Tera Online Cro ekipa

poruka: 383
|
čitano: 66.878
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Pozdrav ekipica, vidim da dugo nitko nije postao ovdje. Što ste svi prestali igrati? :D Evo, ja sam stavio skidati igru pa ću sutra ili preksutra zaigrati :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
Baldurion kaže...

Pozdrav ekipica, vidim da dugo nitko nije postao ovdje. Što ste svi prestali igrati? :D Evo, ja sam stavio skidati igru pa ću sutra ili preksutra zaigrati :) 

 

Gameforge (EU publisher) je zasrao zesce prije 4-5 mjeseci tako da se Tera EU raspala i vecina nas koji su igrali na Fraya-i smo otisli na NA verziju...

 

Ja osobno nemam vremena igrat previse, ali evo ti pro tip... kloni se balkanskih guildova... previse drame (ljudi od 30-40god ponasaju se kao djeca).

 

Ako bas hoces igrat skini Tera NA verziju... ping je oko 120 ali ti neces osjetit ako nisi hardcore PvP igrac.

12 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa

Evo ljudi ako netko hoče.

NA

Valey of titans.

Danijelita

 

Hajrov anus smrdi
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

svi spominju tera EU i NA ... koju dobijem preko Steama? ili ću to tek kasnije birati, kod instalacije? Trenutno se downloada

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa

Preko steama se dobiva Enmase Tera ako se ne varam.

Znači NA.

Hajrov anus smrdi
16 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Je li igra čemu u pvp-u? Dosadilo mi gubit vrijeme na MMO-e koji nisu ni do koljena DAOCU koji je evo

već 15 godina na tržištu i još niko nije napravio bolji pvp

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

skinuo igru, planiram rekreativno koliko stignem tu i tamo zaigrati. jucersamo malo cackao oko likova klasa i tako to, pa ako netko ima neki savjet s cim i gdje krenuti zahvaljujem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

Pozdrav svim koji igraju ovaj MMO, zanima me da li tko od vas igra na NA serveru Tempest Reach? Naime krenuo sam igrati prije dva dana sa priestom, trenutno sam lvl 60 pa tražim ljude sa našeg govornog područja

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa

Tempest Reach  

Pruler lv65 igram uglavnom popodne

Što čovjek više povećava svoje znanje to više povećava i svoju patnju.
14 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

Igra li itko još ovo čudo od igre? Ja se vratio nakon godinu dana i dalje malo ljudi ima (Fraya server, lfg skoro prazan), čak sam susreo par naših ljudi koji još igraju... 

 

Za 3 tjedna dolazi server merge...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
MacTheBig kaže...

Igra li itko još ovo čudo od igre? Ja se vratio nakon godinu dana i dalje malo ljudi ima (Fraya server, lfg skoro prazan), čak sam susreo par naših ljudi koji još igraju... 

 

Za 3 tjedna dolazi server merge...

 NA/EU? 

NA serveri su večinom propali. Ima ljudi ali svake prijestupne neko nekaj napiše u global. Dok nekad nisi stigel prečitat rečenicu od cca 6 reči kolko su spamali.

Kakav to server merge?

Fading memories of distant future
14 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

Na EU mislim, kako to da je NA zamrla, pa svi govore da jedino NA nešto valja...

 

Gameforge sprema event od 9. do 30.8. izleveluješ lika i dobiješ full opremu (weapon +12, ostalo +9) i nakon toga je server merge.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa

A ljudima je dojadilo par godina igrat i grindat svaki put isto. 

Dunđeni za gear su famozni par put dok ih odigraš i dok ne nakupiš gear. 

Posle toga ide samo grind alkahesta kaj se ljudima baš i neda ako su imali barem 5 geara. 

Ne zaboravimo reči grind za VM prvo dijelove pa tek onda MWA. 

Previše monotonosti je u igri pa ljudi prelaze na nekaj drugo. 

Fading memories of distant future
7 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
MacTheBig kaže...

Igra li itko još ovo čudo od igre? Ja se vratio nakon godinu dana i dalje malo ljudi ima (Fraya server, lfg skoro prazan), čak sam susreo par naših ljudi koji još igraju... 

 

Za 3 tjedna dolazi server merge...

Ja ajmo reći igram jer nisam baš aktivan i nisam naišao na nikog "našeg" s kim bi igrao, a poznanik koji je počeo igrat igra na njemačkom serveru ne želi se prebacit na Freyu. Imam lvl 30 sorcerer-a.

 

14 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

30 man raid u kteri izasao - https://www.twitch.tv/joongbok taj lik streama.

 

Kroz par mjeseci bi trebao i kod NA i EU doći... raid ima 4 faze, oni su do sad očistili samo prvu. Kreatori instance su rekli da očekuju bar prvi mjesec dana da nitko ne "cleara".

 

EDIT: Nvm, trebalo im je 3 dana da očiste raid. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2016 23:29 (MacTheBig).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

EU serveri spojeni, trenutno su 4 servera: Killian (Killian + Icaruna = pvp), Mystel (Fraya + Arcadia + Zenobia + Veritas = pve), Yurian (njemački pve) i Seren (francuski pve).

 

Što se tiče populacije defitivno pozitiva, ponovo kao što je bilo prije 3 godine. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa

Čini mi se da je i NA mergan

Hajro fag. Confirmed.
11 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Dali igra itko ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Igra se

Što čovjek više povećava svoje znanje to više povećava i svoju patnju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
jozo65 kaže...

Igra se

 Ja nisam 2 -3 godine usao in game. Vise se nebi niti snasao, pa de mi reci iz prve ruke, kakvo je stanje sa igracima i opcenito sa serverima ? 

Finger Up :)
12 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
razermario kaže...
jozo65 kaže...

Igra se

 Ja nisam 2 -3 godine usao in game. Vise se nebi niti snasao, pa de mi reci iz prve ruke, kakvo je stanje sa igracima i opcenito sa serverima ? 

 Jedan PVE i jedan PVP server a što se tiče igrača igram solo.

Što čovjek više povećava svoje znanje to više povećava i svoju patnju.
11 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
jozo65 kaže...
razermario kaže...
jozo65 kaže...

Igra se

 Ja nisam 2 -3 godine usao in game. Vise se nebi niti snasao, pa de mi reci iz prve ruke, kakvo je stanje sa igracima i opcenito sa serverima ? 

 Jedan PVE i jedan PVP server a što se tiče igrača igram solo.

 Di imas vise playera ? Na pvp ili pve serveru ? 

Finger Up :)
12 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
razermario kaže...
jozo65 kaže...
razermario kaže...
jozo65 kaže...

Igra se

 Ja nisam 2 -3 godine usao in game. Vise se nebi niti snasao, pa de mi reci iz prve ruke, kakvo je stanje sa igracima i opcenito sa serverima ? 

 Jedan PVE i jedan PVP server a što se tiče igrača igram solo.

 Di imas vise playera ? Na pvp ili pve serveru ? 

 Igram samo na PVE

Što čovjek više povećava svoje znanje to više povećava i svoju patnju.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice