State of Decay

poruka: 32
|
čitano: 9.139
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
State of Decay

Evo tema o jednoj zanimljivoj igri zvanoj State of Decay. Radi se o open world igri smještenoj u vrijeme zombie apokalipse. Pa jel ko probao da nam javi dojmove i slobodno naravno sve što se tiče ove igre slike klipovi ma sve živo.

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: State of Decay

po slikama i traileru, vrlo dobro, ali igra je još u beti tako da je još ne budem nabavljao. 20€ nije puno a dobila je solidne ocijene od kritike. 

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
12 godina
offline
State of Decay

Ja sam gledao full walkthrough još kad je izašla za xbox,a kad izlazi za pc?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: State of Decay
sstrmi kaže...

Ja sam gledao full walkthrough još kad je izašla za xbox,a kad izlazi za pc?

Pa vec možeš kupiti early access na steamu, no igru još polishaju za PC. Vidio sam igru na "gusarksom zaljevu" pa možeš sprobati

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2013 0:34 (acca).
11 godina
neaktivan
offline
State of Decay

igra je odlična,i ako imate dobru konfu izgleda grafički super nasprem x360 verzije :)

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
State of Decay

A to je samo soliranje ili ima i Multy ili nesto ?

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
State of Decay

igra je singleplayer i za sada se early access na pc-u može igrati samo sa XBOX kontrolerom (ili neki drugi ali sa emulatorom)...igra bi trebala biti portana na pc do kraja godine...GTA sa zombijima

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2013 6:30 (Mahjongg).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
State of Decay

Probao sam malo igru i vidim da je ono što je već napravljeno na X360 samo prebačeno u PC verziju. To mogu zaključiti po tome što kad uđem u igru umjesto press space piše press start. Znači kontrole za đojstik govori a ne za pc. Tako da očekujem ovo uskoro na PC ali baš da je urađeno i ispolirano za PC. Toliko.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
State of Decay

nek vas to ne obeshrabri. igra je odlična. kompleksna, ne vodi za ruku i ne prašta... postoji base building, base management, neki RPG elemenit... ma svega ima.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
State of Decay

našao na netu kontrole, pa da podijelim s ostatkom ekipe koja nema xbox kontroler:

Mouse

  • Left mouse button – Attack/Fire
  • Right mouse button – Aim weapon mode
  • Right mouse button and keep hiting SPACE - Shake off zombie
  • Middle mouse button – Change Weapon / Map zoom / inventory cycle

Keyboard

  • ESC  - Menu
  • TAB – Inventory and character sheet
  • W – Forward
  • A – Back
  • S – Left
  • D – Right
  • E – Interact / Open / Search (hold key and LEFT Shift for faster search)
  • SHIFT E while crouching – Silent Kill
  • F – Use item / Throw / Add silencer to fun from inventory
  • M – Map
  • R – Reload
  • T – Torch On/Off
  • Left SHIFT- Sprint / Move faster
  • Left CNTRL – Sneak/Crouch
  • Left CNTRL while running – Slide
  • SPACE – Jump
  • Q – Car horn

Emotes

  • Disagree – Left mouse (hold down) + Left CNTRL
  • Agree – Left mouse  (hold down) + Space
  • Taunt – Left mouse  (hold down) + Q
  • Cheer- Left mouse  (hold down) + E

 

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
State of Decay

 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: State of Decay

a koja je tipka za radio

 

13 godina
neaktivan
offline
State of Decay

imaš ovdje kratke upute kako to namjestiti: http://forum.pcekspert.com/showpost.php?p=2466080&postcount=27

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
State of Decay

Trebam pomoć ljudi. Može mi netko dati save. imao sam problema sa updateom i snimao sam samo folder user jer u folderu save nije bilo ničega?? da ne spoilam nekima Došao sam do faze kad se treba preseliti iz crkve

Steam account: OutOfSp4c3 Solarna energija nije nešto što može postati popularno preko noći.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: State of Decay

Full verzija je vani, navodno bugovito, sa loše riješenim kontrolama i neoptimizirano (da li i očekivati išta bolje od porta sa konzole?!?) 

 

Igra li netko pa da napiše dojmove iz prve ruke?

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
13 godina
offline
State of Decay

wannabe the walking dead

Moj PC  
0 6 hvala 0
15 godina
offline
Re: State of Decay
quickr kaže...

Full verzija je vani, navodno bugovito, sa loše riješenim kontrolama i neoptimizirano (da li i očekivati išta bolje od porta sa konzole?!?) 

 

Igra li netko pa da napiše dojmove iz prve ruke?

Probao jucer, FPS jako varira na mom kompu(e8200, 560ti) neovisno o postavkama i rezoluciji, nekada je iznad 100 ali se vrlo cesto spusti i na 15 fps. Komp je jako star ali ovo je stvarno prva igra koju uopce nemogu igrati. Steta jer mi se igra cini vrlo zanimljivom. Drago mi je da sam prvo isprobao prije kupovine jer bi bacio novce u vjetar...

13 godina
offline
Re: State of Decay

Igram ju tri dana i mogu reći da sam zadovoljan viđenim. Ima svojih mana i znaju smetati, ali ako se pređe preko njih igra je vrlo zadovoljavajuća.

 

Iskustvo preživljavanja je vrlo realno, treba skupljati hranu, preživjele kako bi vam home base bio što jači, rješavati međusobne nesuglasice, održavati moral, graditi i unaprijeđivati bazu konstantno te suput rješavati questove. Hrpa stvari za obaviti a malo vremena s obzirom da se likovi brzo umaraju i onda su praktički beskorisni. Što dovodi do još jedne super stvari u igri, naime, ne igrate samo sa jednim likom već sa cijelom grupom. Vodite jednog lika, on se umori pređete na drugog i pustite ovog prvog da se odmori. Umre vam lik, gotovo je, nema load pa ajmo ispočetka. Umro je i to je to. Dakle vodite cijelu grupu a ne samo jednog lika što je fenomenalno. 

 

S negativne strane, igra je užasan port sa konzole, neoptimizirana, ne mogu se mijenjati kontrole, brutalni padovi FPS. Ali mislim da se može preći preko toga i da će svi koji vole taj žanr (horor zombi survival) uživati u igri.

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2013 21:06 (quickr).
12 godina
offline
State of Decay

Kad sam si sad odigrao malo bolje mi je. Jest da je SP ali je odlicno za ubit vrijeme. Po mraku je full tesko igrati, ali full... Nista ne mozes... Jos kad moram na x360 igrat onda aiming me ubije...

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
State of Decay

Za mene to i dalje nije full verzija.. Zašto spominjati "FULL" verziju kad se ne mogu niti kontrole mijenjati (modanje .txt fajlova ne spominjem ovdje).

 

I dalje čekam sandbox mod, jer kao sa njim će doći "full" verzija igre.. Tako nešto je bilo govora još dok sam pratio official forum..

 

Imali kakvih novosti o tome?

MiR; Prestigio PAP 5000T DUO on stock JB 4.1.1
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: State of Decay

Zapravo ne..Ako pricas o seriji,varas se,ako pricas o TWD od TT-ja onda se isto varas jer je to vise kao avantura,a ako pricas o Survival Instinct opet se varas jer je ona iz prvog  lica,nema rpg elemenata,nije open world itd...

War...War never changes...
13 godina
neaktivan
offline
State of Decay

Kome je ovaj tvoj post namjenjen, jer meni nije..

MiR; Prestigio PAP 5000T DUO on stock JB 4.1.1
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
State of Decay

Ja sam je prešao još dok je bila u beti.Što reći.Najbolja zombi igra koju sam ikada igrao.Stvarno je dobro posložena.U rijetko kojoj igri me ikada uhvatila panika, a tu se znalo desiti, jer ti nije svejedno kada nakon 20 sati igre i izgradnje i leveliranja nekoga lika dođeš u situaciju da npr. par si udaraca od poginuća, a pet zombija ti je za leđima, trčati ne možeš a najbliži auto na 15 metara.A ti stigneš ući u auto jedan udarac prije nego što te koknu, ne mogu opisati taj grč, pa onda olakšanje.

Naravno sve ovo igra ulogu, jer u igri nema sejvanja kada hoćeš, a kada lik jednom pogine, poginuo je, nema vračanja.Za što sam mislio da je blesavo, ali je zapravo ključna stavka zbog koje je igra tako zanimljiva i napeta.

 

Kažem, rijetko dobra igra.Ko voli zombi žanr ne bi ju smio nikako zaobići.A najbolje je što je ovo samo uvod u MMO koji namjeravaju izdati u bližoj budućnosti.Kažu da će igra biti ogromna, sa gradovima itd.Valjda zato i nisu single player udarili na sva zvona.Iako su po meni trebali.Ja sam ulupao nekih trideset do četrdeset sati u igru, i nikada mi nije bilo dosadno.Mislio sam je preći opet, ali ću ipak pričekati DLC koji izlazi krajem mjeseca.

 

 

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: State of Decay

I meni je jedna od najboljih (ako ne i najbolja) zombi survival igra koju sam igrao iako ima svojih mana. Sami koncept da vodiš grupu ljudi, a ne pojedinog lika je fenomenalan. A kad ti pogine lik kojeg si levelirao zadnjih 10 sati dođe ti zlo jer nemožeš samo loadati zadnji sejv i ajmo ispočetka {#} 

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
15 godina
neaktivan
offline
State of Decay

.. nije mi sjela igra, bolji mi je Dead Island ako se moze usporedit, sve te izostavljene puste opcije, save, likovi umiru bespovratno, sto ne bi bilo cudno u survivalu da imas neke sanse uopce za prezivjet, pucanje i bacanje uzas, umaranje nakon trcanja, a baterijska lampa svjetli sve u sesnaest bez zamjena, moderni trceci zombiji su mi najdrazi, strasno neoptimizirano, likovi se izgube kao da ih nikad nije bilo, ne mogu se mijenjat likovi jednostavno, u misiji nikako, oruzja se habaju, ali se ne mogu popravit, nemozes "prespavat" noc ili dan da obnovis health (kad vec imam krevet), kod load igra zapamti svaki osteceni auto, ali ne i zombije koji se pojavljuju iznova u istom broju i na istim mjestima .. ne znam, treba se zaista preznojit igrajuci ovu igru, mozda je u pitanju los port s konzole ..

 

 

 

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: State of Decay
fango kaže...

.. nije mi sjela igra, bolji mi je Dead Island ako se moze usporedit, sve te izostavljene puste opcije, save, likovi umiru bespovratno, sto ne bi bilo cudno u survivalu da imas neke sanse uopce za prezivjet, pucanje i bacanje uzas, umaranje nakon trcanja, a baterijska lampa svjetli sve u sesnaest bez zamjena, moderni trceci zombiji su mi najdrazi, strasno neoptimizirano, likovi se izgube kao da ih nikad nije bilo, ne mogu se mijenjat likovi jednostavno, u misiji nikako, oruzja se habaju, ali se ne mogu popravit, nemozes "prespavat" noc ili dan da obnovis health (kad vec imam krevet), kod load igra zapamti svaki osteceni auto, ali ne i zombije koji se pojavljuju iznova u istom broju i na istim mjestima .. ne znam, treba se zaista preznojit igrajuci ovu igru, mozda je u pitanju los port s konzole ..

 

 

 

Sve što si naveo kao negativno je meni pozitivno {#}

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
13 godina
neaktivan
offline
State of Decay

Zar ne igrate baš ovu igru? (kod mene čeka red, a usput i pokoju zakrpu)

 

Vani je Update 4 i DLC Breakdown.

 

Mogla bi biti napokon igriva kako treba. (kontrole, rezolucija, bugovi i ostalo)

MiR; Prestigio PAP 5000T DUO on stock JB 4.1.1
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
State of Decay
Hmm dečki meni ova igra ne snima, upravo sam igrao dobrih sat i pol uz istraživanje i došao do one crkve da bih shvatio kod ponovnog loada da nije snimilo i vratilo me na početak igre s izgubljenim progressom. Jel ima možda netko rješenje?
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
State of Decay

Probajte pokrenuti kao administrator,nekad to zna rijesiti problem sa sejvanjem.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
State of Decay

Meni se pojavljuju grafički glitchevi u obliku linija ili beskonačno dugih traka koje probijaju kroz objekte.Ima li itko takav problem?

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice