Tera Online Cro ekipa

poruka: 383
|
čitano: 66.880
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

xcution  je moj prijedlog iako mi se bas nesvida .

Meni se neda cekati do prelaska na f2p mode, previse ce laggati a i prevelika guzva ce biti na serverima .
zato nezz .... 

BEZ ZRTVE NEMA PROMJENE !!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2013 21:46 (toni42).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
Kad sam ja igrao, a to je bilo odmah na pocetku onda je bio ugasen nexus, i pvp je bio jadan jer svi su zeljeli ubijati bossove za bolju opremu i 90% ljudi nije bili lvl 60. jos je server poceo lagati tako da je puno ljudi ukljucujuci mene odustalo. sto se tice igranja skupa uvijek imas ljudi koji igraju puno ili malo vremena, ljudi koji igraju malo vremena uvijk dodu do max lvla malo kasnije, a ljudi koji igraju puno vremena uvijk se mogu naci s drugima i zaigrati skupa. Kad imas par partya cijli dan u guildu onda ti je lako igrate skupa, brze lvlate i to, ali igrati odvojeno je glupo. Ja sam igrao odvojeno jer nije nitjo bio ni oriblizno moj lvl i svaki dan spamas ima li party za ovaj ili onaj quest, a za odradit story quest je jako bitno jer 1 quest zahtjeva drugi, zato ustedite zivce i vrijeme i pocnimo skupa igrati.
www.mmo-balkan.com
11 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
DeathBringer12 kaže...
Kad sam ja igrao, a to je bilo odmah na pocetku onda je bio ugasen nexus, i pvp je bio jadan jer svi su zeljeli ubijati bossove za bolju opremu i 90% ljudi nije bili lvl 60. jos je server poceo lagati tako da je puno ljudi ukljucujuci mene odustalo. sto se tice igranja skupa uvijek imas ljudi koji igraju puno ili malo vremena, ljudi koji igraju malo vremena uvijk dodu do max lvla malo kasnije, a ljudi koji igraju puno vremena uvijk se mogu naci s drugima i zaigrati skupa. Kad imas par partya cijli dan u guildu onda ti je lako igrate skupa, brze lvlate i to, ali igrati odvojeno je glupo. Ja sam igrao odvojeno jer nije nitjo bio ni oriblizno moj lvl i svaki dan spamas ima li party za ovaj ili onaj quest, a za odradit story quest je jako bitno jer 1 quest zahtjeva drugi, zato ustedite zivce i vrijeme i pocnimo skupa igrati.

Al veci lvl ti uvjek moze pomoc i ustedit pola muke .

BEZ ZRTVE NEMA PROMJENE !!!
15 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

upravo je to problme, neki rade, studiraju i šta ja znam, za skupit pravu ekipu nije lako!!

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Bolje je da sad igra onaj tko poslije nece moci , pa kad nastavi da nemora ispocetka .

Meni je plan doci do sto veceg lvla pa kad nekomu treba pomoc pomognem mu .

Ekipa nemora samo biti sa balkana sve to zavisi koliko ce nas biti ako na bude malo onda bi trebalo napuniti guild sa strancima  .

BEZ ZRTVE NEMA PROMJENE !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
Ma nije problem guild ili nesto trece problem je server. Zaboravio sam na kojem serveru imam chara, ali tamo sam master guilda sa 20 ljudi i izvan njega je par slovenaca i ljudi iz zagreba, ali sto ce mi to kad svak igra posebno. Za mene je guild igranje skupa. Ako budete igrali na serveru koji nije novi vidit cete kako je tesko naci 1 ili vise ljudi za quest, pogotovo kad si lvl 60 i hoces ubijati bossove, a nemozes jer nemas dovoljan item lvl pa moras ubijati slabije bossove da bi dobio visi item lvl, a opet to je sve "ako" jer prvo trebas naci party, a svaki party ti gleda item lvl jer bez visokog item lvla nece te nitko primiti u party, a kad si s guildom to je gotova prica jer uvijk imas nekoga s kim ces otici u party. Zaboravio sam reci da svaki pt koji nades ljudi traze za odredeni quest, odradis 1 quest i to je to mozes odmah izaci iz partya, svi ce otici jer svatko ima razlicite questove, onda opet trazit pt, vec sam prosao to zato i ne zelim opet to radiri zato predlazem da zaigramo na novom serveru.
www.mmo-balkan.com
14 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

meni je problem sada sto na f2p accu nemogu nista :D

 

sta mi vrijede vasi nickovi kada vas nemogu ni wispat, ni dodat u frend listu ni nista :D

 

jedino ako naletim na nekoga u igri :P

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

a jbga tako je većini, strpi se još 10 dana :)

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Pa imamo TS {#}

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online Cro ekipa

Lol evo nasao na kojem sam serveru, Velik, malo trazim vijesti i vidim da je bio merge i da se sada zove fraya lol neznam koliko ih je u mome guilde aktivno sad, ali vjerujem da ce neki doci nazad kad vide da je igra f2p, guild se zove BRUTE FORCE, imamo koliko se sjecam 20 ljudi i guild je balkanski,vjerujem da sada imamo samo 2 ili 3 lvl 60, vise vidim kad dobijem net nazad to bi trebalo biti uskoro,inace ovo je bio jedini balkanski guild na velik serveru, ako se odlucite igrati na novom serveru ili fraya javite :)

www.mmo-balkan.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 1:35 (DeathBringer12).
11 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
DeathBringer12 kaže...

Lol evo nasao na kojem sam serveru, Velik, mako trazim vijesti i vidim da je bio merge i da se sada zove fraya lol neznam koliko ih je u mome guilde aktivno sad, ali vjerujem da ce neki doci nazad kad vide da je igra f2p, guild se zove BRUTE FORCE vjerujem da sada imamo samo 2 ili 3 lvl 60, vise vidim kad dobijem net nazad to bi trebalo biti uskoro, ako se odlucite igrati na novom serveru ili fraya javite :)

E onda super ,sto vise balkanaca to je bolje.
Tako da mozes slobodno nastavit igrat na Fraya serveru a i svi smo ostali na tome  tako da nema brige. 

BEZ ZRTVE NEMA PROMJENE !!!
15 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

IGN:  Abomb

clas:  Mystic

Server: EU Fraya

Lvl: 21

 

 

 

Budem navratio popodne na TS..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

igranje skupa nece biti nikakav problem, naravno ako guild ima 10 clanova biti ce malo problematicno,ali ako bude prvi Balkan guild na serveru, okupit ce se brzo ljudi, i ubrzo cemo imati velik raspon lvl-a i igrati ce se u bilo koje doba dana, do tada se mozete strpiti, ja tek skidam evropsku verziju, i imam ispit ovih dana pa ce ici sporije sve {#}

 

medjutim vremenom nece biti nikakvih problema, igra je popularna, a i sto se tice servera, nece sigurno lagati vjecno, sredit ce se i to 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

cini mi se kao jedini mmo nakon dugog vremena s dobri world pvpom, uf kad se sjetim wow vanile i tbca {#}

Skinut ce se za par sati pa idem sprobati malo na pvp serveru... prije 3 godine sam odlucio da necu više vrijeme bacati na mmoe ali ovaj combat sistem, bossevi i sistem pvpa mi se sviđa

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

čitam da se danas otvara novi pvp server, pa ako je netko interesirani, neka mi se pridruži

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

nisam nikako igrao pvp na teri ali posto dolazi novi server moram probati...

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
alscaul kaže...

čitam da se danas otvara novi pvp server, pa ako je netko interesirani, neka mi se pridruži

Zasto igras na PvP serveru ??
Na PvP serveru nemozes bas solo sve odradit jer te svatko moze napasti, cujem da neki govore da moras imati zivce za to.
Na PvE serverima te nitko nemoze napasti al zato te moze izazvati na duel .

Mislim meni je svejedno samo govorim. 

BEZ ZRTVE NEMA PROMJENE !!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 13:25 (toni42).
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

pa to je čar igre i pogotovo sad kad bude novi server

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

da nije novi server ja sigurno nebi igrao na pvp,ali posto je novi ipak je lakse,a i zanimljivije

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

Nas par sa LotRO-a ćemo polako probat na Killian serveru. Za sad isprobavamo tjedni trial pa kad bude besplatno planiramo organizirati neki guild, prvenstveno za sebe, al i ostali su pozvani (samo balkanci za sada). Za sprdanje koristimo Mumble jer nam je ipak daleko bolji i od Venta i TS-a.

Server nam nije fiksan i čekamo da razmotrimo di ćemo se nastanit kad vidimo kak bude krenulo kad igra krene u F2P.

Dodatne informacije biti će izvješene ovdje ako se vlasnik originalnog posta slaže il ćemo napraviti vlastitu temu.

 

Uživajte u igri i LP

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tera Online Cro ekipa

zar nebi bilo bolje da probate na ishara serveru,ipak je sigurno bolje igrati na novom serveru di vas nece pwnati higher lvl-i?

15 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

vi koji igrate kakvi su dojmovi na EU serverima? ja sam dobio savjet da skinem NA verziju što sam i napravio jer je navodno bolja od EU ali sada vidim vas dosta igra na EU pa me zanima kakva je situacija,isplati li mi se sve ponovno skidati :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tera Online Cro ekipa

pa zasad odlicni,enmasse je sigurno bolji od frogstera ali ako ces gledati igrivost onda ti je bolje igrati eu. 80 ping ili 200 ping je ipak velika razlika

14 godina
neaktivan
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
thebones kaže...

da nije novi server ja sigurno nebi igrao na pvp,ali posto je novi ipak je lakse,a i zanimljivije

Zašto bi bilo lakše, pa svaki lik koji je veći lvl od tebe može te napasti i omesti u sred questa?

 

Jučer je bio takav užasan server side lag u igri da je bilo skoro ne igrivo, navalila trial ekipa.

Trebali bi otvoriti i još jedan PVE (EN) server.

 

Šta sad idemo u BRUTE FORCE ili pravimo svoj guild za ekupu s foruma?

Ma neka guild bude onako casual, ta nije važan level, klasa, koliko igrate, samo nek ima ekipe za druženje i kad treba pomoć da netko uskoči i sve super.

 

Ovdje imate odlične vodiče za početnike da se brže snađu:

http://tera-europe.com/en/guides.html

i

http://www.ign.com/wikis/tera

 

Ako se ne varam i na PVE serveru se može slijedeće igrati: 

Duels,

Deathmatch,

samo ne može Guild vs. Guild?

 

Je li netko otkrio gdje se može kupiti proširenje inventara, gledao sam u dosta merchanta ali nisam vidio, uvijek mi fali mjesta pošto ne mogu koristiti banku na unlimited trail accountu? 

15 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

ma znam,a i neda mi se s amerima igrat,pogtovo ako mi se svidi igra pa ozbiljnije krenem igrati trebat će se uskalditi i vremenski s ljudima u guildu,al skinio NA verziju jer su svi ispljuvali EU verziju,al ajd idem sve ispočetka skidat pa ćemo vidjet {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Ja sam na 25 lvlu naravno na Fraya PvE serveru ,htio sam pitati jel se itko zove-  Ubojica u igri jer sam vidio nekog lika kako igra .

Ako me pitate zasto mi je bolji PvE server zato jer mogu u miru igrati a ako se ocu s nekim boriti mogu ga izazvati na duel .

PvP i PvE serveri se razlikuju sto u PVP mozes napadati koga hoces a na PVE to nemozes pa mozes prilaziti  u miru igru..

Cujem jos da ce dodavati Server vs Server neznam jel to vec postoji ili ce ove godine to dodati. 

BEZ ZRTVE NEMA PROMJENE !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
zrimo kaže...
thebones kaže...

da nije novi server ja sigurno nebi igrao na pvp,ali posto je novi ipak je lakse,a i zanimljivije

Zašto bi bilo lakše, pa svaki lik koji je veći lvl od tebe može te napasti i omesti u sred questa?

 

Jučer je bio takav užasan server side lag u igri da je bilo skoro ne igrivo, navalila trial ekipa.

Trebali bi otvoriti i još jedan PVE (EN) server.

 

Šta sad idemo u BRUTE FORCE ili pravimo svoj guild za ekupu s foruma?

Ma neka guild bude onako casual, ta nije važan level, klasa, koliko igrate, samo nek ima ekipe za druženje i kad treba pomoć da netko uskoči i sve super.

 

Ovdje imate odlične vodiče za početnike da se brže snađu:

http://tera-europe.com/en/guides.html

i

http://www.ign.com/wikis/tera

 

Ako se ne varam i na PVE serveru se može slijedeće igrati: 

Duels,

Deathmatch,

samo ne može Guild vs. Guild?

 

Je li netko otkrio gdje se može kupiti proširenje inventara, gledao sam u dosta merchanta ali nisam vidio, uvijek mi fali mjesta pošto ne mogu koristiti banku na unlimited trail accountu? 

 istina,ali sigurno me nece napasti lik lvl 60...

11 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
zrimo kaže...
thebones kaže...

da nije novi server ja sigurno nebi igrao na pvp,ali posto je novi ipak je lakse,a i zanimljivije

Zašto bi bilo lakše, pa svaki lik koji je veći lvl od tebe može te napasti i omesti u sred questa?

 

Jučer je bio takav užasan server side lag u igri da je bilo skoro ne igrivo, navalila trial ekipa.

Trebali bi otvoriti i još jedan PVE (EN) server.

 

Šta sad idemo u BRUTE FORCE ili pravimo svoj guild za ekupu s foruma?

Ma neka guild bude onako casual, ta nije važan level, klasa, koliko igrate, samo nek ima ekipe za druženje i kad treba pomoć da netko uskoči i sve super.

 

Ovdje imate odlične vodiče za početnike da se brže snađu:

http://tera-europe.com/en/guides.html

i

http://www.ign.com/wikis/tera

 

Ako se ne varam i na PVE serveru se može slijedeće igrati: 

Duels,

Deathmatch,

samo ne može Guild vs. Guild?

 

Je li netko otkrio gdje se može kupiti proširenje inventara, gledao sam u dosta merchanta ali nisam vidio, uvijek mi fali mjesta pošto ne mogu koristiti banku na unlimited trail accountu? 

Ne u krivu si Guild vs Guild je davno dodan za to se je glasovalo jos prosle godine .
https://forum.tera-europe.com/showthread.php?t=36712

Znaci sve je isto samo sto u PVP serverima te moze svatko napasti u bilo kojem djelu mape .
Dok u PvE serveru to je onemoguceno. Zato mi je bolji PVE.

EDIT:  

 

PVP u PVE serverima :
- Duels
- Deathmatches
- GvG
- Battlegrounds

PVP U PVP serverima :
- Duels
- Deathmatches
- GvG
- Battlegrounds

- PK (player killing)

BEZ ZRTVE NEMA PROMJENE !!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 14:11 (toni42).
11 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
Balkanski guild na freyi vec postoji -> brute force kad izade f2p pmajte me ovdje vas nick da vam posaljem invite.
www.mmo-balkan.com
14 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

Znači i na PVE serveru se može Guild vs Guild u određenim PvP zonama onda još bolje.

 

Pošto sam relativno nov u MMORPG-ovima nisu mi jasne ove Lore, jedino MMO iskustvo mi je WoT, kad se to može igrati i o čemu se točno radi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice