Steam Abeceda (Youtube početak)

poruka: 41
|
čitano: 6.388
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Steam Abeceda (Youtube početak)

Pozdrav svima! Odlučio sam pokrenuti možda malo(!) drugačiji youtube kanal od trenutno aktualnih na našem jeziku - Steam AbecedaLink

 

Imam par pitanja vezana za kvalitetu i kvantitetu, pa bi Vam za trud podijelio dupliće ključeva igara za Steam! A i možda neće biti loša referenca za buduće početke YT kanala.

 

Ukratko, pošto sam uspio skupiti velik broj igara na steam-u, sa premalo vremena, skužio sam da 90% nikad neću ni instalirati. Zato sada idem redom i svaku igru isprobavam na pola sata-sat. Budući da mi je obrada videa zanimljiva, zašto ne snimiti to sve!

E sad, radim ja aktivno na tome skoro mjesec dana ali pošto je većina igara manje poznata i još su uz to sve starije od pola godine- ne moguće me je pronaći i tako ne dobivam ni bar nekakvu povratnu informaciju o materijalu. (od trenutnih 7 subscribe-a, 6 su prijatelji i cura). Trenutno mi je prezanimljivo to raditi pa nije problem pričati u prazno, ali reko bar da malo proširim.

 

Primjeri videa:

 

 

Konstrukcija kanala:

  • Steam Abeceda– svaki drugi dan nova igra abecednim redom
  • Od A do Ž– potpuno prelaženje igre (svaki dan jedan video - trenutno Dark Souls)
  • + za popunjavanje rupa koristim Rocket League, Isaac i Golf !

 Tako da eto- minimalno dva videa dnevno!

 

Što se tiče pitanja:

Kao prvo, mislite li da ima publike za ovako ne određeni kanal?

 

Hvala Vam unaprijed!

5 Da
2 Da, ali ne dovoljno
2 Nisam siguran
20 Ne, odustani i uči za faks
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 11:36 (Stranger023).
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Steam Abeceda (Youtube početak)

Jesi već negdje spomenuo kanal?

Znam da sam ga gledao prije koji tjedan :D

 

S ovakvim kanalima ti uspjevaju ljudi koji:

1. pokrivaju neko veće govorno područje od našeg

2. imaju drugačiji pristup igranju od ostatka (obično dobar smisao za humor ili su malo uvrnuti)

3. obrađuju nešto što se često upisuje u YouTube tražilicu

 

I na žalost, ljudi gledaju vanjski izgleda pa malo središ frizuru, možda se obriješ, paziš što imaš na sebi... i snimaš u vrijeme kad nemaš podočnjake

To sam skužio kad sam radio na mjestu gdje sam nosio odjelo. Jadno, al tak je...

 

Sami videi su OK. Kvaliteta snimljenog materijala ti je odlična. I dobro je da nemaš duge pauze tišine, nego lijepo "razgovaraš" s gledateljima.

 

Za mene na žalost nije nešto što bi često gledao, jer uz klince, kad napokon navečer uhvatim vremena, jedva da odgledam videe i proičtam tekstove na netu koje tražim s razlogom, a kamoli review neke igre od 20-30 min :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
neaktivan
offline
Re: Steam Abeceda (Youtube početak)

E ovakvom sam se odgovoru nadao. Hvala puno!

 

Spomenio sam ga tu na forumu baš, čisto da proširim malo riječ :P

 

Da, to sam sa malo razmišljanja i ja shvatio, nemam baš ravan i gladak put pred sobom. Ali dobro, bolje se nauči tako.

 

1. Svakako se slažem, ali ne želim (još) ići na engleski jezik jer za početak sam želio biti što opušteniji biti pošto mi je ovo sve novo, a ako budem još i razmišljao kakav mi je izgovor ne znam kako bi išlo.

2. Što se tiće humora, ne znam haha..ne želim nešto posebno gledati na to. Ne sviđa mi se forsiranje baš. Ponašati ću se kako inaće, pa ako je kome smješno, super!

3. E i ovo je jako važno, da. Baš sam i mislio uzeti nešto aktualno kao iduću igru za prelaženje pa tako skupiti malo više naroda.

 

Nije mi iskreno trenutno ni bitno da imam stotine ili tisuće subscribe-a. Imam viška vremena i samo pokušavam naći ljude sa istim problemom!

 

Ovo se slažem za izgled, naslušao sam se dosta takvih savijeta vezanih za sve u životu. Pripaziti ću na frizuru svakako, a što se tiće odjeće- baš sam mislio da se trudim :D još snimam više videa od jednom kako bi održavao 'backlog' i svaki puta drugu majicu obučem! Tu neću moći obećati nekakvo poboljšanje jer je to 90% moje odjeće. Ali svakako ću imati na umu kad budem bio u šopingu idući put :P 

Haha a podočnjaci su najviše tu zbog osvijetljenja. Imam ih zapravo uvijek, samo je pitanje koliko ih mogu sakriti. Sada sam ispremještao lampe i kad se potroši taj backlog, trebalo bi biti bolje! To je bio moj plavi period

 

Hvala ! "Produkcija" mi je jako važna pošto u slobodno vrijeme čačkam oko dizajna i ilustracija.

A i trudim se održati neki moment u videu i voditi taj razgovor konstantno. Nije loša vježba za riječnik. Vrlo brzo sam npr. skužio da govorim često 'mislim da', 'znači' i tako par stvari..i sad radim na tome! 

 

E baš mi je drago da si završio s ovom rečenicom jer to povlači još dva pitanja.

Je li veliki problem psovanje u videu? Ja se ne suzdržavam previše iako imam osječaj da to može postati problem u tako nekom slučaju gdje roditelj sa klincima gleda video.

I pošto su mi videi uglavnom preko pola sata, prelazi li to granicu koju će većina ljudi vidjeti i zaobići? Dakle je li dobra ideja napraviti video od 15 minuta pa napraviti rez svakih 10ak sekundi/smanjiti količinu sadržaja ili snimiti pola sata full videa pa riskirati manju gledanost? Naravno sve ima svoju publiku, ali eto..malo za komentiranje

 

(Javim ti se u privatnoj poruci za neku igru pa si izabereš!)

12 godina
offline
Re: Steam Abeceda (Youtube početak)
Stranger023 kaže...
Ovo se slažem za izgled, naslušao sam se dosta takvih savijeta vezanih za sve u životu. Pripaziti ću na frizuru svakako, a što se tiće odjeće- baš sam mislio da se trudim :D još snimam više videa od jednom kako bi održavao 'backlog' i svaki puta drugu majicu obučem! Tu neću moći obećati nekakvo poboljšanje jer je to 90% moje odjeće. Ali svakako ću imati na umu kad budem bio u šopingu idući put :P 

 

E baš mi je drago da si završio s ovom rečenicom jer to povlači još dva pitanja.

Je li veliki problem psovanje u videu? Ja se ne suzdržavam previše iako imam osječaj da to može postati problem u tako nekom slučaju gdje roditelj sa klincima gleda video.

I pošto su mi videi uglavnom preko pola sata, prelazi li to granicu koju će većina ljudi vidjeti i zaobići? Dakle je li dobra ideja napraviti video od 15 minuta pa napraviti rez svakih 10ak sekundi/smanjiti količinu sadržaja ili snimiti pola sata full videa pa riskirati manju gledanost? Naravno sve ima svoju publiku, ali eto..malo za komentiranje

 Haha, sorry, krivo sam se izrazio :D S oblekom je sve OK, samo sam htio napomenuti da na to misliš i ubuduće :D

 

Ako ciljaš na klince (što bi trebao jer kad zapnu za gledanje videa su jako dobra publika + vjerojatno klikču na reklame + vole igre) onda bi trebao pripaziti na psovke.

 

Za duljinu videa ti nemam pojma. Meni smeta kad su dulji, al vidim da SVI poznati Youtuberi imaju videje po 10, 20, 30... minuta i ide im bez problema...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
neaktivan
offline
Re: Steam Abeceda (Youtube početak)
CyberDemonVZ kaže...

 Ako ciljaš na klince (što bi trebao jer kad zapnu za gledanje videa su jako dobra publika + vjerojatno klikču na reklame + vole igre) onda bi trebao pripaziti na psovke.

 

Za duljinu videa ti nemam pojma. Meni smeta kad su dulji, al vidim da SVI poznati Youtuberi imaju videje po 10, 20, 30... minuta i ide im bez problema...

 

A iskreno, ne ciljam djecu (zato i govorim dobra večer..kao, nešto večernje). Ali djeca su, kao što i kažeš, sigurna publika..tako da će uvijek biti postotak i mladeži! Samo se nadam da neće neko iz prvog-drugog razreda doći tražiti kako ide abeceda na YT..pa ga dočeka "kru te jebo" u prvih 10 sekundi. Iako, i to je problematično samo po sebi- ako znaju da bi mogli na YT potražiti tako nešto a ne znaju abecedu.

 

Tako da ono, ne ciljam na klince, ne igram popularne igre i izbacujem minimalno sat vremena materijala dnevno! Stanite u red, molim!  

11 godina
neaktivan
offline
Steam Abeceda (Youtube početak)

Hajde da opet pokrenemo malo pitanja.. 

 

Koju kvalitetu videa preferirate na Youtube-u?

 

Trenutno snimam samo na 720p, premišljam se koliko je potrebno povećati na 1080p !

 

 

Evo vam i jedna fora igra 

G3FDR-6QLL9-CD0WN

2 Najveća moguća
11 1080p
1 720p
0 Ispod 720p
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Steam Abeceda (Youtube početak)

E super! Prijeći ću onda na 1080p! Uskoro završavam Dark Souls i počinjem Alien: Isolation, od onda će biti upgrade :D

 

Evo vam još jedna igra, ako neko nema Prison Architect

80256-9FNJH-MHBPQ

11 godina
neaktivan
offline
Steam Abeceda (Youtube početak)

Eto pošto je trenutno Star Wars u centru pažnje, danas i sutra vam spičim KOTOR 1 i 2 !

(ne želim stavljati više igara od jednom da neko ne pokupi obje)

 

KOTOR 1:

0GE44-Z2WEI-3ADZL

 

 

Nadam se da smijem sam ovako pisati na temi :S Ali eto kad nitko ne piše ništa. Ako se ovo smatra nekom vrstom spama, slobodno recite !

A opet, ako je potpuno dozvoljeno, napravim vam mini adventski kalendar - svaki dan nova igra :P

 
2 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Steam Abeceda (Youtube početak)

Dobro, pretpostavljam onda da smijem ! 

 

10 dana do Božića! Evo kako sam i obećao, KOTOR 2:

CTRQB-89TDJ-NLFIR

 

Uživaj!

 
1 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Steam Abeceda (Youtube početak)

Još 9 dana! - Nešto malo novije!

8AEL7-0K9E0-BMAQZ

 

 

Edit: ajde čisto da znate šta je ovo bilo.. Mass Effect 2

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2016 19:52 (Stranger023).
 
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Steam Abeceda (Youtube početak)

8 dana! - Jedan puzzle konačno! Infinifactory

H30WH-ZV6BH-GBREP

 

 

Evo i kad smo kod toga, jedan novi puzzle video sa Natašom !

 

 
4 0 hvala 4
13 godina
offline
Steam Abeceda (Youtube početak)

Svasvim solidan gameplay komentar. Samo tako nastavi, samo drugi put sa kamerom obavezno jer ljudi to vole  Kod nas ćeš teško uspjeti (što se tiče prave mjesečne zarade), ali super je ovak radiš neš za svoj gušt, ak niš drugi poboljšaš svoju osobnu komunikaciju, tremu itd. Pohvale na trudu. Imaš neki smisleni komentar i nije dosadno, samo kao što sam već gore napisao, obavezno sa kamerom ubuduće. Super bi ti stvar bila da streamaš na twitch-u ako imaš dobar upload. Tu bi možda mogao koji euro zaraditi od donacija pa usput snimiš tj. izrežeš klik sa broadcasting-a snimljenog (twitch ima opciju da ti omogućih da ti snimi sav video materijal od početka pa do kraja streama za u sesiju streamanja, pa to izrežeš u ubaciš na youtube). Ja sam se mislio baviti streamanjem, ali mislim nisam baš tako hiperaktivan i ful zanimljiv   Baš moraš biti ful zanimljiva osoba ili lud do jaja da bi uspio tj. da bi čak mogao i zarađivati mjesečnu plaću od toga.

 

Btw., ova igra što si snimio Alex Hunter - Lord of the Mind mi se čini fora, koji je to žanr igre uopće? Point&click avantura ili? Volim te logičke igre di moraš malo razmišljati. Imaš možda za preporuku neku dobru igru sličnu ovoj? 

 

edit: Kupio sam sada Alex Hunter - Lord of the Mind i The Room igru preko g2a. Obje igre došle oko 4€. Cijena vrh 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2016 17:23 (Baldurion).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Steam Abeceda (Youtube početak)

Hvala puno! E da, kameru nismo uključivali na ovom zadnjem jer je ona pokraj mene sjedila na tabureu malom, a mikrofon ispred nas, stvarno ne bi išlo. U planu mi je uzeti neki tripodić za kameru pa onda već prilagodim po potrebi!

Iskreno, sve se manje nadam nekom uspjehu. Trenutno mi je ovo još uvijek samo hobi i dosta učim izradom i obradom videa, ako uspijem naći posao kasnije u toj grani definitivno neće škoditi. Trenutno bi mi dovoljno bilo skupiti hrpicu ljudi koji znaju da svaki dan ima nešto novo i tu i tamo pogledaju.

 

Twitch mi je sve više u planu, da! Možda za koji mjesec, dok mi ovo ne uđe toliko u ruku da mi oduzima što manje vremena. 

E ovo što spominješ je isto jako zanimljivo, da. Ako neko ne zna možda- to se naziva VoD (Video on demand). Twitch sačuva stream kojeg je onda moguće prebaciti na youtube i tako omogućiti pregled i onima koji nisu gledali uživo. Zgodna stvar i definitivno ću imati na umu koristiti ju ako vrijeme dođe :D

 

Hahah a čuj, i ja sam puno usporeniji bio u prvim videima..vrlo brzo se opusti pred kamerom. Ako imaš malo vremena za odvojiti za to - zašto ne probati! 

 

 

E taj Alex Hunter je nešto predobro..To ti je 'hidden object' igra i obićno su sve na foru da rješavaš nešto i tražiš stvari - baš kao neka verzija Point-and-clicka. Takve smo igre Nataša i ja često igrali prije jedno 5-6 godina i baš nam je ovo fino sjelo sad. 

Nisam ih eto dugo igrao tak da nemam neke konkretne preporuke, ali evo ti dva linka pa ti pomogne možda :D

 

Ovo je bundle u kojem dobiješ AlexaSinister Stories Bundle (bude na velikom popustu s vremena na vrijeme)

A ovdje su općenito sve na Steam-u sa tim tagom'Hidden Object' Top Sellers

 

I na kraju naravno:

Tjedan dana do Božića! - Idemo u blisku budućnost: Wasteland 2 - Director's Cut

9W9LC-JKZMG-DWX44

 

 

Hvala još jednom na potpori, javim ti se na privatnom za igru!

11 godina
neaktivan
offline
Re: Steam Abeceda (Youtube početak)
Baldurion kaže...

 

edit: Kupio sam sada Alex Hunter - Lord of the Mind i The Room igru preko g2a. Obje igre došle oko 4€. Cijena vrh 

 

Hahaha eto ja o vuku, a on kupio već 

Bome si super prošao onda. The Room je navodno isto jako dobra, da! 

Uživaj :D

11 godina
neaktivan
offline
Steam Abeceda (Youtube početak)

6 dana! - Jedan više manje horror - Dead Space 2!

7B0KM-T0045-M0INF

 
2 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Steam Abeceda (Youtube početak)

Hvala, al vec iskoristio neko. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Steam Abeceda (Youtube početak)

Moram priznat dobar ukus u naslovima, uspip sam KOTOR 2 ulovit, samo još ne isprobat, hehe, al doć će i praznici sad, pa tko zna :D

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Steam Abeceda (Youtube početak)
Imperator01 kaže...

Hvala, al vec iskoristio neko. 

  Da, žao mi je ako ne stignete uhvatiti :/ Kažem, stavio bih ja više od jednom ali vjerojatno bi taj jedan uspio sve pokupiti!

 

  Imam u planu možda prije Božića odrediti točno vrijeme kada ću se javiti pa u nedjelju staviti par ključeva odjednom!

 

Rhodin kaže...

Moram priznat dobar ukus u naslovima, uspip sam KOTOR 2 ulovit, samo još ne isprobat, hehe, al doć će i praznici sad, pa tko zna :D

  Hvala :D Gledam da naslovi budu od solidnih pa na bolje

  Haha ma biti će vremena..neš sigurno van negdje po ovakvoj hladnoći :D

 

13 godina
offline
Steam Abeceda (Youtube početak)

Moj savjet bi ti bio da samo staviš poruku da ćeš dijeliti keyeve za igre i da ti se ljudi jave na PM(i onda ko ti se prvi javi daš key ili na netu imaš random name finder i onda ti nasumično nađe pobjednika za određenu igru), jer postove mogu vidjeti i neregistrirani korisnici, a oni po meni ne zaslužuju dobiti key jer možeš makar biti čovjek i zahvaliti se, a ne kao ova govna šta su uzela keyeve, ni hvala ti skoro nitko nije rekao. Ja to osobno ne volim. Takodjer bi isto odredio da moraš biti registriran najmanje 1 god na forumu da bi dobio key. Tako bih ja makar postupio da sam na tvojem mjestu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Steam Abeceda (Youtube početak)

Hahah a dobro, to je malo agresivno. Par stvari ima zbog kojih bi rađe nastavio ovako kako sam do sad..

 

 

  • Ako mi se jave redom ljudi na PM i ja dam samo jednom igru, ostale moram otkantati - više mi odgovara da netko NE kaže hvala, nego da par ljudi moram odbiti (iako sam većinom dobio onaj button 'HVALA' na postu sa igrom..to mi je bilo sasvim dovoljno. I svakako ih ne bi nazvao govnima haha)
  • Ovo je istina da može bilo tko uzeti.. ali ni to mi ne smeta, i oni su ljudi. U ostalom, ako je netko došao nekako do moje teme, velika vjerojatnost da je prijavljen već na forumu
  • Nemoj se ljutiti ali previše mi je to pravila i rada za ovako nešto. Dijelim ključeve tu i tamo i bitno mi je da neko pokupi i da uživa u igri
14 godina
neaktivan
offline
Re: Steam Abeceda (Youtube početak)
Baldurion kaže...

Moj savjet bi ti bio da samo staviš poruku da ćeš dijeliti keyeve za igre i da ti se ljudi jave na PM(i onda ko ti se prvi javi daš key ili na netu imaš random name finder i onda ti nasumično nađe pobjednika za određenu igru), jer postove mogu vidjeti i neregistrirani korisnici, a oni po meni ne zaslužuju dobiti key jer možeš makar biti čovjek i zahvaliti se, a ne kao ova govna šta su uzela keyeve, ni hvala ti skoro nitko nije rekao. Ja to osobno ne volim. Takodjer bi isto odredio da moraš biti registriran najmanje 1 god na forumu da bi dobio key. Tako bih ja makar postupio da sam na tvojem mjestu 

mislim da bolje ne , bit ce izborbandiran sa pm-ovima , mozda da negdje u toku videa da izbaci key na ekranu pa da osoba actualy mora pogledati njegov video da bi dosao do keya ... 

 

edit: nisam procitao prethodni post

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2016 22:19 (TheVeky).
13 godina
offline
Steam Abeceda (Youtube početak)

Dada naravno, ali ja sam rekao kako bih ja postupio tj. samo savjet dao :) Ali, ako je tebi svejedno ko će uzeti key (makar netko ko i uopće nije pogledao niti jedan tvoj videić niti ti rekao hvala, makar sa onom tipkom "hvala") onda ok :) A ovo što sam rekao da su govna sam možda malo pretjerao, ali i to dosta govori o tim osobama. 

 

TheVeky kaže...

 mozda da negdje u toku videa da izbaci key na ekranu pa da osoba actualy mora pogledati njegov video da bi dosao do keya ... 

 

 Ovo je isto pametna ideja i bolja od ove moje koju sam ja predložio 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2016 22:39 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Steam Abeceda (Youtube početak)
TheVeky kaže...
mislim da bolje ne , bit ce izborbandiran sa pm-ovima , mozda da negdje u toku videa da izbaci key na ekranu pa da osoba actualy mora pogledati njegov video da bi dosao do keya ... 

 hahaha to sam zapravo već napravio na jednom 

11 godina
neaktivan
offline
Steam Abeceda (Youtube početak)

5 dana! Jako dobra fighting igra: Skullgirls (+ All Characters)
M6QYM-9G3PM-5VQ75

 
2 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Steam Abeceda (Youtube početak)

4 dana! Kuka i padobran: Just Cause Collection
BR7WT-TP3DI-3FWNJ

 
1 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Steam Abeceda (Youtube početak)

3 dana! Malo i domaćih :D Gospodin ozbiljni - Serious Sam 3: BFE

XT7ZT-WQAA9-9KF6M

 

 

E sad ovako, na dan Božića (ned. 25.12.) ću staviti par ključeva odjednom. Ne bi bilo loše da to ostavim kada će vam najviše odgovarati. Pošto je i nedjelja, pretpostavljam najbolje popodne nekako ili navečer..ali za svaki slučaj - glasovanje!

Nisam siguran da je bitno toliko ali ajde, malo da vas čujem.

 

(naknadno ću ja reći točno u minutu kada će to biti)

0 Ujutro
0 Popodne
4 Predvečer
1 Navečer
1 Na badnjak poslje ponoći !?
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.12.2016 0:24 (Stranger023).
 
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Steam Abeceda (Youtube početak)

2 dana!! Još jedna verzija apokalipse - Darksiders

96QKQ-FH3GY-E5FL7

 

 

Da podijelim jedan video malo opet.. Rocket League! Nismo pro, daleko od toga..ali nekad nam ide

 

 

I btw, trenutno se dijeli Grid besplatno na Humble Bundle store-u! Ako neko nema, nek si ugrabi

Grid - Humble Bundle

 

 

P.s. nemojte zaboraviti glasati na prošlom postu ako već niste !

 
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Steam Abeceda (Youtube početak)

1 dan!!! RPG TIME - Dragon Age: Origins

TVVTE-FA8Y7-V35BZ

 

 

Eto, odlučili ste..sutra predvečer ću ostaviti minimalno pet igara - recimo u 18:00 sati. Napisati ću koje su igre pokraj ključeva da možete ciljati na one koje vas zanimaju! Uživajte do onda !

 
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Steam Abeceda (Youtube početak)

Nadam se da ste spremni ! 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Steam Abeceda (Youtube početak)

Sretan Božić!


Frozen Synapse
6DKK8-IDK6M-HN3Q9

 

Stardew Valley
MNRBT-TCWPF-TM84V

 

Murdered: Soul Suspect
BEEK0-AL0E0-IT0IG

 

Poker Night at the Inventory
62YKW-ZG9IY-JNJMC

 

Poker Night 2
0Q72E-APZ9E-QZAFH

 

Spelunky
9WCVG-0ZMX8-M8XFF

 

Cook, Serve, Delicious!
CT35H-EEE92-HNG4N

 

Broken Age
WI39Q-IPLG2-R82YR

 

Planetary Annihilation
35MWZ-P4XL9-6DMXX

 

FEZ
KNJRA-RF7EG-QH49K

 


U 22:00 sati ću ostaviti još 10 ključeva ipak! Tak da ako netko nije uspio uhvatiti bar jednu, imati će još jednu priliku!

 

I pošto je danas izašao trailer za Alien: Covenant:

 
1 0 hvala 5
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice