godine, tak da se necu ulogirat do sutra , osim na jednom "probnom akauntu", mozda pauziram ta tri premium dana

 i izgleda da ce se moc uzet 2 premium velike kutije po cijeni "MUKTE" ™

kad vidim detalje, jos postam kako "precicom do raja" na balkanski nacin

 

P.S vraca nam se ADVENT KALENDAR

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/advent-calendar-2023/

 

 

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

šta se dogodilo sa wotom,nisam igrao godinu dana i performanse su mi prepolovljene (fps)

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.12.2023 13:23 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Igra ti je bila ok do BF. Onda su ekipa kao ja ispuzali iz pecina potrositi novce. To je problem.

Bilo mi je do petka top skoro tri tjedna nisam imao ispod 50% w/l. Ali u subotu sam uspio imati 27%. Opet tako u ponedeljak bilo.

Sad tek tamo u drugom mjesecu računaj da će biti ok. Svake godine je tako.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.12.2023 18:47 (Gajotres).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Kill Frenzy kaže...

... i performanse su mi prepolovljene (fps)

Gajotres kaže...
Bilo mi je do petka top skoro tri tjedna nisam imao ispod 50% w/l. Ali u subotu sam uspio imati 27%.

 coece jedan shumom drugi drumom

pita te(nas, sve , forum) coek za FPS, a ti odgovaras sa WIN RATE

dobro ja tvrdim da se danasnja djeca izbacuju iz skola bez naucenog citanja sa razumijevanjem

 

BTW moja teorija je u praksi TOCNA: ulazak u igru kaj je do jucer okidal pokretanje well deserved rewarda i pocetka curenja onih 3 dana premiuma je uz pomoc "STRONK PROGRAMINKA" prebacen na okidanje holidej opsa a sam well deserved se "POKRECE" klikom dole desno na dnu u garazi (di su obicno rezultati bitke) na skroz desni tab di budu obavijesti o neregrutiranim clanovima posada

 

tamo kad se klikne okida se dobivanje Well deserved rewarda- lova, premium, bondsi, tokencici, ....

znaci do dana nakon zavrsetka holidej opsa se moze pauzirati onih 3 dana PREM ACC za WDR

nakon toga ce se ponovno to okidati prilikom sljedeceg ulaska u garazu automatski

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Ne razumijem kakav FPS. Ja bevandi odgovaram s prethodne stranice.
14 godina
offline
World of Tanks

ako neko slucajno nije u toku, ulogiravajte se svaki dan u garazu i pokupite resurse tj. kamenje za event

isto tako ADVENT KALENDAR daje neke gudize SVAKI DAN, ali ih treba pokupiti

 

nakon 7 dana dobije se free zenski komander, uz NAPOMENU:

ovo je APSOLUTNO NAJBOLJI clan posade kaj se dijelio do sada, bolji cak i od Santa Clausa (koji je 2 BiA zero perka +1)

dobije se zenska koja je 2+2, tj. 2 BiA zero perka i dva dodatna, znaci 4 kao i ostali holidej ops komanderi ALI jos bolja jer ima DVA ( 2 ) BiA zero perka i nedobije one gluposti vec izabrane (repair i firefighting koji se najcesce trebaju resetirati)

ko bi reko da ce BRKO biti ovako darezljiv... ja racinal samo Bia zero i to je to

 

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks

Jel sticker per day ili kao misije moze se i sutra ?

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
14 godina
offline
World of Tanks

stiker po danu ali mislim da se moze i "staro" pokupiti, nisam to jos isprobal kad sve redovito kupim

cek da vidim u vjestima su nekaj o tome pisali kaj ak nekaj preskocis....u tekstu "Zanemaruje me zbog igrice WOT"  "Glavni razlog povećanja broja razvoda tokom Božića je u 78% slučajeva Holliday Opps"

smajli "Čitnjae sa razmuvijevainjem" ™©®     (akopiješ NE fOrumiraj)

 

If you miss a day, you can claim its Advent present the next day—together with that day’s present. But remember, the opportunity to receive each Advent present for free only lasts for 48 hours! (The exception to this is the December 25 present, which will only be available for a single day.)

 

znaci mozes pokupit samo od dana ranije i od danas, ipak Brko oce muske u garazi, a ne sa familijom

to je samo zastita da neko ne dodje zadnji dan i pokupi sve kaj su njubine pazljivo klikali svaki dan tokom Adventa

 

If you missed out on some daily Advent Calendar presents, obtain them with Holiday Ops resources later! You can do this any time from December 26 at 5:00 CET through January 8 at 7:00 CET (UTC+1) by spending 300 of any type of resource to get each unclaimed Advent Calendar present. The missed presents can be opened only in order, from the earliest to the latest. If you open all the doors, you will receive the December 25 present for free.

Bonus gifts for doors opened cannot be obtained after December 26 at 5:00 CET (UTC+1).

 

e sad ovo moze znacit bilo kaj, ja tumacim da nakon 25-og...kvragu, ne kuzim ni ja...

moguce da nakon 25-og mozes platit u resursima, otvarat vrata ali bez poklona, samo da otvoris zadnja vrata za zadnji poklon..

zapravo, ovo znaci da nakon 25-og se nemoze dobit extra pokloni, a to su tokeni za 3 poklona skupljena, ta CHICK KOMANDER za 7 i velika kutija za 12, to bi znacilo to

kvragu, podcijenil sam We-Ge, ipak mozes sa novcanikom proc u proslost i pokupit darove, daju neke ambleme, demounting kitove, sitnice, tokene(koji isto daju sitnice)

a kaj se tice tog free komandera sa 2+2 skilla, jedino je bil onaj neki specijalni BUFFON komander sa tolko skilova ak se ne varam, za neko nogometno nesto su davali

 

TLDR.

ulogiravanjem svaki dan se dobiju gudizi i ide brojac za specijalne poklone (na 3 su tokeni, na 7 comander, 12 je kutija)

ne placa se nista, moze se uzeti i za dan ranije ak se nije, reset je u 5.00 svaki dan

 

NAKON 26-og se moze sa resursima otvarat PO REDU OTPOCETKA, dobiju se gudizi, ALI se ne dobiju pokloni na 3,5 i 12 otvorenih

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Pozdrav tenkisti.

Jako dugo nisam igrao wot (zadnja bitka prema wotlife-u mi je 11.01.2021.; skoro 3 god.) i dobio sam neku volju za igranjem. WOT launcher mi izbacuje error kad pokušam update tako da pretpostavljam da bi morao sve ispočetka instalirat.

Pogledao sam malo onu updates sekciju na wot.eu za 21./22./23. i koliko vidim ubacili su 6 novih linija: italy HT i TD, cz HT, china HT, japan TD i UK LT na kotačima.

SPG je dobio neki shell rebalance (?) i nešto su radili crew skillove neki veći rebalans. Jel to sve u ove zadnje 3 god?

Koliko sam skužio wafflea se opet viđa na bojištu (??) i navodno je napravljena velika migracija Rusa na EU servere? Inače vidio sam da je jedno mjesec-dva ili više od kad je počeo rat u Ukrajini na nekom sajtu da je graf server populacije bio na 0, jel nisu radili serveri ili...?

Pretpostavljam da ima još brdo novih op premiuma i da sad za praznike navali svakakve živine tako da nije idealno vrijeme, ali ugrubo šta mi možete reći da me očekuje ako bi se vratio?

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Pozdrav tenkisti.

Jako dugo nisam igrao wot (zadnja bitka prema wotlife-u mi je 11.01.2021.; skoro 3 god.) i dobio sam neku volju za igranjem. WOT launcher mi izbacuje error kad pokušam update tako da pretpostavljam da bi morao sve ispočetka instalirat.

Pogledao sam malo onu updates sekciju na wot.eu za 21./22./23. i koliko vidim ubacili su 6 novih linija: italy HT i TD, cz HT, china HT, japan TD i UK LT na kotačima.

SPG je dobio neki shell rebalance (?) i nešto su radili crew skillove neki veći rebalans. Jel to sve u ove zadnje 3 god?

Koliko sam skužio wafflea se opet viđa na bojištu (??) i navodno je napravljena velika migracija Rusa na EU servere? Inače vidio sam da je jedno mjesec-dva ili više od kad je počeo rat u Ukrajini na nekom sajtu da je graf server populacije bio na 0, jel nisu radili serveri ili...?

Pretpostavljam da ima još brdo novih op premiuma i da sad za praznike navali svakakve živine tako da nije idealno vrijeme, ali ugrubo šta mi možete reći da me očekuje ako bi se vratio?

 Igra je kao sto je i bila. Imas hrpu debila, idalje konfuzan MM i svaka partija je lutrija. 

Ako ce ti to smetati onda nemoj ni pokusavati.

 

Radili su te neke rebalanse i bilo je dosta izmjena, ja to i ne pratim ali u principu osnovni gameplay je isti. 

 

Ja znam igrati mjesec pa ne igram jedno 3 ali kada igram tu sam da se zabavim pa bilo to kroz poraze samo se postavim tako i ja zadovoljan igrom. 

Ako u 5 partija imam jednu koja je bas zabavna i ostale 4 prosjecne meni je to prihvatljvo. 

14 godina
offline
World of Tanks

jesu radili što po pitanju gold municije?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...

 Igra je kao sto je i bila. Imas hrpu debila, idalje konfuzan MM i svaka partija je lutrija. 

Ako ce ti to smetati onda nemoj ni pokusavati.

 

Radili su te neke rebalanse i bilo je dosta izmjena, ja to i ne pratim ali u principu osnovni gameplay je isti. 

 

Ja znam igrati mjesec pa ne igram jedno 3 ali kada igram tu sam da se zabavim pa bilo to kroz poraze samo se postavim tako i ja zadovoljan igrom. 

Ako u 5 partija imam jednu koja je bas zabavna i ostale 4 prosjecne meni je to prihvatljvo. 

 OK, nisam ja ni prestao igrat jer me frustrirala igra, nego jer sam našao drugu zanimaciju. Mogo bi probat pogotovo jer sad ima svakih nagrada i bonusa za skupit.

Pretpostavljam da ću kao povratnik dobiti 7 dana premiuma i skorpion G 15 dana rent, ako se dobro sjećam tako nekako je prije bilo.

 

Izgleda da sam uletio u pravo vrijeme jer vidim na wot eu portalu da wg daje free tier 9 USA reward mediuma ako se login do kraja godine.

 

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/holiday-ops-2024-gift/

14 godina
offline
World of Tanks

Nakon dugo dugo vremena se vratim u wot samo da potvrdim koliko su uništili igru gold municijom.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

Ma nema bolje igre od WOT-a uvijek ću je igrati, a što se tiče golda svi ga imaju i to je ok.

Treba u igri uživati, a ne se opterećivati score-om.

Moj PC  
2 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: World of Tanks
hummer0 kaže...

Ma nema bolje igre od WOT-a 

 Ima, cak ne moras gledati daleko - War Thunder je bar duplo bolja igra u svakom pogledu.

15 godina
offline
Re: World of Tanks
hummer0 kaže...

Ma nema bolje igre od WOT-a uvijek ću je igrati, a što se tiče golda svi ga imaju i to je ok.

Treba u igri uživati, a ne se opterećivati score-om.

Točno ovo, laganini uživati i ne opreterečivat se scorom. Evo nisam rage quitao ni jednom za čudo otkako sam opet isntalirao. 

16 godina
offline
World of Tanks

Ima li netko problema sa latencijom veceras?

Radi igra ali na trenutke se pali ona crvena lampica, skace ping na preko 100 pa se odmah unormalizuje ali opet narusava gameplay. 

 

Svugdje drugo mi je ok konekcija pa da potvrdim da nije do mog ISP-a ??

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Pozdrav tenkisti.

Jako dugo nisam igrao wot (zadnja bitka prema wotlife-u mi je 11.01.2021.; skoro 3 god.)

 ono kaj mozes "dobit" TM ak se ulogiravas svaki dan i igras 3 misije, je festive atmosfer levevel 10 (tu dobijes hrpu gudiza i 4 chick crew members) i onda radis misije za Vinnie Jones-a i dobijes popuste za tir 2-10, kommandera Vinnija (BiA zero +3 skila) i dodatak +50% kredita na sve tenkove pa i PREMIUME, uz dodatak +50% EXP-a ILI +100% CREW EXP-a ILI +200% FREE EXP-a za SVE tenkove OSIM premiuma, uz jedno veliko ALI, MORA ti biti festive  atmosfere LEVEL jednak TIRU tenka koji koristis da bi dobijo bonuse

Kill Frenzy kaže...

jesu radili što po pitanju gold municije?

 da, jesu, sad ima "PUNO VISE TENKOVA KOJE MO'S PROBIT SAMO ZA GOLD"

TLDR, treba ti vise golda

 

AirLive kaže...
Izgleda da sam uletio u pravo vrijeme jer vidim na wot eu portalu da wg daje free tier 9 USA reward mediuma ako se login do kraja godine.

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/holiday-ops-2024-gift/

 da, dobis "free" peton-D-Tonk tir 9 ak se samo ulogiras, mislim da je to neko maknul iz "token aparata" jer je Obj 283 za token "sansu" izazval jaku "buru govanjaca" TM prosle godine, pa su ove godine jednostavno "dali" free tir 9 svima koji se ulogiraju ( da olaksaju svima kaj 3-markaju desetke )

 

ono kaj si "zakasnil " je advent kalendar jer su tu davali "komandera" za mukte kaj je BiA zero 2 skila + jos dva, znaci apsolutno najbolji "komander" kaj su ikada dijelili mukte

Santa Claus je bio Bia zero 2+1, i mozda je onaj neki ekskluzivni "Luiđi Bufon" il kak se vec kvragu zove koji se mogo dobit il osvojit je isto bil BiA zero 2 + "nekaj" kad su djelili "Prođeta" mukte u maratonu ze neko svjetsko prvenstvo

 

TLDR ja se duboko ispricavam kolege, uvazeni forumasi i lurkeri, bio sam na isprobavanju novog "CONSUBABLESA" TM za jos nedefiniranu naciju-granu u WoT-u, koja se sastoji od ubacivanja "štamprla" rakije u kriglu PIVE

ja ju osobno zovem "potapljanje brodova -( NE NI SLUČAJNO povezivati sa WoWs-om, nema veze NIKAKVE) al ju Ameri zovu "Depth Charges"

i da, ZNAM da je bedasto ubacivat pojam iz brodova u tenkove, al ak se ikad napravi BALKANSKA grana u WoT-u, to ce biti "KOMZUMABL" ili samo "R.A.K.I.J.J.A."... na engleskom ce bit "Šlivovic" TM

kad smo vec kod toga, davno prije sam nasel kak je Yuga probala stavit Turret od Hellcata na T-54 Šasiju....

 

BTW upravo miješam češku i slovensku "P.I.V.U." sa našim "radlerom" TM

i da, u PRAVU ste, vaš ED0 je supertester za nove konzumablese koji se mozda nikad ni ne pojave u WoT-u.....

još samo malo "Becherovke" TM dodam u to i biće +13.69 % to ALL crew SKI!!Z

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Jako dugo nisam igrao wot (zadnja bitka prema wotlife-u mi je 11.01.2021.; skoro 3 god.) i dobio sam neku volju za igranjem. WOT launcher mi izbacuje error kad pokušam update tako da pretpostavljam da bi morao sve ispočetka instalirat.

 

SPG je dobio neki shell rebalance (?) i nešto su radili crew skillove neki veći rebalans. Jel to sve u ove zadnje 3 god?

Koliko sam skužio wafflea se opet viđa na bojištu (??) i navodno je napravljena velika migracija Rusa na EU servere? Inače vidio sam da je jedno mjesec-dva ili više od kad je počeo rat u Ukrajini na nekom sajtu da je graf server populacije bio na 0, jel nisu radili serveri ili...?

 neznam kak je sa instalacijom ak krenes igrat nakon par godina... kaj nema neka opcija "scan and repair" ?

nekaj takvog? inace bi trebal sam sve skinut i zakrpat, osim ak nisu i to shebali... znam da je NEKAD bilo na nekom sajtu da si mogo skinut igru kompletnu sa svim do predzadnjeg patcha i otpakirat i to je super radilo kad je nnekom trebal reinstall

 

kaj se tice rusa i ukrajinaca, ponudjen im je prelazak na  EU i za njih su napravili EU3 i EU4, a na 1 i 2 mogu samo u plutonku sa nekim od nas

WG je zbog rata napustil rusiju i za bivsi SSSR "dal" igru "Lesta Studio"-u, oni su kao nekaj "odrzavali" i WoWp, i sad su nositelji "Bivseg WoT-a" za bivsi SSSR (evo bas DezDames pise kak prodaju zlatni Waffel Trager ) a sam WG je raskrstio sa tim "TRZISTIMA" i postao "Europska" i "Zapadna" KOMPANIJA ™©®

 

cak je i "DRUG" "WG" SerB licno i personalno (swergej bukatovski, onaj kaj sa raspom raspa IS-7 da ga balansira) je dobil otkaz kad je krenul nekaj javno za rusiju srat, ima tome dosta, izletio ko stara pa$teta iz skladista )

 

a kaj se tice OP premiuma izaslih od tada, nema ih puno, samo burasque, skoda T56, BZ i mozda jos koji kaj sam zaboravil

 

battle pas jos uvijek nudi iste stare tenkove sa hrpom novih

popust na opremu i konzumablse TM je 50% SAMO dva puta godisnje, inace je 25%

 

Top Of the Tree su isto shebali jer vise nema x5 za drugi WIN dnevno

 

evo sad doslovno poklanjaju za TWIČ drops tokene T26E (nekaj) Eagle  7 tir 7 premium mini-me per$hin

 

i kak bi rekli kolege forumasi: prEEEEEmium ammo, rEEEEE, totalno OP.... bla bla-bla-trla baba-lan

to je sad jednostavno "MUNICIJA broj 2 "

 

mozes sakupit hrpu gudiza mukte samo za ulogiravanje kroz godinu, tu su i twic dropovi, maratoni ko i obicno, eventi

i lijepa cifra BiA zero clanova posade se moze svake godine skupit za djabe

 

sve ono kaj omogucava lakse startanje novih grana i nacija, uz hrpu bustera i mukte premium dana

ono kaj je nekad bilo gotovo nezamislivo sad se dijeli

 

iz bond shopa je najboljja vrijednost wz-111 alpine tiger (11 soma golda) jer se do predzadnjeg trejd-ina dal zamjenit za EVIL 90 ili HAWK 30 (300 golda)- Senlac, kineski buldog i M41 90 black dog su za bonde dostupni, T92 se ne isplati 

ili CS-52 LIS i Lansen C za 1200 golda (super per$in za 900)

 

tebi ce bit i hrpa noviteta u BOND ship-shopu (za zadnji tank trade-in su maknuli wz-111 alpine tiger osim kaj su dali da se svi kinezi trejd-inaju za neki tir 9)

za mene kaj sam polu-neaktivan kroz godinu, moze se uzet 1-2 premiuma T8 za bonde bez regrutiranja "prijatelja" TM

BTW na link za regrutaciju ostavljen tu na forumu iz zajebancije, jedan kolega se vratil igri i kroz mjesec dana mi je nagrajndal novu osmicu (regruteri sad imaju smanjen izbor tenkova)

 

broj forumskih doktora se smanjio sa 5 na 2-3

dedaa je ostal jos samo tihi sapat na usnama nas starih, makar u nama jos gori bitaka plam, makar slusamo ploce i svir  strimamo rok...

 

nego kad smo kod roka....

https://www.index.hr/magazin/clanak/the-rock-se-za-bozic-maskirao-u-samog-sebe-i-odusevio-fanove-ikonicno/2524250.aspx?index_ref=clanak_procitaj_jos_d

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
9 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...

Ima li netko problema sa latencijom veceras?

Radi igra ali na trenutke se pali ona crvena lampica, skace ping na preko 100 pa se odmah unormalizuje ali opet narusava gameplay. 

 

Svugdje drugo mi je ok konekcija pa da potvrdim da nije do mog ISP-a ??

 Meni zadnja 2 dana je primjetan lag, ali ja igram na 4g hotspotu sa smartphona tako da sam ja mislio da je do promjene vremena.

 

ED63 

Izbrisao sam sve i skinuo ponovo, ali sam ostavio onu preferences datoteku tako da sam se pozitivno iznenadio da sa istim postavkama vrtim negdje oko 80fps, a prije mi je bilo oko 60 ja mislim.

Što se tiče logina nakon dugo vremena isto dobra stvar je da više ne uvale odmah 14 dana premiuma i skorpion G rental, već se dobije poseban skup misija (back in action) sa 14 dana premiuma, ali ne u startu nego kad odigraš koju partiju što je bolje jer ono prije sam login triggera premium dane i rental skorpiona. Također dobiješ velike popuste na francusku non autoloader liniju i onu USA HT liniju sa onim M-Y-nešto tenkovima i po želji odabir popusta na random tenk po izboru za svaki tier slično kao za holiday ops svake godine.

Dobre su mi i ove "xvm" promjene što su ubacili za team HP i slično, ne znam dali ove promjene sa arty municijom i sličnom cijenom znače da planiraju i kompletan shell rebalance na sličan način napraviti sa sličnom cijenom, a manji pen, veći dmg i obrnuto za "gold" municiju. (Sjećam se tamo negdje '18 ili '19 kad su na onom njihovom WG festu najavili taj shell rebalance uz vrištanje publike u onoj sali...)

Malo sam još rusty, ali se navikavam, čini mi se dosad da ima nešto manje arty u prosjeku i da sam češće u 1tier bitkama nego obično. Redovito me sjebe što skoro svaki put kad naletim na neki novi tenk na teži način saznam da je autoloader, imam osjećaj da su 80% novih tenkova uvedenih od '21 autoloaderi.

Zanimljivo mi je to za WG i prelazak na "zapad", jel to znači da sad više slušaju EU od RU communitya?

I zašto EU4 ima jako malo populacije?

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.12.2023 16:56 (AirLive).
14 godina
offline
Re: World of Tanks

kad smo vec kod toga, davno prije sam nasel kak je Yuga probala stavit Turret od Hellcata na T-54 Šasiju....

 

nije to, nego su u "šermanke" AKA M36 Jacksone stavljene sovjetski dizel strojevi, sredinom 80-ih...

 

i ove koje trunu na zemljištu bivšeg "Jedinstva" na Jankomiru su takvo modificirane, korištene sve do kraja rata u kolovozu 1995.

 

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.12.2023 19:51 (Stric_Jura).
9 godina
offline
World of Tanks

Imam problem danas sa vezom na server, par puta mi valjda tenk ubaci u partiju, a mene disconecta sa servera i neda mi login dok se partija ne završi. Tj. par partija disconnect pa onda 2 uspio i onda opet par disconnect i ne pokušavam dalje da me sustav ne bana jer imam 5-6 partija afk...

 

Namjestio za firewall one inbound/outbound TCP i UDP portove, pa namjestio static IP, stavio DNS na 8.8.8.8 i 8.8.4.4... i ništa ne pomaže.

 

Našao sam par stranica unazad da je neko na temi napisao da treba staviti IP sa private na public...? To je bilo valjda za ove sa a1 homebox korisnike, a ja se spajam na mobile hotspot; jel bi ja to onda trebao moć namjestit negdje na smartphoneu?

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.1.2024 8:25 (AirLive).
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: World of Tanks

ne možeš to ti namjestit, moraš zvati službu da ti ugase CGNAT na toj liniji...

12 godina
offline
World of Tanks

pooz 

imam 10 000 obveznica, koji tenk najviše zarađuje šta da uzmem

unaprijed hvala

valter
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
Shaka111 kaže...

ne možeš to ti namjestit, moraš zvati službu da ti ugase CGNAT na toj liniji...

 Uf, gledao sam sad malo taj cgnat i čemu služi i kako funkcionira; znači oni mi time daju moju ipv4 adresu? Koliko su susretljivi sa tim pošto sam ja ipak "škrti bonaš sa najjeftinijom opcijom" jedino sam sad na praznicima uključio tjedni flat. Ovi sa homebox su ipak neki vid alternative pravoj fiksnoj liniji pa pretpostavljam da njih malo drugačije gledaju.

 

I ne razumijem zašto odjednom ovako kad mi je tjedan dana normalno radilo sve...

12 godina
offline
Re: World of Tanks
zvonećan kaže...

pooz 

imam 10 000 obveznica, koji tenk najviše zarađuje šta da uzmem

unaprijed hvala

 

Skupljaj obveznice i čekaj one Trade-in evente, ja sam kupio IS6 za obveznice i trejdao ga za Skorpiona uz nadoplatu od 4500 golda

12 godina
offline
World of Tanks

patriot, AMX M4 49 LIBERTE i mozda loraine ili t103 od t8 tenkova. t6/t7 tenkovi manje zarađuju, a t9 i t10 ne zarađuju extra novce. Za ovaj trade in neznam, to zahtjeva i da uzmes nesto golda, a meni im se nedaje baš novaca osobno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Bonus kod SNATCH

Moj PC  
3 0 hvala 3
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice