Strah za vrijeme igranja

poruka: 417
|
čitano: 63.445
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Strah za vrijeme igranja

 

Dal vas je strah kad igrate neku igricu? Mene nekad zna biti dok igram horrore, npr. Doom 3, ili slicne igrice koje su u uskim hodnicima i sve je mracno... Najvise se isprepadam kad netko skoci ispred mene odnikud, ili kad iza ugla naidjem na nekoga i kad se okrenem i ugledam nekoga... uglavnom, kad mi se neki monstrum odnikud stvori blizu mene

 
15 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Strah za vrijeme igranja
macgyver kaže...

 

Dal vas je strah kad igrate neku igricu? Mene nekad zna biti dok igram horrore, npr. Doom 3, ili slicne igrice koje su u uskim hodnicima i sve je mracno... Najvise se isprepadam kad netko skoci ispred mene odnikud, ili kad iza ugla naidjem na nekoga i kad se okrenem i ugledam nekoga... uglavnom, kad mi se neki monstrum odnikud stvori blizu mene

 Mene zna biti samo kad igram japanske hororce, ovo drugo je sve mlaki (Silent Hill, Resident Evil, Forbidden Siren, Fatal Frame ...) , smrznem se kad se sjetim nekih scena, a obozavam hororce i stvarno me tesko uplasiti.  Naravno za pravi dozivljaj mora biti i velik ekran i dobar audio sustav.
15 godina
offline
RE: Strah za vrijeme igranja

Kabus 22

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
15 godina
neaktivan
offline
Strah za vrijeme igranja

heh... ma ja sam totalna kukavica, tak da odigram doom 3 dok ne mogu više trpit konstantno žmirenje i ubrzano disnje pa izbrišem igru ko mala curica i prebacim se na divni, veseli, tropski far cry i uzivam malo u suncu :P

Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present.
 
23 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Strah za vrijeme igranja

Iskreno meni nije bilo lako kada sam prvi put igrao Alone in the Dark 2, u vremenu 386-ica prije jedno 15tak godina. Od tada sam čvrsto odlučio izbjegavati takve igre. Mogu si samo zamisliti kakva je atmosferama u horror igrama danšnjice, s obtziom na veliki napredak u grafici i zvuku. Ali možda se konačno i ohrabrim pa zaigram nešto. Možda Vampire: The Masquerade - Bloodlines?

Imate šta za preporučiti?


Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Strah za vrijeme igranja

JA sam igral F.E.R.A mislim igra je fenomenalna sjčam se navinuo sam zvučnike i ja frajer igram kad mi je lampa opala sa stropa em sam se usro ko grlica em sam se naježil ko jež.

A i Doom 3 sam igral je jako dobar mene je bilo strah malo na početku a poslje kad sam se navikao na grfiku i te strašna čudovišta makakvi strah ko da igram CoD 2.

Kad sam imao PS one igrao sam Resident Evil 1,2,3 to je bilo strašno.

16 godina
neaktivan
offline
Strah za vrijeme igranja

Half Life 1 sam igrao 5 minuta pa odmarao 20, od straha Smijeh. Možete to mislit....

 

 

Karma is a funny thing.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Strah za vrijeme igranja

 

Da ima tu nešto. Mislim da me više plaše iznenadni zvukovi u takvim igrama.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Strah za vrijeme igranja

Naj gore mi je kada mi u farcry-u izlete oni mutanti,na to se najezim i u CoD4 u SP oni psi..to mi je najgoreBelji se

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
9 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Strah za vrijeme igranja

Bas sam neki dan instalirao Dead Space. Pokrenem igru, dodjem do broda, taman sto izadjem skoci cudoviste. ESC ESC ESC - Quit - Uninstall. :)

 

Em mi je mrak u sobi, neprolaze auti, em mi slusalice vibriraju, ma koma! Ali primjera radi sve sam Resident Evil-e i Silent Hill-e presao jer volim te igrice.

Gentoo user. :')
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Strah za vrijeme igranja

Jedino me je bilo strah kad sam igrao bioshock na nekim levelima,a kasnije sam se priviknuo pa je strah pobjeđen...Šutim a da lažem još s F.E.A.R-om to je prva igra koju me je bilo strah igrati,ona mala me je isprepadala i još sam igru igrao po noći pa sam cijelu noć imao traume...

ASUS P5Q DELUXE INTEL CORE 2 DUO E8500 NVIDIA 9800 GX2 SEAGATE BARRACUDA 320GB CORSAIR TWIN2X2048-6400C4 CORSAIR HX 620W Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. OSVETA JE MOJA,JA ĆU JE VRATITI.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Strah za vrijeme igranja

Sjecam se 90-ih i vremena plejke 1.Famozni Resident evil,plej spojen na liniju,mrak u sobi,violina pili ga pili neku sablasnu melodiju kad ono....BUMMM!!!Zombi za vratom a ja joystick u zid od panike i lupam po salteru da upalim svjetlo.Bem ti horore.Valjda mi je zato herc otisao.Belji se

Gigabyte EP35-DS3,C2D E8500,Sapphire Radeon HD4850 dual slot fansink,Corsair XMS2 (2x1gb) 800mhz,Seagate 320+500gb,Corsair TX650W,Thermaltake Soprano http://www.velika-nagrada.hr
 
23 0 hvala 1
16 godina
offline
Strah za vrijeme igranja

Mene hvata jeza i strah od svih Silent Hill nastavaka,pogotovo od prva 2.

Također mi nije svejedno ni u Fahrenheitu.

 

lol Kabus 22, čista kopija i mješung SH i Resident Evila.

Ponekad me preplaše i neki tigrovi, lavovi i dinosauri u Tomb RaideruCool

 

Uglavnom, plaši me podosta igara ne znam zašto.

Valjda imam gamerski ptsp.

šalim se

 

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Strah za vrijeme igranja

Mene se ne može tako lako preplašit, ali znam kada sam pri put instalirao F.E.A.R. i to negdje oko 2 ujutro i odma krenuo igrat. Koja šok terapija mi je to bila, sada prvi put isprobavam igre po danu.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Strah za vrijeme igranja

Ja sam u prijatelja igrao doom3, (op.a. nisam imao dovoljno jako rac. da kuci igram :(.), kucno kino skoro do kraja pojacano, ono pola noci, jbt ziv sam se isprepadao, presao par levela, i gasi, neigram vise horore. Ono hodas MRTVA tisina, i odjednom iskoci onaj frajer s pilom muzika ludacki dere pila se cuje, srce ti stane, nezam opucati.

 

Ali sta me isto trzne, kad CS igram, sluse do kraja pojacane, izlazim iza zida ono awp pukne, prvo sto bacim mis iz ruke, onda skocim iz stolice.

 

Nisu ove igre zdrave, jbt dovest ce nas do ludila. stresno je, puno stresno. Imam 23 i vec imam sjedih :D

We are born naked, wet and hungry. Then things get worse.
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Strah za vrijeme igranja

F.E.A.R. mi je bio dosta gadan, a kad sam bio dosta mlađi čak je i prva pojava mumije u Dungeon Masteru bila šok...danas mi je to smiješno :)

 

15 godina
neaktivan
offline
Strah za vrijeme igranja

AVP2 me prestrašio kao ništa drugo u životu.

We are just an advanced breed of monkeys on a minor planet of a very average star. But we can understand the universe. That makes us something very special. - Stephen Hawking
 
4 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Strah za vrijeme igranja

je ja san se jedanput usra kad san igra doom 3 i kako san od straha povuka miš miš mi se iskopča iz kompa pa san mislia da mi se ovaj pokvaria i lipo ja kupia novi.

HD 2400pro 256mb,1.81GHz,512mb of ram
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Strah za vrijeme igranja

F.E.A.R. me isprepadao k'o kretena, ona mala Alma... Isuse Bože kako sam se izpreseravao na tome... Jooooj još sad kad se sjetim, skoči mi lik ispred mene, ja na svu sreću nosim shotgun i BAM razleti se toliko da samo krv pršti uokolo. Ali isto sam se ubio na onim screamerima na netu, jbt jednom sam se toliko prepao da sam razvalio monitor da je pao na stol, a zvučnici još trešte pa sam i njih zveknuo u tri da ne kažem čega Belji se

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Strah za vrijeme igranja

Najstrasnija Silent Hill.

Znojenje, ispadanje gamepada iz ruku.

Nazalost nisam nikad odigrao do kraja, jer nisam htjeo iz principa igrati po danu,

a nitko mi nije htjeo cuvati leda prilikom igranja :)

 

Imam namjeru probati Dead Space i F.E.A.R. , sad sam malo stariji (+10 god) pa se valjda necu tako jako uka..ti

15 godina
offline
RE: Strah za vrijeme igranja

Mene ne hvata strah u igrama ali napetost vec da, kod spomenutih igrica ponajvise, nego probajte Cold Fear, ima par scena di jednostavno pretrpis blagi oblik infarkta :D

MSI Platinum P7N | Intel C2D E7300 | 2 x 2gb Kingston HyperX DC | 2 x 9800gtx 512mb | WD 320gb | Fortron 650w
16 godina
offline
Strah za vrijeme igranja

Mi se zapravo bojimo igaraCool

To dokazuju ove izjave s mišem i monitorom LOL

 

Meni je i The Suffering malo otkačen ali na bolesni način-to nema pravog smisla kao recimo SH.

 

Jel igrate imajući slušalice, to pruža još malo više straha.

Ona mala iz F.E.A.R. a je teški phail za živce također.

Ima stresnih situacija i u Devil May Cry serijalu.

Ko se bi svega sjetio

 

Baš super tema

 

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Strah za vrijeme igranja
Chaky kaže...

Imam namjeru probati Dead Space i F.E.A.R. , sad sam malo stariji (+10 god) pa se valjda necu tako jako uka..ti

 Sjećam sa kada sam igrao F.E.A.R. po danu, zatvoren u sobu, zvučnik do kraja i rolete spuštene do kraja. Uđe stari i kaže kako trulim za kompom i da ga pustim na njega (zaželio se Delta Force-a nakon duuuuuuuuuugo vremena) i ja kažem da ću mu stavit. Vidi on monitor i kaže pa igrat ću ovu pucačinu, sve je to isto:pucaš i ciljaš mišem i strelice za kretanje i potjera me van iz sobe. Nakon pola sata on izlazi iz moje sobei kaže mi da koje ja boleštine igram, da se gore nije usrao odkada je  gledao Freddy Kruger-a  u polu-praznom kinuSmijeh
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.11.2008 15:22 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
Strah za vrijeme igranja

Ma kaj je z vama,kaj ste mala djeca ili kaj?!Strah vas je igrati igre...WTF?!

Igral sam sve te igre koje vi nabrajate,od kojih ste se sposrali i nisam niti u jednoj trzal,a sve sam igral sa slušalicama i u mraku,pogotovo kad sam imal CRT monitor.

Kakvi strah,još nije bilo vani te igre koja bi mene splašila.

Još nije izašla igra koja bi prenesla atmosfere sa filmova na komp.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.11.2008 15:22 (toma).
Moj PC  
0 8 hvala 0
16 godina
offline
RE: Strah za vrijeme igranja

AVP2, marinac, uvodni nivo.. nema pucanja, nema bliskog susreta sa alienima, samo atmosfera ko iz filma Alien 2, onaj pip zvuk detektora pokreta + ispadanje kablova iz stropa te mračni kutovi..  brrr

 

Još nisam naišao na igru sa takvom atmosferom, valjda jer sam naraso..  Osmijeh

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.11.2008 15:25 (ferovca1).
16 godina
offline
RE: Strah za vrijeme igranja
toma kaže...

Još nije izašla igra koja bi prenesla atmosfere sa filmova na komp.

 
A vidiš meni filmovi uopće nisu napeti ko neke igre
16 godina
offline
RE: Strah za vrijeme igranja

probajte call of cthulu. bolesno...

15 godina
offline
Strah za vrijeme igranja

Jedina igra koja me uplašila je Condemned Criminal Origins,ali i nije toliko strašna al kad već govorimo strašnim stvarima u srpnju sam na wikipediji čito o Jacku Trbosjeku i vidio slike masakriranih ljudi a onda nestalo struje to je bilo pravo sranje !!!!!!

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Strah za vrijeme igranja
toma kaže...

...

Igral sam sve te igre koje vi nabrajate,od kojih ste se sposrali i nisam niti u jednoj trzal...

Da li znas pricu o Pinokiju? Narasti ce ti nos, ako budes lagao.
Nema teorije da se nisi scimao na neke trenutke u takvom tipu igara.
Refleksno se trznes na neki iznenadni zvuk.
Znaci da si ili igrao stisano ili nemas reflekse, a to bi znacilo da si robot, a ne ljudsko bice. 
15 godina
offline
RE: Strah za vrijeme igranja
Chaky kaže...
toma kaže...

...

Igral sam sve te igre koje vi nabrajate,od kojih ste se sposrali i nisam niti u jednoj trzal...

Da li znas pricu o Pinokiju? Narasti ce ti nos, ako budes lagao.
Nema teorije da se nisi scimao na neke trenutke u takvom tipu igara.
Refleksno se trznes na neki iznenadni zvuk.
Znaci da si ili igrao stisano ili nemas reflekse, a to bi znacilo da si robot, a ne ljudsko bice. 
 Ma ne on je Jack neustrašivi, nema toga covijeka koji se nece scimat na nekoj igrici.
MSI Platinum P7N | Intel C2D E7300 | 2 x 2gb Kingston HyperX DC | 2 x 9800gtx 512mb | WD 320gb | Fortron 650w
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice