Tale of the forgotten ones

poruka: 186
|
čitano: 55.009
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tale of the forgotten ones
Pa kolika je inače konfiguracija potrebna za igre rađene u vašem engineu.
ZeKiDa Games presents
15 godina
offline
Tale of the forgotten ones

predpostavljam da ste tek na pocetku testiranja svijeda buduci da je dosta toga nedoradjeno, nekoliko savjeta za zavrsni proizvod:

promijenite ovu animaciju lupanja cekicem.... 2h oruzje a lupa covjek lijevom rukom.... malo ubacit ramena, ledja i desnu ruku u taj udarac - buduci da neku animaciju imate i da je netko radio na tome tj. ulozio vrijeme u to, cudi me da nije napravio odma kako treba

prostori su vam ogromni, ali isto tako prazni - predpostavljam da je onaj guster sto ubijas u filmu tamo samo za test i da ce u krajnjem proizvodu njih tamo biti 10ak, ako ne pocnite razmisljat u tom smjeru.... igro sam dosta igri koje su isle na megalomanske zgrade, gradove i prostore... prvi put kad ih vidis su fascinantni i predivni, medjutim kad njima moras proc 10 puta u sat vremena dok questas ti brzo dop*zde i tada vidis koliko su prazni, besmisleni i dosadni za prolazit

iako je igra dosta nordijski postavljena, mogli bi razmislit o nekim konjima

ostala oruzja i oklopi ce predpostavljam doc kad zavrsite ove sve price oko hoda, interakcije sa svijetom, borbe itd... ipak smijesno je vidjet identicne avatare kak trce okolo sa cekicem u ruci :D

nadam se da ce biti nekih profesija poput blacksmitha i slicno

 

ma imam hrpu toga jos za rec, ali vecina je kozmeticke prirode i znam da to necete sada rjesavat i dodavat, iako igra polako izgleda da je u fazi kad bi i mogli, ne znam sto jos pokusavate sredit, ali ovako izgleda kao nesto sto bi se moglo pocet trpat sadrzajem

Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Tale of the forgotten ones

Za konfu jos nemogu dat tocan odgovor

 

@Rhodin - hvala na brizi i savjetu.

No ovo je tek 3 testiranje dosadasnjeg rada, sve to što si rekao štima i  zna se to i radi se na tome ;)

Ovaj grad koji je u videu .. vise ga nema, napravljena je skica, bit ce manji grad s puno manje i boljih kuca.

Guster je tu samo radi testiranja ,da.

Bit ce svakakvih profesija i naravno da ce bit konjeva i slicnog .pa vidis da jos nije ni jedan NPC ubacen :)

 

Sto se pak udarca tice... to se nije uspjelo dobro implementirati u igru kako je napravljeno ali da, i to ce bit bolje, nista se ne brini :)

Teren ce se fino popuniti i bit ce vise smislen i sve to.

 

Kazem, ove stvari koje stavljamo za sad u video su samo za testiranja vise manje. moramo s vremenom isprobati  kako to sve ide, kako se kodovi ponasaju i da vidimo koji su vec sad bugovi da bi ih mogli popraviti.

U slijedecem testingu koji ce biti cete moci vidjet pravi grad kako bi trebao ostat do daljnjega :)

 

Igra je tek pravo receno 4-5 mjeseci u razvoju tako da nismo ni stigli jos sve to primjenit, no sve je to u "To Do" popisu

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.3.2010 13:40 (Ribek).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Tale of the forgotten ones

nadam se da ce vam i uspjet sve sto planirate...

kad bi izaso takav domaci mmo definitivno bih ga podupiro u smislu testiranja potrebnog i slicno... sada je vjerujem jos rano, ali kada cete imati neke bete sa ciljanim testovima, pa cak i ovako rano ako zelite testirat neke stvari pa da napisete na forumu sto tocno i kada testirate da ljudi malo obrate paznju na te detalje, imat cete, mislim, dobar feedback...

budi siguran da bih takvu igru i kupio Namigiva

svidja mi se jako to nordijsko okruzenje, lijepo vam sve izgleda, ako za nesto nemate ideje kako tocno izvest mogli biste i pitanja postavljat, siguran sam da ce ljudi imati ideje kako bi nesto htjeli da izgleda, kako bi profesije mogle izgledat i slicno, da se ne pretvori u bespotrebno svakodnevno grindanje gluposti, ali opet i da nije prejednostavno jer to zna ljudima onda i dosadit....

igra je jos u ranoj fazi, to se vidi, ali opet, po meni ste uspjeli stvorit odlican ugodaj u njoj, samo tako naprijed :thumbsup:

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tale of the forgotten ones
Možete li mi reći koliko vas trenutno radi na igri.
ZeKiDa Games presents
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tale of the forgotten ones

Naravno.

14-ak nas je sad

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tale of the forgotten ones
a kako ste raspoređeni
ZeKiDa Games presents
14 godina
neaktivan
offline
Tale of the forgotten ones

 

U manje timove smo se rasporedili.

Jedni rade na kreaciji grada dok drugi sreduju prvi dungeon, treci crtaju a cetvrti su za web  i game design/pricu zaduzeni.

Muzicar nam je malo nestao al neka. doc ce drugi :)

 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tale of the forgotten ones
Ribek kaže...

 

U manje timove smo se rasporedili.

Jedni rade na kreaciji grada dok drugi sreduju prvi dungeon, treci crtaju a cetvrti su za web  i game design/pricu zaduzeni.

Muzicar nam je malo nestao al neka. doc ce drugi :)

Jel to muzičar vlastite kompozicije radio ili?

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
14 godina
neaktivan
offline
Tale of the forgotten ones

.... nego kakve. pa nesmijemo uzimat nesto sto postoji :)

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tale of the forgotten ones

Evo čitam thread i nmg vijerovati da ekipa s foruma ovako razvaljuje . anyway samo pohvale ... zanima me do kud ste stigli ... i btw evo nekoliko savjeta ..

 

- zvuk je užasan iako znam da je sam ubačen trenutno reda radi samo da ima nešto u testu. evo ovo vam je moj prijedlog .. nađite nekog da ode s osijetljivim diktafonom do zološkog i snimi sve životinje ...poslije sve te tonove prebacite na komp poslušajte i kombinirajte  .. npr konjsko glasanje u kombinaciji s onim morskih lavova npr bi dalo predobre tonove za neku zvijer .. naravno još se malo modda sve to ali ono što je važno

        - s time dobijete realan zvuk

       - bit će orginal

        - možete priključiti sintić na PC i odsvirati te zvukove .

       mislim da su tako radili neko film .. aha jurski park .. nije ni čudo što ona glasanja dinosaru zvuče toliko realno

 

grafika je za tester dosta pristojna  .. nadam se dosta boljoj u finalu .. i malo mi se čini aa nema novih updatova . .. dajte koju informaciju ... rado bih vam sredio neki strava zvuk  , možda kakvu pijesmu ali sam jako zatrpan idućih nekoliko mijesci no  pratim vas :DDD

 

C YA ... keep on

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tale of the forgotten ones
Momci što je to,niste valjda odustali od projekta,nema nikakvih novosti ni na vašem forumu ni siteu,pa čak ni ovdje,što se to događa s vama,sve vam lijepo napreduje i nećete valjda sad odustat,come on boys !
Blender
14 godina
protjeran
offline
Tale of the forgotten ones

Kako napreduje igra?

Koja vam je konfiguracija PC-a na kojem radite igru?

http://trackmill.com/free-rider-2/Tracks/796682
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.6.2010 18:16 (SUPER :)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Tale of the forgotten ones

Bok, ljudi nismo se dugo javili.

S igrom smo u pauzi, nemamo glavnog programera, a niti ljudi nisu bili baš raspoloženi za rad. Pa tako ovaj projekt čeka neka bolja vremena.

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
14 godina
protjeran
offline
RE: Tale of the forgotten ones
Branimir2412 kaže...

Bok, ljudi nismo se dugo javili.

S igrom smo u pauzi, nemamo glavnog programera, a niti ljudi nisu bili baš raspoloženi za rad. Pa tako ovaj projekt čeka neka bolja vremena.

zaštoooooo!!!Zaštoooooo!!!

I live to die another day
15 godina
neaktivan
offline
Tale of the forgotten ones

NEEEEEE!!!!! mogli ste bit slavni!! mogli ste bit bogati!! a što je najvažnije, mogli ste napravit najbolju igru na svijetuuuu...  Plač

Mislim da nisam ono što sam mislio da ne bih trebao biti, ali kad sam već takav dobro je da mislim da nisam ono što zapravo jesam.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tale of the forgotten ones

Ah mogli smo, no ne živi se od zraka. Svatko tko ima priliku zaraditi neke novce će više vremena posvetiti poslu od kojeg može živjeti nego da radi na igri koja može i nemora uspijeti.

Rekao sam da smo u pauzi što znači da ćemo jednog dana kada se ponovno okupimo u tim ponovno posvetiti izradi igre.

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tale of the forgotten ones

To svi kažu. Pomno sam pratio vaš projekt, i izgledao je kao da bi mogao biti hit. Ali, čini se da odlazi na vječna lovišta...

During your life, nevet stop dreaming. No one can take away your dreams.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 16:54 (RazerDinoMan).
14 godina
neaktivan
offline
Tale of the forgotten ones

Nadam se da ćete naći volje i glavnog programera...

The way of an artist: people spit on him, they insult him, they ignore him and laugh to him, and then, when he dies, then they realise his greatness.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 17:17 (MaracKoMarac).
 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Tale of the forgotten ones

jel vi radite na igri? :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Tale of the forgotten ones

AAAAA,svi zaboravili na ovo?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tale of the forgotten ones

ma nisu, ali nema se više ništa pisati u temu.

 

Moderatore molim lock, hvala

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Tale of the forgotten ones
Branimir2412 kaže...

ma nisu, ali nema se više ništa pisati u temu.

 

Moderatore molim lock, hvala

Kud već? Jel vi još radite na tome?

14 godina
protjeran
offline
RE: Tale of the forgotten ones
netko,netkovic kaže...
Branimir2412 kaže...

ma nisu, ali nema se više ništa pisati u temu.

 

Moderatore molim lock, hvala

Kud već? Jel vi još radite na tome?

Ne radu ne dostaje im volje

 

I live to die another day
14 godina
protjeran
offline
Tale of the forgotten ones

Lijepo , domaća igra , bite će to zanimljivo a demi recite kakva je priča o čemu bi se trebalo raditi neki mi detalj treba jer ako vam nešta fali a sigurno da rado ću vam pomoći.

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Tale of the forgotten ones
sipa117 kaže...

Lijepo , domaća igra , bite će to zanimljivo a demi recite kakva je priča o čemu bi se trebalo raditi neki mi detalj treba jer ako vam nešta fali a sigurno da rado ću vam pomoći.

Igru vise ne radu

★★★★★ Super moderator.I live to die another day
14 godina
protjeran
offline
Tale of the forgotten ones

Šteta a sad imam pitanje zašto neće i dali bi htjeli praviti neku pucačinu stila akcije i horora.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tale of the forgotten ones
sipa117 kaže...

Šteta a sad imam pitanje zašto neće i dali bi htjeli praviti neku pucačinu stila akcije i horora.

Pa daj pročitaj 15-ak postova iznad, čak na istoj stranici piše...

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
14 godina
protjeran
offline
RE: Tale of the forgotten ones
sipa117 kaže...

Šteta a sad imam pitanje zašto neće i dali bi htjeli praviti neku pucačinu stila akcije i horora.

Ja mislim da je kod hrvatske industrije igara najveci problem to sto se nemoze skupiti ekipa koja ima volje za raditi igru,za to je dokaz croteam na pocetku ih je bilo 4 i kad su ljudi vidili da ovi zaradivaju veliku lovu ih se skupilo pun k****.

Evo npr. u nekon hrvatskom gradu ima uvjek neko ko bi zelio nesto napraviti ali nitko nebi htio pomoci raditi a taj neko sam nebi uspio napraviti nista,jer tu ima posla koliko oces,i zato nitko nebi htio napraviti neku pucacinu u stilu horrora.

★★★★★ Super moderator.I live to die another day
16 godina
offline
RE: Tale of the forgotten ones

Kolega, mi smo u timu imali popriličan broj ljudi i radili smo na igri godinu dana. No kada nešto radiš za free, uvijek bude onih koji ništ ne rade i time drugima ubijaju motivaciju za radom. Ti uvijek imaju neke dobre isprike zašto nemogu raditi. Ipak ponekada je teško odvojiti svoje slobodno vrijeme za ovake stvari. Ljudi se uvijek okreću u onu stranu gdje vide da bi mogli nešto zaraditi i samim time prestaju raditi nešto što su prije radili čisto iz užitka. Jer ipak ne živi se od zraka i zadovoljstva koje ti pruža ono što voliš raditi {#}

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice