Tera Online Cro ekipa

poruka: 383
|
čitano: 66.839
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

 

From my understanding in PvP servers the only difference is that a player can toggle "Outlaw Mode" whoever toggles Outlaw Mode can attack any player above Lv11 even if they don't have Outlaw Mode enabled.

Although it's automatically set as disabled so you don't accidentally hit random people while questing. If you want to kill someone you toggle Outlaw Mode and kill them. You can't attack party members or guild members even if you're in outlaw mode

 

PvE servers have or will in the future have: Duals, Deathmatches (idk), GvG (Not yet), Battlegrounds (Not yet).

PvP servers have or will in the future have: Duals, Deathmatches (idk), GvG, Battlegrounds (Not yet), Outlaw PvP System.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 14:35 (alscaul).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
alscaul kaže...

 

From my understanding in PvP servers the only difference is that a player can toggle "Outlaw Mode" whoever toggles Outlaw Mode can attack any player above Lv11 even if they don't have Outlaw Mode enabled.

Although it's automatically set as disabled so you don't accidentally hit random people while questing. If you want to kill someone you toggle Outlaw Mode and kill them. You can't attack party members or guild members even if you're in outlaw mode

 

PvE servers have or will in the future have: Duals, Deathmatches (idk), GvG (Not yet), Battlegrounds (Not yet).

PvP servers have or will in the future have: Duals, Deathmatches (idk), GvG, Battlegrounds (Not yet), Outlaw PvP System.

 

 

 

lol pa di si to kopirao jer TERA NA i EU su odlucili u 3,4 mjecesu prosle godine da dodaju to u PvE servere samo sto su to morali dobro doraditi pa je to trajalo dugo.
Kopiras post star  10 mjeseci . Ima jedna tema na NA forumu gdje pise (da ce to obje biti dodano).
I ove godine treba doci jos SvS (server vs Server) .


Stvarno mi je dosta dokazivanja da GvG postoji u PVE serverima .


http://www.lootjunkie.com/2012/06/13/tera-brings-gvg-to-pve-realms/

EDIT :  evo cak te vjesti i na sluzbenoj stranici  TERE EU .

http://tera-europe.com/home/news/article/next-week-nexus-temple-of-temerity-guild-vs-guild-on-pve-servers-and-much-more.html

BEZ ZRTVE NEMA PROMJENE !!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 15:29 (toni42).
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

može li se warrior igrati kao tank i que-ati kao tank u LF dungeon sistemu?

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
alscaul kaže...

može li se warrior igrati kao tank i que-ati kao tank u LF dungeon sistemu?

koliko sam ja citao moze se

www.mmo-balkan.com
15 godina
offline
Tera Online Cro ekipa
Ja sam se navuka jedva cekam pet da dodem doma bi ce all night long, hahah
FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Gilda Balkan je napravljena i slobodno se aplicirajte ili me pm dok sam online.

Stranica dolazi sutra. TS ćemo nadograđivati po potrebi i broju korisnika.

 

Bilo bi dobro da neko s grafičkim umjećem napravi ikonu za gild :D

imam muda
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 20:55 (Miki Liki).
Moj PC  
2 0 hvala 2
11 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online Cro ekipa

zadnja uplodana slika na xfireu, to je jos kada nisam bio lvl 60. Kada igra prede f2p nastavljam sa prikupljanjem najace opreme onda cu valjda napraviti archera ili priesta. 

 

ps: na slici sam slayer

mmo-balkan.com mmo-balkan.com
www.mmo-balkan.com
16 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

Zasto je memi lik startao na 20 lvu?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
WItcher kaže...

Zasto je memi lik startao na 20 lvu?

jer je start igre toliko brutalno dosadan s jednim skillom da bi pol likova odmah izbrisalo igru

15 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

to ti je "tutorial" koji kad prvi put pokreces igru igras, a kasnije kad zavrsis imas opciju opet igrat ili kreces normalno....

taj tut traje kratko a kroz njega se upoznas sa nekim osnovama jel... 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

Evo i ja skidam igru, maloprije poceo a treba joj 8 sati da se skine {#}

 

Ugl, ja pojma nemam gdje biram to EN verziju, gdje biram server i te stvari, pa ako neko moze da mi pojasni sta da radim kad se igra instalira, bio bih zahvalan {#} I nadam se da cu vam se pridruziti u tom gildu ako mi se svidi igra i ako bude mjesta {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Evo za one koji igraju na NA serverima kod za mount Electrum Vind (moguće ga je koristiti od lvl 1)

 

Tko prvi njegova djevojka :D

Kod: YYTGPJ3PJRMHR4AK4AHJTF4TY

Ne radi na EU serverima

imam muda
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2013 15:39 (Miki Liki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
harell kaže...

Evo i ja skidam igru, maloprije poceo a treba joj 8 sati da se skine {#}

 

Ugl, ja pojma nemam gdje biram to EN verziju, gdje biram server i te stvari, pa ako neko moze da mi pojasni sta da radim kad se igra instalira, bio bih zahvalan {#} I nadam se da cu vam se pridruziti u tom gildu ako mi se svidi igra i ako bude mjesta {#}

guglaj tera europe, otidi na sajt regaj se i skini launcher. Govori se da pocinje f2p za otprilike 13 dana, ali imas trial 7 dana sada pa njega iskoristi. Kad si pokrenuo launcher logiraj se i skini igru, igra je koliko se sjecam 25 gb. nakon toga je pokrenes izaberes server, napravis chara,prijedes kratki tutorial i igras :) 

www.mmo-balkan.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
DeathBringer12 kaže...
harell kaže...

Evo i ja skidam igru, maloprije poceo a treba joj 8 sati da se skine {#}

 

Ugl, ja pojma nemam gdje biram to EN verziju, gdje biram server i te stvari, pa ako neko moze da mi pojasni sta da radim kad se igra instalira, bio bih zahvalan {#} I nadam se da cu vam se pridruziti u tom gildu ako mi se svidi igra i ako bude mjesta {#}

guglaj tera europe, otidi na sajt regaj se i skini launcher. Govori se da pocinje f2p za otprilike 13 dana, ali imas trial 7 dana sada pa njega iskoristi. Kad si pokrenuo launcher logiraj se i skini igru, igra je koliko se sjecam 25 gb. nakon toga je pokrenes izaberes server, napravis chara,prijedes kratki tutorial i igras :) 

 

E hvala ti puno :) A ja sam vec poceo skidat sa ove str http://tera.enmasse.com/download-landing a acc sam napravio ovdje https://account.enmasse.com/, znaci moram opet sve iz pocetka {#}

11 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Trial je prije trajao 7 dana a sad je UNLIMITED a  mi smo na serveru (EN) - Fraya PvE
EN znaci da je  taj server za English speaking players . 

BEZ ZRTVE NEMA PROMJENE !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

Pa jel ima veze ako nisam skinuo sa tera eu stranice nego sa ove "obicne"?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa

Ima jer si ti skinuo s NA (North American) stoga nećeš imati pristup EU serverima.

 

Napravi acc na Tera EU i onda skini klijent i rokaj

imam muda
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
Miki Liki kaže...

Ima jer si ti skinuo s NA (North American) stoga nećeš imati pristup EU serverima.

 

Napravi acc na Tera EU i onda skini klijent i rokaj

 

:( 

 

Znaci ne mogu samo napravit eu acc a igrat s ovim klijentom :( a dosao mi do 23 posto download :(

 

Nista idem pravit novi na EU, hvala puno na pomoci :D

 

Edit: evo napravio sam acc na ovoj str http://tera-europe.com/en/home.html, verifikovao i sve to, i sad znaci samo kliknem na ovo plavo dugme i download game?

 

Izvinite na preglupim pitanjima samo necu da se zeznem jer treba cekat 10 sati da se skine i tek onda da skontam da sam pogrijesio negdje {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2013 16:44 (harell).
11 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online Cro ekipa

Da, odes na tera-europe.com, skines launcher, pokrenes ga i skida se, inace ja imam 10 mb brzinu, a nekada skida 100kb, a nekada 1.3 mb, znaci brzina varira, ako si skinuo odredeni postotak igre nemoj se bojati ugasiti launcher, jer kad ga iduci put upalis nastavit ce skidati tako da nista neces izgubiti.

www.mmo-balkan.com
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Kada pokreneš launcher odi na settings i ugasi P2P i onda će ti se skidati bez pada brzine.

P2P ti znači da se launcher ponaša kao torrent klijent pa ostali vuku od tebe i zato ti pada brzina.

 

Stoga ugasi i uživaj

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
harell kaže...
Miki Liki kaže...

Ima jer si ti skinuo s NA (North American) stoga nećeš imati pristup EU serverima.

 

Napravi acc na Tera EU i onda skini klijent i rokaj

 

:( 

 

Znaci ne mogu samo napravit eu acc a igrat s ovim klijentom :( a dosao mi do 23 posto download :(

 

Nista idem pravit novi na EU, hvala puno na pomoci :D

 

Edit: evo napravio sam acc na ovoj str http://tera-europe.com/en/home.html, verifikovao i sve to, i sad znaci samo kliknem na ovo plavo dugme i download game?

 

Izvinite na preglupim pitanjima samo necu da se zeznem jer treba cekat 10 sati da se skine i tek onda da skontam da sam pogrijesio negdje {#}

Da

BEZ ZRTVE NEMA PROMJENE !!!
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Dodan info o našoj gildi, stranici i TS 3. Sve na početku ovog posta

 

Pridružite nam se :D

imam muda
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2013 18:18 (Miki Liki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
Ako netko ima lvl 60 chara pmajte me na forumu da napravimo pt za bossove
www.mmo-balkan.com
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
Miki Liki kaže...

Dodan info o našoj gildi, stranici i TS 3. Sve na početku ovog posta

 

Pridružite nam se :D

Da pridružite se pa da se skupimo za guild questove i razvaljujemo skupa bossove.

13 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

Ev i ja sam instalirao, al odma mi je char lvl 20 i krenuo sam na onaj quest nesto kad moras naci nekog i ubit onog demona velikog. E sad demon je ubio mene, ozivio sam opet blizu njega ali sad mi nema onog lika kojeg sam trebao spasiti/pomoci mu da ubije demona {#}

 

Jel ja moram obavit ovaj quest il mogu ici radit sta hocu?

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online Cro ekipa

To ti je samo tutorial, mislim da njega nemozes preskociti.

www.mmo-balkan.com
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Može se preskočiti samo treba odabrati skip tutorial pri kreiranju novog lika

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Tera Online Cro ekipa

Kakva su iskustva po pitanju igrivosti Tera? Čini mi se zanimljivo, a nekad sam obožavao RPG igre poput Gothica 2/3, Obliviona.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

je li se samo meni desava ovo ili...tera EU mi fali jos 5% da se skine, ja izadjem van, dodjem, na racunaru pise downloading, 2% finished, opet skida ispocetka..wtf ?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

ja sam udria reg na balkan i čekam odobrenje :)

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice